Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Czesc Dziewczyny :) Od jakiegos czasu was czytam, ale nigdy jakos nie odwazylam sie cokolowiek napisac, ale im blizej slubu tym bardziej doskwiera mi brak znajomych ktorzy tez szykuja sie do tego wspanialego dnia jakim jest wlasny slub. Moja sytuacja jest inna bo mieszkam w Chicago i wiekszosc rzeczy o ktorych piszecie nie zawsze mnie dotyczy a szkoda. Strasznie mi sie podoba ta bielizna z Samanthy i wogole niektore rzeczy ktrych tutaj kupic nie mozna. Zaproszenia zamowilismy na allegro bo tutaj sa strasznie drogie i w sumie dobrze bo beda inne stylem. Staramy sie jak najwiecej tradycji poslkich wniesc do tego wesela ale czasami mnostwo rzeczy to uniemozliwia :). A wogole slub mam 07/07/07 takze juz za trzy miesiace, czekam na suknie beda miec ja za miesiac i jestem strasznie podekscytowana bo tamta co mierzylam byla o 5 numerow za duza i tak naprawde nie czulam sie wniej wyjatkowo wygodnie :) Mam nadzieje ze zaakceptujecie mnie do swojego grona i bede mogla razem z wami wymieniac swoje pomysly i uczucia :) Do napisanka Dziewczyny :) U mnie jest roznica czasu ale mam nadzieje ze bede nabiezaco sie udzielac :) Milego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka - witaj w naszym gronie. Napisz coś więcej o waszym slubie i weselu. Gdzie się odbedzie, ile gości, jakie w USA panują zwyczaje. Pozdrawiam i miłego dnia dla Wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!!! witam i stare i nowe Panny(jeszcze;)) widze że przygotowania pełną parą idą...ja poprosze o zdjęcia z przymiarek tych dziewczyn które jeszcze nie zdążyły wysłac mi zdjęć! korzystając z dostepnosci netu życze Wam ciepłych rodzinnych Świąt Wielkanocy,żeby pospełniały się Wam świąteczne marzenia,zając wielkanocny przyniósł moc prezentów ,a Lany Poniedziałek był naprawde mokry:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam w ostatnim dniu pracy przed Świętami Wysłałam zdjęcia Tobie AMi i Tobie KArolko na przywitanie ;) Już teraz życzę wszystkim Wesołych Świąt Wielkanocy, wiosennego nastroju, smacznego jaja i mokrego Dyngusa a także wielu łask od Zmartwychwstałego w tym jakże wyjątkowym dla nas czasie przygotowań do ślubu :D Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia!padałam jak Cię zobaczyłam..śliczna suknia(czy to Pronovias\"Rubi\"?) śliczna..elegancka a przytym wdzięczna i dziewczeca... dzis pewnie jak mam dostep do netu,będzie Was tu jak na lekarstwo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dla wszystkich starych i nowych przedślubinek wesołych świąt Wielkiej Nocy smacznego jajeczka, bogatego króliczka i mokrego, bardzo mokrego śmigusa dyngusa Wczoraj w końcu kupiliśmy garnitur dla J :) w tym samym salonie co ja sobie kupiłam suknię i z tego tytułu dostaliśmy rabat ok 15% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, z okazji Świąt życzę Wam wielu radosnych chwil, serdecznych spotkań w gronie rodzinnym, mnóstwa słońca i wiosennego nastroju w sercu. Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....ja również życzę WAM Wesołych Świąt... wypełnionych radością i wiosennym nastrojem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ, kiedyś obiecałam się odedzwać po spotkaniu z instruktorem tańca i rozmowach o NIEBIESKIEJ PIOSENCE. A więc tak, instruktor powiedział, że to nie jest typowa piosenka do tańca i nie ma żadnej melodii tańca towarzyskiego a dopiero pod koniec jest walc wiedeński. Można się przy tym, pobujać przytulańcem albo wcale. Poza tym uświadomił mi, o czym tak naprawde ona jest- o odchodzeniu razem do raju i o wspominaniu cudownego razem życia, a ta niebieska sala to niebo. W sumie jak teraz posłuchałam to też tak myślę i poczułam taki niesmak o piosence pogrzebowej na weselu. Zbił mnie totalnie z tropu. A że chcemy mieć układ walca wiedeńskiego to w święta musimy się na jakiegoś walczyka zdecydować. Mam troche walców na płytce to powybieramy. Instruktor uświadomił mnie też jak jest wiele innych piosenek rozrywkowych do których można walca wiedeńskiego zatańczyć bo są liczone na trzy, np Zakochani, czy Szła dzieweczka do laseczka ;-) Ogólnie mając wiedeńczyka wyćwiczonego pół wesela można na nim przetańczyć wymyślając sobie różne kombinacje kroków, a angielski bardzo żadko - dlatego wiedeńczyk. POZDRAWIAM I WESOŁYCH ŚWIĄT ŻYCZĘ !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMi ---> to nie jest Pronovias RUBI ale prawda że podobna? tyle że moja nie ma trenu, wyszywana jest perełkami a tamta chyba kryształkami zresztą nie wiem, nie widzialam. No i ta moja została uszyta na miare na pewną pannę która wyszła za mąż w 2006 a ja ją odkupiłam bo na mnie pasuje tak jakby była uszyta na mnie :D I mam z głowy! Magdulam ---> w zyciu nie wpadłąbym na taką interpretację Niebieskiej, mi sie ona podoba ale od razu zauważyłam że będzie trudna do zatańczenia, zresztą mój A. jest troche nietaneczny, ma problem z wyczuciem rytmu więc taka ze zmieniającem sie rytmem to dla nas zabójstwo. Myslimy więc o jakiejs prostej przytulance. Nasze typy to: Przetańczyc z Tobą chce całą noc oraz Chce tu zostać Farby. Co o nich myslicie? która lepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdulam--mysmy tez poczatkowo mieli to tanczyc..ale ciężko jest w tej piosence zmiescic sie w rytmie,ciezko ją dobrze zatanczyc(tak mówi nasza instruktorak tanca) wiec zostalismy przy wiedenskim walcu(\"walc Barbary\" z Nocy i Dni) Zombiaczek---rzeczywiscie różni sie małymi detalami!!!!ale sliczna jest!ciesze sie ze udało Ci się ją zakupic-bardzo pasuje do Ciebie! patrzcie jak ten czas biegnie dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila to miło🌻 że jestes...kazda ze znanych mi firm (w mojej branzy) pracuje dzis góra do 14..my do 18 tradycyjnie:(:(:( dzis absolutnie nIC się nie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zombiaczek --- my na pierwszy taniec wybraliśmy Farbę tam jest takt na 4 więc zatańczymy rumbę :) mam nadzieje że nam wyjdzie Ami -- ja jestem w branży informatycznej wszystkie pokrewne firmy u nas pracuja góra do 12 u nas też się nic nie dzieje siedzimy z kolegą i robimy prasówke w necie z naszymi komentarzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korzystając z chwili wolnej opowiem Wam co zdazylismy załatwic: na dniach odbieramy obrączki suknia(jeszcze 2 przymiary) garnitur G wisi w szafie,większosc zaproszen juz rozdanych.zakupilismy ozdoby na samochód(znaczy tiul+żywe kwiaty nałożone w dniu ślubu.) zakupiłam bielizne,buty(dosc wysokie)+buty na zmiane. W zasadzie nie odczuwam nerwów,stresu(choc większosc mówi ze on niedługo nadejdzie:D) czy któras z Was orientuje się jaka pogoda ma być w czerwcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami -- nigdzie nie moge znaleźć pogody długo dystansowej więc ani tobie ani sobie nie pomogę :( licze tylkoże będzie słonecznie :) i nie będzie padał deszcz. my obraczki odebralismy w poniedzialek i jakoś tak dziwnie nie moge sie doczekac kiedy juz bedzie na moim palcu. Nerwów i stersów jeszcze nie mam choc wiem ze kiedyś przyjdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMI ja liczę że czerwiec w tym roku będzie wyjątkowo piękny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. U mnie dzisiaj dzień sprzątania i świątecznych wypieków. Bardzo enigmatyczne są dla mnie moje suwaczki, z których każdy pokazuje inną ilość dni pozostałą do mojego ślubu :D Zamówiliśmy wczoraj zaproszenia. Jeśli chcecie mogę wysłać na @ zdjęcie, ale generalnie na zdjęciu wyglądają o wiele gorzej niż w realu, dlatego specjalnie się nimi nie chwalę. Obydwoje, jak tylko je zobaczyliśmy, stwierdziliśmy, że to to (a było to pierwsze zaproszenie w pierwszym albumie, który oglądaliśmy ;) ). Z innych spraw ślubno-weselnych, które rozważamy jest kupno takich oto cukierków: http://www.allegro.pl/item182225301_cukierki_reklamowe_ze_zdjeciem_lub_z_logo_firmy.html którymi mogliby częstować się goście po złożeniu nam życzeń. Generalnie spotkałam się już z takim zwyczajem na innych ślubach, u nas dodatkowo zrekompensowałoby to w jakiś sposób brak sali toastowej, gdyż liczyliśmy, że po ślubie wypijemy lampkę szampana z ludźmi, którzy przyszli tylko na sam ślub, ale w miejscu, gdzie bierzemy ślub nie ma takiej dodatkowej sali. W takiej sytuacji toastu by nie było, ale chociaż moglibyśmy takim drobiazgiem (czekoladką z naszymi imionami, datą ślubu i jakąś sentencją w stylu \"dziękujemy Wam za przybycie\") podziękować za przyjście na nasz ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosno-ja poprosze!!!!!!!!!dobrze Cię czytać!!fajny pomysł z tymi cukierkami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zombiaczek --> Jak za tą cenę to zaproszenie super :) Tam gdzie wybieraliśmy poniżej 2 zł były tylko proste zaproszenia, białe lub ecru, przeważnie bez żadnych nadruków. My się baliśmy zamawiać przez net, przez co trochę zaszaleliśmy cenowo ;) (choć i tak widziałam tam zaproszenia za 12 zł za sztukę - co z tego, że bardzo ładne, ale ta cena...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Wpadłam Wam życzyć zdrowych, pogodnych, radosnych Świąt Wielkanocnych - Waszych ostatnich w \"stanie panieńskim\"! :D 🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼 Niestety, dziś nie pogadam, bo wlaśnie pilnuję 2 mazurków, a później jeszcze paru detali.. kurczak - (tak świątecznie;) ) nie wiem, co mnie naszło, żeby piec dzisiaj - w Wielki Piątek! Przez te zapachy chodzę głodna jak nie wiem, a dziś mogę jeść tylko 3 razy :P Uściski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny w ten mrozny u nas dzien :( Swieta nadchodza a my mamy w nocy dzisiaj zapowiadanie -17 C az sie wierzyc nie chce. Dziekuje za przyjecie mnie do swojego grona i dziekuje Ziombaczek za zdjecia :) Wygldasz bardzo ladnie w niej i widac na nich jak bardzo jestes szczesliwa :) Ja tez sama nie moge sie doczekac na swoja przymiarke :) Slub biore w bazylice polskiej w chicago, jeden z najwiekszych polskich kosciolow w chicago i jest bardzo piekny :) Impreze bede miala w takiej restauracji moze 10 kilometrow od kosciola co tutaj w stanach to prawie zaden dystans :) Nie wiem co wam jeszcze pisac, ale ogolnie strasznie sie ciesze na slub. Juz tez bym chciala zeby zostalo juz z dwa tygodnie :) a po za tym za miesiac bedziemy rozwozic zaproszenia ( tutaj ludzie wysylaja) a my postanowilismy podtrzymac polska tradycje). Gosciom dajemy na slubie prezenciki zeby zabrali ze soba do domku, czasami goscie bawia sie w gre w ktorej kto wygra zabiera bukiet pieknych zywych kwiatow ze soba do domu :) ale to takie amerykanskie. A tAK wogole chcialam wam zyczyc wszystkiego najlepszego z okazjii swiat Wielkiej Nocy, zdrowka, smacznego jajuszka, mokrego poniedzialku no i wszystkiego czego sobie kochane zyczycie :) Ja tez dzisiaj sie wybieram do pracy niestety a wogole jestem nania w amerykanskiej rodzinie. PS: Ladne macie zaproszonka i wogole jestescie fajne :) Prosze o wszystkie zdjecia sukni od kazdej z was na moj email :) A wogole wciaz probuje was rozroznic, ktora jest ktora i ktora ma kiedy slub i wogole jak narazie jest ciezko :) Trzymajcie sie cieplutko kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji świat zycze Wam Zdrowych, radosnych Świąt Wielkiej Nocy, suto zastawionych stołów, dużo wody w poniedziałek, bogatego zająca i jak najmilszych spotkań w gronie przyjaciół i rodziny. 🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja własnie wybieram sie do Tesco po prezent. Życzę WA, spokojnych swiąt pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane życzę Wam wszystkim udanych Świąt Wielkanocnych,,, ostatnich już w panieńskim stanie,,, spędźcie je w spokoju wśród najbliższych wam osób!!! Karolka--- witam na naszym topiku :-) P.S. U nas w pierwszy dzień świąt będzie spotkanie z przyszłymi teściami,,, pomimo że rodzice już sie poznali i polubili to jednak troche sie stresuje,,,będą omawiać ostatnie szczegóły przed weselem,,,oby wszystko poszło dobrze :-) :-) Wesołych Świąt!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Wam Wesołych Świąt Wilkanocnych 🌻 Ja tez mam w niedzielę spotkanie seniorów :) Tylko ,że u mnie pierwsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego \"Alleluja\" życzy ashia :) P.S. Moja kumpela właśnie bierze ślub :) A my powoli szykujemy ze święconką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×