Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

cocoloko wita Bride :) tez się jakos nie mogę spiąć w sobie....tremę mam...ale juz przsądzone...ide od 5 marca....no bo troche nam refunduja z socjalnego...to co nie wykorzystać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz Wam sukienkę wyślę. Co do przesadów, to mi wiszą, oprócz jednego - no łazi za mną, jak jakiś pies :-D Że nie można iść do ślubu w kapeluszu, bo to pech - no nie wiem, ale czepnął sie mnie, i bym nie poszła w tym kapilindrze. Całe szczęście, ze mi do sukienki nie pasuje. Ale ogólnie, to mi się strasznie kapelusze do ślubu podobają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina --- mi osobiście bardzo smakowały :) pychota delikatne mięso hmmm palce licać. Jeśli kiedyś będziesz miała możliwość polecam spróbować. Jedyny mankament to dostanie się do tego mięska i rozłupanie skorupki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coko -> ja chyba zdecyduję się na pończochy.. choć mam nadzieję że nie bedzie strasznego upału... bo mimo iż jestem ciepłolubna to nie bardzo podoba mi się wizja zbyt wysokiej temperatury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ślub 1.09, więc róznie może być. Jak będzie chłodno, to chyba będę musiała mieć pończochy, których nie lubię 😠. Jak będzie ciepło - to mowy nie ma - idę z \"gołymi nogami\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lila, nie miałam okazji zapytać, jak udał się wypoczynek? (pewnie już o tym pisałaś, ale ja nie często tu bywam ostatnio i nie zawsze nadrabiam zaległości w czytaniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszytkie nowe i "stare" dziewczyny zostały mi tylko 2 miesiące, ale ten leci .... również prosze o fotki tych kórych nie mam michasaw@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco, Olik - wysłałam zdjęcie, ale jakoś tak adres Coco wydaje mi się podejrzanie skomplikowany, więc nie daję głowy, że mail dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brida -- było bardzo fajnie tylko te 2,5 tygodnia strasznie szybko minęło. Teraz już szara codzienność i zła aklimatyzacja :( zwiedziliśmy prawie całą wyspę widzieliśmy Humbaki mój J pływał z nimi :) tzn próbował ale jakoś szybko mu uciekały, jedno machnięcie płetwy i są 20 m dalej :) Dominikana jest z jednej strony śliczna a z drugiej od strony nie turystycznej bardzo niebezpieczna i biedna nie myślałam ze w takim kraju mogą być aż tak biedni ludzie. jeśli chcesz wyślę ci kilka fotek na ocieplenie klimatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
Dostałam,wiesz bardzo dziewczeca ta sukienka:) orginalnie nie powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
a przymierzłaś ja już jak sie w niej czujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lila, czekam na zdjęcia :) adres: brida@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas leci..patrzcie ile już za nami.. ja przepraszam ze tak rzadko się udzielam-ale grzebie się w tej pracy jak niewiem co:(:(:(:(:O Coko---ja czekam na zdjęcia z przymiary Kropka-od Ciebie tez. czytam Was na bieżąco ale nie moge odpisywac-niewiem gdzie łapy włozyć.. własnie przyjechał kumpel mój-przywiózł mi płytki z muzyką(na podkład do filmu)..wiem na bank ze bedzie Dżem,Leonard Cohen,Pudelsi,Diana King..wiem ze bedzie moja absolutnie kochana piosenka\"kocha ciebie niebo kocham cię ja\" co do bielizny:) oczywiście pończochy-i chyba pas do nich(ale nie wiem nigdy nie miałam) Lila-zdjęcia cudowne...az mi sie cieplej zrobiło!!!!!pięknie razem wygladacie🌻 Zabulka-wysle zakupiłąm biżu-perły a\'la obroża-jak bede mogłą wyśle Ci-powiedz jak to znajduszjesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki wyjazd w środku zimy to rewelacja :) od razu można złapać pozytywną energię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik - nawet nie wiem, gdzie bym miała kupić ta sukienkę, bo mam tylko zdjęcie, żadnego adresu salonu, gdzie ja sprzedają, więc szyję. I dopiero w ten piątek idę na pierwsze mierzenie mojej figury, więc sukienki to ja jeszcze na oczy nie widziałam - tzn. już uszytej, a gdzie tu mowa o mierzeniu ;-) Ami, kochana, ja nie będę miała fotek z przymiarki, z racji tego, że nie ma mi ich kto zrobić, a dodatkowo mamy ciężki \"profesjonalny\" aparat, którego na pewno nie będę taszczyć. Więc, dopiero mnie zobaczysz jak mi Żabcia foty cyknie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
francja elegancja,ale ta modelka za chuda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
taki wieszak i szpeci ta sukienke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dziewczęca sukienka, to i modelka musi mieć dziewczęcą figurę - przynajmniej ja tak to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
Lila a mi to nie raczyła wyslac zdjeć z dominikanki...ja też chce troche słońca:)!!!może pomoże nam to zadecydowac gdzie w podróż poślubna...prosze wyślij mi te ciepłe klimaty chociaż z 2 fotki,plissssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
Ale ona nie ma dziewczecej figury,jest typowa modelka jedynie co ma dziewczecego to makijaż i tyle,ale każdy ma inny gust.W każdym razie do sukienki nic nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
tzn.buzke nie makijaz ,makijaz pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Widzę, że dzisiaj nasz topic znów ożył po krótkiej przerwie :) Lila --> Trudno się nie zgodzić z dziewczynami. Zdjęcia piękne, tylko pozazdrościć wycieczki i możliwości wyrwania się z tej przedłużającej się zimy. No i jak napisała monia, niezła z Ciebie laska :) cocoloko --> Raczej nie mam zapędów samobójczych by zakładać pończochy lub rajstopy pod suknię ślubną w lipcu... Pewnie będę się męczyła w podkolanówkach, bo butów raczej na gołą stopę nie założę. Pod suknią nie będzie widać, że pończochy sięgają mi tylko do kolan, nie przez całą nogę, a może będzie trochę chłodniej. ami --> Ja np. nie przepadam za pasem do pończoch, jakoś źle się w tym czuję. Więc radziłabym wcześniej go zakupić i poćwiczyć chodzenie w nim, a raczej przyzwyczaić się do niego. Dziewczyny, które mają jakieś foty z przymiarki - również proszę o przesłanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lila, zdjęcia jeszcze nie dotarły, jednak jak tylko je odbiorę to napewno się odezwę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia -------- dzięki za foty. Twój narzeczony na jednym ze zdjęć przypomina mi \"TIGERA\" Michalczewskiego :) Już wysyłają sie moje ! Ja raczej pończochy , chociaż wolałabym bez ! Ale to wszystko od butów bedzie zależało . Natomiast napewno rajstopom stanowczo mówię NIE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
ależ wam zazdroszcze.....ja też chce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiedzcie co widziałybyście na moim aucie do ślubu?:O:O:O bo umnie koncepcjii brak:( ja bede miałą bykiet z pomatanczowych calli z białymi perełkami-a samochodu nie chciałabym ubierac jak choinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×