Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Tygrysico zdjecia wysłałam. Trzy kropki ja też prosze Twoje. Witam nowa kolezanke. Odnosinie silowni to tez bardzo bym chciala chodzic ale tutaj w Danii ceny takich przyjemnoscie są kosmiczne i chyba lepiej bym wyszla na tym jakbym zakupila sobie jakies fajnie urzadzenie do cwiczen. Musze pomyslec nad tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jajku , tak zimno na dworze , a ja muszę wyjść !!! :( :( :( A tak na marginesie , wiecie ze cellulit najczęściej tworzy sie właśnie zimową porą ... Dlatego nawet szczupłe dziewczyny moga mieć . Organizm w ten sposób broni się przed zimnem i tworzy wtedy taką niechcianą warstewkę tłuszczyku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phi, Monia, tez mi nowość, ja już od 8 lat mam cellulitis na pośladkach i tylnej częściu ud - i nie mam tam akurat ani grama zbędnego tłuszczu. Wg mnie, to każda prawie dziewczyna ma pomarańczową skórkę. Ja tylko mam nadzieje, że nie jest widoczny, jak chodze, i że tylko go widać, jak sie ściśnie skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełka --> Zdjęcia dostałam, widzę że w weselnej tonacji :) Witam nową koleżankę! Co do cellulitisu to czytałam, że 90% kobiet powyżej 20-iluś lat ma coś takiego, nawet jeśli sa bardzo szczupłe. Ja lekki cellulitis miałam nawet jak byłam bardzo szczupła, gdy utyłam jedynie się powiększył. Są zabiegi, które są niby w stanie to zlikwidować, ale trochę nie widzę sensu wydawania tylu pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny widzę, że macie podobny problem jak ja - nie mierzyłam jeszcze zadnej sukni ślubnej bo okropnie mi się roztyło przez wakacje i noszę rozmiar już teraz 40 :( W każdej sukni będę chyba wyglądała tragicznie i muszę zacząć intensywne odchudzanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w klubie :) Ja przez ostatni rok przeszłam drogę od rozmiaru 36 do 40 i bezskutecznie (na razie) próbuję wrócić spowrotem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna, no coś Ty - mam Twoje zdjecia - szczupłej blondynki :-) To co to za 40 jest - chyba jakaś mała ;-) Ale wiecie co ? Ja też zauważyłam, że od talii w dół też mi sie trochę kształty zmieniły. Niekoniecznie przytyłam, ale jakoś tak się więcej zrobiło - i kiedyś dół miała rozmiar 34, a teraz bywa że i 38 trzeba. Za to góra nadal 34 - bo biust mi jakoś urosnąć nie chce 😠 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy kroki --> Bo ja generalnie jestem drobnokoścista. Całe życie byłam szczupła, ale mój narzeczony w ostatnich latach mnie utuczył Na nieszczęście poszło mi w uda i brzuch, górę nadal noszę rozm. 38, ale mam ogromny problem ze spodniami (kupuję rozmiar 40-42 :-o ). W gorszych momentach wyglądam na babkę w ciąży i tego brzuszka koniecznie muszę się pozbyć przed ślubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami, to nie są chyba zdjecia \"tego\" fotografa - bo te mi się nie podobają za bardzo. Zwłaścza to połączenie biało czarne + kolor, ble :-o Wiosna - kochana na babkę w ciąży to i ja wygladam, jak zjem 4 kawałki pizzy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami ------ to ta sama dziewczyna ... ? Na tych zdjęciach wyglada normalnie , a tamtych poprzednich faktycznie taka jest \"nabita\" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie KROPKO,to nie ten fotograf:D uspakajam twoje serduszko..rzuciłam zdjecia kiecki i ten przez nas omawianej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Ami, kamień z serca ;-) :-D Powiem Ci, że wybrałaś super fotografa, i myślę, że tez trafisz na swoją sukienkę - Ty lubisz wybierać, przebierać, aż w końcu trafisz na coś co Cię usatysfakcjonuje :-) Uparta jesteś ;-) Oczywiście w pozytywnym znaczeniu :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka----mamy wiele wspólnego;) nie lubie robic czegos wbrew sobie,w zasadzie nigdy tego nie robie... wracajac do tematu foto-video i nasi kamerzysci i fotograf mają unas w szczecinie opinie jednych z najlepszych w branży..w każdym razie nie słyszałam niepochlebnych opinii)no może oprócz cen:P unas film plasuje sie w granicach 800-1000(to te \"szablonowe\" gdzie ma sie wrazenie jakby kamerzysta tylko osoby inne wklejał:D tak więc 1600-1800/za video to wg mojej tesciowej PRZESADA! ale niech sobie kobieta mysli co chce..to NASZ dzien i MY SAMI decydujemy co bedzie a czego nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
film-1650 od ubierania+kosciół+plener(razem z fotografem)+zabawa do którejs tam fotograf-1350-30 zdjec w pięknym albumie+płyta ze wszystkim zdjeciami(wieciemy go na plener na 8h tam gdzie chcemy) a chcemy morze ,ruiny zamku z VI w,Zamek Książąt Pomorskich i Wały Chrobrego, pola makowe eee więcej grzechów nie pamiętam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny zalezy mi na Waszej opini, chodzi mi o to czy waszym zdaniem jest sens organizowac caretingu na wesele, ok 130 osob Po krotce opisuje o co chodzi:Otóż mieszkam w malej miejscowości , w ktorej sa do wyboru tylko 3 szkolne sale gimnastyczne na zorganizowanie wesela i to jest staraszne, w tym jedna jeszcze osatecznie \"ujedzie\" i w niej chciałamym to wesele, ale ona nie ma swojej kuchni, wiec z tego powodu chcialam zorganizowac catering z hotelu ktory jest oddalony od mojego miejsca zamieszkania ok 30 km.Oni podaja 4 gorace dania i 10 przekasek, bez ciast /kawa i herbata w cenie/ Zastanawiam sie czy taki catering nie popsuje mi calego wesela, nie wiem, jakie moga byc konsekwencje takiego \"interesu\".Dodam jeszcze ze to pomysl mojej tesciowej i ona powiedziala ze wszystko bedzie ok.Co Wy o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe dziewczyny i te \" starsze \" też Widze ze rozmawiacie na temat który mi sen z powiek sciąga czyli waga ja mam 165 i 59 czasmi wiecej kg i muszę schudnac ale brak silnej woli i brak siłowni w mojej wsi a nie chce mi sie jeżdzić ale trzeba cos zrobić aerobik nie dam rady z powodu zdrowia wogóle mam zabronione sporty ale teraz śbnieg spadł to trzeba mieśnie na snowboard rozruszac wiec chyaba basen!! A co do tego cataringu i co jak ktos kawe lub cheerbate vbedzie chciał czy tam nie ma wogóle kuchni jak nie to absolutnie szkoda twoich nerwów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syrenko ------ jeżeli ta sala w szkole nie ma kuchni to nie wyobrażam sobie gdzie te 4 dania gorące miałby byc podgrzewane .... Nawet jeżeli przywiozą ze sobą jakies butle gazowe z palnikami , to podgrzanie dla 130 osób triochę potrwa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syrenko ---- skoro ta sala nie ma kuchni to chyba nie masz innego wyjscia jak tylko zamówić catering tak żeby ktoś to jedzenie przywiózł i podał,,, ale z tym podgrzaniem rzeczywiście moze być problem !!! A nie myslałaś zeby wesele zrobić może w tym hotelu z ktorego chcesz zamówić catering????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syrenko--nie chce cie straszyc ale mozesz miec duzzzooooo!!! zamieszania z osobnym cateringiem...wiesz jak to jest cos odgrzac(wiem ze mają tzw.szybkowary podgrzewane non stop i własne mini-kuchenki) ale to i tak bedzie kłopot....powiem ci że u mojej znajomej tez miał byc catering aaa tu rano w sobote pojechali na inny adres!makabra była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam bardzo weekndowo :) szczególnie nowe kobietki 🌼 Ami ---> wracam jeszcze do rozważań nad suknią :) ja również jestem malutka (157cm) i noszę rozmiar 36... i wiesz... wg mnie wszystko zależy od fasonu sukienki... a odpowiednia długość nie polega TYLKO na skróceniu... cała suknia musi być proporcjonalnie dobrana do postury ciała... poza tym nie wiem jak TY ale zamierzam mieć dosyć wysokie szpilki (8-10cm) co automatycznie wysmukla bardziej sylwetkę... zgadzam się z Tobą, że w niektórych fasonach takie drobinki jak MY wyglądają koszmarnie... ale kiedy znajdziesz właściwą dla siebie sukienkę stwierdzisz że naprawdę jest ok i nie wygladasz jak maleństwo ;) ....przynajmniej ja tak się nie czuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×