Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konspiracja

Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku

Polecane posty

a tak swoja droga to właśnie wczoraj (sic!!!) myślałam o tym ile okazji przeszło mi koło przyslowiowego nosa, i że jestem chyba mistrzem zmarnowanych szans:O co wcale nie jest smieszne :P kurde żeby tylko tak mozna było kilka spraw załatwic inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to
Zaraz, zaraz...a Novenna sie nie przyłączy...a może ta pomarańczka to Novenna? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiedni czas to juz przyszedł kilka razy, tylko wtedy człowiek nie wiedział, że to jest właśnie TEN ODPOWIEDNI CZAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaaaaaa ale najpierw wpadnę w depresję a WIADOMO KTO ma do mnie interes :o (walę głową o blat biurka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to
Czarność widzę, czarność... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to
Jaaaaaasne nie widziałam jeszcze Xowatego w białej sutannie:p Chociaż było by miło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"interes\"????:P sprawe znaczy??? aż mi sie cisnie na usta: jaką sprawę do cholery on może mieć??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już myślałam Novenka, że się od tych klapek na Allegro nie oderwiesz:P lepiej poszukaj czarnych morfocipek na rower:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIADOMO KOMU grzecznie pomogłam, bo w czyimś imieniu prosił i goodby baby :D w końcu go lubię przecież:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby młoda ale juz nie taka mloda:P a zmarnowane szanse były i to mnie wkurza (a nawet cos bardziej):P i bynajmniej nie chodzi o sprawy SAMI WIECIE JAKIE;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to
Widzę, że ten topik powinien mieć nazwę: CO BY BYŁO GDYBY - w poszukiwaniu straconego czasu... Wtedy by był NUMBER 1 na cafe :p:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to
Dlaczego nie napisać tego wszystkiego tutaj? Zaraz wskoczyłybyście do polecanych :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestesmy Novenna umowione;) poza tym po egzaminach wyjeżdzam do England - jak wiekszość ludzi w moim wieku:O Wołga napisz gdzie jestes to sie na browara ustawimy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak sie na topiku ruch zrobił to ja muszę się zwijać :( moja czasoprzestrzeń jest jakaś uszkodzona chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne!:) nawet jak Ci napiszą gorzej to walcz dalej, pisz!;) to nie gg - nie mogą Cie zablokować:P doradzcie:obcinać włosy czy nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde długie, niby proste ale niesforne:P i mnie juz maksymalnie wkurzają obciąć chce do ramion a w ekstremalnej wersji w ogóle na krótko. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra:) tylko sie obawiam, że jak sobie zrobie te ładne pazurki to sie cholery zaczna kręcic i sie zrobia bardziej niesforne. Ładna grzyweczka czyli taka normalna czy na przykład asymetryczna?Bo widzialam ostatnio dziewczyne w takiej grzywce na skos ale jakos nie wiem co mam o tym mysleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem:) tak, ide do fryzjera bo to nie ma co:) a no właśnie widziałam, ze Makary wstapił, choc nigdy nie miałam z nim przyjemności;) no i tez nie umknęły mi wystepy wujka boa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a ja widziałam taka piekna czarno-biała sukienke w Taille Weil(nie wiem jak to sie pisze), choć normalnie nie lubie tego sklepu, tak ta sukienka jest po prostu boska!Zainwestuje w nią:P Taka inwestycja w przyszłość:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo w przyszłośc warto inwestować;) może inwestycja sie zwróci:P może w dwójnasób:) może to będzie bliska przyszłość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie nigdy nikt obcy nie pisze, zawsze sie okazuje ze to jakis znajomy ktory zmienil nr;) nie mam tajemniczych wielbicieli:O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×