Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Pinezka fajnie tak usłyszeć swój zespół na żywo. Ja nie miałam takiej możliwości, ale kilka osób nam ich poleciło wiec mam nadzieję, ze będzie ok.. Mój mail ppoomm@interia.pl, oczywiście też prześlę swoje, jeśli będziecie chciały. Pozdraiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Capria, zdjecia sie wysylaja. Widze, ze mamy ten sam termin slubu. Mam nadzieje, ze to bedzie piekny dzien i pogoda dopisze, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze fajnie usłyszec zespół. My niestety nie słyszeliśmy, nawet nie wiem jak sie nazywaja. Mielismy problem ze znalezieniem a musielismy juz wracac do Danii wiec powierzylismy to szwagrowi mojego C. poniewaz on tez gra w najlepszym zespole w naszej okolicy i zna sie na rzeczy wiec mu zaufalismy. Capria wysłałam ci fotki. Jeśli ktoś jeszcze chce to pisac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie:ile można zatrzymać (do kiedy) suknie z wypozyczalni?bo jeśli zdecydujemy sie na fotografa to plener bedzie na bank w inny dzień..nad morzem-ale nie mam pojecia co z sukienką:O?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami niestety nie potrafie dpowiedziec ci na twoje pytanie bo tak jak ty nie mam zielonego pojecia. Podaj maila to wysle ci fotki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami-----nie wiem jak jest z sukienkami, ale moja koleżanka wypożyczała ostatnio halkę i musiała oddać w środę po ślubie, czyli 5 dni \"po\" . Iwłaśnie musiałą sie sprężać z sesją plenerową. Ona brala ślub 5 sierpnia , a przez cały tydzień pogoda w Wawie nie była zaspecjalna, więc miała plener deszczowy ... Ale może to wzystko jest do dogadania, w zalezności czy Twoja suknia czeka na wypozyczenie , np. na kolejną sobotę po Twojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moi mieście ponoć w wypożyczalniach suknie są okropne :o Kupno za drogo, więc chyba zostanie mi uszycie.... Może to i dobrze? Bedzie dokładnie taka jaką chce... Nie mam czasu na załatwianie tego ślubu :( A jednocześnie gryzie mnie ze niepozałtwiane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny, Capria- wysłałam Ci zdjęcia dziewczyny ile płacicie za szycie sukni? ja już zamówiłam w salonie, ale też będzie szyta na miarę, pod koniec listopada idę na pobranie miary, a pod koniec grudnia ma być już gotowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o cene szycia to nie wiem dokładnie. Ale babka powiedziała ża szyje od 800 do 1600zł. Więc wszystko się okaże. Ja ide na pobranie miary pod koniec grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry kobietki :) zaraz wysyłam zaległe zdjęcia ;) u nas przygotowania stoja w miejscu... ostatnio przez przypadek trafiłam na kamerzystę... NORMALNEGO :) wstępnie obejrzane flmy podobają mi się... wszystko bez udziwnień i kiczowatych animjacji;... a tego właśnie szukalismy. W przyszłym tygodniu idziemy poogladać dodatkowe prezentacje i podejmiem pewnie jakąś decyzję. Co do fotografa to zdecydowalismy się na kuzyna mojego M. Zajmuje sie tym zawodowo, ma rewelacyjny sprzęt, postarał się już nawet o dodatkową zgodę na robienie zdjęć w kościele, no i sam zaproponował że podejmuje sie tego :) wczesniej miałam watpliwosci, ale teraz doszłam do wniosku że nie jest to najgorsze rozwiązanie. co do sukni to mam jej wizję, mniej więcej wiem jak powinna wygadać i nawet już taka znalazłam, ale nie mam czasu na to by wybrac sie do salonu by ja przymierzyć (niestey w mojej D.Górn nie ma sukni tej firmy, najbliższy znajduje sie w częstochowie i krakowie, jednak Kraków jest znacznie droższy). Myslę że w listopadzie zorganizuję sobie taki wyjazd i podejmę ostateczną deyzję :) Ami mam nadzieję że wracasz szybko do zdrowia 🌼 dla Ciebie... a tak wogóle to miłe niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zstanawiałam sie nad szyciem, nie znam jednak dorej krawcowej, której mogłabym zufac w 100%. Suknia, która mi sie podoba kosztuje w salonie 2000,- do tego welon i buty... cena bedzie chyba porównywalna do szycia, wzystko zależy od jakości materiału itd... doszłam do wniosku że to jedyny dzien w życiu i musi być pieknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bridziu-dzięki bardzo!:)bardzo sie ciesze ze jest jakis kamerzysta który spełnia wasze oczekiwania!ten mój jest\"moim\" od momentu kiedy tylko zaczełam szukac...i zostałam przynim.bez zbędnych idiotycznych ozdobników,czeka na nasze sugestie-pokazał przykladowe czołówki(od romantycznych-gdzie w kościele jako podkład dominuja chóry gregoriańskie-po podłożenie melodii ze Shreka:)..teraz mamy twardy orzech w 2 kwestiach: *fotograf-czy bedziemy mogli sobie pozwolic na ten wydatek..one mnoża sie jak grzyby po deszczu...jesli miałby byc chciałabym aby tez był profesjonalistą.. *kościół-ten w wiosce gdzie miszkaja moi Rodzice,jest mały urokliwy-ale rządzi nim ksiądz-despota-dziś mówiła mi kumpela że na jej ślubie !!!zabronił!!!!!chodzić fotografowi po kościele-postawił go w 1 miejscu i kazał robic tylko z tego miejsca zdjecia\"bo nikt mu sie nie bedzie po ołtarzu plątał\"!ale to mój rodzinny kościół,tam byłam ochrzczona,komunia etc...natomiast kosciół w mieście oddalonym o 30km od tamtego to monumentalna piękna stara budowla z kilkoma wieżami,pięknymi organami scholą...mnie i g. najbardziej przerazaja te wariactwa z moim proboszczem...poco nam dodatkowy stres?eee niewiem. czekam na zdjęcia dziewczyn które jeszcze mi nic do skrzyni nie wrzuciły:P gdzie się wiosna i kaczka podziewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia do Ami powinny już dojść. Czy ja również moge prosić o fotki dziewczyn od których jeszcze nie dostałam? dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Dziekuję za zdjęcia, wszystkie jesteście ślczne!:) Ja też własnie wysyłam, ale baardzo wolno chodzi mi dziś internet, więc trochę to potrwa. Kto mi jeszcze nie przesłał zdjęć to barezo prosze o fotki. Pinezka, pogoda na pewno będzie piękna! Nie ma innej opcji:) Ami nie mam pojęcia ile można trzymać suknie z wypozyczalni. Myślę, że można się dogadać, jak jest jakaś fajna pani. No chyba że zaraz po Tobie ktoś będzie chciał iść w niej do ślubu, to umawianie nic nie da. Ja zainwestowałabym w fotografa. Jest to chyba najpiękniejsza pamiątka ślubu i wg mnie ważniejsza od filmu. Zyczę Ci żebyś znalazła dobrego i niedrogiego fotografa. Skoro ksiądz taki beznadziejny, to ja bym chyba zrezygnowała, bo taki człowiek może Wam dostarczyć niemało negatywnych wrażeń w Waszym dniu. Brida, czy możesz nam pokazać jak Twoja suknia będzie wyglądała? Może jest podobna gdzieś na stronkach internet.? Bardzo byśmy chciały zobaczyć, prawda dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam dziś !! Mam pytanie o jakie zdjęcia chodzi bo nie umię znaleść?? Po co wysyłacie ??? A co do sukienki ja chciałam sie zmieścic w nie wielkiej sumie wiec sądze ze trzeba by było szy ć taka sukniębo w salonach wydaj mi sie drogo ale szczerze jeszcze nie chodziłam po salonach/\\ Chcielibyśmu sie z moim M ubrać z wszystkim z 2000 zł jest to chyba mozliwe?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Capria: Dzieki za zdjecia, sliczne:) Bylam dzis na kolejnym spotkaniu z zespolem, ale nic specjalnego i cena wygórowana, wiec jednak zdecydujemy sie na zespol, ktory mielismy okazje posluchac na zywo w piatek:) emeena: Witaj wsrod przyszlorocznych panien mlodych:) Jesli chodzi o sukienke, to tez zamierzam wypozyczyc i tez jestem ciekawa, ile mozna ja trzymac. Ale wszystkiego dowiem sie w odpowiednim czasie, za sukienka bede chodzic dopiero po nowym roku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami, mnie również zaczynają przeażać wszystkie wydatki związane ze slubem... m.in. dlatego zdecydowaliśmy się wykorzystać propozycję kuzyna - fotografa... jeden wydatek mniej a do tego robi zdjęcia naprawdę ładne... życzę Wszystkim miłych snów.... D O B R A N O C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×