Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

kobiety-czy wy do swojego kamerzysty dajecie zestawienie utworów(piosenek) które chciałbyście mieć jako podkład muzyczny pod videofilm?czy zdajecie się na niego??ja wczoraj oglądałam płyte i on (kamerzysta) podłożył virgin \"dwie bajki\" i 2+1\"windą do nieba\" i mase innego nieporozumienia(to tak wg.mnie) ja w s umie mam już pare pomysłów,,,min. gdzieś w tle\"psalm dla ciebie\" oraz tomasz żółtko\"kochaj mnie i dotykaj\"(piękne choć mało znane!!!!),potem muzyka roya orbisona i barrego whitea itp... w każdym razie T.Żółtka warto posłuchać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja----czekamy na relacje!ja ide w okolicy grudnia...jaik możesz podrzuć na meila lub napisz tu jakie piosenki(oile je już masz) będziesz mieć.pap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Ashia ---- ja tez bym poczekała najpierw na potwierdzenie tej zmiany w cenie, bo przeciez podwyższyć można o 10 zł , ale nie o 30 ..... A przy rezerwacji nie podpisywaliście umowy na konkretntą cenę ? Ami------masz szczęście , że możesz zawsze liczyć na osobę , którą kochasz . Ja na mojego R. też zawsze mogę liczyć - na co dał mi już parę przykładów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wy obchodzicie Dzień
chłopaka?jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z racji gorsetu i kul nie wypuszczam sie na miasto:P...przygotuje dobry obiad G. kupi wino.zresztą nie przykładamy wagi do tego typu \"świąt\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny jestem po przymiarkach:) są dwie któr bardzo mi się podobaja i nie wiem na którą się zdecydować. jedna to ta http://www.sarah.com.pl/kolekcje2.php?lan=p&id=2&page=2 w górnym rzędzie przedostatnia, powiem wam że na zdjęciu wcale mi się nie podobała, na manekinie w tym salonie była taka ciekawa ale mnie nie zachwyciła, ale była inna od pozostałych więc ją przymierzyłam, no i wyglądałam w niej super:) naprawdę lepiej niż na zdjęci( nie żebym sie przechwalałą, ) co o niej myślicie? a tej drugiej niestety nie ma na stronach. a listy jeszcze nie mamy piosenek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja myszki to ty juz sukienke kurcze ja mam 3 dni przed toba slub a jeszcze nic;( jejku :) juz musze? odpowiedz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pewnie nie musisz:) w salonie czeka się 3 - 4 miesiące na uszycie sukni. ja juz chciałam iść żeby zobaczyć jaka suknia mi pasuje. będe kupowała juz teraz poniewaz te dwie mi się bardzo podobają, a teraz są przeceny, ponieważ zmieniają kolekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam weekendowo:) Dawno mnie nie było i muszę Was poczytać. Nadziejamyszki mnie się ta suknia bardzo podoba. Taka delikatna.. Śliczna:) Szkoda, że nie możesz znaleźć tej drugiej.. Powiedz ile kosztuje ta sukienka, jeśli to nie tajemnica? i ile masz wzrostu? Uciekam na drinka z dziewczynami:) Mam nadzieję, że jutro będę w miarę żywa, bo czeka mniie urodzinowy obiad u przyszlych teściów.. Buuuu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z upustem nie cały 1700 zł. ja mam wzrostu 1,65 cm , do tego bedzie jeszcze obcas więc nie bedzie tak źle:) my też wybieramy sie na imprezę, siostra robi dzisiaj powitalną imprezę po powrocie z Anglii miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas nie można robić zdjęć przy przymiarkach:(nie wiem czemu... tak bym miała problem z głowy bo bym zobaczyła jeszcze raz się w tych sukienkach i bym porównała. wybieramy się dzisiaj na wystawę psów rasowych:) acha egzamin zaliczyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo!jestem u teściów,dorwałam się do kompa i życze wam udanej słonecznej niedzieli!!!!!!!!!!:D ps.dowiedziałam się że moja przyjaciółka wychodzi zamąz i robi wesle 3tyg pomnie,w tej samej restauracji!i bardzo się ciesze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami fajne to zaproszenie, proste i eleganckie. nadzieja naprawde strasznie mi się spodobała Twoja suknia, co chwilę na nią zerkam:) gratuluję zdania egzaminu!!!🌻 dla Ciebie. Ajć, ajć główka boli po wczorajszym wieczorze:( a za chwilę muszę się zebrać na obiadek:( Pozdrawiam niedzielnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka1983
nadziejamyszki , przesliczne jest to zaproszenie, !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobiety bardzo serdecznie! Ami---Jak to dobrze, że jesteś znów wśród nas:) Strasznie pusto bywało tu bez Ciebie... Życzę szybkiego powrotu do pełni sił. Dziewczyny, widzę, że poruszałyście temat samochodów. Ja też od jakiegoś czasu o tym myślę i doszłam tylko do jednego wniosku w tym temacie: nie ma co przepłacać. Z resztą również nie gustuję w tych długich i dziwacznych limuzynach. Najlepiej byłoby poprosić kogoś z rodziny o pożyczenie jakiegoś sympatycznego autka. Tylko nie wiem, czy ktoś u nas ma terenowe, bo pomysł Ami starsznie mi spodobał i dlatego takiego też szukam. Pozdrawiam:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciliśmy z Wystawy psów, było tam pełno małysz szczeniaczków do kupienia. jeden nam się strasznie spodobał maleńki cocer spaniel...ale niestety nie możemy pozwolić sobie na małego pieska, cały dzień jesteśmy w pracy:( aż się normalnie popłakałam... capria , naprawdę tak Ci się ta sukienka podoba? ja już normalnie mam metlik w głowie z tymi sukienkami sa 2-3 które mi się bardzo podobały jak przymierzałam, trochę tych sukni przymierzyłam i teraz już nie pamiętam dokładnie która mi się najbardziej podobała. trzeba by było jeszcze je raz przymierzyc - ale już tylko te wybrane, jedna po drugiej , żeby porównać a jeżeli chodzi o autko, to my nie mamy od kogo pozyczyć , albo stara łada, albo porysowany lanos:) i dlatego propozycja fotografa jest dla nas genialna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMI ---> bardzo mi przykro z powodu wypadku, wracaj szybciutko do zdrowia 🌼 ładne te zaprozenia, do krórych wkleiłaś linka.. co do sukienek to ja nadal nie mam jeszcze przekonania... chwilowo dopadł mnie jakoś przesyt wszystkiego związanego ze slubem... ktokolwiek mnie spotyka pyta o wszystko tak jakby o niczym innym nie mozna było już rozmawiać.... ten przesyt wkrótce pewnie minie... miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami ---- zaproszenia bardzo ładne . Chyba najfajniejksze jakie do tej pory oglądałam z tych \"kupnych\". NAdziejamyszki ----- GRATULACJE 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meganuska
Bardzo fajne te zaproszenia. Też o czymś takim myślałam. Ostatnio dostałam fajne od koleżanki i bym nawet skopiowała pomysł. Tylko ja dostałam zawijane i zawiązane wstążeczką. A jak zrobić wersję do wysłania pocztą? Czy wysyłacie zaproszenia pocztą? Czy zapraszacie ludzi tylko na ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny :) Meganuska --> Sama przerabiałam już ten problem. Ja mam rodzinę rozrzuconą po całej Polsce, więc na pewno część zaproszeń zostanie wysłana pocztą. Zawsze można zamówić dwa komplety zaproszeń: dla osób, którym wręczamy osobiście i pocztowe wersje zaproszenia (może nawet to samo zaproszenie, ale jakoś ładnie złożone). ami --> Szybko wracaj do zdrowia 🌼 Bardzo się cieszę, że znów jesteś z nami :) nadziejamyszki --> Gratulacje zdania egzaminu :) Sukienka ładna, cena jak za nową suknię ślubną nie odstrasza. Dziwne, że w salonie nie pozwolili zdjęć robić :-o Ja potrzebuje sobie wszystko na spokojnie w domu przemyśleć. Tak właśnie wybieraliśmy salę - na żywo wszystkie nam się podobały, właściciele zachwalali, w domu mogliśmy porównać fotki, menu, ceny i zdecydować się na najlepszy wariant ;) Ale skoro intuicja Ci podopowiada, że to ta sukienka i jest Ci w niej najlepiej to pewnie tak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Nadzieja Myszki---Fajnie, że temat sukni masz już podęty i niemalże zakończony. To duży krok do przodu. Ja w środę wybieram się do Krakowa i porobię sobie zdjęcia w różnych modelach sukni. Mam nadzieję, że nie będzie z tym problemów. :) Ami---Zaproszenia bardzo ładne. Jak na \"gotowce\" bardzo oryginalne. PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponieważ mam dziś wolne przedpołudnie, a mój nastrój przygotowań weselnych znacznie sie poprawił wzięłam przykład z Ami i na allegro zaczęłam ogladać zaproszenia - zawiadomienia. jedne nawet spodobały mi sie na tyle, że chyba zdecydujemy sie na ich zakup, będą to zawiadomienia dla osób, któe zaprosimy tylko na slub, a w naszym przypadku bedzie ich sporo .... wklejam linka: http://www.allegro.pl/item129393637_zaproszenia_zawiadomienia_slubne_1223_1260.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Ami i Brida bardzo ladne zaproszenia. Ja wlasnie jestem w trakcie przegladania stron internetowych ze sukniami. W grudniu jak pojde do polski to umowilam sie z krawcowa, ze wezmie juz miare i powiem jaki fason chce. Moze jeszcze troche czasu mi zostalo na szukanie, ale jak narazie mam mentlik w glowie i nie wiem na jaki sie zdecydowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×