Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

nadziejamyszki -- wszystko zalezy jaką masz karnację na na 2 tygodniowy wyjazd wzielam 22 i 12 jak dla mnie to bylo wystarczające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam ze Scan Holiday - płaciłam 1390 za all ... i miałam dwa tygodnie w cenie jednego, czas pobytu to przełom lipca i sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie wróciłam z hurtowni wiec alkohol mamy juz załatwiony :) kupiliśmy sobieskiego + sok do tego kilka win, uff kolejną rzecz można odznaczyc :) ashia powracajac do twojej choroby to mój s cierpi na nią od kilku lat :( szkoda tylko ze na forum nie można normalnie o tym pisac bo zaraz cie obsmatują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena -> polecam zajrzeć na stronkę http://nzj.iimcb.gov.pl/ i na forum http://crohn.home.pl/forum/ Można normalnie pogadać, zapytać o leki, lekarza... Dzięki temu, że znalazłam to forum nie załamałam się po diagnozie bo jak widać ludzie jakoś z tym żyją. Pozdrawiam cieplutko i biorę się za pisanie chociaż bardzo, ale to bardzo mi się nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z oassis byłam w turcji 3 lata temu i nie mam żadnych do nich zastrzeżeń rezydentka gadała po turecku co usprawniało komunikację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy kropki -- ja w Egipcie byłam 4 lata temu dokładnie w Hurgadzie w hotelu La Pache Resort czy jakoś tak :) a w tym roku chce jeszcze odwiedzić Grecję, podróż po ślubną mamy już zaliczoną przed ślubem :) A wy gdzie macie zamiar spędzić podróż poślubną ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila, my cały czas nie wiemy. Jak zwykle jak jakąś decyzję musimy podjąć razem, to mój facet zawsze opóźnia. Już tyle pomysłów było - teraz aktualna jest Wenecja - nie odpuszczę tego, bo uwielbiam to miasto, i chcę tam spędzić trochę dłużej czasu, niż 3 dni, jak ostatnio. Za to M. teraz wymyślił Maltę - mi też się podoba, więc być może ten zestaw w końcu będzie ostateczny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zastanawiam się nad Egiptem, chociaz powiem szczerze że nie jestem jeszcze w 100% przekonana. Nadziejamyszki - a do jakiego Wy się hotelu wybieracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczętom wybierającym się do Egiptu serdecznie polecam rejs Nilem + tydzień odpoczynku. wyjazd zorganizowany od A do Z, no coś pięknego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy kropki -- malta podobno jest pięna i po odwiedzeniu jej raz moi znajomi wracają na nią co drugi rok :) ja cały czas choruję na Grecję a dokładniej na wyspę Rodos :) to takie moje małe marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila - a ja Ci mogę powiedzieć, że Rodos jest cudne, chętnie byśmy tam co roku jeździli. A tak w ogóle to jest tyle pięknych miejsc, że trudno się zdecydować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodos widziałam tylko na zdjęciach i kamerze ale od pierwszej fotki zakochałam się w tym miejscu. Mam nadzieje ze uda mi się tam pojechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane narzeczone:) le dziś piękna pogoda! Lila dziękuję za maile 🌻 co do podróży poślubnej to mnie również marzy się Rodos i tym razem już nie ulegnę;) a poza tm moja firma funduje wypad do Gołębiewskiego. coco, zgdzam się,proste słowa, czyny, a jak wiele znaczą w codziennym życiu. Swoją drogą to nie pomyślałąm, że możemy dać sobie te słowa na zaproszeniu:) pozdrawiam wiosennie teraz obiadek a potem spacer z pieskiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wiosennie :) atena --> Używam takich plastrów: http://www.vitapharm.pl/content.php?id=12 To dopiero drugi dzień, więc o efektach nie mam co się na razie wypowiadać ;) Lila --> Wielkie dzięki za numery stoisk z butami :) My się wybieramy w podróż poślubną do Grecji. Tydzień pobytu na Zakynthos + zwiedzanie Peloponezu. Egipt... może innym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że od zeszłego roku te warsztaty zdrożały. Nie mniej jednak dzięki pszczółko za wiadomość. Wolałabym zapisać się na kurs w czerwcu, najlepiej na ostatnie dni przed weselem, ale jeśli nie prowadzą wtedy żadnych zajęć maj też jest dobry. Rok temu byliśmy na warsztatach dla nowożeńców i generalnie je polecam. 5 lekcji tańca zdecydowanie nie nauczy tańczyć jak w tańcu z gwiazdami ;) ale chociaż nauczą podstaw walca angielskiego i paru innych tańców \"imprezowych\", żeby sobie wstydu przed rodziną nie narobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dzisiaj idziemy do poradni i troszkę się boję, chciałabym mieć to już za soba. jestem ciekawa czy wystarczy to jedno spotkanie czy bedziemy musieli iść jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejamyszki - życze Ci byś w poradni spędziła jak najmniej czasu. U nas babka opowiadała istne pierdoły :) aż śmiać się chciało i oczywiście musiałam zrobić wykres na drugie spotkanie. Dziewczyny - czy myślicie, że będą problemy jeśli w paszporcie będzie panieńskie nazwisko? Bo przeciez nie jest możliwa zmiana paszportu w ciągu 2 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca na męza w niebie
Zazwyczaj są 3 spotkania na których porusza się temat NPR, pokazywane są przykłady wykresów i dają zadanie- obserwowanie cyklu , mierzenie i zaznaczanie na wykresie. Więc musi być kilka spotkań. Pokazują czasami tez filmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie wiem żę jest parę, tylko u nas same nauki to byly 3 dni po 45 minut, gdzie 2 były z proboszczem a jedna z panią od planowania rodziny. na tych naukach( a były w listopadzie w zeszłym roku) zapisywaliśmy sie do poradni - unas jest w parafi raz w tygodniu. no i my mamy ten termin 28 marzec, a jeszcze nie wszystkie pary sie wpisały, więc wątpię żebyśmy jeszcze raz zdążyli do tej poradni/...zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny za równy miesiąc będę ślubować, juz mam stresa a co dopiero w kosciele. hmmm............ dzis ide sobie tipsy zrobic zeby sie przyzwyczaic a przed samym ślubem tylko wypełnie. co do podróży poślubnej marzy mi sie jakas zagraniczna wycieczka ale wiem ze przed ślubem nie bedziemy mieli kasy na jej wykupienie, wiec uzgodnilismy ze kilka dni po jedziemy nad morze i na mazury (taka mała wycieczka objazdowa po polsce) no chyba ze po śubie znajdziemy jakies last minut.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Dziewczyny - czy myślicie, że będą problemy jeśli w paszporcie będzie panieńskie nazwisko? Bo przeciez nie jest możliwa zmiana paszportu w ciągu 2 tygodni.\" nie ma problemu - po prostu wycieczkę w biurze kupisz na nazwisko panieńskie - takie będzie w umowie i na bilecie, bo musi tam widnieć takie jak w paszporcie :) miałam taką samą sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....tyle słońca w caałym mieście..... :) :) :) lalla lala :) :) :) Wiosenko---> ja wczoraj biegałam po mieście z obrączkami...Rzadkością jest, że przetapiają właśnie te które przynosisz..dają po prostu inne. Pytałam w różnych miejscach... aż wkońcu trafiłam do jubilera (do którego moja ciocia, babcia i mama targały tony złota). Wcześniej wybraliśmy model...4 mm fazowane. W salonie nowe 1020zł dokładnie taki model...u jednego jubilera komplet 250zł! a u innego 180 zł dokładnie takie same :) Ashia---> powodzenia i trzymaj się! Pszczółkamadzia---> kiedy palnujecie ten miesiąc miodowy ? Lipiec i sierpień w Egipcie to istna smażalnia skwarek...no chyba że je lubicie :) :) :) hihiii ahhh...Wiosenko--> z tego co się oreintuję...to składniki tych plastrów niczego sobie...ziółka i żadnych niepotrzebnych dodatków. Ja polecam krem....dla mnie rewelka...lepszego nie miałam http://www.atw.com.pl/pl/index.php?page=produkty&act=promocje Terapie Urody Fast XXL...jest w promocji do końca marca. Normalnie w katalogu 1 tuba 170 ml koszuje 55 zł. Ale kupując w centrum zawsze się ma 30 % zniżki (zarejestrowanie to koszt 5 zł a kupuje si ę potem wszystko z 30 % zniżką albo większą). A przy zakupie..3 sztuk jedna wychodzi TYLKO 20.15 zł. polecam bo zawiera naturalne składniki....i rezultaty świetne...zwłaszcza na -że tak powiem - otłuszczone newralgiczne kobiece miejsca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...lala ..lalla... ten link lepszy : http://www.atw.com.pl/pl/index.php?page=info&id=59&PHPSESSID=1a6d309d274dba1ade97e80007d3928a Młoda2---> trzymam kciuki w sprawie sukni :) Lila---> no, no ale tanie te butki :) ..hmmm...a może my też do Grecji..miałobyć Maroko...ale \"księciunio\" zmienił pracę i nowemu nie nalęży się aż tyle wolnego :( 2 tygodnie to będzie wszystko... i tak mu poszli na rękę ...więc juz marzę o Santorini.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×