Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Brida---Mnie również zaproszenia się podobają. Młoda---W sumie masz trochę więcej czasu ode mnie, aż dwa miesiące. Ale rzeczywiście nie ma co czekaż na ostatnią chwilę. Ja wymarzony fason gdzieś tutaj wklejałam. Jak odnajdę to ponowię, aby \"nowsze\" koleżanki mogły poznać mój gust i ocenić.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi -- ładna suknia :) podoba mi się.... młoda, zanim zdecydujesz sie na jakis kontkretny fason sukni to poprzymierzaj trochę, okazuje się że nie wszystko co pięknie leży na modelce lezy tak w rzeczywistości i na odwrót.... ;) miłego dnia dziewczyny, zmykam do pracy ..... odezwę się wieczorkiem ...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny:) to już dwusetna strona:) właśnie wróciłam z salonu sukni ślubnych, byłam dzisiaj przymierzyć jeszcze raz te dwie które mi sie bardzo podobały. maie najbardziej podobała sie z koronka, a siostrze ta , której link wkleiłam, zzdecydowałam się jednak na tą z linka:) jutro pójde zapłacic, i suknia ślubna będzie z głowy:) a teraz zmykam do pracy miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi - ladna suknia Brida - masz racje musze najpierw poprzymierzac i mam nadzieje ze znajde na to czas jak bede w domu bo tutaj mi sie nie widzi, chyba ze cos mi sie odmieni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!:) Najdzieja będziesz miała przepiękną suknię! Strasznie mnie ona zachwyciła. Chyba sama będę szukać podobnej:) Brida zaprszenia bardzo ładne, takie delikatne i moim zdaniem zaproszenia takie właśnie powinny być - eleganckie i proste. Agi suknia ładna i skromna. Podoba mi się ta koronka przy dekolcie. młoda Twoj fason też super, bardzo strojna i bogata. U mnie przygotwania stoją w miejscu. Jakn na razie to oglądam tylko ślubne stronki internetowe. Suknie będę chciała kupić dopiero w marcu lub kwietniu. Mam nadzieję, że to będzie odpowiedni czas.. Pozdrawiam, pa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja również chciałam wziąć ślub w 2007.... Nie wiem czy wzięłam się zbyt późno za załatwianie... Szukam właśnie sali :) Pzodrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A Witam Sadze ze jesli wezmiecie sie ostro za wszystko to powinniscie dac rade. A w jakim terminie chcecie wziasc slub? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jesli chodzi o ta suknie do ktoraj wkleilam link, to zwracajcie uwage przede wszystkim na fason. Ja suknie bede szyc a identycznej mi nie uszyje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśleliśmy o początku września. Chyba najwcześniej trzeba zarezerwować sale? Bo termin u księdza zamówie wtedy gdy bede zamawiac termin chrztu moje dziecka, czyli jakoś w listopadzie. Przyznam, ze bardzo mi sie nie chce nad tym wszystkim mysleć :o Powinno mi to chyba więcej radości sprawiać... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A bardzo sie ciesze ze podoba ci sie ta suknia. Rozgladajac sie za sala rozgladaj sie tez za zespolem popytaj jakie terminy maja wolne bo z tym tez jest trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak... Chyba wybiore DJ a jakiegos bo jakoś mi sie nie widzi orkiestra... Co byłam na jakiejś imprezie to orkiestra wypadała fatalnie :o Mój brat miał na weselu DJa i było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj JANA:) Myślę, że jeśli tylko zaczniecie intensywnie pytać w poszczególnych lokalach, to z pewnością uda Wam się jeszcze coś znaleźć. Więc spokojnie;) I mam nadzieję, że pobyt na naszym forum przysporzy Ci więcej radości i optymizmu z tych wyjątkowych przygotowań. Cieszmy się razem:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Widze bardzo ładne zaproszenia i mam pytanie do kogo wysyłacie zawiadominia? Bo u nas nie ma jeszcze takiego zwyczaju jak to wygląda nie boicie sie ze ktos z waszych znajomych bedzie myślał nie wiem co? Jak to jest? | Dostałyscie kiedys takie zawiadomienie i co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za przyjęcie na forum :) Zawiadomienia to chyba dla osób które mogą chcieć przyjść do kościoła/USC złożyć życzenia ale nie jest zaproszona na wesele. Też nie wiem na razie komu wysłać.... Ale kiedyś moi rodzice takie dostali i poszli tylko do kościoła z kwiatkami a potem sobie poszli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kasia, na zawiadomieniu slubym pisze się tylko zaproszenie na samą uroczystość w kościele... więc nie sądzę by ktos mógł to zrozumiec inaczej :) Od poczatku wszystkim oświadczylismy że na wesele zapraszamy najbliższa rodzinę i przyjaciów, łacznie bedzie to ok 60 osób. zawiadomienie na sam ślub wyślemy/podamy głównie znajomym, których nie bedziemy zapraszać na wesele, a uważamy że pasuje ich zaprosić na sama uroczystość w kościele, jak również dyrekcji mojej szkoły, ponieważ taki panuje zwyczaj.... i to chyba tyle :) kilka tygodni temu za mąż wychodziła moja koleżanka ze studiów, jej zaproszennie na sam ślub polegało na wystawieniu na gg opisu : \" tych którzy nie dostali zaproszenia na wesele zapraszam na sam ślub, który odbedzie się w XXXX o godzinie XX\" formę zaproszenia pozostawiam bez komentarza, my zdecydowalismy zaprosić \"dalszych bliskich znajomych\" na sam slub w formie oficjalnego zaproszenia :) bo to znacznie bardziej normalne rozwiazanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny ! Ami - wracaj szybko do zdrowia :) Młoda2 - sukienka śliczna. Ogólnie w tym salonie wszystkie sukienki są ładne. Brida - zaproszenia delikatne i proste. Nie pamiętam teraz adresu strony internetowej, na której możesz zamówić bezpłatną próbke takiego zaproszenia. Ja zamówiłam 2 modele (w tym właśnie ten wybrany przez Ciebie i dostałam po 3 dniach) Poszukam na internecie, więc prześlę Ci link Dzisiaj wizyta u dwóch lekarzy specjalistów :( Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) zmiana decyzji o sukience.... to jednaknie będzie ta http://www.sarah.com.pl/kolekcje2.php?lan=p&id=2&page=2 w górnym rzędzie przedostatnia a to dlatego, że ta sukienka jest bardzo dopasowana aż poniżej bioder, więc troszkę trudno się w niej chodzi, próbowałam usiąść i tez to sprawiało kłopot, a przeciez na swoim ślubie musze sie bawić a nie kompinowac jak usiąść, jak kleknąc w kościele. szkoda że nie mam zdjecia tej którą wybrałam. jest ona w całości gorset jest pokryty koronkom - długie rękawy z koronki , dekolt w formie łódki, dopasowana w pasie , lekko rozchyla się - taka forma A, na dole bede miała małe kółko żeby lebiej się chodziło. tył sunki jest podobny do tyłu fraka - tak sie rozchodzi i wzdłuż rozcięć są motywy z koronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Myszko---Bardzo rozsądnie zdecydowałaś. Przecież w sukni ślubnej musimy czuć się swobodnie na tyle, aby nie koncentrować się na prostych czynnościach. Mimo, iż nie widziałam zdjęcia Twej sukni, to już podobają mi się jej długie rękawy i łódeczka;) Na pewno trafny wybór. Ja też będę się rozglądać za długim rękawkiem. Tym bardziej, że tegoroczny początek czerwca był zimny:( Jak znajdziesz zdjęcie, koniecznie się podziel z nami. Miłego dnia:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zamierzacie schudnąć przed ślubem? jak tak to co w tym kierunku robicie? bo ja właśnie zabrałam się za swoje ciało:) napewno rano i mam nadzieje że wieczorem bedę jeździć perznajmniej 40 minut na rowerze stacjonarnym, zamierzamy chodzić na basen, i z siostrą zamierzam chodzić na aerobik:) chciałabym zrzucić 4 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do schudnięcia to raczej nie myśle o tym tak poważnie. Regularnie staram się chodzić na aerobik, ale wątpie czy uda mi się przez to zrzucić kilka kilogramów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ustrzeliłam 6000 - stawiam szampana :-D Gdzie moje stare koleżanki - Monia i Ami ? Co do sukienki, to ostatnio chyba zrezygnowałam z sukienki, na rzecz kostiumu - czyli spódnica i marynarka + kapelusz. Ale nie wiem, czy dostanę taki jaki chcę, bo chciałabym, żeby byl aksamitny i w kolorze ecri, no i świetnie leżał. Więc temat na razie otwarty - w wolnej chcwili zerknę na sukienkę czy na kostium. Nadziejamyszki - tak mam zamiar schudnąć jakieś 4 kg, tak żebym miała w ostatecznoći 49 kg. Powoli sie za to zabieram - w myślach, a tymczasem od listopada będę chodzić razem z facetem na siłownię - nie pod ślub, ale po to, żeby zniszczyć oponę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×