Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

hih, ale literówek porobiłam :D agi, tylko jak chcesz moje zdjęcia to musisz maila podać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idzie:) Przy okazji masz \"dowód rzeczowy\" - na tym zdjęciu, gdzie się całujemy przy naszym stole, ci ludzie obok to rodzice;) Wiecie, ale ja osobiście uważam, że to fascynujące. NIby mieszkamy w tym samym kraju, a tradycje weselne są tak różne! nawet pomiędzy Krakowem a Katowicami są różnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tak tak
na południu przy młodych siedzą swiadkowie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w nowym dniu: A ja jestem z wielkiej wsi stolicą zwanej i na weselach tutaj zaobserwowałam, że młodzi siadają razem ze świadkami (chyba to amerykański zwyczaj) albo tradycyjnie z rodzicami. Obie wersje. Obok nas będą siedzieli pewnie rodzice (choć osobiście bardziej pasuje mi ten drugi układ). Nie wiem po co się spierać - kłótnia równie bezsensowna, jak byśmy miały dyskutować, która suknia ładniejsza - czy biała czy ecru. Każdy robi co uważa za stosowne i to jego sprawa. zabulino doszły w końcu moje zdjęcia? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świtne zdjęcia:) Ja tego gościa chyba skądś kojarzę, tylko nie wiem skąd... może z jakiejś książki o fotografii... to angol zdaje się? Co do jakości, to cyfrowe lustrzanki już nie ustępują tradycyjnym - oczywiście te lepsze. Jakosć zdjęcia cyfrowego dobrego technicznie zależy od jego matrycy. Im więcej informacji na niej można zapisać, tym lepsze zdjęcie. Aparat tradycyjny, klisza o czułości 100 ISO to około 13 MP. Najlepsze lustrzanki mają dziś 12 MP. Więc np 4 MP to tylko 1/3 jakości tradycyjnej. 6 Mp to tylko połowa. I tak dalej.. To ma znaczenie w ciemnych pomieszczeniach (część kościołów, wesele), przy plenerze z ładną pogodą wystarczy nawet 6 Mp. ale już nie przynudzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co region to obyczaj ... w Wielkopolsce na prowincji wiekszosc siedzi chyba przy rodzicach, tak przypominam sobie bylo na weselu mojego brata i rodziny kilka lat temu ... Moze sie teraz pozmienialo, nie wiem. Ja jednak wyroznie rodzicow. A stol bedzie dlugi na 80 osob, wszyscy przy jednym stole, ta sala ma takie mozliwosci. Jest podobna w stylistyce do ----->moni.kami. Poza tym nawiazuje do sali balowej - efekty lustrzane itp., otoczenie ogrodowe z mozliwoscia zdjec plenerowych. I wiecie co .... niegdy nie slyszalam o tym oltarzyku, po prostu mnie zatkalo!!! Ja juz pisalam, ze ostatni raz na weselu bylam kilka lat temu, ale co tu czytam, wskazuje, ze albo duzo sie pozmienialo, albo naprawde to zalezy od regionu!!! Nie chcialabym takiego oltarzyka, ale rozumiem osoby, ktore to robia ze wzgledow estetycznych, bo wesele maja np. na sali gimnastycznej. Ale po co to komu, jesli sala jest juz efektowna? Ja na pewno sie nie zdecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, widzisz, lipcowa, jak my się nie znamy :D papa, kobietki, odezwę sie jeszcze później:) MIłego dzionka wszystkim życzę:) 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, zdjecia przepiekne, gdyby u nas ktos robil takie zdjecia to bym majątek za nie dała! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..dzień dobry :) u nas tj. w zagłebiu świadkowie siedzą przy młodych... tak było na wszystkich weselach na których byłam :) ...od rana biegam i sie pakuję, dzis wyjeżdżamy na tydzień w góry.. ...marzę o takim totalnym oderwaniu od wszystkiego łacznie z przygotowaniami... mam nadzieje że sie to uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina --> wysłałam ponownie na nowy adres :) Ale dzisiaj dziewczyny ciężko pracują. Topic zamiera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinko, niestety zdjęcia jeszcze nie dotarły, czekam na nie z niecierpliwością:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie z wami dziewczyny powolutku zegnam,,,,,za pare chwil lece z tego kieratu- i ide sie pakowac-wyjezadzamy nad morze na wekend...szkoda ze tak krótko-ale zawsze to juz cos:D 3majcie kciuki za pogode prosze -bo podobno u nas maja byc deszcze i burze jesli tak bedzie!!!!!!!!:( w kazdym razie zycze wam BARDZO UDANEGO WEKENDU 🌻 dla wszytkich i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....a ja również WAM życze udanego weekendu i całego nastęnego tygodnia..... .....odezwę sie jak wrócimy z podboju szklaków górskich :) papa :) ps. Ami --> dużo słonka zyczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja Wam życzę leniuchowania przez weekend . Szczególnie dla Ami i Bridy 🌻 ... , które zadeklarowały że wybierają się na \"wyprawy\". :) Ale się pewnie jeszcze odezwę wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także Wam zycze udanego weekendu, spokoju i słonca :) dzis w nocy wyjezdzam nad morze, nie bedzie mnie 2 tyg :) nie zapomnijcie o mnie! :) całus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! mam coś dla Was - dostaliśmy dziś zaproszenie na ślub znajomych ( z którego nie skorzystamy, bo robimy wtedy zdjęcia na innym ślubie), ale zaproszenie jest bardzo orginalne - ma kształt przewiązanego rafią zwoju pergaminu, takiego, z jakiego na filmach kostiumowych herold obwieszczał.. obwieszczenia;) Napiszę Wam tekst, bo jest fajny, może się Wam przyda. Wiem, że większosc jeszcze nie myśli o takiej szczegółowej sprawie, ale wierzcie mi, nie tak łatwo wybrać tekst zaproszenia, więc jeśli się komus spodoba, bedę miaął dobry uczynek;) X i Y wraz z Rodzicami mają zaszczyt Jaśnie Wielmożnych Państwa Z i W powiadomić, iż zaloty wprzódy uczyniwszy do zaślubin przystąpić pragną, a Jaśnie Wielmożnych Państwa w grono ślubne zaszczyt prosić mają. Mniemamy przeto, że zaproszenia naszego w pogardzie mieć nie będziecie jeno blasku uroczystości całej ochoczym swym przybyciem dodacie i radować się wraz z nami będziecie. Owe zaślubiny zatwierdzone zostaną (ja bym akurat dała \"przypieczętowane\", ale mniejsza z tym ;) ) dnia..... w Kościele.... Spodobało mi isę, całość jest taka \"klimatyczna\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja123
Wracając do świadków... Jak Wam się wydaje, czy świadkiem może być koleżanka która jest po rozwodzie? Tak się zastanawiam czy byłby z tym jakiś problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam!!!!!szczesliwa opalona zmeczona:(-korki masakrytyczne !!!!a terz ide ydac sie na spoczynek bo praca jutro niestety:( juz .do jutra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki:) kaja jeśli to ślub kościelny to jest to problem. Świadkami na ślubie kościelnym/konkordatowym muszą być osoby wierzące i praktykujące, które przed ślubem muszą iść do spowiedzi, a w trakcie mszy muszą przyjąć Komunię Św.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Milego dnia życzę :) Kaja------------ to wszytsko od księdza zależy , bo rozwodnicy, którzy brali ślub kościelny to dla Kośioła grzesznicy ... Generalnie jest nawet możliwość ślubu kościelnego osoby wierzącej z niewierzącą , albo innej wiary . Myśle , że w przypadku świadka nie powinni robić afery z tego powodu że jest rozwodnikiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie :) Upał niesamowity, ale podobno w następnym tygodniu ma nastać już jesień. Takie są przynajmniej prognozy. Zabulinko---Bardzo dziękuję za zdjęcia. Pomijając ich jakość (w końcu skany) są naprawdę fachowe. A poza tym miałaś cudowną suknię i fryzurkę;) Wczoraj zaczęłam się zastanawiać, kiedy należy zamówić limuzynę. Pewnie można by to było już uczynić, aczkolwiek nie jestem jeszcze pewna, czym chcemy jechać do ślubu. A może macie jakieś podpowiedzi w tej kwestii? Życzę miłego dnia :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calista.
jesień u was ma byc? o rany a gdzie ty mieszkasz? u nas latow pełni ma być jeszcze przez cały lipiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calista.
mieszkam w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie póki co również upał okropny, jednakże prognozy mówią o ryhłej zmianie pogody. Zobaczymy, czy się sprawdzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×