Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

niestety nie, ja zamowilam suknie w salonie na Jana Pawła a ogladalam duzo miedzy innymi zjezdzila ursynow, prage, nadarzyn itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Kropko powiem tak: nie jest mi znane uczucie luzu w miseczkach :P Zawsze są za małe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki ponownie:) Myszko i Cocoloko tez sadze to z przemeczenia i jak najbardziej dbam o siebie ale czasem tak bywa. Mam nadzieje tylko ze w krotce mi to minie bo strasznie sie czuje. Witam nowa fafetke 🌻 Co do tych rozmiarow stanikowych to jeszcze nie wiem nic na ten temat bo nie przeczytalam jeszcze i nie wyprobowalam. Dam znac:) Cocoloko kochana moja szybko mi tu fotki przesylaj. Jesli chodzi o to umawianie sie z nia to ja i tak teraz nie moge bo nie jestem w kraju a bede dopiero najpozniej pod koniec maja ale sadze ze wczesniej sie uda. Pisalam z nia maile i napisala ze najpozniej 3 miesiace przed slubem mam sie do niej zglosic. Wiec nie bedzie z tym problemu. Buziaki dla Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie odwrotnie - zawsze za duże ;-) No może obecne 75B jest już akurat. Kiedyś mały biust był moim \"małym\" kompleksem. Nie rozpaczałam z tego powodu, ale zawsze żałowałam, że nie mam większych. teraz jestem happy, że mam taki a nie inny - wygodne to jak nie wiem co ;-) Polubiłam swój biust, i nie chciałabym juz mieć większego. Ale kiedyś, Ashia, to bym Ci pewnie marudziła i zazdrościła tego D ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
No bo ja chciałam napisac żebyś sie nawet nie fatygowała-nic ciekawego nie ma pozatym babka jest jebnieta taka nie miła,a suknie do wypożyczenia takie pozużywane,bleeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
ja też mam B,kropko witaj w klubie !!!B jest cool:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka nie ma czego zazdrościć. Kiedyś miałam B i było bosko, w sam raz :) Teraz cóż na starość mi biust urósł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
Lila a jak salony na pradze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
ashia Ty o tych ciastkach a mi sie tak chce coś słodkiego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam kiedys 75B potem schudlam i znowu przytylam a w ostatecznosci mam 70C. Z tego co mi tlumaczono to miseczka w 70C jest taka sama jak w 75B tylko jest ściślej pod biustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ha, B jak boski biust ;-) ;-) Z tym rozmiarem to rżnie bywa, bo rozmiar 75B rozmiarowi nierówny. Tyle moich koleżanek taki nosi, a mamy tak zupełnie rózne piersi i ich wielkości, że nie pojmuję, jak nam wszystkim pasuje ten sam rozmiar ?? Ale jeśli jesteśmy w temacie ślubnym - to tak jak pisałam - ja nie będę miała stanika w sukience. Krój nie pozwala. W piątek najprawdopodobniej ide na mierzenie do krawcowej ;-) Olik - witaj w klubie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
E tam biust dla mnie jakoś nie ma wielkiego:)znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik -- cała targowa, kijowska i ta na przeciwko ząbkowskiej ale niestety nie pamietam nazwy, do tego al. KEN, Janki Al.Krakowska, świętokrzyska, Nowolipie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
Hej kropko potrójna:)!!!a ja sobie wszyje,bede sie lepiej czuła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
Ale ja wiem gdzie one sa bo ich tam strasznie dużo ale czy były jakieś fajne do wypożyczenia,mierzyłaś coś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila -> dokładnie tak jest z tymi miseczkami jak napisałaś :) Olik -> ciasteczka mniam mniam. Tylko ja niestety muszę odstawić na jakiś czas słodycze i mase innych potraw bo inaczej się wykończę :P Najgorsze jest to, że w sobote urodziny mojego M. i muszę coś słodkiego zorganizować i już wiem, że na pewno nie będę potrafiła opanować apetytu na ciacho :P Ja się nie mogę doczekać kolejnej przymiarki. Zaraz muszę przeanalizować mój kalendarz i umówić się na kolejne mierzenie sukienki. Tym razem bolerko będzie już gotowe i pewnie cały gorset też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
Ciekawe czy znajde sukienke taka jaki obraz mam w głowie...albo chociaż troche podobna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierzyłam wszędzie najbardziej do wypożyczenia podobały mi sie na kijowskiej i świętokrzyskiej ale w ostateczności zdecydowałam się kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hana82
polecam portale ślubne.Tam są naprawdę ciekawe rzeczy.Zawsze można coś podpatrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
No ja też,a te ciaco na urodziny to organizujesz chyba dla siebie troche co???:)w moim przypadku by tak było:)bo mój Łukańko nie lubi słodyczy a szczególnie ciast...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas jest tak, że oboje jesteśmy \"ciacholubni\" ;) Nawet nie wiem czy nie M. bardziej niż ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
lilu ale ja to chce koronki itp.widziałaś coś takiego bo ja jak do tej pory nic takiego nie spotkałam:(chyba sama sobie musze zaprojektować:)A masz może jakieś zdjecie sukni która wybrałaś,taka jestem ciekawska dusza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik --- obyś znalazła taką twoja wymarzoną, ja szukałam i szukałam i szukałam. Miała być biała jest ecru, miała być bez trenu a tu tren jest, miała być na ramiączka takie typu łódka a nie ma jedno się sprawdziło jest całościowa taka w fasonie A. Poza tym im więcej przymierzałam sukni tym bardziej się sobie nie podobałam. Na szczęście mój brat i rodzice są dobrymi doradcami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
Chcemy zobaczyć co nie ashiu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwięcej koronek widziałam na jana pawła i tej ulicy na przeciwko ząbkowskiej tj na ul okrzei. Mam zdjęcia podaj akres mailowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
Może na jakiejś stronie ja można znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik - hmmm, my już widziałyśmy ;-) Co do ciast, to najbardziej lubię pizzę ;-) i ogórki kiszone ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
ola.moczulska@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka -> to jest super wybór :D Olik -> my już widziałyśmy suknie Lily. Bardzo do niej pasuje ta kreacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
no ja jeszcze spagetti i lasagne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×