Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

heh:) Dzięki, Pinezka:) Ja tam tego nie wymyśliłam, to tylko kilka mądrych artykułów zebranych przeze mnie:) ale nie posłałabym tego, gdybym sama nie wypróbowała;) to działa nawet na takich leniuchów, jak ja:) A ja mam w tych sprawach bardzo słabą wolę - albo, jak mówi mój znajomy, właśnie baardzo silną - tak silną, że nie poddaje się żadnym rygorom :P ;) Superwoja Mama trzyma tak dobry wynik! Pewnie powie Ci więcej mądrych rzeczy, niż ja, bo często osoby o podobnych genach są podatne na podobne sposoby w kwestii zrzucania wagi. Ja sama powinnam zmusić do odchudzenia mojego ojca, ale on jest niereformowalny :( dobranoc!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysica20 -------------------------> właśnie przesłałam Ci dietkę :) Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu dzisiaj takimi pustkami świeci?? Gdzie Wy się podziewacie dziewczyny ?! Zabulina--------------------> a może masz jakąś złotą receptę na obżarstwo w pracy. Bo u mnie jest tak, że w domu zjem obiad ok. 16.30 i nic więcej znie muszę już jeśc, ale za to w pracy... siedze 8 godzin w biurze - klientów brak, także strasznie się nudzę i chyba z tych nudów co chwilę coś jem (obok mam Żabkę :( ). Czy jest na to jakiś sposób, bo sama silna wola nie wystarczy (chyba nie jest aż tak silna ) :P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. U nas klamka zapadła. 3 dni po ślubie udajemy się w 2 tygodniową podróż poślubną do Grecji :) Trochę mi żal tego Egiptu, ale mam nadzieję, że jeszcze uda nam się tam polecieć, niekoniecznie w lipcu. Życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś tak cichutku tutaj!!!!! ps. czy ja też mogę poprosić o te diete???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem jak zwykle czytam ale mało sie odzywam :) jak narazie mamy podpisana umowę o sale, wczoraj bylismy w kosciele ale niestety zmienili godz otwarcia kancelarii, wiec moze dzis uda nam sie załatwic. fotografa i kamerzyste (jedna osoba) mamy juz prawie załatwionego, tylko musimy sie do niego wybrac i podpisac umowę wiec wydaje mi sie do kwietnia wyrobimy sie ze wszystkim :) problemem jest jak narazie z lista gosci z mojej strony ponieważ różnie to bywało z moja rodzinką i mam duzy problem kogo zaprosic :( ponownie prosze napiszcie kiedy i ile dajecie księdzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena25 -------------------------> sama czekam aż ktoś odpowie na Twoje pytanie :) U moich znajomych różnie to wyglądał, jedni dawali 100 zł, ale byli też tacy co 500... zdarza się też tak, że ksiądz ma swój \"cennik\" (to też wiem od znajomych), ale kiedy dać pieniądze?! Dobre pytanie, ale ja myślę, że krótko przed ślubem, np. przy ostatnich \"odwiedzinach\" przed ślubem, a jak będzie trzeba dać wcześniej to zauważysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ateno-my dakemy chyba 300+100za strojenie koscioła.I chyba w dniu slubu?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki uciekam opowiem wam jutro jak mi poszło, no ciekawe jak to z naukami bedzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Co do tego dawania pieniędzy to np. w moim mieście księża chyba za bardzo sie rozbestwili. Bo słyszałam, że podają swoje ceny i jest to ok. 700-1000 zł. Ale też nie wiem jak to jest w mojej parafii, a pieniądze z tego co słyszałam daje sie na krótko przed ślubem. P.S. Czy ja też mogłabym prosić o przepis na dietę-cud? Mój e-mail aylith@wp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ O rany, ale ta dieta ma powodzenie :-D :-D Nie wiem, ile u mnie chcą, bo ja nie biorę w swojej parafii, więc pewnie jakieś \"pocieszne\" będę musiała zapłacić na otarcie łez, no i w tym kościele co będe brałą ślub, też coś trzeba będzie. Mam nadzieję, że razem to będzie 600 - 700 zł. Nie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszytskim, U mnie na razie zastój, w marcu mam zamiar kupić sukienke ale na razie siłownia i basen bo trzeba troszeczke zrzucić. Poprosze również o dietkę ;) akinimod@interia.pl Z góry dziekuje Dzisaj miałam straszny dzien moj pieseczek kochany miał operacje. Miała wycinany guz sutka, juz jesteśmy w domku, ale biedna lezy jeszcze taka \" zakręcona\" po narkozie...mam nadzieję ze wszytsko bedzie dobrze. dobra juz wam nie marudze w dodatku nie na temat. Buźka dla Wszytskich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAlinowa Paskudka
to ja bym też prosiła o tę dietkę cud ... do ślubu zostało mi pół roku a trochę zbyt wiele kg jest tu i tam ... nie muszę co prawda chudnąć po 2 kg na miesiąc ale nawet po 0,5 na miesiąc by wystarczyło :-) tylko ja jestem mało wy trwała we wszelakich tego typu rzeczach ... w dodatku mam pracę na zmiany więc dodatkowo ciężko utrzymać stałość w posiłkach ale spróbować nie zawadzi :-) całuski E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinko, wielkie dzięki za dietę 🌼. Teraz trzeba się za siebie wziąć i zastosować te zasady. Ale coś czuję, że nie będzie łatwo, zwlaszcza ze słodyczami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Z nowych rzeczy jakie załatwiłam to wybrałam wczoraj suknię ślubną jutro będę miała zdjęcia :) Co do podróży poślubnej u nas będzie jak zwykle wszystko odwrotnie :) Mój J zrobił mi niespodziankę (prezent) i zorganizował podróż przedślubną :) za niecały miesiąc będziemy ponad dwa tygodnie leniuchować na Dominikanie nad morzem karaibskim i może uda nam się wyskoczyć na kilka dni na Kubę:) ciekawe tylko czy mnie wpuszczą bo podobno jest wymóg ważności paszportu 6 miesięcy a ja mam 6 bez kilku dni :( Jeśli któraś będzie chciała zdjęcia to proszę o info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila--ja bardzo chce foty! coś pusto unas dziś!!!!! miłego dnia dziewczyny!!! ps. dzięki za przepis na diete!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila,Lila, czy mnie pamięć nie myli, czy Ty niedawno jeszcze mówiłaś, że nie możesz znaleźć \"swojej\" sukienki ? ;-) A tu prosze, juz ją masz :-D Oczywiście, jak możesz, to ja też poproszę o zdjęcia :-) No i moje drogie, chyba się trochę zagapiłyśmy, ale z naszego grona mamy juz pierwszą mężatkę: Rosa-munde 6.01. szkoda, że zniknęła z topiku - wszystkiego najlepszego ! No i w ten weekend szykuje się: Turm_me_on 13.01 - no ona pewnie już cała w nerwach jest ;-) No a styczeń zakończy ślub: A24 01.2007 A czas pędzi nieubłaganie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy kropki --- pamięć cię nie myli, ja w tej sukni czuję się dobrze a nie chce mi się szukać tej jedynej i stwierdziłam ze zamawiam tą a raczej brat mi pomógł w tym stwierdzeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Właśnie wróciłam z roboty i tylko przyszłam się przywitać, bo padam na dziób:) Ami - obejrzałam Twoją suknię na naszym \"macierzystym\" topiku - palce lizać!! :D lila - ja też chcę foty:) W ogóle, możecie z góry zakładać, że JA TEŻ CHCĘ WSZYSTKIE FOTY :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 🌼 po długim dniu wrescie dotarłam do domu... w naszych \"przygotowaniach\" zdecydowany zastój... no może za wyjatkiem zaproszeń... chyba znalazłam coś, czego szukalismy... jednak ostateczną decyzję podejmiemy gdy wróci M. to jako zawiadomienie o slubie: http://www.zaproszenia-slubne.com/printmedia/index.php?tresc=szczegol.php&zaproszenie=F817Z&pozycja=3&katalog=katalogSlubne4.php&kategoria= natomiast to jako typowe zaproszenie (3 od lewej, 2 od prawej) :) http://www.weselewkrakowie.com/galeria1_.php?id_kategorii=58609044dace4c7 miłego wieczorku dla WAS 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!! Wprawdzie rzadko piszę ale czytam Was na bierząco. Lila---- oczwiście że poproszę o fotki!!!! U mnie zastój :-( Dopiero co cieszyłam się ze D wrócił a teraz znowu jestem sama :-(,,,,,, wyjechał moj skarbek,,,,, naszczęście tym razem tylko do innego miasta!!! Przygotowania możemy teraz planować tylko na weekendy,,,, nie wiem jak to będzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełka dasz radę :) musisz znależć sobie zajęcie i zorganizaowac czas tak aby nie myslec przez cały czas że go nie ma.. :) ja również odliczam dni do powrotu M... niestety duzo ich jeszcze przede mną... Lila ja równiez prosze o zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Pracy mam tyle , że aż mnie skręca ... :( Oczywiście porpszę pięknie o dietkę Zabuliny oraz Lilę o fotki z przymiarki . Lila---- to muszę przyznać że podróż przedślubna jak marzenie ! Koniecznie będe Cię męczyć po powrocie o parę fotek noi o rzetelne informacje z Dominikany :) Jest to miejsce które rozważamy na naszą podróż wewrześniu. Jeżeli to nie tajemnica to zdradź mi ile kosztuje takie dwutygodniowe szaleństwo ? Bo wiem że są promocje na Dominikanę - ale na tygodniowe pobyty - a tak sobie myśle , że skoro mam sie tłuc samolotem dobre 10 godzin to lepiej jest zakupić dłuższy wypoczynek . A teraz znowu wracam do moich cyferek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie: jak ustawić na forum wybrane tematy??? Tak żeby odrazu wchodzić na nasz topik>> W pracy sobie ustawilam a w domu jakoś nie moge,,,, zapomniałam jak to sie robi :-) Dzięki Brida, mam za sobą prawie roczny pobyt D za granicą więc wiem co to rozłąka. Teraz jest o tyle lepiej że widujemy się w weekendy, mimo wszystko tesknie i jestem troche zla bo mało czasu zostało do ślubu a my nie możemy zająć się przygotowaniami. Ty też napewno dasz radę :-) Fajnie że jest topik,,, my przyszłe panny młode (i młode żony) musimy się wspierać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełka dodaj po prostu tę stronę do ulubionych i będziesz wchodzić od razu na topik. Brida, Perełka nie martwcie, czas szybko biegnie i ani się obejrzycie a już będziecie razem ze swoimi mężczyznami.Wiem co mówię, my mamy za sobą ponad półroczną rozłąkę i jakoś to zleciało. Będzie dobrze, głowa do góry! Lila-czy mogę prosić o zdjęcia? Mój mail aylith@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tiuutaj pierwszy raz dziewczyny jak tam przygotoqwania do slubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×