Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rzeczka Zapomnianego

Opieka socjalna matek z dziećmi w Anglii

Polecane posty

Gość Akita1978
vauga juz ci powiem skad maja takie zdanie wlasnie przez takich jak ty jak sie to onas mowi polskie swinie a wiesz dlaczego???? bo to ty wlasnie jestes odbiciem polskiej swini jak bym cie spotkala na ulicy to bym cie oplula. dla mnie jestes wyrafinowana su............ja nie musialam wychodzic za maz za Anglika zeby zyc na poziomie a ty wlasnie zrobilas to do czystego zysku bo wlasnymi lapami bys nie potrafila na siebie zarobic.Mowisz ze twoj maz dobrze zarabia i jest bogaty wes ty sie do roboty i zarob wlasnymi lapami pokazny majatek a nie chwalic sie tym co ma twoj maz bo bez niego jestes tylko jednym wielkim ZEREM !!!!Jak mowisz o nas wszystkich POLACZKI to dla mnie jestes tylko i wyłacznie POLSKA su.......!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze przetlumaczcie mi to
Unfortunately, the item is no longer available for purchase. This is disappointing for everyone, but sometimes it's necessary to protect you as a buyer. There are three main reasons why we remove listings: -- The listing doesn't follow eBay guidelines. -- The item isn't allowed on eBay or can only be listed under certain conditions. -- The listing contains pictures or words in it that may have created copyright or trademark issues. If the seller is able to fix the problem and relist the item, we hope you'll bid on it again. We apologize for the inconvenience and have many other great deals on eBay. Just go to http://www.ebay.com . We hope to see you soon. Thank you, eBay Inc. Please don't reply to this message. It was sent from an address that doesn't accept incoming email.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze przetlumaczcie mi to
nie musi byc doslownie --tylko o co im chodzi---bo chcialam cos kupic w ebayu i to chyba wyvofali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze przetlumaczcie mi to
nie musi byc doslownie tylko o co im chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze przetlumaczcie mi to
nie musi byc szczegolowo --tylko o co im chodzi z gory serdecznie dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze przetlumaczcie mi to
nie musi byc szczegolowo --tylko o co im chodzi z gory serdecznie dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze przetlumaczcie mi to
nie musi byc szczegolowo --tylko o co im chodzi z gory serdecznie dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze przetlumaczcie mi to
no super nie szlo a teraz mam 100 razy sorrrryyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akita1978
zaraz ci to przetlumacze tylko poczekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akita1978
zaraz ci to przetlumacze tylko poczekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akita1978
sorry ale moj tłumacz jest chwilowo niedostepny zapodaje ci jego link www.translatica.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akita1978
Niestety, rzecz nie jest już dostępna dla zakupu. To rozczarowuje dla każdego, ale czasami to trzeba chronić cię jako nabywca. Tam są trzema głównymi powodami dlaczego usuwamy listy: - - lista nie podąża za eBayem wskazówki. - - Rzecz nie jest dozwolona na eBayu albo tylko może być spisany na określonych warunkach. - - Lista zawiera obrazy albo słowa w tym to mogło stworzyć prawo autorskie albo kwestie znaku towarowego. Jeśli sprzedawca może rozwiązać problem i ponownie spisać rzecz, mamy nadzieję, że zaoferujesz na tym jeszcze raz. Przepraszamy za niedogodność i mamy wiele innych wielkich interesów na eBayu. Właśnie iść do http://www.ebay.com. Mamy nadzieję zobaczyć cię niedługo. Dziękuję, eBay Inc. Proszę odpowiadać na tę wiadomość. To zostało wysłane z adresu, który nie akceptuje napływającego e-mailu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akita1978
Niestety, rzecz nie jest już dostępna dla zakupu. To rozczarowuje dla każdego, ale czasami to trzeba chronić cię jako nabywca. Tam są trzema głównymi powodami dlaczego usuwamy listy: - - lista nie podąża za eBayem wskazówki. - - Rzecz nie jest dozwolona na eBayu albo tylko może być spisany na określonych warunkach. - - Lista zawiera obrazy albo słowa w tym to mogło stworzyć prawo autorskie albo kwestie znaku towarowego. Jeśli sprzedawca może rozwiązać problem i ponownie spisać rzecz, mamy nadzieję, że zaoferujesz na tym jeszcze raz. Przepraszamy za niedogodność i mamy wiele innych wielkich interesów na eBayu. Właśnie iść do http://www.ebay.com. Mamy nadzieję zobaczyć cię niedługo. Dziękuję, eBay Inc. Proszę odpowiadać na tę wiadomość. To zostało wysłane z adresu, który nie akceptuje napływającego e-mailu. CZY TAK MOZE BYC PRZETLUMACZONE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akita1978
PRZETLUMACZENIE Niestety, rzecz nie jest już dostępna dla zakupu. To rozczarowuje dla każdego, ale czasami to trzeba chronić cię jako nabywca. Tam są trzema głównymi powodami dlaczego usuwamy listy: - - lista nie podąża za eBayem wskazówki. - - Rzecz nie jest dozwolona na eBayu albo tylko może być spisany na określonych warunkach. - - Lista zawiera obrazy albo słowa w tym to mogło stworzyć prawo autorskie albo kwestie znaku towarowego. Jeśli sprzedawca może rozwiązać problem i ponownie spisać rzecz, mamy nadzieję, że zaoferujesz na tym jeszcze raz. Przepraszamy za niedogodność i mamy wiele innych wielkich interesów na eBayu. Właśnie iść do http://www.ebay.com. Mamy nadzieję zobaczyć cię niedługo. Dziękuję, eBay Inc. Proszę odpowiadać na tę wiadomość. To zostało wysłane z adresu, który nie akceptuje napływającego e-mailu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akita1978
PRZETLUMACZENIE Niestety, rzecz nie jest już dostępna dla zakupu. To rozczarowuje dla każdego, ale czasami to trzeba chronić cię jako nabywca. Tam są trzema głównymi powodami dlaczego usuwamy listy: - - lista nie podąża za eBayem wskazówki. - - Rzecz nie jest dozwolona na eBayu albo tylko może być spisany na określonych warunkach. - - Lista zawiera obrazy albo słowa w tym to mogło stworzyć prawo autorskie albo kwestie znaku towarowego. Jeśli sprzedawca może rozwiązać problem i ponownie spisać rzecz, mamy nadzieję, że zaoferujesz na tym jeszcze raz. Przepraszamy za niedogodność i mamy wiele innych wielkich interesów na eBayu. Właśnie iść do http://www.ebay.com. Mamy nadzieję zobaczyć cię niedługo. Dziękuję, eBay Inc. Proszę odpowiadać na tę wiadomość. To zostało wysłane z adresu, który nie akceptuje napływającego e-mailu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akita1978
PRZETLUMACZENIE Niestety, rzecz nie jest już dostępna dla zakupu. To rozczarowuje dla każdego, ale czasami to trzeba chronić cię jako nabywca. Tam są trzema głównymi powodami dlaczego usuwamy listy: - - lista nie podąża za eBayem wskazówki. - - Rzecz nie jest dozwolona na eBayu albo tylko może być spisany na określonych warunkach. - - Lista zawiera obrazy albo słowa w tym to mogło stworzyć prawo autorskie albo kwestie znaku towarowego. Jeśli sprzedawca może rozwiązać problem i ponownie spisać rzecz, mamy nadzieję, że zaoferujesz na tym jeszcze raz. Przepraszamy za niedogodność i mamy wiele innych wielkich interesów na eBayu. Właśnie iść do http://www.ebay.com. Mamy nadzieję zobaczyć cię niedługo. Dziękuję, eBay Inc. Proszę odpowiadać na tę wiadomość. To zostało wysłane z adresu, który nie akceptuje napływającego e-mailu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akita1978
Niestety, rzecz nie jest już dostępna dla zakupu. To rozczarowuje dla każdego, ale czasami to trzeba chronić cię jako nabywca. Tam są trzema głównymi powodami dlaczego usuwamy listy: - - lista nie podąża za eBayem wskazówki. - - Rzecz nie jest dozwolona na eBayu albo tylko może być spisany na określonych warunkach. - - Lista zawiera obrazy albo słowa w tym to mogło stworzyć prawo autorskie albo kwestie znaku towarowego. Jeśli sprzedawca może rozwiązać problem i ponownie spisać rzecz, mamy nadzieję, że zaoferujesz na tym jeszcze raz. Przepraszamy za niedogodność i mamy wiele innych wielkich interesów na eBayu. Właśnie iść do http://www.ebay.com. Mamy nadzieję zobaczyć cię niedługo. Dziękuję, eBay Inc. Proszę odpowiadać na tę wiadomość. To zostało wysłane z adresu, który nie akceptuje napływającego e-mailu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przetlimaczcie.......
dziekuje bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calamama
aga xxx co sie dzieje u Was? pisz na pewno znajdziesz wsparcie i nie przejmuj sie wrednymi wpisami, takie sie niestety pojawiaja do wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z polskiego na angielski
tez tym translatorem tlumaczysz? Ha, ha to ja sie nie dziwie, ze wy zadnych benefitow nie macie.Anglicy nie rozumieja czego wy chcecie. Wez poczytaj ten tekst,ktory niby przetlumaczylas.PORAZKA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calamama
czego się mądrzysz mądralo zrób to lepiej!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calamama
Niefortunnie ta rzecz nie jest dłużej dostępna do sprzedaży. To jest rozczarowujące dla wszystkich, ale czasem konieczne by cię chronić jako nabywcę. To są trzy główne powody dlaczego usuwamy pozycje: -lista nie podążą za ebayowymi wskazówkami -pozycja nie jest dozwolona na ebayu lub miże być wystawiona tylko pod pewnymi warunkami -pozycja zawiera obrazy lub słowa w sobie ktore mogą wskazywać na łamanie praw autorskich lub zagadnienie dotyczy marki Jeśli sprzedawca ma możliwość naprawić problem i wystawić przedmiot ponownie, mamy nadzieję że bedziesz licytować go ponownie. Przepraszamy za ta niedogodność, mamy inne wspaniałe oferty handlowe na ebayu. Po prostu idź do www........... Mamy nadzieję zobaczyć cię wkrotce dziękujemy ebay inc Proszę nie odpowiadać na tą wiadomość. Była wysłana z poczty ktora nie akceptuje przychodzących wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calamama
Niefortunnie ta rzecz nie jest dłużej dostępna do sprzedaży. To jest rozczarowujące dla wszystkich, ale czasem konieczne by cię chronić jako nabywcę. To są trzy główne powody dlaczego usuwamy pozycje: -lista nie podążą za ebayowymi wskazówkami -pozycja nie jest dozwolona na ebayu lub miże być wystawiona tylko pod pewnymi warunkami -pozycja zawiera obrazy lub słowa w sobie ktore mogą wskazywać na łamanie praw autorskich lub zagadnienie dotyczy marki Jeśli sprzedawca ma możliwość naprawić problem i wystawić przedmiot ponownie, mamy nadzieję że bedziesz licytować go ponownie. Przepraszamy za ta niedogodność, mamy inne wspaniałe oferty handlowe na ebayu. Po prostu idź do www........... Mamy nadzieję zobaczyć cię wkrotce dziękujemy ebay inc Proszę nie odpowiadać na tą wiadomość. Była wysłana z poczty ktora nie akceptuje przychodzących wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calamama
Niefortunnie ta rzecz nie jest dłużej dostępna do sprzedaży. To jest rozczarowujące dla wszystkich, ale czasem konieczne by cię chronić jako nabywcę. To są trzy główne powody dlaczego usuwamy pozycje: -lista nie podążą za ebayowymi wskazówkami -pozycja nie jest dozwolona na ebayu lub miże być wystawiona tylko pod pewnymi warunkami -pozycja zawiera obrazy lub słowa w sobie ktore mogą wskazywać na łamanie praw autorskich lub zagadnienie dotyczy marki Jeśli sprzedawca ma możliwość naprawić problem i wystawić przedmiot ponownie, mamy nadzieję że bedziesz licytować go ponownie. Przepraszamy za ta niedogodność, mamy inne wspaniałe oferty handlowe na ebayu. Po prostu idź do www........... Mamy nadzieję zobaczyć cię wkrotce dziękujemy ebay inc Proszę nie odpowiadać na tą wiadomość. Była wysłana z poczty ktora nie akceptuje przychodzących wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calamama
nie wiem o co chodzi ale tekst sie nie wysyła szlag mnie zaraz trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calamama
nie wiem o co chodzi ale tekst sie nie wysyła szlag mnie zaraz trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelkaaaaa123
az sie w zylach krew gotuje jak sie to wszystko czyta. szkoda gadac i czasem jest mi przykro jak musze obslugiwac takie matki polki , pracuje w job center i jeszcze takich zeczy nie slyszalam i nie wudzialm na oczy , wracajcie laski do polski bo tylko hhanbicie mnie inne polki , polakow i nasz kraj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z polskiego na angielski
Tragedia! Zycie na obczyznie nalezy rozpoczac od nauki jezyka a nie od wyciagania benefitow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka Polka katoliczka
Polskie nieroby naciagaja uczciwie pracujacych anglikow i skrobia sie za ich pieniadze! Powinni wygonic tych naciagaczy z wysp raz na zawsze i wiecej nie wpuszczac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×