Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

8 czerwca Anka

co to ten gronkowiec, czy czesto dzieci sie zarazaja przy cesarce ???

Polecane posty

nom co to ten gronkowiec dokładnie jest, czy to da sie wyleczyc, co powoduje itd. a i słyszłam jeszcze ze ponoc przy cesarce kazde dziecko zostaje zarazone gronkowcem :o czy to prawda ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie tyle przy cesarce
co w szpitalu. jest to bakteria wszedobylska w szpitalu i dzieci, ktore sie rodza bardzo czesto ja maja, bo rodza sie jalowe i sa dopiero kolonizowane przez bakterie, niestety tez te szpitalne. Da sie wyleczyc, najczesciej antybiotyki dozylnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanaszaaaaaaaa
Ja sama sie urodzilam z gronkowcem i to jest tak ze tego sie nie wyleczy co najwyzej zaleczy ale to tak jakby jest w organizmie ciagle moze sie pokazac pozniej ale moze tez i nie. Matka tez moze sie zarazic ale nei zawsze o tym wiadomo do poczatku znam przypadki gdzie gronkowiec sie ujawnil 10 miesiecy po porodzie podczas golenia nog ;/ u mojeje siostry zrobil sie guz na piersi taki jakby torbiel kotrego trzeba bylo wyciac ... tak wiec nie ciekawe to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie tyle przy cesarce
nie napisalam przeciez, ze wszystkie maja gronkowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gronkowcem można się jak najbardziej zarazić również przy naturalnym.Ktoś głupot Tobie nagadał że przy każdej cesarce :) mój synek jest zdrowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy objawy gronkowca to wysypka? I trudno sie wszystko goi? Moja mała ma na twarzyczerwone krostki któreraz bledną a raz są zaognione. Jeszcze nie całkiem sa wytempione a stosujemy masc na bazie hydrocortzonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszepodnoszee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hub
moja corka sie zarazila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 309458
zeby dziecko nie mialo gronkowca miesiac przed porodem robi sie dodatkowe badanie na gronkowca i statystycznie co 10 kobieta ma w sobie gronkowca, ktory dla niej nie jest grozny, ale u dziecka podczas pekania blon plodowych moze wywolac nawet sepse. A tak da sie gronkowca wyleczyc AMOTAKSEM. RAdze kazdemu zeby sie przebadal w 8 mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×