Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

pusto wszędzie głucho wszędzie:D:D:D .... jest któras??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami27--------------------- przejrzalam film ze slubu... ogolniem to pomysl z chorem/schola jest bardzo fajny ale ta jakas mi sie specjalnie nie podoba.... jakiesto takie smutne, monotonne ten ich spiew. ja bym chciala zeby ktos zaspiewal na wejsciu ave maria :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mowilam, chcemy sie zapisac na kurs tanca ;-) no i mniej wiecej rozeznalam, kurs kosztuje teraz ok. 220 zl/para, mozna sobie ulozyc wlasny "program", wiec jesli tak bedzie to my wezmiemy walca do "nocy i dni". mozna sobie wybrac opcje 5 lub 8 spotkan po 60 lub 90 minut....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ave maria
to jest dopiero smutna piosenka !! Na pogrzeb !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat sie wyczerpał
czy Wy tutaj zaglądacie na inne tematy w tych Slubach? Np czy panna z dzieckiem powinna iśc w welonie do ślubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat sie wyczerpał
smutna ale piekna, mozna ciarki dostac. sliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej bym powiedziala ze bardziej "podniosla" a nie smutna. i jednak klasyka :-) i proste, niewyszukane slowa, modlitwa ktora wszyscy znaja... poza tym ladnie wykonana przyprawia mnie o ciarki :-) do temat.... panna z dzieckiem moim zdaniem nie powinna isc w welonie. raczej bieli tez bym chyba wybrala kolor ecri.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ave maria
to jednak zbyt smutna piosenka - a ślub jest wydarzeniem wesołym. Nigdy bym się nie zdecydowała na takie smuty - byłam na takim ślubie - tenor śpiewał ave maria - pięknie - tylko że pomylił uroczystości - goście mieli wrażenie, że nowożeńcy zaraz umrą :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat sie wyczerpał
jak dobrze ze swojego zdania nie powiedziałas na tamtym topiku bo byś się spotkała z obrzuceniem błotem i wylgaryzmami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat sie wyczerpał
no a niby co maja grąc:) Małgoska mówia mi......:? ave maria spiewają chyba podczas komunii a na wejscie daja marsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ave maria
coś weselszego, śpiewacy mają chyba duży wybór swoich utworów - czemu wszyscy sie tego tak uczepili ?? trochę oryginalności ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się wzruszam , przy Ave Maria .... Uważam , że jest jak najbardziej na miejscu podczas ceremoni slubu .... Bardzo podoba mi się w ykonaniu skrzypiec albo trąbki ... Wczoraj pisałam , że ślub sobotni i wesele uważam za najlepszy na jakim do tej pory byłam - dalej tak uważam ... chociaż 2 rzeczy ja bym zmieniała : 1 . Nie było w Kościele AVE MARIA 2. Podziekowania dla rodziców wygłosił muzyk z orkiestry ... tłumacząc , że Młodzi są wzruszeni ... oni tylko wręczyli kwiaty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ave------ zalezy od punktu wyjscia, czyli co dla kogo jest smutne :-) ja bylam na slubie gdzie na wejscie przyjaciele mlodych grali na skrzypcach i akordeonie, bylo bez slow i bylo uroczo. nikt nic nie pomylil a nowozency nie umarli, wrecz przeciwnie :-) temat------- dla mnie to oczywiste, welon jest dla panny, biel teoretycznie tez. chociaz kazdy moze zadecydowac sam, ja mowie za siebie-ja bym nie poszla ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat sie wyczerpał
no tak, ale tam nie mozna miec innego zdania niz te niemki, niekatoliczki. poczytaj cały tamten topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat sie wyczerpał
ale orkiestra musi przeciez podzękowanie ogłosic, wtedy Młodzi podchodzą z kwiatami czy bez i juz. Ja powiem od siebie kilka słó i bedzie piosenka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia---------- u mnie ave bedzie obowiazkowo, wlasnie chyba w wersji instrumentalnej bo boje sie ze trafie na jakas "marna" spiewaczke ;-) ave----- oryginalnosc oryginalnoscia, w organizacji slubu i wesela jest sto innych miejsc/okazji zeby bylo oryginalnie. ale sa takie momenty gdzie dla mnie wazniejsza klasyka i tradycja. dla mnie slub sie powinien roznic od wesela minimalnie- to nie jest jedna wielka zabawa. kosciol to dla mnie wazne podniosle wydarzenie, nie czas na harce :-) temat---- zastanawiam sie czy na wesjcie czy pozniej, teraz wole na wejscie ale pewnie sie zmieni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat sie wyczerpał
tez chciałam, ale roba inaczej:0 marsza na początek a ave chyba w komunii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podziekowania dla rodzicow na pewno powiemy sami, chociaz jeszcze nie wiem kiedy i w jakich okolicznosciach. dla mnie to bedzie jeszcze o tyle szczegolne, ze nie bedzie juz zadnych moich dziadkow, nie zyja, z jednymi bylam wyjatkowo blisko bo mnie praktycznie wychowali jak rodzice pracowali, chcialabym jakos im tez podziekowac albo o nich wspomniec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ave maria
owszem ślub jest uroczysty, ale nie należy zapominać, że to chyba "najweselszy" sakrament :-) po co są w ogóle podziękowania na weselach ?? za co wy będziecie dziękować ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat sie wyczerpał
nie bede kupowac kwiatów, podziekuję rodzicóm, odczytam z kartki i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatki
Witam Jestem tu nowa :) moje wesele 23czerwca 2007.wesele planujemy na 150 osób ,sala zajęta orkiestra zarezerwowana,zdjęcia będzie robić nasz przyjaciel ,a filmik sami sobie złozymy ponieważ mój chlopak filmuje takie uroczystości.Wynajmiemy tylko znajomego do filmowania.Powiem szczerze że nie spodziwałam się że tak szybko mi pójdzie zalatwianie tych spraw :) Został mi tylko kościół do załatwienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mystica
Witam :-) mam ciekawa wiadomosc dla osob ktorym nie bardzo sie chce chodzic na nauki przedmalzenskie. Otoz my nie mozemy na nie udac sie w takiej formie w jakiej sa bo meiszkamy za granica. Slub jest w Polsce. Dowiadywalam sie co zrobic w takim wypadku. I oto co mi powiedzial ksiadz: Ma nam wyslac liste lektur do przeczytania na temat malzenstwa (okolo 2-3 ksiazki) mamy je przeczytac a potem udac sie do niego na krotka rozmowe na temat tresci tego co przeczytalismy.Potem bodajze 2 spotkania w poradni przedmalzenskiej i na tej podstawie dostaniemy zaswiadczenie o ukonczonym kursie. Nie mialam pojecia ze tak mozna ale bardzo sie ciesze! i ciesze sie ze na takiego milego ksiadza trafilam ktory nie robi problemow. Nasluchalam sie juz o ksiezach i o tych kursach tyle ze naprawde bylam lekko zniechcecona a tu prosze-jaka niespodzianka mila :-) pisze to w razie jakby ktoras byla w podobnej sytuacji. Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mystica sprwadz skrzynie-drugi raz pusciałam ci te piosenki..ale dzikie za info w sprawie nauk!!!! agatko---witaj unas!!🌻 na poczatek!!teraz dziewczyny ide konczyc obiad. ps. słucham grechuty\"wazne są tylko te dni których jeszcze nie znamy \"i mi normalnie ciary przeszły... dobrej nocki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mystica
Ami -dziekuje ale nie trzeba bylo bo doszly za pierwszym razem ..to chyba do jasmin nie doszly...Jeszcze raz dzieki za te piosenki buziaki :-***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam--cos mi sie pomyliło- wkazdym razie buziasy mystica!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Ja tylko na chwilkę przywitać się. W Szczecinie było cudnie :) Jestem zaurocozna Odrą, naprawdę piękna potrafi być. Zmykam bo mam gości i niestety nie mam czasu do Was zaglądać. Buziaki i do zobaczenia za kilka dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny podesle wam dwa linki... do m-sc w których ewentualnie chcemy zrobic wesele... musimy zdecydowac w ciagu najbliższych dni..bo terminy uciekają (porażka, jeszcze ponad rok czasu) poradzcie :).... Pierwszy to http://www.venus.rze.pl/main.html cena spoko - 100zł/os..spanie dla gości w hotelu 50 zł/os (bedzie ok 20 os. spało). odległośc jakieś 10 km od kościoła. Drugi http://www.centennial.com.pl/zaprasza.html , cena tez 100 zł/os, nocelgi ok 65zł/os..tyle tylko, że nie ma jednej tak dużej sali, tylko sa łączone kilka, i jest kontakt przez szerokie drzwi..i to mi średnio się widzi..ale jest ładnie :) Odległośc jakies 20 km :) czekam na wskazówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vall powiem szczerze ze mnie sie podoba duzo bardziej ta druga cent..jest bardzo klimatyczna taka ciepła...ale oczywscie zrobisz jak uwazasz:D a dzien dobry wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami dzieki..ja tez skłaniam sie bardziej ku tej drugiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×