Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Gość mirako
HEJKA POLECCIE NAM JAKIS ZESPOL NA WESELE CENOWO TO SAMO WYCHODZI ALE NIE MOZEMY SIE ZDECYDOWAC ROK MAMY CZASU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia --> z mojej diety też nici :( (ten wyjazd nad morze, ryba z frytkami i wieczorne grille przy piwie ;) ) Też biorę się za siebie od jesieni :) Najtańsza oferta w Wawie z jaką się spotkałam była za 130 zł od osoby, ale i lokal był strasznie dziadowski i menu było bardzo skromne. Najbliższy lokal z ceną 100zł/osoba znalazłam 50 km za Warszawą. Tyle jeśli chodzi o tutejsze ceny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :-) Moja glowa dzis w porzadku bo tylko lampke winka sobie wypilam wczoraj. I dostalam natchnienia... znalazlam material w necie jaki chce na suknie-to bedzie szyfon na wierzch a pod spod jedwab. Znalazlam hurtownie i nie wychodzi tak drogo za prawdziwy jedwab. Marzy mi sie tez Szyfon jedwabny na wierzch zamiast sztucznego ale to juz kosztuje 129 zl za metr bierzacy wiec chyba mi bedzie kasy szkoda. W wersji 1 wyliczylam ze koszt mojej sukni wraz z uszyciem i materialem powinien zamknac sie w 1500 zl. Jestem wnibowzieta :-) co do odchudzania...tez postanowilam cos zrzucic przed slubem i zabralam sie do tego juz 3 mies temu. Jestem na diecie swego pomyslu-ale nie zbyt orginalnej czyli Mniej Zrec oraz chodze na silownie od miesiaca i...schudlam juz 7 kilo!!!! Jestem w Super nastroju z tego powodu. Co do kwiatow to myslalam sobie o bukiecie z bialych frezji-to sa moje ukochane kwiaty, ale nigdzie nie moglam znalezc bukietu z bialych frezji... Czy moze to dobry pomysl extaza? i kiedy jest sezon na frezje?...no to tyle na predce z tego co wymyslilam... Szkoda ze pracuje w takich godzinach ze jak potem jestem na necie to juz Was nie ma ale ciesze sie ze o mnie pamietacie. Pozdrawiam i co sadzicie o moich pomyslach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich dzis humor -rewalacja--od jutra urlop:D a jak u was samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ ale puchyyyyyyy !!!! Ami ---- moje samaopoczucie to średnio , bo nie mogę sobie znaleźć jakiej fajnej wycieczki ... przez cały lipiec dostawałam super oferty , a teraz nic !!! Nastawiałm się już psychicznie że najdalej 10 sierpnia zacznę się urlopować , a tu zanosi się na WIELKI KLOPS :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej 🌼 ....już wróciłam :) i stęskniłam się za WAMI i topikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Mogę sie do was dołączyć.?? Mam na imie Anna . Nasz ślub jest 14 kwietnia 2007. Sale już mamy zaliczkowaną. Teraz będziemy załatwiąć sprawy kościlne ale niewim czy to czasem nie za wcześnie. Potem prześle wam linka do naszej sali. Chwili czasu przestudiuje topik od deski do deski. Odezwe się póznij papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki:) Ami:), zagladaj czasem do nas. Do Acura 84, na załatwienia kościelne jest jeszcze za wcześnie, skoro masz już załatwioną salę, to jak na obecny czas jest świetnie. Następny etap to może być przejrzenie ofert zespołów (lub DJ-ów) i fotografów, z resztą można jeszcze spokojnie poczekać. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki \"kiedyś\" . Hmm typowej orkiestry nie bedzie. Mój przyszły teściu ma zaspół, i jego kolega bedzie nam grał i spiewał, a wtle podkład muzyczny. Robimy wesele na 50 - 60 osób. Narzie byliśmy u jednego fotografa, cena za plener 490 zł ( 8 ujeć podwójnych) każde dobrane ujęcie 70 zł. A koszt fotgrafa na całe wesele, foto reportaż, plener , studio 1500 zł.Ale to narzie pierwsza propozycja fotografa w mieście. Nad kamerzystą sie zastanwiamy, chcemy troche zaoszczędzić, żeby stczyło na jakąś mała podróż poślubną do Grecji. Wklejam link do naszej sali . http://www.katarzyna.up.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
hejka co tu taka cisza???jem pyszne placki ziemniaczane trzytam was lae cos malo nas dzisiaj..u na staka pogoda ze tylko polozyc sie do lozka wciaz pada..mam do was pytanie czy ktoras z was myslala ze bedzie prowadzil was do oltarza tato.ja tak chce tylko nieiwem jak to ma byc zrobione..zeby wyszlo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysica20
czesc :) niom co to tego twopjeo pyatania zeby tato prowadzil:) to ja też to sobie tak wyobrazam, rozmawialamz koelzanka z usa bo to psecies zwyczaj z tamtad;) to pan mlody zceka z wszytkimu goscmi pry oltarzu a panio mloda wchodzi wolnym krokiem do kosciloa pod pana mloedgo i tatuskiek odaje ja narzeczonemu:))))) a ja mysle ze przedemna beda szli dzieci tzn chlopczyk i dziewczynka i on obraczki bedzie niosl a ona kwiaty sypala;) niom takze tak to widze:( a pzotym myslayscie zeby meic dróżki??? dajcie znac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tygrysica
ogólnie to nic do ciebie nie mam, ale na litość boską, przestań używać tych idiotycznych zdrobnień, typu: niom, psecies, noż kurde, to powoduje, że zamiast traktować cię poważnie, to wychodzisz na jakąś infantylną babę :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wstepie witam was 🌻 ;) i macie wszystkie pozdrowionka od Żabulinki naszej kochaniutkiej :) musze przeczytac zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to ja jestem ta biedna niewiedząca..... nie wiem jak zrobić odliczanie na e-wesele. gdzie tam trzeba i w co wejść.jestem zalogowana ale nie wiem co dalej.... :( pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w prawym górnym rogu na różowo jest napis liczniki naciśnij na niego i pokoleji wybierz sobie wygląd licznika wpisz datę ślubu... trzymam kciuki żeby sie udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech to pępek w brodę strzeli... nie było mnie to pisałyście jak szalone a teraz nikogusieńko nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysica20
DO KOBOITKI KTOREJ NIE PASUJA MOJE WYPOWIEDZI TYPU NIO. POCIO. CEMU????? NIO????? HEHEHEPowiem Ci coś:Co jest nie tak, gdzie leży problem??? TYMI GADFKAMI BUDUJESZ swój nowy prawdziwy wizerunek:(( A JEZELI AMS ZJZU WAZNE KWESTIE TO pisz WIELKIMI LITERAMI.!!!!! JEZELI KTOS TAK JAK TY NIE WIE JAK ZACHOWAC SIE WGRUPIE TZN NA FORUM TO ZACHOWUJE SIE WLAŚNIE TAK JAK TY!!!!:(((-----nieprzyzwoicie. JA WIEM ZE SIE NIE MUSZE Z TOBA ZGADZAC, A TY ZE MNA:( , aLE kończą ci się argumenty TO TY zrób jakąś drobną wycieczkosobistą. POMYSL..A TU NA FORUM I TAK NIE MZOEMY CI ANSKOCZYC.. bo się nie podpisałeś:( ALE WIESZ COWulgaryzmy są na porządku dziennym. JA POPROSTU WIEM I ROZUMIE że masz taką, a nie inną formę ekspresji, no i powinni czuć twój słuszny gniew;(OKI!!!!! I JESCE JEDNO HEHEHEH _________Poprawiaj te denerwujące drobiazgi w cytowanych wypowiedziach, przedpiścy. Umiejętne przestrzeganie tej zasady może się przydać w dalszej dyskusji :( I JESZCE JEDNO Jeśli kogoś skrzywdzisz, nie zapomnij go obrazić. BO NARZIE SIE NIE OBARZILAM:)))))) Wiec to ty daj sobie spokoj i idz ogladac teletubisie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam...jak zwykle jak sie zjawiam to nikogo pewnie juz nie ma..ide wiec pic piwko i sie zrelaksowac...milego weekendu zycze..papa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie wróciłam po wieczornych wojazach.... dobranoc Kobietki.... miłej nocy.... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mallea
a ja mam pytenie, czy macie pomysł na biukiet slubny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_ mała_ja_
tygrysico, jak narazie to zauważyłam, że nikt Ciebie nie obraził, za to Ty wrzeszczysz jak szalona...I to zupełnie nie mając racji! Tamta osoba sie "nie podpisała", ale pod Twoimi wypowiedziami tez nie widze podpisu...A twoje wypowiedzi są szalenie chaotyczne, moze nie posz tak szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki! Wróciłam po długiej nieobecności. Na nowo mam internet, tylko czasu przez najblizsze 2 miesiące troche mało, bo muszę zdac na początku października ważny egzamin. Możecie mi streścić w skrócie jakie wazne wątki mnie ominęły tak gdzies od 90 strony? Kto dołączył? Obiecuję że będę zaglądać ale niestety w najbliższym czasie \"z doskoku\". Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gradia, Kaczka ---- witajcie po długiej przerwie :) 😘 FAJNIE ŻE JUŻ JESTEŚCIE , chociaż Kaczusia chyba naskrobała ostnio pare słów :) Acura --- miło że dołączyłaś do nas 🌻 Salka bardzo przyjemna :) Ja wczoraj zaliczkowałam na fotografa :classic_cool: Wybrałam www.bogacka.pl za 1.550 zł. Teraz już spadam , bo będę się przygotowywać do dzisiejszego ślubu i wesela .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gradia, kaczka --> miło że znów jesteście :) Monia --> udanej zabawy na weselu zyczę :) a całej reszcie poprostu miłego dnia :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mystica, własnie odkryłam (po licznikach) że mamy tą samą datę ślubu 30.06.2007 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie brida..ja poprostu jestem taki mozg komputerowy ze zle ustawilam ten licznik i nie wiem jak go znienic..:-( moze ktos mi pomoze? a moja data slubu to 07.07.2007 i...wlasnie odkrylam ze bede wtedy miala 27 lat hehhehe moze jeszcze uda sie msze zarezerwowac na 17 to juz wogle padne od tych siodemek... a moja szczesliwa liczba jest...13 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz zmienilam..mam nadzieje ze teraz dziala i sie data zgadza..przepraszam za to zamieszanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×