Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Gość Olik 22
Ale ja nie widziałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mów mi tak jeszcze - spagetti, lazania, bosko :-D Olik - bez nerw, Lila jak Cię o adres poprosiła, to Ci pewnie przyśle swoje zdjęcia sukienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
wiecie co dziewuszki boje sie że mi sie ludzie na sali nie pomieszcza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
Wesele jest na 150 osób a na sylwestra było 100 i było akurat,ale trzeba bedzie upchać tu tam trochę, albo na dwie tury:)hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik - u nas jest z kolei odwrotna sytuacja - jak nie policzyliśmy gości, to \"rzuciliśmy\" się na lokal, gdzie nawet i 300 osób sie zmieści. Co prawda będzie tłok, ale da radę ;-) Jak w końcu policzyliśmy gości, to wyszło ok. 100, ale trzeba liczyć że ktoś tam nie przyjdzie. No i mogą być pustki - organizator zapewnia, że sa w stanie zmodywikować salę na potrzeby 100 osób, jakieś pomieszczenia pozasłaniać, pozamykać, więc sama jestem ciekawa, jak to będzie wyglądało. 50 osób za dużo masz ? A jesteś pewna, że ze 150 osób wszyscy przyjdą ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
No w sumie to nie jestem pemwna czy wszyscy ale myśle ze 130 to na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
Nie martw sie napewno sie nie pogubicie:) za to u mnie beda siadac jedno drugiemu na kolanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
Jakoś długo ida te fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
może coś pomyliłaś w adresie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
Nie raczej nie wogóle jeszcze nic nie dostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
Może spróbuj jeszcze raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik - jak 100 się mieści, to i 120 powinno się zmieścić - na styk :-) Cierpliwości z tymi zdjeciami - dojdą :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszytkie forumowiczki... coś mnie dziś ogarnął strach przed godziną ZERO... czas biegnie szybko, luty zlecial nie wiadomo kiedy, jeszcze tylko marzec i ani się obejrzę - 21 kwietnia... za dwa i pół tygodnia próba generalna w salonie, poza tym to jeszcze został fotograf - niestety nie mamy kiedy sie wybrać, no i ciasta, ale to już z panem, który jest właścicielem lokalu, gdzie wesele będzie. Zaproszenia jeszcze w przygotowaniach, ale już niedługo zaczynamy roznosić... u nas male wesele, a raczej przyjęcie na ok 35-40 osób i tylko do 1-2 w nocy... pozdrawiam i witam nowe ososby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
Ciągle nic nie dostałam...dobra bede cierpliwie czekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
dziewczyny apowiedzcie mi jesna rzecz po ślubie odrazu sie staracie o dzidzie bo ja tylko na to czekam a potem siup i ma być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie staram w ogóle :-) A u dziewczyn to róznie z tym bywa - ale to same Ci muszą odpowiedzieć. Sylwja - no u mnie też im bliżej tym więcej \"nerw\" (śmieszy mnie to słowo ;-) ) ale głównie o to, czy wszystko się uda, i czy będzie fajna zabawa, czy trema mnie nie zje w Kościele, itd. A najlepiej jakby już było po - a my na plaży w podróży poślubnej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
Mam :)beauthifulllllllllllllll!!!Masz taką ładna karnacje natural czy sie wspomagasz solarium:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
Ja też nie mam takiej jasnej ale od czasu do czasu do solarium musze zajrzeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja karnację mam dość ciemną czyli taką jak na zdjęciach w suknii. W tej chwili jestem ciut ciemniejsza od słoneczka :) A możę ty byś nam wysłała swoje zdjęcie/a -- lubimy wiedzieć z kim rozmawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
ok.zaraz wyśle.moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropko-----> dzięki za wsparcie :) myślałam, że Ciebie to nie dotyczy, a tu proszę, każda stres mniejszy czy większy dopada... ja właśnie najbardziej się tego boję czy się uda wszystko, czy goście będą zadowoleni i że się pomylę w Kościele... nic, strach ma wielkie oczy jak mówią... pa na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Koleżanki 😘 Olik ------ witaj w pierwszym dniu naszego wspólnego forumowania 🌻 Coco -------- i ja też poproszę o zdjęcia ! Olik ----- a gzie bierzesz ślub w Warszawie czy u siebie w rodzinnych stronach ? Słuchajcie ! W sobotę umówiłam sie już z koleżanką , która bierze ślub 2 tygodnie po mnie na rajd po salonach. I tu pytanie do Lilki ------- czy w tych salonoach , które wymieniłaś można na pierwszej przymiarce robić zdjęcia ? I po ile sukien \"można\" mierzyć ? A teraz temat rzeka ... czyli odchudzanie :) Bardzo polecam wszystkim dziewczynom zajecia aerobowe ! Ja wiem , że sie nie chce , że brak czasu , że to że tamto ... Ja też tak mówiłam dopóki nie zaczełam chodzić. Akurat w moim klubie jest bardzo fajnie . Nie ma żadnych lansujących sie panieniek w pełnym makijażu i z zerową zawarością tłuszczu w organiźmie - więc atmsfera jesy ogólnie super. A poza tym takie ćwiczenia przed ślubem wpływają zbawiennie na naszą kondycję - w rezultacie kilka a może i kilkanaście tańcy pod rząd na weselu na nie spowoduje zadyszki , sapania , itp. Dodatkowo aerobik i wogóle ćwiczenia przygotowywują na ewentualne zajście w ciążę , tzn. w dużym stopniu niwelują wszelkie dolegliwości typu bóle kręgosłupa , szybkie męczenie i co najważniejsze wygląd ciała ( rozstępy ,itp). I takim sposobem wciągnęłam juz 2 koleżanki na wspólne ćwiczonka :) A wogóle to odkryłam super rzecz do jedzonka , tzn. do chrupania w atakach głodu . Firma Mar Wit sprzedaje takie małe surowe marcheweczki w opakowaniu plasikowym. Sa przepyszne ! Soczyste i aż siechce je jeść . Kilkatrotnie próbowałm jesc zwykłą marchewkę ( oczywiście te całoroczną , bo młoda marchew jest dobra ) i po prostu była ohydna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwja - no ja też myślałam, że się nie będę \"bać\", a tu proszę - niespodzianka. A mam właśnie takie same obawy, jak Ty. No ale w końcu nie my pierwsze i nie ostatnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w każdym salonie na pocztaku siadlam ogladalam katalogi pokazywalam co mi sie podoba 3-4 suknie a potem panie jeszcze donosiły kolejne z tekstem a moze sprawdzi pani taki fason ... itp W niektorych zabraniaja robic zdjecia a w niektorych nie ma z tym problemu. Wszystko zlalezy na jaką kobiete trafisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak... ja tez sobie to powtarzam w chwilach takich jak ta, kiedy mam motyle w brzuchu, a bynajmniej nie jest to miłe uczucie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka ------ a u mnie po prostu toalany luz ! Aż sie sama sobie dziwię ... Moja mama już zaczyna wprowadzać nerwową atmosferę - ale na razie nie działa to na mnie . Olik ------- i ja też o fotki Twoje poproszę : monika_artdetable@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×