Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Gość Mystica
cos w tym jest ze warszawa to wiocha na maxa( nie urazajac nikogo z wioski bo sama ze wsi jestem ;-) ) Wszystkie oferty sensownych zdjec czy filmow sa poza wawa a w stolicy Stadion Dzisieciolecia kroluje wszedzie..wrrrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mystica-------------- mozae masz racje ze malo jest dobrych, ja w ostatnich dniach sporo ogladalam fotografow ofert i faktycznie trafilam na tylko 2 fajne zazo wlansie i beznazwy a reszta to niestety nic specjalnego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mystica
szukam w Wawie..najlepsze co dotad znalazlam....daje link : http://edi.neostrada.pl/ co myslicie o tym? szczerze do zaakceptowania czy zenada? Pomozcie mi!!prosze!bo juz nie mam sily...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mystica----------- plener dla mnie ok chociaz bez rewelacji - nie obrazaj sie prosze :-) - natomiast wesele i kosciol szczerze podobaja mi sie tak sobie... jakos nie wyczuwam emocji, radosci, zabawy fotografia w tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fakrycznie mi sie pokręciło ... Bo ja wysyłalam do kilku agencji ... i z jednej właśnie takie info dostałam .... Mistica ----- ja mam jeszcze kilka agnecji do zameilowania z zapytaniem o ofertę , i kilka odpowiedzi też już mam ... Nie wzięłam komputera z pracy , a tam przechowuję w outlooku wszystkie maile , wieć tak strzeliłam t\\raczej z \"bez nazwy\" ... Jutro poprzesyłąm Ci oferty jakie dostałam i linki do ciekawszych fotografów . Podaj maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mystica
moj mail mystica@tlen.pl Dziekuje z gory za wszelkie namiary bo mi naprawde ciezko szukac na odleglosc czegokolwiek!!! Dzieki dziweczyny za opinie i pomoc. Mi tez sie tak sobie podoba ta oferta. Widze ze gusta mamy podobne :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Od rana wysyłam zapyatania do fotografów .... Kurcze, jest sporo fajnych .... ale cenowo to tak średnio ... :) I boję się , ze np. te zdjęcia które prezenyiją w ofercie są jednorazowe , tzn. że raz udało im sie zrobić parę fajnych zdjęć , a tak w realu to niekoniecznie wszystkie dobrze wychodzą ... Ups , chyba za bardzo się stresuję .... Nie chcę później + juź po podpisaniu umowy - żałowac , że mogłam wziąć jednak innego... Takie stresy łapią mnie teraz z zespołem ... Noby ten \"mój\" bardzo mi się podoba i jest \"rozchwytywany\" ... ale , jak byłam na sobotnim weselu to tamtem zespół też był świaetnu i było 5 muzyków ( saksofon ,perkusja ) , a ten \"mój \" ma 3 muzyków + dodatkowoa wokalistka .... A oba w ten samej cenie... Jeszcze ponad rok , a mnie już nerwy biorą ... Za duży wybór :) Miłej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo z rana! monia daj znac jakie odpowiedzi ci poprzesyłali..mystica--mnie sie podobaja zdjecia STAWSKIEGO DARKA w rzuc w googlach, nie znam strony...nie wiem ile bierze ale profesjonalista jest.. zreszta poczekajcie na zabulinke-ona jest ekspertem-doradzi wam p.s zabulka zdjecia cudne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ten Stawski ma fajne zdjęcia bo takie \" żywe\" ale z jego srtony wynika że nie robi reportażu ze ślubu i z wesela tylko studyjne i plener .... Dostała odpowiedź ze studia moment. Cenowo jest średnio .... LAe wszędzie za mną \"łażą\" i dają wszystkie zdrobione zdjęcia na CD ( 1500-1800 ) www.moment.com.pl PAKIET SREBRNY – wariant b (fotograf kończy reportaż ślubny o godz. 01:00; plener w dniu ślubu) Para otrzymuje: * elegancki szyty album Henzo (kolor do wyboru) * 65 zdjęć w formacie 15x21 cm (kolorystyka oraz rodzaje zdjęć do ustalenia; zdjęcia wybierane do albumu są specjalnie *przygotowywane, edytowane oraz retuszowane przed wywołaniem; możliwa jest zmiana formatu zdjęć) * płyty CD ze zgranymi wszystkimi udanymi zdjęciami z reportażu w największej rozdzielczości (wszystkie zdjęcia na płytach CD są poddawane korekcji ostrości, kontrastu oraz barwy) * prezentację multimedialną na CD z podkładem muzycznym z wybranymi zdjęciami * prezentację multimedialną w formacie DVD z podkładem muzycznym z wybranymi zdjęciami * dojazd fotografa do Państwa Młodych w dniu ślubu gratis Cena za pakiet: 2490 zł Dodatkwo oferują za \"symboliczną\" kwotę 270 zł wizarzystkę , która przyjeżdza do domu w dniu ślubu , a wczesniej przez 3-4 godziny określa typ urody , dopbiera kosmetyki i robi kilka próbnych makijażów do wyboru.... Ponoć pani obsługiwała Elllite Model Look ....Nie wiem ile taka wizarzystka normalnie kosztuje ... Orientuje się któraś ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Ami - pięknie wyglądała nasza Marcy, prawda? :D Nie wiedziałam, które zdjecia Ci posłać, bo na wszystkich promienieje:) Kochane - przy wyborze fotografa zawsze trzeba pamiętać o kilku sprawach. Monia, słusznie się martwisz, czy te zdjęcia to nie \"jednorazowe perełki\" - dlatego trzeba ZAWSZE obejrzeć CAŁĄ SESJĘ danej pary - minimum 20-30 zdjęć. Pojedyncze ujęcia są niedopuszczalne i podejrzane. Jeżeli chcecie, aby fotograf towarzyszył Wam wszędzie (kościół, plener, wesele) to obejrzyjcie zdjęcia z tych wszystkich części czyjegoś ślubu. Może się okazaź, że np. ktośrobi fajny plener, ale wesele i kościół - beznadziejne, bo nie ma odpowiedniego sprzętu albo umiejętności. Możecie mi podsyłać Wasze linki - nie będę mówić, kogo wziąć, ale będę mówić, kogo ABSOLUTNIE nie brać - tzn będę je oglądać pod kątem techniki, bo efekt finalny i to, czy są \"ładne\" to już rzecz gustu. Monia, ale przecież Ty miałaś mieć robione przez tą koleżankę - coś się zmieniło? Wizażystka - nic specjalnego. To, że ktoś pomagał przy jakiejś imprezie, o niczym nie świadczy - co innego, gdyby kończyła renomowaną szkołę wizażu i miałą się czym pochwalić. Takich \"wizażystek\" na tych różnych konkursach jest multum. No i nie masz pojęcia, jaka to osoba - a jak zmieni Ci całą koncepcję?? Tym sie nie sugeruj. Cena oczywiście kosmiczna, ale to już chyba nagminne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina :-) podaje link mojego fotografa :-) i prosze o szczera opinie.... http://www.beznazwy.com/ 🌻 ja dzisiaj w nocy wyjezdzam na 2 tygodnie, mam nadzieje ze duuuzooo przez ten czas napiszecie :-) jeszcze zajrze moze na chwile przed wyjazdem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasminum - bardzo ładne te zdjęcia:) To ogólnie. A teraz szczera opinia detaliczna: 1. Zdecydowanie lepsze mają zbliżenia od zdjęć \"całościowych\". Ta różnica jest na tyle duża, że uważam, iż to muszą być co najmniej 2 różne osoby fotografujące. Jedna z nich ma złą manierę kadrowania amatorskiego, tzn. główki w środku. Zorientuj się, kto robił te zdjęcia, które najbardziej Ci się podobają i przy podpisywaniu umowy upewnij się, że właśnie ta osoba będzieCi robić zdjęcia. 2. Niebezpieczeństwo \"perełek\". Zanim podpiszesz, koniecznie obejrzyj więcej zdjęć każdej pary - zobacz, czy wszystkie są równie udane. Ja wolę, jak fotograf ma na stronie galerie każdej pary z osobna i umieszcza w nich dużo zdjęć. To może wygląda mniej widowiskowo, bo wiadomo, że tych naj-naj zdjęć jest kilka, ale tak jest uczciwiej. Więc koniecznie obejrzyj całe albumy:) Tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja sądze ze przez te upały tak zadko zaglądamy,,ja wierze ze bedzie lepiej:Dide pracowac dalej:D buziasy!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYGRYSICA20
czesc laseczki:PPP niom jestem na naszym topiku pierwszy raz...czytam wa od wczoraj i nie moge sie nadziwic ...jak madry ktoś wymyslil dla nas taką zabawe, oczywiscie pouczająca;)))) wiele sie naumialm , czytaja rady, nprdwe wiem o wiele wiecej;))) ja mam slub 22,92007 rok i juz noe moge sie doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysica---witaj u nas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!opowiadaj jaki ślub planujesz,czy robicie przyjecie czy wesle czy juz sie zajełas jakimis kwestiami.. niema jak to swierza krew;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć.... wreszcie odzyskałam neta :) :) nie było mnie na Topiku chyba tydzien, powoli nadrabiam zaległości. w weekend byłam w Krakowie, ogladałam suknie slubne i chyba zdecyduje sie na http://album.alfemminile.com/album/see_43830_23/abiti-da-sposa-2005.html suknia jest z kolekcji 2005 roku i przez to jej cena jest całkiem przyzwoita :) a dla mnie nie ma znaczenia kiedy została zaprojektowana, podoba mi sie i już :) i wiecie co.... na poczatku kiedy chodziłam po internecie i ogladałam suknie wydawało mi sie że mój mały biut w sukni bez ramiaczek bedzie wygladał fatalnie.... odpowiednio dopasowana suknia sprawia że wyglada fantastycznie... wiecie... juz myslałam że przygotowania trzeba zakonczyć bo to jeszcze duzo czasu, ale przez ta suknię znowu nabrałam ochoty :) tak bym chciała pokazać suknię mojemu M. ale wiem że tradycja nakazuje inaczej.... poza tym miło bedzie go zaskoczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogóle to serdecznie witam wszystkie nowe koleżanki na topiku, bo widzę że nasze grono sie powieksza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brida!!!!!!!!!!!wkoncu jestes!!!!🌻 suknia cudna,taka skromna i bogata zarazem...mysle że bedziesz w niej pieknie wyglądała... tak naprawde to nasze przygotowania ruszą pewnie w okolicy listopad grudzien styczen!:) ja tu napewno bede!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, jestem, zaglądam, żebyście o mnie nie zaponiały 🖐️ Wielkie całusy dla: Ami 😘 Moni 😘 Bridy 😘 Zabuliny 😘 Wiosny 😘 i dla dziewczyn towarzyszek, a także nowych :-) Bardzo dziekuję, za zaproszenie, do bycia stałym bywalcem topiku, ale mam już jeden \"rodzimy\" topik, a nie dam rady gadać na dwóch, bo wszystko inne będzie leżało odłogiem. No i z tego, co tu widzę, to jednak cały czas krążycie wokół tematów przygotowań - po to w sumie powstał ten topik - i ja gdybym pisała z Wami, chcąc nie chcąc bym się nakręciła, i o niczym innym nie myślała, a to jeszcze szmat czasu. Dlatego o temacie ślubu zapominam, jest dla mnie stanowczo za wcześnie. Ale od czasu do czasu, będę tu zaglądać, żebyście o mnie nie zapomniały :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć trzy Kropki! KOpę lat!! :D 🌼 👄 hej Brida:) To byłyśmy w Krakowie w tym samym czasie - ja robiłam śluby:) Suknia piękna i z wielką klasą. Gdybym wiedziała, że jedziesz do Krakowa, dałabym Ci parę adresów salonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka !!!! 😘 for You !!!! Super , że o Nas pamiętasz , my o Tobie zawsze ! :) Brida ---------------- suknia P R Z E P I Ę K N A !!!! Już widze, że będziesz cudną Panną Młodą !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki tak się cieszę że suknia WAM sie podoba i nie skrytykowałyście że planuję jej zakup tak wcześnie (tak jak to zrobiła dziś moja koleżanka) to chyba prawda że nikt inny nie zrozumie tak przyszłej panny młodej , jak inna przyszła panna młoda :) AMI --> cieszę się że znów mam neta i mogę siedzieć na topiku, masz rację że prawdziwa gorączka przygotowań dopadnie nas pod koniec roku :) :) TRZY KROPKI --> a ja wciąż mam nadzieję że bedziesz odwiedzać nas częściej i zaczniesz powoli wczuwać sie w rolę oprzyszłęj panny młodej, kiedyś pisałaś że niie podobają Ci sie takie wyczajne suknie suknie slubne (długie), znalazłam trochę mniej zwyczajna a może niezwyczajną ;) przesyłam linka: http://www.suknie-slubne.pl/kolekcje.php?m=1&kol=4&gr=1&poz=315 http://www.suknie-slubne.pl/kolekcje.php?m=1&kol=4&gr=6&poz=193 Monia -> cieszę się bardzo że suknia Ci sie podoba, jestem pewna że MY WSZYSTKIE bedziemy cudnymi pannami młodymi :) :) :) Zabulina --> mój wyjazd do Krakowa był zupełnie w innym celu przez przypadek trafiłam na suknie... mam nadzieję że wszystkie zdjęcia które robiliscie w weekend sa fantastyczne jak zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki tak się cieszę że suknia WAM sie podoba i nie skrytykowałyście że planuję jej zakup tak wcześnie (tak jak to zrobiła dziś moja koleżanka) to chyba prawda że nikt inny nie zrozumie tak przyszłej panny młodej , jak inna przyszła panna młoda :) AMI --> cieszę się że znów mam neta i mogę siedzieć na topiku, masz rację że prawdziwa gorączka przygotowań dopadnie nas pod koniec roku :) :) TRZY KROPKI --> a ja wciąż mam nadzieję że bedziesz odwiedzać nas częściej i zaczniesz powoli wczuwać sie w rolę oprzyszłęj panny młodej, kiedyś pisałaś że niie podobają Ci sie takie wyczajne suknie suknie slubne (długie), znalazłam trochę mniej zwyczajna a może niezwyczajną ;) przesyłam linka: http://www.suknie-slubne.pl/kolekcje.php?m=1&kol=4&gr=1&poz=315 http://www.suknie-slubne.pl/kolekcje.php?m=1&kol=4&gr=6&poz=193 Monia -> cieszę się bardzo że suknia Ci sie podoba, jestem pewna że MY WSZYSTKIE bedziemy cudnymi pannami młodymi :) :) :) Zabulina --> mój wyjazd do Krakowa był zupełnie w innym celu przez przypadek trafiłam na suknie... mam nadzieję że wszystkie zdjęcia które robiliscie w weekend sa fantastyczne jak zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki tak się cieszę że suknia WAM sie podoba i nie skrytykowałyście że planuję jej zakup tak wcześnie (tak jak to zrobiła dziś moja koleżanka) to chyba prawda że nikt inny nie zrozumie tak przyszłej panny młodej , jak inna przyszła panna młoda :) AMI --> cieszę się że znów mam neta i mogę siedzieć na topiku, masz rację że prawdziwa gorączka przygotowań dopadnie nas pod koniec roku :) :) TRZY KROPKI --> a ja wciąż mam nadzieję że bedziesz odwiedzać nas częściej i zaczniesz powoli wczuwać sie w rolę oprzyszłęj panny młodej, kiedyś pisałaś że niie podobają Ci sie takie wyczajne suknie suknie slubne (długie), znalazłam trochę mniej zwyczajna a może niezwyczajną ;) przesyłam linka: http://www.suknie-slubne.pl/kolekcje.php?m=1&kol=4&gr=1&poz=315 http://www.suknie-slubne.pl/kolekcje.php?m=1&kol=4&gr=6&poz=193 Monia -> cieszę się bardzo że suknia Ci sie podoba, jestem pewna że MY WSZYSTKIE bedziemy cudnymi pannami młodymi :) :) :) Zabulina --> mój wyjazd do Krakowa był zupełnie w innym celu przez przypadek trafiłam na suknie... mam nadzieję że wszystkie zdjęcia które robiliscie w weekend sa fantastyczne jak zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki tak się cieszę że suknia WAM sie podoba i nie skrytykowałyście że planuję jej zakup tak wcześnie (tak jak to zrobiła dziś moja koleżanka) to chyba prawda że nikt inny nie zrozumie tak przyszłej panny młodej , jak inna przyszła panna młoda :) AMI --> cieszę się że znów mam neta i mogę siedzieć na topiku, masz rację że prawdziwa gorączka przygotowań dopadnie nas pod koniec roku :) :) TRZY KROPKI --> a ja wciąż mam nadzieję że bedziesz odwiedzać nas częściej i zaczniesz powoli wczuwać sie w rolę oprzyszłęj panny młodej, kiedyś pisałaś że niie podobają Ci sie takie wyczajne suknie suknie slubne (długie), znalazłam trochę mniej zwyczajna a może niezwyczajną ;) przesyłam linka: http://www.suknie-slubne.pl/kolekcje.php?m=1&kol=4&gr=1&poz=315 http://www.suknie-slubne.pl/kolekcje.php?m=1&kol=4&gr=6&poz=193 Monia -> cieszę się bardzo że suknia Ci sie podoba, jestem pewna że MY WSZYSTKIE bedziemy cudnymi pannami młodymi :) :) :) Zabulina --> mój wyjazd do Krakowa był zupełnie w innym celu przez przypadek trafiłam na suknie... mam nadzieję że wszystkie zdjęcia które robiliscie w weekend sa fantastyczne jak zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×