Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

nożyczki----zadziwiasz mnie---tylko nie zdziw sie jak jeden temat \"wałkowany \" jest po 100razy!!!!!!!!!! p.s ja tez nie mam lepszej koncepcjii niz cudownych... jak ci cos wpadnie do głowy-daj znac!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry kobietki, ja wpadłam tylko na chwilę.... dzis mam wene na porządki.... a WAM życze miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie witam, sliczne sloneczne dzien dobry 🌼 przede wszystkim dziekuje za zdjecia zabulinie i ami :-) ja niedlugo ponadrabiam zaleglosci i powysylam tym z Was, ktorycm nie wyslalam. Prosze tez przysylac swoje do mnie :-) Troche na temat tego o czym pisalyscie.... makijaz i fryzura. tutaj jestem spokojna bo mam fryzjerke do ktorej chodze od lat, jest swietna a ze ja chyba chce miec idealnie proste rozpuszczone lub lekko podpiete wlosy to nie ma sprawy. jakos kok nie bardzo mnie przekonuje. do tego chcialabym jednak welon (hihi jeszcze niedawno welon byl okropny i be ;-)) a teraz coraz bardziej mi sie podoba. makijaz zrobi mi wizazystka z tego samego studia, na pewno najpierw probny ale raczej be ztapety :-) zastanawiam sie tylko czy taki klasyczny welon bedzie ladnie wygladal z rozpuszczonymi wlosami.... nasza sala + troche zdjec ogolnych i pokoi :-) http://www.morsko.com.pl/restauracja.php http://www.morsko.com.pl/informacje.php gosci bedziemy miec ok 70-80, zdecydowalismy ze kto wyrazi chec bedzie przenocowany. dosc fajnie tam jest rozwiazane booprocz pokoi sa domki, w ktorych chcemy poupychac mozliwie jak najwiecej mlodych ludzi zeby gdzies poucinac koszty. manu jest na etapie ustalania, wlasciwie mozemy cale ulozyc sami z listy dan. ale chyba poprosimy jakiegos szefa kuchni zeby zrobil przykladowe. mysle ze sie zamnkiniemy w 150-16- zl/osobe (oczywiscie bez alkoholu) a jak robicie z kamerzysta/fotografem? ja rozmawialam wstepnie z zakladem, maja obydwie uslugi. i teraz wersje sa takie: albo bierze sie kamerzyste + fotografa (kazdy osobno ;-))na caly dzienwtedy to jest ok.2.200-2.300 albo rozne opcje: caly dzien zdjec, kamera w kosciele i do pierwszego tanca; caly dzien kamery foto tylko w kosciele i takie tam... jak wy to robicie? bo w sumie dla mnie wieksza pamiatka sa zdjecia, trwalsza na pewno ale z drugiej strony zabawa weselna lepiej wyglada na filmie. poza tym nie wiem czy ten koszt nie jest za duzy... jesli macie juz rozeznanie poradziec cos :-) jedziemy z Ł. tam sie z nimi spotkac, zobaczymy wiecej zdjec i filmow. podaje link ale nie jestem pewna ze to moj bedzie fotograf :-) http://www.studiomix.pl/index.html co do filmu to zastanawiam sie nad zdjeciami z dziecinstwa.. niby to standard ale czy ja wiem... czasami wychodzi bardziej tandetnie i smiesznie niz dobrze. a ja bym jednak chciala zeby pierwsza czesc filmu tj. do wyjscia z kosciola byla bardziej "podniosla" niz reszta. jeszcze jest to temat do przemyslenia. ok, napisze wiecej za jakis czas ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny: ami, monia --> dzięki, że chciało Wam się zajrzeć na podany przeze mnie link ;) Wiecie, zdjęcia tam oczywiście są śliczne i jasne, na żywo to trochę gorzej wygląda, jest mniej zieleni, dookoła jakieś zanudowania (choć byłam tam w kwietniu, więc może w lecie inaczej to wszystko prezentuje się). Spotkałam się z opiniami osób, które twierdziły, że nie chciałyby mieć tam wesela i tym się zasugerowałam ;) Z drugiej strony doszliśmy do wniosku, że nie ma co wydawać majątku na jakiś dworek, tylko po to by otoczenie było ładne. papierowe --> z tym strogonoffem wszystko zależy od wykonania. Jeśli nie dadzą do niego tłustego mięsa, to ludzie nie powinni mieć problemów z jedzeniem tego. Sama mam słabą wątrobę, więc niecierpię wszystkiego co tłuste i zwracam na to uwagę dobierając menu. Dobrze zrobiony strogonoff nie jest zły ;) Jeśli chodzi o dania pokazowe to oczywiście tatar (u nas na 100% nie będzie), raki (jedzenia może za dużo w nich nie ma, ale robią wrażenie i ile jest przy nich zabawy :D). My chyba zdecydujemy się na kawior. jasminum --> widziałam zdjęcia dziewczyn w klasycznym welonie z rozupszczonymi włosami i były na prawdę OK. Dziewczyny wyglądały słodko i niewinnie ;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Właśnie dopijam poranna kawę (wróciłam do tego paskudnego zwyczaju chociaż przez 2 miesiące udalo mi się wytrwać to moje niskie ciśnienie mnie dobija i bez kawy jestem jak zombi). Papierowe Nożyczki > świetne zdjęcia :) Jesteś bardzo fotogeniczna :) Co do wieczoru panieńskiego to ... nic na siłę, ale przyznaję, że chciałabym zrobić ttakie małe spotkanie z bliskimi mi osobami które niestety nie będą na moim ślubie ponieważ zaproszona jest tylko rodzina. Mam nadzieję, że jakiś miesiąc wcześniej uda się tak wszystko ustalić, że można było się razem spotkać i wspólnie kameralnie pobawić. Wiem, że mój M. na 100% będzie miał wieczór kawalerski. Koledzy z pracy mu tego nie darują. 90% jego współparacowników jest żonatych i chętnie wspominają swoje wieczory kawalerskie i już zapowiedzieli M. że on też będzie miał co wspominać. Średnio mi się to podoba bo wiem, że oni to tacy \"erotomani gawędziarze\", już bym wolała żeby się na jakiś paintball wybrali razem lub na gokarty ale nie ode mnie to zależy. Co do menu to będę w sierpniu się nad tym głowić bo wtedy wybieramy się do rodziców i mamy nadzieję, poczynić jakieś konkretne ustalenia odnośnie sali i menu. Mamy mały problem z salą. Może dziś uda mi się jeszcze jakoś dyskretnie wybadać sytuację. Chodzi o to, że w tej stadninie pracuje dziewczyna z którą romansował chrzestny mojego M. Nie wiemy jak jego rodzina, zwłaszcza ciocia i babcia zareagują na to że właśnie tam chcemy urzadzic nasze przyjęcie. Zastanawiam się nad winietkami. Chyba się na nie zdecydujemy bo tylko w ten sposób uniknienmy jakichś ewentualnych spięć. Nie posadzimy przecież obok siebie biologiczneog ojca M i jego ojczyma bo to by popsuło atmosfere, a z tego co wiem panowie się nie znają więc przypadkiem mogliby usiąść blisko siebie :P Co do makijażu to mam nadzieję, że umaluje mnie dziewczyna mojego brata. Jest w tym bardzo dobra, nawet zaczeła studium kosmetyczne, ale zrezygnowała ze względu na marny poziom tej szkoły i poszła na administracje, ale kosmetyki to nadal jej pasja. Jeśli uda mi się wytrwać w zapuszczaniu włosow to uczesze mnie dziewczyna do ktorej od roku chodze na baleyage. Naprawdę ma niezle wyczucie jesli chodzi o dobieranie fryzury :) Jasminum > piękny jest ten osrodek w ktorym bedzie Twoje wesele :) Nad fotografem się jeszcze zastanawiamy. Mielismy w lipcu sprawdzic jaka jest oferta jednego z najlepszych (?) fotografów w Jarosławiu, ale za braklo nam czasu. Ale przypomniałam sobie jeszcze, że sąsiad moich rodziców mial super sesje w plenerze i fotki robił jego kuzyn ktory jest fotografem wiec musze popytac o jakies namiary na tego goscia. Już chyba kiedys wspominalam, że chcielibysmy zrobic fotki np. w naszym LO gdzie sie poznalismy i spedzilismy razem nie jedna cudowna chwile :) Niestety nie wiem czy uda sie nam to załatwic bo nasz wychowawca, osoba na ktora zawsze moglismy liczyc nie zyje i nie wiemy do kogo isc teraz. Ale jestem uparta i bedziemy wszelkimi mozliwymi sposobami starali sie do tej \"szkolnej sesji\" doprowadzic :) Uff bardzo przepraszam, że się tak rozpisałam. Agi> jak możesz to napisz mi proszę o tym papierze czerpanym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasminium ----- ośrodek jest super !!! salka bardzo fajna i jaka jasna przez tę dużą ilość okien :) . Osobiście na pewno się tam wybiorę na jakiś weekend ... Planonuję już od jakiegoś czasu wycieeczkę do Krakowa i zastanawiałam się właśnie gdzie by tu przenocować ... a ten ośrodek jest idealny :) Jezeli chodzi oceny usług kamera/fotograf ... z tego co zrozumiałam to 2.200 jest za kamaerzystę i fotografa ... uważam , że to dobra cena , bo np. sam fotograf kosztuje mniej więcej od 500 do 2.500 zł, kamerzysta 1.000 - 1.800 , a nawet i 2.000 .... Zdjęcia z tego linku który odałaś są dla mnie OK - niewiem nie znam się ... sa kolorowe i typowo plenerowe ... co pawda naoglądałam się różnych stylów fotografiki i bardzo podobają mi się zdjęcia typu : http://www.kalina-studio.com/gallery.php?category_main=4&PHPSESSID=9d1558bcf57c71b7d47c08e49f7f28d3 http://www.murrayphotography.com/index2.html Ale pani nr. 1 bierze coś ponad 2.000 tyś , a ten link drugi to fotograf angielski i za sesję bierze 2.000 ... ale funtów ( !!) Ja osobiście będę miała zdjęcia robione przez moją psiapsiułę , która właśnie takie ślubne sesje robi .... Tylko jej zdjęcia są raczej w stylu tego fotografa z Twojego linku :) Nie wiem natomiast co zrobić ze zdjęciami ze ślubu i z wesela.... Chyba jakiegoś fotografa trzeba będzie zamówić ... Marzą mi się takie zdjęcia w klimacie 2 powyższych linków ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My się chyba w końcu zdecydujemy na znajomego mojego narzeczonego - tani nie jest, ale sprawdzony. Kamerzystę pewnie zaczniemy załatwiać za pare miesięcy, zobaczymy czy ktoś jeszcze się znajdzie. Moje koleżanki już się napaliły, że zrobią mi wieczór panieński - nie wiem co tam planują, nie uduszę ich za to ;) Wiem tylko, że nagich facetów nie ma w planach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosenko > ta Twoja sala jest bardzo fajna :) Mówisz że otoczenie jest takie sobie za rok wszystko może byc jeszcze ładniejsze, urosna roslinki i zobaczysz bedzie cudnie :) Ja też nie przedwiduje zadnych nagich mezczyzn :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ... hmm ... mogę raczej się spodziewać, no może nie nagiego , ale półnagiego raczej tak ... :) Myśle , że na poczatek pewnie wybierzemy się do Lochów na Starówce - a tam zapewne bedzie kilka wieczorków na raz, no i ten \" półnagi\" nie będzie dosłownie przeznoczony dla mnie ... :) Poźniej pewnie do jakiegoś lokalu potańczyć ... nie wiem jakiego , bo absolutnie nie jestem na bieżąco z warszawskimi rozrywkami tego typu :) . To jest opcja nr.1 w zalezności ile dziewczyn będzie ... A opcja druga to w mieszkaniu , z domieszką alkoholu i babskich ploteczek ... no a wtedy na bank świadkowa zadba o tego pólnagiego/nagiego ... Mój R. na pewno ruszy do Desprerados - bo to ich taka kupelska tradycja od pewnego czasu - jeżeli o wieczory kawalarskie chodzi :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia.kami: zdjecia "angielskie" sa niesamowite! piekne, stylowe, cos cudnego. i jeszcze na marginesie, muzyka z tej stronki tez calkiem przyjemna :-) kurze, jak tak porownam tego fotografa z uk z tymi naszymi tutaj to przepasc :-) mnie jeszcze sie podoba strona: http://www.zazo.pl/ nie wiem jeszcze skad sa ale gdyby byli z naszych okolic to chyba jednak bym sie zdecydowala, chociaz chyba bedzie drozej te z "kaliny" tez bardzo ladne ale 2.000 za same zdjecia to faktycznie duzo.. my wolimy jednak chyba foto+kamere a to nas wyjdzie i tak juz sporo. dzis dzwonilam do kosciola gdzie ma byc wesele, terminarz twieraja tam od wrzesnia wiec z tym chociaz jest spokoj na chwile, zajmiemy sie chyba orkiestra. wiosenko----- bardzo fajna . macie :-) u nas podoba mi wlasnie tez to, ze w kolo jest duzo zieleni. myslalam troche nad dekoracja i jesli hotel nic nie narzuci to nie chce raczej na pewno balonow, wole jakies inne dekoracje tak jak ktoras juz pisala bialo-zlote, kwiaty. ale nie wiem jak to jest- czy dekoracja jest w naszym zakresie czy oni tez sie tym zajma.. dostalismygratis apartament malzenski, swietny, z jacuzzi :-) tylko nie wiem czy po calej nocy bedzie nam jeszcze jak z tego skorzystac ;-);-) dziewczyny czerwcowe---------------- kiedy zaczynacie sie rozgladac za strojem? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wizytowek na wesele------------ my na pewno sie zdecydujemy. raz ze to jest raktyczne, bo nie bedzemy sie martwic ze bedzie zamieszanie z zajmowaniem miejsc, a dwa ze mnie sie to po prostu podoba. takie wizytowki w dobrym stylu, klasyczne to chyba juznie jest wielki koszt a dodaje uroku :-) poza tym bedziemy miec zabawe z usadzaniem gosci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze nie na temat choc ja też mam wesele w przyszłym roku ale ide na panienskie w sobotę i nie wiem co kupic najleprzej przyjaciółce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bielizna lub cos śmiesznego kamasutra, dureks play teraz to reklamują cos do 50 zł jak sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska ----- my śle , że bielizna będzie chyba najlepsza , są takie \"śmieszne\" peniuary tiulowe obszyte puszkiem ... :) w zestawie też z tiulową bielizną :) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yellow ;) Mam dziś wyjątkowo pozytywne podejście do życia. Mam nadzieję, że zostanie mi tak do końca dnia :P Wyjeżdzamy dziś na weekend do Szczecina odwiedzić mojego kuzyna. Nigdy jeszcze u niego nie byłam, zawsze to on odwiedzał mnie w Wawie. Mam nadzieję, że będzie miło :) Agi> ponawiam moją prośbę o namiary na papier czerpany. Ceny w Wawie są makabryczne ~4 zł Jeszcze nie wspominałam M. o tym, że chcę mieć winietki na stołach. Mam nadzieję, że spodoba mu się ten pomysł, moim zdaniem wyjątkowo praktyczny. Czy będziecie mieć jakieś desery np. lody czy coś w tym rodzaju? Nie pamiętam która z Was napisała coś bardzo mądrego w rodzaju \"w lecie myślimy \"po letniemu\"\" tak więc teraz się zastanawiam co by mi smakowalo w taki upalny dzień - spewnością łatwiej zaplanować jakieś menu teraz niż np. w marcu kiedy zdecydowanie inne rzeczy nam smakują. Przynamniej ja tak mam :P Zajadam sniadanko i biorę się za pakowanie. Musze jeszcze załatwic opieke dla kota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ashia---to miło że do mojego miasta się przykulasz:)ale ja dzis z niego emigruje na wieś!jak juz dotrzecie niech was kuzyn zaprosi do\"porto grande\" na Wałach Chrobrego-fenomenelne jedzonko:) aa dzien dobry bardzo dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ 🌻 witam :-) rozplywam sie w tym upale :-( ashia -------------- mozesz mi przyblizyc co to jest takiego ten papier czarpany? nie mam pojecia ale skoro sie tyczy wizytowek to temat dla mnie na czasie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam wlasnie odpowiedz od fotografa z tego studia ktore mi sie tak spodobalo ( http://www.zazo.pl/ ) i pan liczy sobie za podstawowa sesje 2.400 + dojazd 0,80zl/km wiec to jest totalnie poza moim zasiegiem :-) wiec jak narazie zostajemy przy tym co umowilismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He, he ... jasminium ... ja też do niuego zapytanie wysłałam :) I dostałąm to samo co ty ... 2400 PODSTAWOWA .... a jak chcę jeszcze plener to +800 zł ( jeżeli na drugi dzień po weselu ) a 1500 jak w inny wybrany dzień ... Ech , szkoda gadać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć: Nam fotograf zaśpiewal 13-15 zł za zdjęcie, minimum 100 zdjęć. Tyle samo kosztują zdjęcia z pleneru. Jest to jakiś znajomy szwagra mojego narzeczonego, robi zdjęcia do gazet - ponoć niezły. Mój narzeczony uparł się by na weselu były lody, dla mnie to głupi pomysł. Ludzie będą przejedzeni, przesłodzeni a lody się szybko topią, więc jeśli ktoś ich nie zje zaraz po podaniu to nie zje ich wcale. Ciasta to chyba lepszy pomysł niż desery. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od wczoraj mam awarię netu :( nie wiem kiedy bedzie działał , mam nadzieję że wkrótce :) teraz jestemu koleznaki i od niej pisze... odezwę się jak tylko internet znów bedzie smigał:) jasminum --> dziekuję za zdjęcie, obiecuje że również cos wyślę jak tylko będę miała taką możliwość... miłego weekendu dziewczynki :) mam nadzieję że w poniedziałek bedzie już wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis multum w pracy:( roboty ze niewiadomo w co rece włożyc... ja tylko na chwilke-aby wam życzyc wypoczetego wekendu:D do niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pustki okropne. . . . ja dzis rozmawialam z fryzjerka ktora mnie bedzie czasala, powiedziala mi ze mam sie nie martwic ze nie mam pomyslu bo niektore babki przychodza na probe nawet 5,6 razy bo im ciagle cos nie pasuje :-) ja juz mniej wiecej "zarys" fryzury mam gotowy i ogolny pomysl, ona musi to tylko jakos ubrac w konkrety ;-) aaa.... i jeszcze Wam powiem co mi mowila, ja po prostu wysiadam ;-) podobno niektrorzy ludzie robia sobie proby slubu!!!! normalnie jak w dzien slubu, w kosciele, cala msza, oni w strojach slubnych, kwiaty, obraczki, dekoracja swiadkowia w specjalnych strojach, male ubrane tak samo dzieci rzucaj kwiatki, z gosci rodzice obu mlodych i probuja :-) jak sobie powiedziec przysiege, jak podac reke itp ;-) potem cala sesja, film a pozniej analizuja to wszystko zeby na slubie nie bylo ewentualnych 'bledow' ;-) podobno taki zwyczaj przychodzi z ameryki :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi ten pan z zazo faktycznie mnie zabil cena zdjec ;-) dzis jeszcze mam sprawdzic wolny termin w jednym studiu (studio???) :-) i jak cos to moze oni, bo zdjecia maja piekne, przez przypadek na nie wpadlam. problem tylko taki, ze na stronie www jedyny do nich kontakt to tel. komorkowe, nie ma adresu siedziby a moja mama mowi, ze jesli sie okaze ze faktycznie nie maja zadnej siedziby to by im nie ufala . . . sama nie wiem. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papierowe --------------------- niezla liste zrobilas sobie, 500 piosenek :-) my mamy umowiony zespol na rozmowe wstepna ale wydaje mi sie ze sa drodzy- 4 osoby biora 1800 zl.... ale podobno sprawdzeni i grali wlasnie tam gdzie nasze wesele wiec skorzystamy chyba. nie wiem tylko jaka wybierzemy pierwsza piosenke... mysle nad jakims walcem, najchetniej bez slow tylko muzyka. ale uzgodnilismy juz z Ł. ze wezmiey kilka lekcji tanca, glownie pod katem tej pierwszej piosenki. Ł. stwierdzil ze on ma drewniane nogi i mu bedzie wstyd i jak sie nie nauczy to chyba z nerwow nie zatanczy :-) aaaa... zmienilismy jednak fotografa. nizej link do naszego obecnegi i juz na 100% ostatniego. http://www.beznazwy.com/ poniewaz bierze ok. 1700-2000 za caly dzien zrezygnowalismy z kamerzysty i w kosciele bedzie kamerowal moj kuzyn, ktory jest fotografem niedawno upieczonym wiec foto slubne byloby zbyt ryzykowneale mysle ze film fajny zrobi. a na weselu to tez on i jeszcze mamy na oku dwoje gosci na zmiane. zdecydowalam ze lepiej zainwestowac w zdjecia a filmowanie to przeciez nie jest wielka sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×