Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Dziewczyny, ale Wam zazdroszcze, ze spotkacie sie razem na tych naukach:) Moje za 2 tyg w Lublinie. Tylko zdajcie potem tu dokladna relacje z przebiegu, moze bedzie sie z czego posmiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jedna z was - bardzo mi przykro :( Ale cieszę się, że się to stało teraz. Pomyśl sobie, jak on mógłby ci życie zniszczyć, gdyby JESZCZE przez rok cię nie uderzył. Bądź dzielna i za żadne skarby do niego nie wracaj. Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem jedna z was - współczuje ci bardzo i podziwiam ze od razu zdecydowałaś sie odejść, bardzo słuszny krok i tak trzymaj. W pewnym sensie wiem w jakiej jestes sytuacji i co czujesz. Moja przyjaciółka przezyła to samo. Też była po zareczynach o slubie co prawda nie mowili, byli ze soba 5 lat. Tak szczerze to on ja bil od dawna tylko ona chowala to w sobie, zareczynami nie byla zachwycona az przyszedl ten dzien i go zostawila. teraz dziewczyna wie ze zyje, czuje sie atrakcjyjna, moze wyjsc do ludzi (bo tamten jej zabraniam) itd itd. Życze ci powodzenia 👄 Ja dzisiaj mam straszny dzien, cala noc nie spalam bo milalam straszny bol głowy, ktory zreszta nie przeszedl, i cos z zoladkiem. Jak bylam w polsce ostatnio to moja pani doktor (a lecze sie u homeopaty) powiedziala ze jak mi nie przejdzie to jak w grudniu przyjade do polski to czeka mnie gastroskopia i inne tam jeszcze jakies badania bo nie wykluczone ze moge miec wrzody na zoladku. A byl czas ze umieralam tak co tydzien. Odnosnie dzidziusia to pewnie ze chce ale to czas pokaze kiedy. Napewno wczesnie niz jakies 3 lata. Bo tyle nie wytrzymam a juz mam ciagoty:) Moi rodzice i C. juz by chcieli i ciagle nam marudza:) Milego dnia wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie dziewczyny - spotkacie sie na żywo. Ja w tą niedzielę będę kończyć nauki :) Weekend zapowiada się imprezowo - dzisiaj spotkanie z przyjaciółmi a jutro pępkówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mój weekend też bardzo imprezowy ;-) W sobotę super śmieszne nauki a w niedzielę obiad dla rodziny ;-) Żyć nie umierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółkamadzia no to zycze udanego weekendu:) Ja bede odpoczywac w ten weekend moze w nastepny wybierzemy sie na rybki. Ja poszalałam w poprzedni, fajnie bylo tak po długim czasie:) Oki ja ide sie polozyc bo juz nie widze co pisze tak mnie glowa boli. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszcze Wam dziewczyny że się spotkacie w \"realu\" na tych naukach :-) :-) :-) Fajnie będzie tak sie zobaczyć i poznać. Mam nadzieję że podzilelicie sie z nami swoimi wrażeniami z nauk i wogóle ze spotkania :-) Nie wiem jak Wy ale ja pisząc już tak troszkę z Wami stworzyłam sobie pewnien obraz tego jak która z was wygląda i bardzo mnie ciekawi jak się te moje wyobrażenia mają do rzeczywistości ??? :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółkamadzia ----- wiem co przeżywasz ... miałam tak parę razy :) Ale jak juz człowiek dostanie tego okresu to jest dopiero super uczucie ! Jak nigdy :) Chociaż moja sąsiadka przez 4 miesiace ciąży miał jeszcze okres ... Oczywiście nic nie wiedziała o tej ciąży. Ae dziecko urodziło sie zdrowe . u Ciebie taka reakacja jest najprawdopodobniej po odstawieniu tabletek ... Moja koleżanka nie miała okresu około 1,5 miesiąca ... Kropka ----- no fajny weekend nam sie zapowiada :) Już pare osób sie nas pytao co robimy w weekend coby się spokac , itp. No jak oczywście odpowaiadam że nie bo nauki mamy .... kurcze chyba sama pod świadomie wiem że się \"zmęcze\" na tych naukach i nigdzie raczej mi się nie będzie chiałao już wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełko podaj maila to ci przesle fotki. Z niektorymi dziewczynami juz sie wymienialysmy. 🌼 Nie moge sie oderwac od kompa a powinnam sie polozyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, Monia !!!! Mój mail jest w profilu więc możesz wysyłać, twojego maila też mam więc zaraz wyślę. A dziewczynki, które też chcą zdjęcie ode mnie - dajcie znać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szef kręci się po biurze, a ja od rana jeszcze nic nie zrobiłam konkretnego :) Chyba najwyższa pora zabrać się do pracy, na szczęście jeszcze tylko 4 godzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ? Tak patrzę na Wasze zdjęcia i patrze (Lila, Monia), no i chyba Was nie rozpoznam 😭 Jesteście tam na wakacjach, i teraz pewnie będziecie zupełnie inaczej wyglądać :-o Ashia, jesli mogę, to poprosze o Twoje zdjęcie na adres didi-dexter@wp.pl Postaram Ci się wysłać też jakieś moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3Kropki -> fotka już do Ciebie poszła. Poza tym przypomnialo mi się o czym miałam Ci wczoraj napisać. Zajrzyj na stronkę: http://www.goldcommerce.pl/home-2.html Byłam tam ostatnio mają calkiem fajny wybór biżuterii, sądzę, że zrobienie tam dwóch róznych obrączek to żaden problem i czytałam same dobre komentarze, mieszczą się w pobliżu placu Bankowego i myślę, że warto tam zajrzeć bo chociaż to malutki sklep jubilerski z zewnątrz wyglądający niepozornie to moim zdaniem bardzo kompetentna pani (nie to co w Kruku czy Aparcie - bylam tam sama, prosto po pracy, pół godizny przed zamknięciem, ale pani mi wyjasniła wszystko co chciałam wiedzieć i nie potraktowala mnie \"z góry\"). Monia, Lila -> do Was Słoneczka też posżły fotki tak dla przypomnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, Młoda ---- dziękuję bardzo za zdjątka, bardzo fajnie wyglądacie :-) Moje zdjęcia też już poszły do Was!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ashia - wysłałam Ci swoje zdjęcie. Trochę się denerwuję przed tymi jutrzejszymi naukami - a jak będą zadawali pytania ? To ja się chyba nie powstrzymam i powiem coś głupiego :-o No i ciekawe ile nas będzie wszystkich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka -> dzięki za fotki :) Dobrze, że jesteś zajęta bo nie wiem czy bym mojego M. z taką laska jak Ty mogla poznać :P Mam nadzieję, że pytań nie będzie :P Dobra spadam się do lekarza szykować. Miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ashia - no weź, bo mi głupio ;-) No więc, po lekkim stresie z poznaniem się myślę, że się na pewno jakoś poznamy :-) Lila mnie zaskoczyła bardzo tym, że.............. nie ma na imię lila :-D No i ja mam tez wielka nadzieję, że nie będą zadawali pytań uczestnikom kursu. Najgorsze jest to, że będę musiała jutro wstac o 7.00 😠, a normalnie to w soboty się wysypiam do 10 - 11. Ale trudno - ważna sprawa jest :-) Monia - ja też się jakoś nastawiam, że to będzie ciężki dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy kropki --- nie moge odnalezc maila z twoimi zdjeciami , moglabys mi przeslac swoja fotkę. Jesli chcesz moze na naukach mowic do mnie lila :) jesli bedzie trudno ci sie przestawic na moje imie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×