Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

monia----wiesz sukienka twoja ma ładną góre aledół bym jej odcieła-patrze na siebie-ja bym sie w niej nieruszyła z tym moim 156cm!:D ale nie masz tak że czasem jakas suknia cię urzeknie i myslisz ta i zadna inna??(ja wiem na 100% że jak juz jakąs przymierze i dobrze sie poczuje-powiem ta i zadna inna-znam siebie-oszczedze sobie bólu głowy oglądjąc nastepne:) śmietnikarz----masz racje najwazniejsze aby sie kazdej z osobna podobała i zeby sie w niej idealnie czuc!ja bardzo sobie cenie krytyke konstruktywną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ashia!!!!!3mam kciuki abys załatwiłą wszytko i zeby wszytko poszło po twojej myśli!!!tylko wpadaj do nas nie zapominaj ze my tu jestesmy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he, he ... pomijam fakt , że modelka ma taki dziwnie \"jęczący \" wyraz twarzy :) Ale suknia ładna :) - też ją przymierzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na nią spojrzałam to tez zauwazyłam ze ma mine cierpietnicy:D luz. najwazniejsze że suknia piękna! monia--a ty wypozyczac bedziesz czy kupowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smietnikarz
monia a ta suknia to mi przypomina dziewczyne z baletu tez tam takie mają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia! ty nie wiesz gdzie wszytkie wywiało?:O? ja rozumie plaża te sprawy.....ale mogłby od czasu do czasu coś skrobnąc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupie puste babsztyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He, he ... no własnie :) Z moich wyliczeń wynika , że : anku - wyjechała w poniedziałek na 2 tygodnie ashia- się pakuje też na wyjazd gradia - chyba gdzieś w góry wyjechała brida - siedzi w górach do końca tygodnia chyba agi - jest , ale pracuje KROPKA --- POWINNA JUŻ TU DAWNO BYĆ , bo miała wrócić w ubiegłą sobotę !! wiosna - też powinna być ... miała dopiero pod koniec lipca wyjechać :) zabulina - tez powinna być ... basia - nie ma netu ... nie wiem co z kaczką , anieliną , ateną ... oraz innymi dziewczynami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONIA zaimponowałas mi!!!!!!zliczyc i ułożyc nas wszystkie???chylę czoło!:D nie odpowiedziałs mi co do sukienki-kupujesz czy wypozyczasz? a patrzyłas moze na allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! Przyszłam sie przywita i od razu pożegna, bo jedziemy na basen - pierwszy raz w tym roku:):) Ale się ciesze - mam chwilę przrwy w pisaniu mgr:) Ashia, to bardzo fajny pomysł, z rodzina biologicznego ojca Tojego Narzeczonego. Ami, suknia piękna i myślę, że będzie Ci pasować - koniecznie przeslij mi foty z przymiarki!!! Monia - suknia odjazd, cena też;) Też chcę foty z przymiarki!!! ślicznie będzie:) pap i miłego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja żyję, nigdzie nie pojechałam mam naprawde mnustwo pracy ale czytam na biezaco a poza tym nic sie nie ruszyło w przygotowniach do ślubu wiec... juz jestesmy na finiszu remontu naszego mieszkanie, wszystkie wolne chwile romontujemy.... jak troche sie uspokoji to bede sie odzywac obiecuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ale jestem skrupulatna :classic_cool: w końcu księgową jestem :) Sukienkę kupię - to jest pewne . Ceny wypożyczenia są jednak dosyć duże ( 50 % , 60 % ). A taka kupiNie koniecznie musi być z salonu , może być jak najbardziej z allegro ... Ale z tego co przeglądałam , to te które mi sie podobają sprzedają dziewczyny dużo niższe od mnie :( ... Na pewno będę śledzić aukcje , ale nie nastawiam się że koniecznie musze tam kupić ... Chociaż było by miło zaoszczędzic pare ładnych stówek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smietnikarz
demetriosa - koronki i hafty, w kształcie litery A ale nie gładka bo te g ladkie skromne slicznie wyglądają ale tylko na modelkach. w rzeczywistości sa nieciekawe. Nie bardzo mi się juz podobaja te marszczone bąbki. musze poszukac jakies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ateno ---- to ja Ci szczerze współczuję tego remontu .... :( My remontowaliśmy się sami , tzn. mój R. to taka istna złota raczka ... i sprawiało mu to przyjemność - nie chciał nawet słyszeć o żadnej ekipie :) Ale z wiadomych przyczyn robił to po pracy i weekendy... Trwało to z 0,5 roku .... Najgorzej było przy równaniu, burzeniu i stawianiu ścian ... cały czas pył , brud i syf ... a my cały czas w tym mieszkaniu mieszkaliśmy podczas remontu ... MAKABRA !!! Nabawiałam się wtedy jakiegoś uczulenia ileczyłąm się dermatologicznie... Ale teraz jest już super . Wszystko wyremntowane i nowiutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smietnikarz
http://www.demetrios.pl/product_info.php? products_id=10&cPath=34_22 podobają mi sie w tym stylu ale widziałam na alegro kobiete w niej i wogóle tak ładnie juz nie wygląda. http://www.demetrios.pl/product_info.php?products_id=56 I materiał nieciekway widać na dziewczynach a tu super.i fason kiepski , na modelce śliczniej wyglądają suknie. http://www.demetrios.pl/product_info.php?products_id=13&cPath=34_35 http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=109274229 o a takie baletnice kompletnie mi sie nie podobają. http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=109279875 a ta jest prosta i zbyt skromna i ten materiał tez nijaki. http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.classa.com.pl/p/nkol1/c302c.jpg&imgrefurl=http://www.classa.com.pl/p/nkol1/p12d.html&h=450&w=319&sz=34&tbnid=kVFgfvcvNXAwcM:&tbnh=124&tbnw=87&hl=pl&start=4&prev=/images%3Fq%3Dc%2B-368%2Bclassa%26svnum%3D10%26hl%3Dpl%26lr%3D%26sa%3DG a ta własnie mi sie z koronek bardzo podoba ale zbyt wąska. Ale własnie koronkowa to mój styl, ciepły elegancki moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smietnikarz
jeszcze kilka które mi sie podobaja, ale nie wiem własnie jak wyglądaja na dziewczynach, na modelkach ślicznie. Te modelki żeber chyba nie mają, takie wąskie w talii, bez brzuszka, oponki. http://www.suknie-slubne.pl/kolekcje.php?m=1&kol=8&gr=1&poz=407 tutaj na stronie są sliczne sukieneczki niczym haleczki. Piekne ale uwazam ze nie na ślub. Cięzko mi powieddziec jaką wybiorę na ślub swój. Więcej mi sie niepodoba niż podoba:(. http://www.suknie-slubne.pl/kolekcje.php?m=1&kol=7&gr=2&poz=0 o to jest tez mój styl tylko jak mówie zbyt waskia, powinna byc nieco efektowniejsza w sensie rozkloszowana .http://www.suknie-slubne.pl/kolekcje.php?m=1&kol=4&gr=4&poz=162 oj cięzki mam wybór. jak mi sie podoba jakaś to zbyt wąska:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni my równiez wszystko sami robimy tzn robi to mój S i jego tata. Trwa to juz dwa lata, ale cały czas nam cos na drodze stawałolabo nie było czasu, albo kasy, pozniej dosyc powazna choroba S i tak powoli powoli, juz czasmi ryczec mi sie chciało ze to tyle trwa, ze inne pary juz mieszkaja za soba, sa po slubie, a my cały czas w miejscu bo zdecydowalismy sie ze praiwe wszystko finansujemy sami (a zbyt duzo nie zarabiamy) i czasmi juz sie nie zastanawiałam czy nie łatwiej by było najpierw ślub potem z pomoca rodzin mieszkanie .... ale my nie, ambitnie najpierw mieszkanie a potem odkładanie kasy na ślub ale sie rozpisałam :) całe szczęscie ze juz widac efekty naszej pracy i naszych wyrzeczen przez te lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ateno ---- to gratuluję uporu i wytrwałości :) Zobaczysz jak przyjemnie będzie Ci wracać do domu wiedząc jak wiele pracy i wysiłku Was to kosztowało ... Smietnikarz --- niektóre suknie faktycznie b.ładne , nie lubię natomiast tych bogato haftowanych z rozległym haftem - bo kojarzy mi się to z obrusem :) Nie powinno Cię to dziwić , że modeli sa bardzo szczupłe i nie mają brzucha i oponki :) Ich zawód to być wiecznie szczupłą .... A poza tym te zdjęcia katalogowe i tak są retuszowane graficznie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smietnikarz
no i zostaje iśc do salonu i tam mierzyc a nie kierwowac się tymi z katalogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej: Nie było mnie, bo dopiero co wstałam ;) Co u mnie? Twardo się odchudzam: codziennie basen lub tańce, dieta, stepper, spacery itp. Ważę prawie 4 kg mniej, ale co najważniejsze w dużej mierze udało mi się pozbyć paskudnego cellulitisu z ud, więc już się nie boję wyjazdu nad morze ;) A wracając do tematu, czyli sukni ślubnych (bo widzę, że o tym mowa). ami --> suknia piękna, ale bałabym się tego jak będzie wyglądać w rzeczywistości. Dla mnie ta modelka ewidentnie jest poprawiana komputerowo, ma nienaturalnie duże wcięcie w talii i w rzeczywistości ta suknia może nie prezentować się tak efektownie. Odnośnie samych sukni Demetrios. Zauważyłam, że na modelkach prezentują się one prześlicznie, ale jeśli się wejdzie na Allegro i popatrzy na zdjęcia zwykłych kobiet w tych sukniach, prezentuja się one mocno przeciętnie. Oczywiście bywają wyjątki. Jednak jeśli się daje 3000-5000 zł za suknię ślubną to raczej oczekuje się, że będzie ona efektowna, a nie zleje się w tłumie innych sukien, w tym wielu tańszych. Sama chyba nie zdecyduje się na wypożyczenie. 50%, 60% wartości to dużo. Dodatkowo jest strach, że suknia się zniszczy, podrze, pobrudzi tak, że się jej nie dopierze itp., czy będzie można ją wypożyczyć na plener innego dnia. Poza tym takiej wypożyczonej sukni chyba nie można do końca dopasować do swojej sylwetki. To już wolę kupić sobie używaną sukienkę na Allegro - przynajmniej ma się pewność, że jest własna i można z nią robić co się chce. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosno ---- a moją dietę diabli wzieli .... :( Do niedzieli było super ... maprawdę nie chiało mi sie slodyczy ( może faktycznie bez spożywania niektórych produktów poziom insuliny się obniża ) .. no ale w niediel pojechaliśmy na d wodę i tam był grill ... najpierw to ja oczywiście tylko pierś z kurczaka , ale jak zobaczyłam , że serwują chlebek z masłem czosnkowym i serem , posypany ziołami to myślałą że sie we własnej ślinie utopię ... I niestety stao się , potem jeszcze zarzuciłam Magnum , w poniedziałek paszteciki itd. Chyna w zimę się wezmę , bo wtedy nie ma takich pokus , chociaż rzadko się człowiek rusza ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smietnikarz
Nie martw sie ze ja pobrudzisz czy podrzesz. ja nie raz byłam na weselach i miałam kiecki uzywane na kołach i nie ma szans na podarcie no chybaze pies na ciebie skoczy, nie ma tez szans by ciebie ktos podeptał tak ze ci porwie pół kiecki. Raczej widząc młoda będą ją omijac bo nie da się przy tobie tańczyć jak masz tak obszerną kieckę. Uwierz, przeszłam juz to. Co do przybrudzenia, przybrudza się dół sukienki jak sie ciągnie i jest ukurzona i potem przy obrotach brudzisz partnera nogawki - nietsty. No ale nie ma co się bac o podarcie. Te materiały to nie bibułka:). No i nikt nie nadepnie bo suknia ciągle na kole jest w ruchu. sama się przekonałam. Nie ma co tez w ciemno kupowac kiecek na alegro szczególnie do slubu. Wstyd bedzie jak pojedziesz ja oglądac mierzyć i ci sie nie spodoba, przykro i niesmak. Ja raz na kole tam uzywana kupiłam. No bawiłam się ale za szeroka była, za długa i musiałam przerabiac mimo iz kupiłam ja bo wymiary podała pani takie jak ja mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×