Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Witam. Zombiaczek --> Foty dostałam :) Widzę, że zaprezentowałaś się w pełnym mundurku ślubnym ;) Bardzo zgrabna z Ciebie dziewczyna, a suknia idealnie lleży. Jeśli chodzi o samą sukienkę to bardzo mi się podoba - z jednej strony skromna, ale te koronkowe rękawki dodają jej dużo uroku (na marginesie dodam, że ten krój sukni zawsze bardzo mi się podobał, ale ze względu na ślub z lipcu zrezygnowałam z jakichkolwiek rękawów w sukni). Jednym słowem krytyki nie będzie, bo śliczna z Ciebie przyszła panna młoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Wiosna ;) Jeśli chodzi o welon to wybiorę sobie inny ten był tylko na potrzeby zdjęciowe :) ale mi się nie podoba A może od razu zasugerujecie mi jakieś dodatki? Myślę o perełkach bo jest wyszywana perełkami, nawet siostra A. juz mi obiecałą swoje złote kolczyki z perełkami bo w końcu trzeba mieć coś pożyczonego :P A bukiet... hmm nie mam pojęcia jaki tak samo jak nie wiem jaką chce fryzurę. Jedno jest fajne w tej sukni - nie potrzebne są rekawiczki bo ich nie lubię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zombiaczek -> ja również poproszę o Twoją foteczkę w sukni ślubnej :) mrowka_r@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ślubu niektóre już tuż tuż a co z wieczorami panieńskimi?? będziecie coś organizować czy raczej nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zombiaczek -> Wiosna ma rację co do tych koronkowych rękawków! Bardzo mi się podoba Twoja sukienka :) A jaki chcesz mieć welon? Już się nie mogę doczekać przymiarki, jak nie zapomnę aparatu to będę mogła powysyłać Wam wreszcie fotki :) Kropka -> nie wiem czy dobrze pamiętam, ale coś mi się zdaje, że nie długo wybierasz się na kolejną przymiarkę? Zazdroszczę dziewczynom z kwietnia bo chciałabym żeby to było już! Nie mogę się doczekać chociaż nie tak dawno było mi to obojętne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ashia - a czy na zdjęciu Zombiaczek nie ma przypadkiem już welonu ? ;-) Tak, jutro mam drugą przymiarkę :-) Lila - wieczoru panieńskiego nie robię. Zombiaczku - czy ta sukienka jest z tyłu koronkowa ?? Bo raz widać, że jest, a innym razem, że nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia jaki welon... Ale jak widać chyba jestem minimalistką.... pewnie będzie zwykły krótki dwuwartsowy z lamówką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko ja nie będę miała tego welonu co na zdjęciu, kupię sobie swój \"prywatny\" hehe, bo tą sukienkę nabyłam od dziewczyny któa ślubowała w tamtym roku. A jeśli chodzi o tył sukni to ma koronkę taką samą jak z przodu ale nie na całej szerokości pleców tylko od góry zwęża się ona przy zamku w taki jakby ząbek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia -> widzę, że kwestia welonu już wyjaśniona :) Z niecierpliwością czekam na Twoje wrażenia po wizycie u krawcowej, ja za pierwszym razem nie byłam zbyt przekonana co do efektu, ale z każdą kolejną przymiarką jest lepiej :) Czego i Tobie życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zombiaczku --- bardzo ładnie wygladasz. Suknia przypomina mi odrobinkę ( przez te rękawy) suknię Nadziejimyszki. Masz bardzo ładne ramiona i ładnie sie eksponują w tej sukni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak zwykle jestem fanką tyłu sukienki, tak jak u Tygryska :-D U Zombiaczka sukienki tez to bardzo ładnie wygląda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pogniewacie się chyba na mnie powiedzcie mi co wy sądzicie o tej stronce----szczerze www.hucznewesele.pl Pytam bo chciałabym ją jeszcze uatrakcyjnić i szukam opini właśnie was, które przeglądacie to forum Te opinie są dla mnie bardzo ważne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zombiaczku dziekuje za fotki:) Co tu duzo gadac, slicznie w niej wygladasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huczne - jak dla mnie to strona jest całkiem niezła, i przejrzysta, nic bym nie zmieniała. Za to nazwa firmy mi nie \"pasi\", bo jeśli ktoś nie lubi tego zwrotu, to może was odrzucić przez samą nazwę. A szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam opinię odnośnie strony i niestety necik nie padł więc piszę raz jeszcze. Stronka całkiem fajna, ale można ją jeszcze \"dopieścić\": -> może dałoby się kolory czcionek i tła dopasować do tego logo które jest u góry? -> przydało by się w bocznym menu jakieś rozróżnienie czcionek w zależności od \"poziomu\" np. oferta inną czcionka i to co jest w ofercie też inną, ale spójną z całą stroną Ogólnie podoba mi się układ strony ponieważ jest bardzo czytelny. Łatwo znaleźć potrzebne informacje. Kropka i Monia mają rację co do samej nazwy, ale za pewne wszystkie inne fajne są już zajęte a kupno samej domeny to też jest mimo wszystko koszt. Podsumowując całkiem fajna strona, ale może być jeszcze lepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo wam dziękuję za opinie i proszę o wiecej. Mnie również coś ten kolor jest za mdły muszę coś pozmieniać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam się przywitać Zombiaczek - ślicznie:)) Bardzo lubię ten typ dekoltu - jest moim zdaniem bardzo kobiecy:) Ten delikatny zawijas z koronki diący po spódnicy też moim zdaniem bardzo udany:) ślicznie! 🌼 Wiosenko - jak ja przeczytałam ten link, to miałam identyczne wrażenia - popukałam się w czoło, bo wychodziło mi D-E. Ale później chwilę pomyślałam - przecież jeśli mam pod biustem 68cm, to nie mogę kupować stanika na 75cm! To przecież logiczne. I nagle doznałam olśnienia, dlaczego moje staniki, które w sklepie leżały świetnie, po paru miesiącach były do niczego - tył podjeżdżał w górę. Dlatego przedwczoraj, mierząc, poprosiłam o 70D - w końcu mierzenie nic nie kosztuje - i dopiero po przymierzeniu zauważyłam różnicę.. myślę, że to jednak zależy także od firmy. Wiadomo, że podobnie jest z ubraniami - w jednym sklepie pasuje mi 36, a w innym 34 ze mnie zwisa :P Hucznewesele - popieram przemówczynie. Nazwa do zmiany:) Co do strony - coś tam chyba szwankuje w ikonkach kwiatków po lewej, \"znikają\" po dwie, a nie pojedynczo przy klikaniu na poszczególne opcje. Ja lubię skromniejsze strony, ale to nie mnie ta strona ma się podobać;) wg mnie trochę za dużo tam kwiatków ;) i dlaczego jest tylko Panna Młoda? Tajemnicą poliszynela jest, że to my bardziej angażujemy się w \"te sprawy\", ale aż tak dosadnie nie trzeba tego wyrażać;) Uciekam pichcić obiad! całusy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi akurat nazwa nie przeszkadza - taką domenę kupiliście, pewnie już pozyskaliście jakiś klientów pod nią, więc trzymajcie się niej. Generalnie stronka dobrze jest zrobiona. Pod Mozillą i Operą wygląda nieco gorzej niż IE, ale nie \\\"rozjeżdża się\\\" pod żadną z tych przeglądarek. Kolorystyka sympatyczna dla oka, kojarząca się z weselem. Menu podoba mi się o tyle, że jest rozwijane i nie trzeba, tak jak w innych portalach ślubnych przewijać kilometrowego menu, żeby znaleść potrzebny dział. Dałabym mu większe guziki, może dodać JavaScript, który będzie rozwijał podmenu nie po kliknięciu ale po najechaniu na niego myszką? Można by się pokusić może o zwiększenie guzików menu i może oddzielenie kolorystyczne menu od headera. Fajny jest również bajer gdy guzik w menu, na który najeżdża się kursorem wyświetla się w innym kolorze (w przypadku tego portalu może być to delikatny różowy). Daje to wrażenie przeglądania zakładek. W poszczególnych widokach wyróżniłabym tytuł strony (działu). Większe litery, może zmienić czcionkę na bardziej \\\"kursywowatą\\\" lub zmienić jej kolor na intensywniejszą zieleń. Ta ikonka poczty (wyślij emaila) jest jakaś taka mało widoczna i dziwnie \\\"wisi\\\" w lewym górnym rogu strony. Może lepiej wrzucić do footera (na dół stronki)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nazwy nie zmienię bo jest już w rejestracji firm tak podana.Ale myślę ,że ta nazwa nie jest aż taka zła ja obawiam się tylko tej grafiki. grafika nie mam,sama bawię sie kolorami i tekstem,trzcionką itd. Jedynie firma zaprojektowała mi zarys strony i logo z banerem. Więc dlatego proszę was o rady bo kto mi pomoże tak dobrze jak wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widzisz huczne - mi strona pasuje, ale bym was \'Nie wzięła\" własnie ze względu na nazwę. Ale ludzie kierują się przeróżnymi rzeczami przy wyborze czegokolwiek, więc sie nie będe upierać przy tej nazwie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz jeżeli bierzesz pod uwagę tylko nazwę a nie to co dana firma prezentuje i oferuje. czy jest lepsza od innych czy bardziej finansowo korzystna a przy tym bardzo profesjonalna to myślę,żeitak byś nie potrzebowała takich usług możeszwybrać firmę, która super brzmi w nazwie a rozczarować siż na samym wstępie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina --> Właśnie wróciłam ze sklepu z bielizną. Kupiłam sobie biustonosz Triumpha, na który od jakiegoś czasu miałam chętnkę. Oczywiście zgodnie z radą pani z tamtego forum pomierzyłam różne modele i różne rozmiary, pewnie nieźle wkurzając sprzedawczynie ;) Jak już wcześniej pisałam z obliczeń wyszło mi 75D (75 cm pod biustem, 94 cm w biuście). Jedno muszę przyznać - o 75B, które dotąd twardo nosiłam, mogę zapomnieć. 75D było na mnie zdecydowanie za duże. 75C jest na mnie w sam raz (i taki też rozmiar biustonosza kupiłam), ale niestety w nowym staniku dopinam się \"najciaśniej jak się da\", czyli obawiam się, że po praniu rozciągnie się trochę i będzie za luźny. Dlatego chyba najlepszym rozmiarem dla mnie byłoby jednak 70D, ale niestety takiego biustonosza w modelach, które mi się podobały nie było (w ogóle rozmiarówka obejmowała miseczki A, B, C, D było jak na lekarstwo, większych rozmiarów wcale, a niby był to sklep firmowy Triumpha).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz to jest jak z kupnem książki ci którzy kupują książkę po okładce z reguły kładą ja na półkę bo to totalne rozczarowanie.A ci , którzy są zainteresowani tym co jesttam napisane i przez kogo wybiorą bezwzględu na to jaki kolor ma okładka i czy wogóle go posiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huczne - mam dziwne zasady przy wyborze, i jak coś mi na pierwszy rzut nie pasuje, to odrzucam ofertę, produkt, czy firmę. Takie \"zboczenie\" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×