Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Gość hapusto tu i ciemno topik
ZDYCHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hapusto tu i ciemno topik
ZDYCHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie zdycha a ty \"życzliwy\" człowieczku nie masz co innego do roboty tylko wtykac nos w nie swoje sprawy? Odczep sie od nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. kiedy ja w koncu bede miała czas i mozliwosci zeby zajac sie organizacją slubu?? :((( mam nadzieje ze juz niedługo, jak narazie to mam mnustwo pracy no i no i remont nie szkonczony :( a z weselszych rzeczy to w sobote ide na duuuze wesele, a w ndz na poprawiny wiec na pewno bede obserwowac i analizowac jak to bedzie u nas, na pewno jededna rzecza ktora juz zauwazywal podczas przygotowan to rodzice młodych o wszytkim chca decydowac, rozumiem ze to oni za \"impreze\" płaca ale bez przesady... pozdrawiam cieplutko i w pn zdam relacje jak było :) (o ile kac mi juz minie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka--juz lepiej,chodze bez kul!!!!!!!!!tzn.\"poruszam sie po domu\" dzięki za kwiatka!! atenko-zdaj relacje z tego co przyuwazyłas:D musze sie za jakiś oiad wziąć,dzis(oile kamerzysta bedzie miał czas) jedziemy umowe podpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami bardzo sie ciesze ze wracasz do zdrowia. Pozdrawiam cie bardzo goraco, trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami taka zakrecona ostanio jestem ze nawet ni zyczyłam ci szybkiego powrotu do zdrowia :) ale to nie znaczy ze o tobie nie mysle :) jakbys mogła przeslij mi na meila ta piosenke rubika michasaw@interia.pl juz sobie wyobrazam co przezywaja moi znajomi ktorzy jutro beda sobie ślubowac miłość, wierność i uczciwość.............. oj aż mnie ciarki przeszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu zmykam do domu życze wam udanego weekendu :) u mnie w niedziele będzie zapoznanie rodzicow ufff chcę aby było juz po ... Pozdrawiam i trzymajcie się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testuje stopke nową:D i pytam czy moze ktoś jest?czy juz wekend rozpoczęty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny bardzo serdecznie:) 1) Jestem po wizycie w podkarpackich salonach mody ślubnej. Muszę przyznać, że totalna porażka. Nie przypuszczałam, że nie będzie ani jednego modelu, który by mnie zainteresował. W ogóle buty, dodatki...katastrofa!!! Niestety nie jestem zwolenniczką falban i tiulów wystających spod stu halek:( Tak więc, Drogie koleżanki, doszłam do wniosku, że ciężko będzie. Mam tylko nadzieję, że nie dojdzie do momentu, w którym będę zmuszona zrezygnować z wymarzonego fasonu. Reasumując: Prostota została wypchnięta przez kicz i przesadę. Czy jestem sama z moimi spostrzeżeniami??? 2) Odchudzanie, to temat, który również powinnam podjąć jak najszybciej. Przy wzroście 169 cm ważę 62 kg. Koniecznie muszę zrzucić 5 kg. 3) Obrączki: Chcemy już teraz dokonać ich zakupu. Mierzyliśmy kolekcję klasyczną i doszłam do wniosku, że półokrągłe wzory źle wyglądają na męskich dłoniach. Myślimy nad całkiem płaskim o szerokości 6 mm.W każdym bądź razie temat jest o wiele prostszy od kwestii ubrań;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi, ja tez jestem zdecydowanie za prostota jesli chodzi o suknie slubne, zedne tam tiule i falbany, w ktorych i tak komicznie bym wygladala. Jeszcze nie chodzilam po salonach, ale mam nadzieje, ze nie bedzie problemu. Najwyzej pojade gdzies dalej, ale suknia ma pasowac do mnie, a nie ja do sukni. Pozdrawiam i zycze udanego weekendu:) O 19 ide posluchac na zywo zespolu, ciekawe, co to bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Dee
Hej DZiewczynki!!! JA tez do was dolaczam. Slubik - 18.08.2007 Nie wiem czy to dobrze czy zle, ale jeszcze o tym tak bardzo nie rozmyslam... No przyznaje sie - odwiedzam strony internetowe w poszukiwaniu tej jedynej, wymarzonej, boskiej, robiacej wrazenie ... I tu wiem jedno - prostota ponad wszystko ... I mysle tez o ubranku dla mojego meza - no bo kiedy w dniu slubu oczy wszystkich zwrocone sa na Panne Mloda, ja chce patrzec tylko na Niego ... Pozdrawiam : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinezko---Życzę owocnych poszukiwań. Powiem szczerze, że dziwi mnie, że te \"wymyślne\" suknie znajdują swoich nabywców. Ale cóż, rzecz gustu;) Mam nadzieję, że uda nam się wyglądać tak, jak sobie wymarzyłyśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dee- na powitanie-mam nadzieje ze bedziesz sie unas dobrze czuła! za chwilę uciekam do kamerzysty,,jednak ma dzis czas-odwiedzimy go w studiu telewizjii szczecinskiej(jest zawodowym operatorem-co przyznam szczerze trochce mnie uspokaja,ostanio oglądałam film\"amatora-samozwanca z komputerem w domu w małym pokoju,,który podkładał 2+1 windą do nieba,\"serduszka małe dwa\" etc..masakra masakry:O wg mnie)jak juz pisałam stawiam na prostote na maxa..żadnych \"ozdobników\" jakis fajny podkład muzyczny i koniec! dla przypomnienia wklejam linka\"prawie mojego\" kamerzysty..dowiedziałam sie że w ofercie ma zdjecia...zobaczymy...3majcie kciuki!zdam relacje po powrocie:D http://www.wylitv.px.pl/ ps.co do sukien..koleżanka mówiła mi że życie weryfikuje plany sukni(szczególnie boleśnie odczuwalne jest to przy wypożyczeniu:(...mam nadzieje że każda z nas znajdzie wymarzoną suknie dla siebie(najlepiej za niewygórowaną cene:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo! byliśmy-widzieliśmy-podpisaliśmy:D tak w skrócie można powiedzieć o wczorajszym wieczorze z kamerzytą!jestem zadowolona na maxa!1600 za 2h i 45min filmu(nie wiem czy nie zadługi??) są(jest ich 2) z nami od rana samego,nie stosują ŻADNYCH ozdobników typu gołębie z obrączkami w dziobach i gwiazdki lecace z nieba...:O w kościele-muzyka sakralna w wiekszości,potem to nasz wybór:D zaproponowali(jako urozmaicenie wesela) rzutnik z naszymi zdjęciami +wywad na tydzien przed slubem,oglądliśmy goście byli zahwyceni!ale ta przyjemność dodatkowo kosztowała by nas 300zł... widziałam tez cos niecodziennego:1 taniec pod piosenke z SHREKA 1(kiedy z fioną biegają po łące,nie pamietam tytułu) zabawa była przednia+wstawki kamerzysty ze Shreka:D zastanawiamy sie tez nad fotografem którego nam polecili(nie ma strony ale widzielismy zdjęcia --piękne szczególnie te znad morza) opcja 1400 za reportaz(50 zdjec w albumie+plener+płyta ze wszystkimi zdjeciami) to wg. was dużo?bo ja kompletnie nie mam rozeznania(w 1 opcji miało u nas nie byc wcale fotografa) dobra,uciekam-jade to teściów przyszłych a Wam życze udanego wekendu🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meganuska
Zostało nam równe 9 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teZ bym chciała tak jak
wy planować ślub i wesele:(...ale to lata świetlne przedemną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestes sama
tez bym tak chciała ale jak na razie to nie realne ale przeciez kiedys to chyba nastapi załozymy sobie własny topik i tez bedziemy dyskutowac to ile sobie dajemy2, 3, 5, lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piękny sobotni dzień 🖐️ Dee ---- 🌻 🌻 Ami ----- super bęziecie mieć ten filmik ! Na prawdę fajne pomysły z tą opcją shrekową i \"wywyiadem\" na tydzień przed ślubem. Jezeli o fotografa chodzi to dla mnie nie jest to \"wygórowana\" cena , bo w rzeczy samej jest tańszy od mojej fotografki. I z moich doświadczeń w poszukiwaniu fotografa mam obraz cenowy takich usług ...więc kwota w granicach 1500 -2000 mnie nie dziwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was Mnie też się podoba ten kamerzysta, jest naprawde super i żałuje że to tak daleko ode mnie. Ja jestem w trakcie poszukiwania nowego pupilka bo mój C. powiedział że mi kupi i stwierdzilismy ze to bedzie sliczna Yoreczka:) Milego dnia wam zycze, do napisania 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki:) Witam wszystkie nowe twarze!:) U mnie z przygotowaniami nadal cisza.. Ale cieszę się, że to co najważniejsze to już załatwione. Byłam w jednym sklepie z sukniami i wyobrażcie sobie, że było uwaga 5!!! modeli i to wszystko. Jeszcze niezbyt ciekawe.. a nie mieszkam w strasznie małym miasteczku, po prostu porażka, ech trza wyruszyć w Polskę, żeby cos kupić. Ami cieszę się, że już z dnia na dzień coraz lepiej. Jednak nie ma nic ważniejszego od zdrowia. a pomysł ze Shrekiem super!:) W cenach fotografów też nie jestem obeznana nie mam pojęcia czy to drogo czy nie.. Młoda ja też mam yorka, naprawdę sama radość ten piesek, jednak trzeba go odpowiednio wychować, bo to baardzo charakterne zwierzę, mające świadomość swojego słodkiego wyglądu. Jeśli chodzi o obrączki to nam też podobają się płaskie. A Wy już macie jakieś upatrzone? Miłego weekendowania;) Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ami----Gratuluję dokonania wyboru kamerzysty. Najważniejsze jest to, że chce z Wami współpracować - wtedy wszystko będzie na pewno po Waszej myśli. Cieszę się z Tobą:) A jak zdrówko??? Ja ciągle zastanawiam się nad kwestią obrączek. Wydawało mi się, że to będzie najprostszy temat,ale niestety trochę się przeliczyłam. Bo przecież obrączki muszą być dopasowane jednocześnie do dwóch osób (dwóch gustów, dwóch charakterów). Mnie osobiście podobają się klasyczne półokrągłe z żółtego złota, natomiast mój Narzeczony gustuje w zupełnie płaskich. I tak narodził się kolejny dylemat ślubnej gorączki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Capria fajnie że też masz yorka juz wiem do kogo bede sie zwracac jak nie bede czegos wiedziala:) jesli oczywisci nie masz nic przeciw? A mam pytanko jeszcze do ciebie bo mamy slub w tym samym dniu i kiedy zabieracie sie za zakup obraczek bo ja nie mam pojecia kiedy mamy sie za to zabrac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mloda, jak tylko bede mogła pomóc to pewnie, pytaj:) co do obrączek, to my na razie ogladamy jak przechodzimy obok jubilera. Myslę, że po nowym roku będziemy chcieli kupić, żeby chociaż ten wydatek mieć już za sobą. Póżniej się wszystko zwali na głowę. Ale obrączki nawet tydzień wcześniej na upartego się kupi, więc to od nas zależy kiedy kupimy. Nie ma pośpiechu. Buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny może jesli chciałybyście to wymienimy się zdjęciami, zeby wiedzieć z kim będziemy rozmawiać przez najbliższy rok, albo mam nadzieję, że jeszcze dłużej?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Wczoraj na zywo sluchalam wystepu zespolu, ktory moze wybiore na swoje wesele. I musze przyznac, ze jestem bardzo mile zaskoczona. Super graja i spiewaja, sa dynamiczni i nawiazuja dobry kontakt z ludzmi. No i maja przystepna cene. Jutro ide na kolejne spotkanie z zespolem, ale bede tylko sluchac plyt, wiec ten pierwszy zespol ma przewage, bo slyszalam go na zywo i widzialam, jak ludzie sie bawia przy ich muzyce.Takze wczoraj mialam przyjemne z pozytecznym - posluchalam zespolu i super sie bawilam z moim P. Pozdrawiam Ps. Capria, podaj swojego maila, to podesle Ci zdjecia. Jakis czas temu z niektorymi dziewczynami juz sie wymienialysmy zdjeciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×