Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konspiracja

Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku

Polecane posty

Jestem Novenko wybredny:))W końcu facet:P Kurczę,wiecie co?!Wróciłem po Wielkim Poście do wirtualnego świata i nie wiedziałem co się dzieje.Zniknęlyście itd!Do tej pory nie wiem! A bo ja to taka niespodziewajka jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zniknełyście*miało być:)) Na parafii:)dziękuję w porządku:)Ale teraz troszkę roboty:Pierwsze Komunie,bierzmowanie.:))Ale ja musze coś robić,bo jak mam za dużo wolnego czasu to wariuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóz....może nie powinienem wypowiadać się na ten temat,bo jestem i tu i tam....a ja człowiek lojalny:)) (jasne:P) Inny styl,być fajny styl:D Zofia Nałkowska napisała kiedyś:\"Co dla jednych jest podłogą,dla innych jest sufitem\":) Różnice są wszędzie...a najważniejszy jest kompromis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Styl ironiczny(w dobrym tego słowa znaczeniu)jest mi bliski:))) Konspiracja:)) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co napisał Szanowny Pan Wąż?? Ja już będę uciekał. Serdecznie Pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo tu mówi kamik:P Apeluję Ks.Makary proszę wracać na swój macierzysty toppik:D Ja się nie zgadzam:)aby Ks. zniknął z Fatalnego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w takim razie śpię spokojnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja przez ten pomost też czasem przechodzę:D mnie jest wszędzie pełno i też wyrobię na dwa :) całusy 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allo ! allo ! godzina 18:00 zapraszamy na naszą audycję \"wieczorny monolog węża boa\" ... prosimy nie regulować radyjek - to nic nie da wąż boa naprawdę ma taki głos ! malutkie wyjaśnienie dot. oglądalności naszego nowego topiku ... mnie jako grafomana w zasadzie nie interesuje czy ktoś go czyta, ogląda lub wogóle odpala. to jest kompletnie nie istotne. ważne jest że mogę sobie pisać prawie co chcę i w zasadzie bezkarnie. \"prawie i w zaszadzie\" bo mamy podobno IV RP a w 4 rp huliganom, heretykom, kpiarzom i tym podobnym nie będzie już tak łatwo jak dawniej. specjalne służby będą tropić ich i likwidować przez 24 godziny na dobę. powiedzmy sobie szczerze nie chodzi tu o huliganow - poszaleją sobie, spalą kilka samochodów, zdemolują sklep czy dwa i prędzej czy poźniej znudzi im się ( albo dorosną ). ale heretycy i jajcarze ... NIECH SIĘ MAJĄNA BACZNOŚCI ! MALI BRACIA NIE POPUSZCZĄ ( chyba że w gacie ). wracając do tematu - nazywam się wąż boa i jestem grafomanem ... wiemy, wiemy ( cichy głos z głębi sali ) ... no więc koleżanki, koledzy, towarzyszk i towarzysze Meine Lieben Kamraten ... jak sobie wyobrażę że gdybym tylko zechciał, gdybym się odrobinkę przylożyl, poświęcil parę chwil, wytężył genialny umysł ... i ... napisal takiego malutkiego wirusika który pocichutku rozsyłał by się i pomnażał ... infekował i zasyfiał komputery nieświadomych internautów to w ciągu kilku dni - góra tygodni moje genialne wiersze, opowiadania, reportaże i sonety staly by się dostępne dla miliardów ludzi na ziemi ( za darmo ! ) ... osiągnął bym elektroniczny naklad większy niż biblia, koran i czerwona książeczka mao RAZEM WZIĘTE ! nie dowiary ?! - a jednak ! w tej sytuacji uprawianie grafomani wg XIX czy XX wiecznych wzorców CAŁKOWICIE TRACI SENS ! zwisa mi to czy ktoś mnie czyta - podnieca mnie to że PISZĘ !!! ps. jak mnie wQr...ią to sobie poczytają ( a nawet podrukują - taki złośliwy będzie mój wirus ! )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzień doberek laski i meny :) Przywitać się wpadłam,lecę do pracy;) buziole 😘 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz dwa try trzy piiiiiiiiiii próba mikrofonu.... raz dwa trzy............... przepraszam za szeleszczenie – ktoś ukradł siteczko Dziękujemy za monolog naszemu offowemu artyście , który niczym Van Gogh ma w dupie odbiorców jego dzieł i czerpie zadowolenie z samego aktu tworzenia :D. Wężu ❤️ pamiętaj, że jednak zostałeś doceniony za życia, a te małolaty koczujące na klatce schodowej i przed Twoim blokiem to nie protest przeciw Ministrowi Edukacji lecz Twój fanklub. No i że i tak Cię kocham:P Ja jako trybik w machinie kultury masowej oraz dziecko blokowiska uważam, że im nas więcej na ławce tym raźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogłybyśmy pograć w zbijanego na Fatalnym:P niektóre fatalne u nas w chowanego się bawią, to co nie byłybyśmy gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, że Wolga ma szlaban, bo wporzo ziomala z niej:P a Ulla orze glebe i pada na ryja wieczorami to na nie ma pary na wyjazd na baze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co się dziwisz, dziewczyna trzydziechy dobiega to przysiada na ławce jak się zmęczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to
Aktywność topikowa tylko rano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to
Ale pewnie już jako pomarańczka... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ratuje (juz przysłowiową) żałosna popularnośc topiku, ja krwawa mery, nie mam czasu juz na nic - na nic. Nie narzekam ale chyba sie bede musiała sklonować żeby podejmowac zwyczajne obowiazki dnia codziennego (kafeteria:P ) Nie wiem czy jestem tym młodym pokoleniem, o ktorym moim drodzy sie wypowiadacie (czy juz nie) ale jeśli tak to NIE JEST Z NAMI AZ TAK ŻLE. Chyba założe na ten temat topik;) Novenna jak to?Nie chcesz byc kibolem razem ze mną?!Nie pojdziemy na Legie??:) Zlać kogoś:P A do Konspiry odezwał sie SAMI WIECIE KTO:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to
No proszę od razu jakoś gwarniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to
No tak, nie ma jak D O B R A K O N S P I R A C J A :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój księże sie odezwał tylko trochę za późno nic sie w moim życiu nie dzieje w odpowiednim czasie beznadziejny ten matrix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to
Konspiracja, jestes jeszcze za młoda żeby tak mówić :p:p:p Na wszystko przyjdzie odpowiedni czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×