Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Nie codzi mi o kolor - bo napisałam, że są ecru - ale o fason ... Dla mnie buty \"komunijne\" , to np. takie : http://www.bialebuty.com.pl/index.php?m=Main&f=Assortment&id_ass=79&s=ufgtf69w59afr3bfo6x0fdgl0zjnvw29 http://www.bialebuty.com.pl/index.php?m=Main&f=Assortment&id_ass=404&s=ufgtf69w59afr3bfo6x0fdgl0zjnvw29 http://www.bialebuty.com.pl/index.php?m=Main&f=Assortment&id_ass=166&s=ufgtf69w59afr3bfo6x0fdgl0zjnvw29 A koleżanka kupiła sobie dokładnie identycznie za 130 zł, bo ta kobieta która sprzedawała nam buty powiedziała właśnie , że od nich do \"bieerze\" buty salon Elisabeth ... i sprzedaje po 250-300 zł !!! Nr. 2 http://www.elizabeth-obuwie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menuwiczka
te ostatnie maja "kaczuszkę" myslisz ze do komuni dla dziewczynki sie nadają? Te powyzej płaski, tzn mały kwadratowy obsas. Sa ładne i wcale nie koniecznie komunijne. maja okrągłe noski bo taka jest moda. te z czubkiem tez sie nadaja do slubu. Moja znajoma jedna i druga miały do slubu własnie takie z niskim obsacem kwadratowym i zaokraglone tzw po Twojemu"komunijne". Jak ma sie niskiego partnera to te"komunijne " sa jaknajbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam \"niskiego\" narzeczonego , tzn. on ma 178 cm ... ale ja mam 175 cm : ) i też nie będę szukac butów na 6 cm obcasie ... Te buty , które kupiła koleżanka są w 3 wysokościach obcasa 8 cm , 6 cm i 3 cm ... Także ja pewnie te ostatnie będę preferowała :) A ja sobie dlatego nazwałam \"komunijne\" , bo dziewczynki mają właśnie takie buciki teraz ... Mi się też podobają buty z zaokrąglonymi noskami , mam sama takie :) ale akurat tych slubnych bym osobiście nie włożyła ... Chxciałabym własnie z aokrąglonymi noskami , ale takie delikatne , atłasowe - jak miały dziewczyny w \" Tańcu z gwaiazdami \". Bo te , które są w np. salonach ślubnych, są nie specjalnie ładne ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia-niektóre ztych butów są naprawde b.ładne!osobiscie nie podobają mi sie \"zaokraglenia\"wole szpice.obcas hmm z racjii mojej wysokosci (156cm) bede miała mysle tak ok6cm obcas. co do przesądów...nie wiem i kilku czytałam-ale nie zabardzo w nie wierze....choc buty na parapet w noc przed ślubem wystawie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co tu tak pusto znudziło się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Koleżanki:) Wpadam tylko powiedzieć \"dzień dobry\" i zmykam do pracy. W taki upał to tylko nad wodę. Odliczam dni do weekendu - zapowiada się bardzo ciekawie;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej: Mi też zupełnie nie podobają się takie zaokrąglone noski w stylu: http://www.bialebuty.com.pl/index.php?m=Main&f=Assortment&id_ass=79&s=ufgtf69w59afr3bfo6x0fdgl0zjnvw29 (dla mnie są \"komunijne\", gdyż są totalnie aseksualne, nadają się dla małej dziewczynki, a nie dorosłej kobiety) Szpice już niestety wychodzą z mody, mam nadzieję, że znajdę sobie jakieś fajne buty, w stylu o jakim napisała monia - również lekko zaokrąglone czubki, ale bardziej dopasowane do stopy. Poza tym kupowanie butów, żeby tylko wyszły najtaniej, uważam za głupotę. Może to i faktycznie buty na raz, ale trzeba w nich przechodzić cały wieczór i pół nocy, bawić się, tańczyć. Owszem można pewnie i kupić białe buty z jakiegoś plastiku za 50-70 zł, tylko fajnie musi później wyglądać taka panna młoda, co jej się odparzyły stopy, która zamiast tańczyć siedzi ze skwaszoną miną. Z dwojga złego to już lepiej przepłacić, niż zaoszczędzić na butach i potem mieć zwalone całe wesele. W przesądy nie wierzę. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide sie soku napic(w miedzy czasie oglądam różne buty\"niekomunijne\":D a suwaczek zasuwa:)ani się oberzymy a tu bedzie pól roku i mc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny! Oczywiście, że nie ma co oszczędzać na butach. Nawet, jeśli nie da się kupić takich, które posłużą jeszcze \"w cywilu\". Można nie zwracać uwagi na wiele weselnych niedopatrzeń typu niedopieczone kotlety, ale nie da się nie zwracać uwagi na przejmujący ból stóp. Ja o mich butach nie pomyślałam ani razu w trakcie ślubu i wesela, co w moim mniemaniu oznacza, że zdały egzamin celująco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qreskófka
jak wam zazdroszcze że wychodzicie zamąż za człowieka którego kochacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ja kupiłam buty za 39 zł i jestem bardzo zadowolona. Są superwygodne. Ale kosztowały tylko tyle, bo wyrzedaż była. Nie wiem jescze, jak się spiszą na weselu, ale mam nadzieję że nie będzie problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasbanka
jak to zrobiłyscie kobiety że wasi faceci zdecydowli się na ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam nadzieje ze jak troche ustapią te upały bedzie nas wiecej:classic_cool: i częściej:D uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasabanka----normalnie powiedziałam:\"nie wydaje ci sie ze moglibysmy zalegalizowac nasz związek\" a on na to\"no co ty my dopiero 6lat razem jestesmy\":D nieno...wszystko było spontanicznie( oile mozna to tak nazwac..)hmm raczej \"samoistnie\" w kazdym razie nie musiałam go do muru przypierac;) powodzenia. papapaap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry bardzo!dzis idąc do salonu (fryzjerskiego) odkryłam przecudowną suknie ślubną i wyobrazcie sobie po przeciwnej stronie ulicy-mojej pracy!prosta gorset+spódnica kształt A z kamyczkami błyszczącymi tył podniesiony(a\'la scarcelet o\'hara) przecudownie prosta:D oczywiscie ze dzis wychodze wczesniej z pracy aby zdazyc tam wejsc(jest czynny do 18) jest któras czy monolog prowadze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smietnikarz
to straszne ale mi sie żadna nie podoba. Patrząc na alegro widze slicznie szczupłe w pasi emodeleczki, materiał wydaje sie śliczny mocny, a tu poniżej fotka dziewczyny, materiał kiepski jakas satyna czy zwykły cienki materiał, i krój na niej inaczej wygląda, talia jakas (nie ma talii) a rozmiar 36. Zastanawiam się czy modelki mają rzebra wogóle? Tak szczupłe w pasie a dziewczyny niby szczupłe ale nie mają tak zarysowanej talii. Modeli maja talie jak barbi. Powycinali im żebra czy moze retusz czy jak? Teraz juz mi się te proste nie podobają bo w rzeczywistości wyglądaja strasznie skromnie i nieciekaweie. Jzu wolę te bezy - przynajmniej sa jakieś mimo iz na modelkach wyglądaja lepiej te skromne to dla nas szarych ludzików wyglądają nieciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) Chciałam się z Wami jeszcze przywitać przed wyjazdem. Pewnie większość z Was odpoczywa terazna jakiejs plazy albo tak jak Ami i Monia ciężko pracujecie. Ja natomiast biegam po mieszkaniu i pakuję najpotrzebniejsze rzeczy na weekend u rodziców (i jak zwykle mam juz duży 60L plecak spakowany :P) Tak sie zastanawialismy z M. i chyba nam się troszkę lista gości powiększy bo nie braliśmy na początku pod uwagę rodziny jego biologicznego ojca z którym się w ubiegłym roku poznał. Chcemy go też zaprosić na ślub. Aktaulnie nasza lista obejmuje około 45 osób. Mam nadzieje, ze uda się nam przeforsowac pomysl z uroczystym obiadkiem zamiast wesela. Trzymajcie za mnie kciuki oby się udało przekonać rodziców :) W sobotę jestem umówiona z krawcową. Pokażę jej moją sukienkę i mam nadzieję, że uda się taka kieckę uszyć. Poza tym zamierzam poinformowac mojego brata iz chcemy go na swiadka i oznajmic całej rodzinie nasze plany bo jak znam życie to może się nagle okazac, że to nie tylko my planujemy slub w przyszłym roku. W sumie to mam w rodzinie jeszcze 3 pary które mogą też coś planować więc lepiej wcześniej ujawnie swoje plany zeby nie było jakiejs wpadki. Jak się uda to zrobimy z M. jakieś małe rozeznanie w jarosławskich lokalach, mamy swoje ulubione miejsca więc może już sobie coś wstępnie wybierzemy. Koniecnzie musimy też pójśc do fotografa, podobno najlepszy w mieście, dowiedzieć się jakie są stawki. Oki zmykam. Udanego weekendu :) Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He, he Ami , oby obsługa była miła .... Moja koleżanka ( ta od butów i przesądów ) pojechała do takiego salonu - był czynny do 17 - ona pracuje do 16 --ej więc zjawiła się ok. 17.20 - pani sprzedająca , niestety powiedziała jej ,ze o tej godzinie to ona nie będzie jej sukni pokazywała , bo o 17 -ej wychodzi do domu .... :( OK. Przełknęła to - bo nie jest jkonfliktowa .... Na zajutrz zwolniła się z pracy i w salonie była gdzieś za 15.45 ( czyli ponad godzinę do zamknięcia ). Pani tym razem powiedziała , że może przymierzyć 1 suknię , bo jest późno , a i tak one podają do przymiarki jednej osobie max. 3 suknie przy wizycie ... Koleżanka przymierzyła tę jedną - była nawet ok . ale ze wzgledu na tę obslugę i tak by tam nie kupiła ... To tak aby dziewczyny ostrzec przed salonem Julia w Ząbkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia :) ------ udanego wypoczynku i powodzenia w negocjacjach :) A wogóle to bardzo miły gest z zaproszeniem bilogicznego taty Twojego M. :) Na pewno będzie bardzo zaszczycony i wzruszony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ashia ----- u mnie włąsnie jest \"ryfa\" z nachodzącymi datami slubów w jednym dniu .... Moj R. ma ciocię ,z którą jest bardz związany - ja zresztą też . Oni mieszkają ok. 50 km od Warszawy i okazało że tego samego dnia ślub ma córka ich bardzo dobrego przyjaciela ... Ciocia jeszcze jasno nam nie powiedziała , że jej nie będzie ... Natomiast jej dzieci - zyli siostry R. będą na pewno u nas z mężami , bo chcą się jakoś podzielić na te 2 wesela .. Wolą do nas :) Ciocia mówi , że posiedzi tam trochę i przyjedzie do nas ... Nie chcę wzbudzać w niej poczucia jakieś obowiązku ... więc nie będziemy nalegać na jej przyjazd ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami ... Kochana .... Toż to ja jestem fanką większości sukni Demetrios ... Ale cholery sa takie drogie ... :( Ta Twoja cudna !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale za 50% można ją wypozyczyc:D i to mi juz humor poprawiło!!!! monia kiss for you!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawi mnie bardzo co o niej sądzicie...zwłaszcza zabulinka-ona wie ze ja takie małe kulkowate stworzenie jestem i nie wiem czy mi bedzie pasowac.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smietnikarz
mi tez demetriosa sie podobają ale na nas one jakoś inaczej wyglądaja niz na modelkach. No akurat ta od ami całkiem nie podoba mi sie. jakas taka zbyt pofałdowana i niebardzo mni eurzekła. No ale o to chodzi by sie podobał jej a nie mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami ----- teraz nie ocenisz czy będzie Ci pasowac . Dopiero w salonie jak już się w lustrze zobaczysz , to będziesz wiedział , że to właśnie ta jedyna :) Mi się podoba taka suknia , na którą większość dziewczyn nie chciałaby nawet spojrzeć .... Może i ja tak stwierdzę , ale najpierw chcę ją zobaczyć na sobie :) Być może ta moja będzie w zupełnie innym stylu , bo podobają mi się i wąski i szerokie , ale na dzień dzisiejszy pierwszą , która przymierzę będzia ta : http://www.demetrios.pl/product_info.php?products_id=35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×