Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość very

ANALIZA SNÓW

Polecane posty

cześc very moje życie senne jest bardzo bogate mam prorocze sny i cąłkiem tez nieźle interpretuje więc sie z tobą jednocze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very very
Some Bizarre ;-) witaj! wiesz, dla mnie nie ulega wątpliwości,ze jestes wyjątkową osobą :-) więc nie dziwi mnie to co piszesz. Myślę, ze jeszcze nie raz zaskoczysz sama siebie i wszystkich wokół ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh moze... od jakiegos czasu wglebiam sie w Pozytywne Myslenie, kreowanie mysli...tzn.odrzucanie od siebie tych negatywow (to moglo miec jakis wplyw na me niepowodzenia zyciowe) mozliwe,ze to jakos otworzylo pewną sferę mej osobowosci... jednakze sny tego typu mialam wczesniej ,w mniejszym anteżeniu, i sprawdzaly sie duzo duzo pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very very
zdezorientowana----> wydaje mi sie , że ten sen jest pewną metaforą Twoich relacji z... kim? Przed kim się musisz bronić, kto Cię atakuje w życiu? może usiłuje na Tobie coś wymóc, lub Cię skrzywdzić? Kim jest ta niewinnie wyglądająca blondynka, która Ci atakuje? przyjaciółka, koleżanka, ktoś z rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very very
Fanousek witaj! :-) :-) :-) co o tym myslisz? zapraszam do analizowania ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak zdezorientowana no dziwny ten twój sen ja widzę to tak jesteś w grupie - na początku twoejgo problemu(myśle ze to jest jakis twoj problem) możesz liczys na twoich bliskich w końcu jak dochodzi do konfrontacji zosatajesz sama - walczysz z tą blondnyka jak sama okresilals niewinna (bo i moze problem nie był tak poważny) środkami nieadekwatnymi do sytuacji (nóż) przezwycieżasz ten problem, ale wsstąpił niestety efekty uboczne - to dziecko martwe zastanów się czy może to ma odniescienie do twoejj aktualnej sytuacji dziecko w śnie to dobry znak, al w tm przypadku myśle sobie ze nalezy go tak zinterpretowac jka powyżej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venika
cały czassni mi się lis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very very
Venika i co ten lis robi? co Ty z nim robisz? co myslisz wtedy? jakie są okoliczności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venika
łasił się do mnie on mnie przesladuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruszekmaluszek
Pomóz mi zrozumiećsen Rybenko on był bardzo mmrooczny jakiśtłum z jednej i drugiej strony pożnie bójka między nimi jagdzieś zostaje porwana cos mi wstrzykuja i trace przytomnosci jestem w jakim domu próbuje uciec jacys ludzie mnie pilnuja wspinam się po drabinie i uciekamzapierwszym razem mi sie nie udaje cholerawie to wyglada na mafie w kazdym razie wczesniej jsze podsłuchue rozmowe takjakby wszystko to było ukartowane dziwny ten sen ....... czy możeszcos powiedzieć o tym snie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka1
do Very Very kiedyś mi pomoglaś, proszę Cię jeszcze raz , mój mąż miał przerażający sen;śniła mu się zmarła 2 m-ce temu Babcia , która w tym śnie powiedziała mu wprost ,że tak myśłała z Dziadkiem(też nie zyje),że już(mąż) mógłby do nich przyjść,powiedziała wprost ,że zostało mu niewiele czasu i żeby go nie marnował na rzeczy nieważne :( Bardzo Cię proszę napisz co to oznacza, czy jego przesłanie jest do interpretacji czy jest proroczy? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /łączenie tematów/
Co oznacza we śnie martwy koń? 07:53 akunamatata No wlasnie zna sie ktos na snach?Szukalam troche w sennikach ale takiego hasla nie ma.Obawiam sie ze to cos zlego... 07:57 kreskofka Ze przestanie ci pomagac ktos , na kogo zawsze mogles liczyc. Teraz samemu trzeba bedzie ciagnac ten wozek. 07:58 bystralola No jak to co????? Impotencję, hahahahahah ! 08:09 bliźniaczek nie wiem przeznacz 1% podatku na konie wywożone na rzeź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /łączenie tematów/
sen- zdechły pies 23:08 kasiulec kasik mialam dzisiaj sen. snil mi sie moj pies, ktory zdechl 3 lata lemu. przyniosli go do mojego pokoju matka z bratem pies konal. potem zdechl. jak to mam interpretowac? 23:10 Sergio De Pederasta Odwdziecza sie Tobie po smierci za to, ze bylas dla niego niedobra. 23:13 kasiulec kasik mowie powaznie 23:13 Sergio De Pederasta A ja powaznie pisze!!! Jakby sie Tobie snil pies, ktory macha ogonem, lize Cie, cieszy sie to by znaczylo, ze Cie lubil za swego zycia. 23:14 kasiulec kasik wygladalo to bardziej, jakby przyszedl sie pozegnac 23:22 suzitka Zdrowy - zyskasz wiernych przyjaciół Bawić się - pogodzisz się z kimś z kim "darłeś koty" Napadł Cię - grozi Ci niebezpieczeństwo Ugryzł - pokłócisz się z kimś Wsciekły - groźny nieprzyjaciel Uwiązany - straty i niepowodzenia Głaskasz - spotkanie z wiernymi przyjaciółmi ¦piący - spokój w Twoim domu, ustaną rodzinne kłopoty Szczeniak - spotka Cię zawód Na łańcuchu - wszystko pod kontrolą Chory - ostrzeżenie o złym stanie kogoś bliskiego Kupować - wielkie zyski Masz wiernego przyjaciela; Myśliwski - przyszły rok będzie szczególnie dobry dla Ciebie; Chory - nieszczęście; Wściekły - Twój przyjaciel jest w niebezpieczeństwie lub wrogowie; Bawić się - z kimś się pogodzisz; Szczekający - czeka Cię radość; Wyjący - zła nowina; Biegnący - utracisz przyjaciela; Być napadniętym - jakieś niebezpieczeństwo; Być ugryzionym - wywiąże się kłótnia z powodu pieniędzy; Polujący - Twoja pilność przyniesie Ci zyski; Na smyczy - koło Ciebie jakiś nieprzyjaciel; Na łańcuchu - strzeż się złodzieja; Gryzący się - zbliża się kłótnia w Szukaj mnie, cierpliwie dzien po dniu" Karolek===> :* hi hi 23:22 moze moze poszukaj w wyszukiwarce www.google.pl wpisz sennik lub interpretacja snow i troche cierpliwosci, a znajdziesz 00:20 Marketa_cz W mitologii pies kojarzy się ze światem niewidzialnym i ze śmiercią.Jest wiernym przyjacielem,prowadzi dusze zmarlych,którym towarzyszył w życiu ziemskim. Jest opikuńczy jak matka.Dzięki swemu węchowi może intuicyjnie przewidzieć teraźniejszość i przyszłość człowieka.Staje się więc sojusznikiem istoty ludzkiej i jej rozsądku.Jest zarazem symbolem słonecznym i księżycowym,który powinien nas prowadzić do niebiańskich królestw. Można mu jednak przypisywać także inne znaczenia i,podobnie jak wszystkie zwierzęta,symbolizuje czasami instynkt drzemiący w każdym z nas. W życiu onirycznym staje się konkretny i namacalny. Luksusowy pies zapowiada bardzo przyjemne życie. Maleńkie rasowe szczeniaki oczątek wielkiej miłości. Piękny rasowy pies:wartościowy przyjaciel jest wobec Ciebie szczery i darzy Cię przywiązaniem. Kundel średniej wielkości:zawsze bardzo szczęśliwy znak,nieodmiennie oznacza wierność,która Ci towarzyszy. Biały pies:idealnie szczęśliwy związek. Czarny pies:jesteś zdradzany.Jeśli czarny pies stale powraca w Twoich snach,symbolizuje Twoje niepowodzenia. Pies rudy lub jasnobrązowy:bardzo dobra wróżba w związkach uczuciowych. Jeśli pies przyjaciela dotknie Twego policzka,może zapowiadać zdradę. Jeśli ściga Cię pies agresywny lub smutny:to zapowiedź samotności przez Ciebie zawinionej;wolisz okazywać chłód i sztuczność,chociaż przyjaciel bardzo Cię potrzebuje. Pies,który szczeka i gryzie,zapowiada,że przyjaciel może przerodzić się w nieprzyjaciela.Należy spodziewać się ataku. MARTWY PIES:ZAGROZENIE ZDROWIA Maltretowanie psa:nieodpowiedzialne zachowanie naraża Twoje życie na niebezpieczeństwo. Jeśli łasi się do Ciebie i liże Cię nieznany pies:zapowiedź zdrady,jeszcze gorzej kiedy gryzie. Liczne psy na ulicy:znak konfliktu,trwają narady,pogaduszki(w zależności od liczby psów,może to być także sen pomyślny).Rasa psa oznacza wady i zalety dziedziczone genetycznie. ♪ NIKDO NENI' TAK SLEPY,JAKO TEN,KDO VIDET NECHCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /łączenie tematów/
co oznacza złapanie welonu we snie 19:08 ajaaaaak miałam taki oto własnie sen 19:10 Li-Ia chyba wyjdziesz za maz 19:10 NOOOOOOOOOOO wkrótce wyjdziesz za mąż >>>)taka tradycja 19:11 ajaaaaak no to co w koncu, chłopaka mam 00:14 noooooo żadna kobietka nie miała takiego snuu?? 00:16 czapka o boze drogi to znaczy, ze myslisz o slubie albo myslalas w ostatnim czasie, moze rozmawialas z kims o tym i sie podjaralas i tyle 00:54 Marketa_cz WELON-zażywać szacunku KTOŚ W WELONIE-wystrzegaj się łatwowierości ZAKRYWAC SIĘ-chcesz ukryć swoje zamiary ŚLUBNY-spełnione nadzieje http://www.ekobieta.net/senniks.php?id_kat=1 NIKDO NENI' TAK SLEPY,JAKO TEN,KDO VIDET NECHCE 00:55 Marketa_cz Zapisz sobie adres i sprawdzaj,co Ci się śniło.Pozdro NIKDO NENI' TAK SLEPY,JAKO TEN,KDO VIDET NECHCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczka ...
a ja dzisiaj milam bardzo dziwny sen. Śniło mi się ze jest jakaś wojna i bardzo dużo ludzi przebywa w takim prymitywnym ośrodku dla uchodzców.Ja tez w nim byłam. Był tam lekarz który mówił po angielsku i pomagal ludzią i ja razem z nim bo on mowił po angilesku aja im tłumaczyłam na polski. Na podłodze leżała stara chora kobieta,poszlismy do niej i lekarz zaczął ją badac od głowy,potem szyja i to co on mowil ja tłumaczylam.Lekarz chciał zeby ta starsza pani podniosła sie z tej ziemi albo przekreciła sie bo chcial zbadac jej plecy,ona strasznie tego nie chciała.Wtedy ja podniosłam jej rękę z ziemi i z pod tej reki zaczely wychodzic robaki,weze zmije jaszczurki itd.wszystko to bylo strasznie obrzydliwe.Ja zaczelam szybko dreptac po tych gadach, one wychodzily spod jej plecow to wszystko bylo pod ta kobieta.Strasznie duzo tego bylo.Balam sie ze te wszsystkie weze pogryza innych luzdi.Caly czas miala uczycie obrzydzenia.we snie jeszcze pomyslalm ze ta kobieta strasznie musiala cierpiec skoro to wszystko zylo pod nia i ja napewno jadlo to.bleee. Jak sie przebudzilam to dalej milam uczucie wstretu. Co taki sen moze znaczyc??ja nie mam pojecia. W rzeczewistosci to ja sie nie boje jaszczurek i wezy nie budza we mie wstretu a we snie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje zle sny
śniło mi się dzisiaj, że byłam w ciąży.. miałam już rodzic i dziecko urodziło sie martwe.. jak ja nie lubie takich snów.. a takie rzeczy snia mi sie coraz czesciej... może ktos zna jakies wyjasnienie tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwny sen, ktory wciaz powraca / ============================ 23:33 trombocycik dosc czesto ostatnio sni mi sie, ze ida na basen albo nad jezioro i zaczynam nurkowac, a potem nie moge wyplynac na powierzchnie i gdy juz jestem zdesperowana, ze nie moge zlapac oddechu to biore oddech pod woda i, ku mojemu zdziwieniu, moge oddychac...wydaje mi sie po prostu, ze ja w tym czasie nie oddycham podczas snu. boje sie tego tak naprawde, ze kiedys sie udusze w nocy i sie nie obudze mial ktos cos podobnego?? 23:36 a ja wam powiem nie masz sie czego bac a moze ty chrapirsz jak spisz i czasami wydaje ci sie ze iestes na bezdechu. 23:38 trombocycik no jeszcze nie zdazylo mi sie zeby ktos powiedzial ze chrapie. wspollokatrka ze studiow nigdy tego nie zauwazyla. czesto wyjezdzam na zawody, tam spimy w grupie i tez nigdy nikt nie mowil ze chrapie...... 23:42 power chyba brak Ci wiary w siebie i nie do końca zawierzasz swojej intuicji, a może jednak warto jej posłuchać.. może nie chcesz o czymś mysleć, unikasz czegoś, co wypadałoby \" przetrawić \" ? Konfrontacja z samą sobą. 23:48 trombocycik hmm no nie wiem....power, a Ty jakas wrozka jestes;> ?? no nie iwem ale sie zastanawiam czy jest ktos kto to samo przechodzil podczas snu........ 23:50 power tak, jestem wruszka śnienie o nurkowaniu i głębinach często oznacza konfrontację z naszą podświadomością, ale możliwe też, że Twój sen jest natury \" organicznej \" tzn. wynikający z jakichś niedogodności \"fizycznych\" podczas spania 23:53 Zagubionyjezdziec Drogi trombocyciku nie masz sie czym martwic,nasz organizm jest tak madrze skonstruowany ze nie pozwoli Ci sie udusic.Zapewniam,spij spokojnie.! 23:56 power Widzisz, mnie np. kiedyś często w nocy bolał brzuch i zawsze wtedy śniło mi się, że rodzę - to był sen \" organiczny \" co nie wyklucza jednoczesnego ujawnienia się przy tej okazji mojego fobicznego lęku przed ciążą i porodem, rozumiesz, prawda ? bo jesteś mądrą dziewczynką 23:58 trombocycik hehehe mam nadzieje ze sie nic nie stanie ale ja juz nie chce plywac przez sen 00:05 trombocycik power, madrze gadasz mozliwe ze to jest z tym zwiazane, juz sama nie wiem.....raz mi sie to przysnilo potem drugi....a teraz mam wrazenie ze przed zasnieciem ciagle o tym bede mysle czy mi sie yto nie przysni i budze sie jakas taka zmeczona po tym plywaniu...ehh skompilkowana sprawa ....... 00:07 w tym czasie rzeczywiscie nie oddychasz mialam tak samo..wielka ulga i zdziwienie ,ze jak zaczerpnelam powietrza, niec sie nie stalo, po prostu oddychalam 00:10 trombocycik w tym czasie----> czesto ci sie to snilo?? i nie fdoszlas co bylo tego powodem;>?? czy samo minelo?? 00:12 od bardzo wielu lat też wciąż powraca do mnie sen : albo chodzę po torach,albo widzę nadjeżdżający pociąg i muszę zdążyć przejść .BARDZO często mi sie to śni a nie mieszkam blisko stacji ani torów i bardzo rzadko jeżdżę pociągami więc nie wiem dlaczego 00:23 trombocycik no i wlasnmie ja nie zrozumiem o co chodzi w snach....tylkoze ja mam wrazenie ze przestane oddychac..starszne to jest...ale moze juz coraz rzadziej to bedzie mnie nachodzilo mam nadzieje..... a to z torami to tez ciezki sen....pewnie meczysz sietak jak i ja.. 00:29 power od bardzo wielu --> te tory i pociągi są po to, żebyś nimi jeździła tak Ci mówi Twoja wruszzka a Ty zamiast z nich korzystać - uciekasz przed nimi, jak przed zagrożeniem Boisz się nowego ? Uciekasz przed życiem, błądząc i gubiąc się sama w sobie, a przecież pragnęłabyś coś zmienić, tylko nie masz odwagi 00:34 trombocycik ja tam ide spac ciekawe co mi sei przysni.....mam nadzieje ze nie bede plywac dobrej nocki i kolorowych spokojnych snow 00:38 power to weź materac i pływaj tylko po wierzchu tak jak to robisz w życiu tylko czemu Cię tak ciągnie, Tam, do głębin ? ............... 01:14 Laura 6. Witam! czytajac ten temat stwierdzilam,ze koniecznie musze cos napisac; Miewam takie problemy ze snem juz od ponad 2 lat, nie codziennie ale dosyc czesto,a ostatnimi czasy nasilily mi sie podobne koszmary najwieksze gdy zasypiam nie w srodku snu , np. zasypiajac jeszcze slysze jak oddycham zamykam oczy i zaczynam snic wszystkie sny sa na jednym podlozu,ze ktos lub cos (bo czasami nie widze postaci) mnie probuje dogonic zbliza sie przerazajaco szybko az czuje zwiekszajace sie cisnienie lub drugi rodzaj snu ze gdzies sie oddalam tak bardzo szybko i tak bardzo daleko ze tak samo czuje duze cisnienie w glowie i najgorsze jest to ze mam po czesci swiadomosc w tych snach t.zn. wiem ze snie i wystarczy ze sie obudze ikoszmar sie skonczy tylko bardzo meczace jest gdy staram sie wybudzic bo mam wrazenie ze nie moge sie ruszac i oddychac a najsilniejsze jest to uczucie wtedy gdy sni mi sie ze juz zblizam sie do granicy tam gdzie sie oddalam lub gdy jest ktos juz bardzo blisko mnie jestem w tym momencie przekonana ze jesli nie zdaze na czas obudzic sie.... to juz tego nie zrobie. tak jak by mialo mi sie cos stac. __ Wyczytalam pewien artykul odnosnie takich problemow ponoc maja je ludzie, u ktorych podczas snu dochodzi do niedotlenienia nawet malego i to wystarczy by mozg platal takie figle. __ Dotyczy to rowniez osob ktore zazywaja silne leki lub inne uzywki. __ I tych ktorzy przezyli cos na tyle zlego lub waznego ze odlozylo sie cos w podswiadomosci. Pozdrawiam!!! MIŁYCH SNÓW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c.d. Laura6
nie zdaze na czas obudzic sie.... to juz tego nie zrobie. tak jak by mialo mi sie cos stac. __ Wyczytalam pewien artykul odnosnie takich problemow ponoc maja je ludzie, u ktorych podczas snu dochodzi do niedotlenienia nawet malego i to wystarczy by mozg platal takie figle. __ Dotyczy to rowniez osob ktore zazywaja silne leki lub inne uzywki. __ I tych ktorzy przezyli cos na tyle zlego lub waznego ze odlozylo sie cos w podswiadomosci. Pozdrawiam!!! MIŁYCH SNÓW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj sen jest taki
Teraz juz go nie snie na szcescie, ale kiedys snil mi sie co druga , trzecia noc, przeplatany z innymi snami ale zawsze ten sam, i zawsze tak samo mnie meczyl, budzilam sie zmeczona, zlana potem. Otoz snilo mi sie ze jade jakims srodkiem loomocji ( to mogl bys samochod, pociag, statek nawet! , ale najczesciej pociag, wielki i zwalisty, rzadziej samochod czy samolot) jestem osoba kierujaca pojazdem, obok mnie ktos ( zazwyczaj moj obecny na ten czas prtner lub ktos wazny w moim zyciu, sen snil mi sie latami wiec osoby sie zmienialy), jade, swieci slonce, czuje sie lekko i przyjemnie, nagle patrze ze ja siedze na miejscu pasazera a nie kierowcy a kierowcy nie ma, po prostu nie ma, pojazd mknie z zawrotna predkoscia ( nawet statek :-) ) wrost na zaglade i ja o tym wiem, i nie probuje ratowac salomotu, samochodu, pociagu ( najczeciej) tylko szamoce sie i najwieksza tragedia jest dla mnie pytanie gdzie jest ta osoba czemu jej nie ma. Nie dosnilam snu do konca, nie wiem czy pojazd sie rozbija czy nie, zawsze budzilam sie mokra , zlana potem, wykonczona jakbym przerzucila tony wegla i balam sie, czasami sen snil mi sie kilka nocy pod rzad. Od kilku lat nie sni mi juz wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie
Powracające SEN o zdradzie i kochankach.... ============ =========== =========== 09:06 Cytrynusia Witam! Od dłuższego czasu, a w zasadzie od prawie 3 lat , gdy jestem z moim mężczyzną, powaraca do mnie ten sam sen. Ze on mnie zdradza...zdradza w różny sposób (cielesnie również). Sen zawsze ma tą samą istotę- zdrady, tylko miejsca i sytuacje się różnią. Nie potrafię zrozumiec skąd się to bierze. W naszym zwiazku układa się dobrze, od początku. Ufam mojemu facetowi, on mi tez...nigdy nie rozwijałam tego tematu (moich snów) przez nim , bo nie chcę go uświadamić że takie 'głupoty' mi się śnią. Ten sen bardzo mnie męczy. Dziś rano obudziłam się z płaczem Poza tym w śnie czuje się tak jakbym była w świecie realnym. Śni mi się dokładna godzina, dokładne fakty i wydarzenia z życia codziennego. Np dzisiaj mi się śniło że mój facet wrócił z pracy 2 godizny później (bo miał więcej roboty) i tak było rzeczywiście, wrócił wczoraj 2 godizny później...na dodatek we śnie powiedział mi że to przez to że jeździ do kochanki... po robocie. Wyznał mi całą prawdę że mnie zdradza od dłużeszego czasu i już nie kocha...ech..... Te sny mnie dobijają Nie wiem czy coś z mną jest nie tak? Z moją psychiką? Czy po prostu jest to np. wizja przyszłosći.... Bardzo na Was liczę.....pomóżcie.... "Zapomnij że jesteś Gdy mówisz że kochasz" 09:08 a ja mysle zeeee że sni ci się to, czego się po prostu najbardziej boisz. 09:13 Cytrynusia Od tej strony tego nie badałam...całkiem możliwe...bo rzeczywiście sie tego boję..ale nie na tej zasadzie że myślę o tym nieustannie. Nie jest tak że na codzień moje myśli zaprząta 'zdrada' ... wręcz przeciwnie, w ogóle o tym nie myślę, bo ufam mojemu facetowi...Dlatego nie rozmumiem tych wracających snów. Co ciekawsze z byłym nie miałam czegoś takiego...hym Dzięki "Zapomnij że jesteś Gdy mówisz że kochasz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BozoBobi
JA mam Tak problem:sni mi sie czesto ze Mam status spoleczny taki jaki mam mieszkam w tym samym domu wszystko jest jak w zeczywistym swiecie ale przychodzi czas ze dowiaduje sie ze dostaje gotowke duza lub ze moj przyjaciel sprzedaje mi swoj samochod za niewielkie pieniadze, Ja w snie ich nie mam,i biegne powiadomic o wielkiej promocji moich rodzicow.Oni sie zastanawiaja i mi go kupuja karzdy sen konczy sie niespelnieniem bo jak w snie mysle ze sie obudze nadal tak bedzie.. co to moze oznaczac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f16
Mam chlopaka od 4 lat kochamy sie. i jestem studentka. Mam taki sen ide deptakiem przez moje miasto widze ze za mna idzie facet konkretnie czarnoo skury meszczyzna. Wchodzimy razem w jakas uliczke i tam mu sie oddaje.Ale on tylko patrzy na mnie i sie sam ze soba bawi.A ja w myslach sie modle by moj chlopak nie zadzwoil bo jak sie dowie bedzie zle,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona sneemmm
Snilo mi sie ze bylam gdzies niedaleko Bydgoszczy,w miejscu,gdzie niby zginął Adam Małysz(samochod wpadl do glebokieego rowu)Samochod tam zostal poniewaz nikt nie zdolalby go wyciagnac stamtad....tak samo jak ciezarowka pelna wina nie wiem co to mialo znaczyc...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gac
Chciałbym, zeby ktoś to wyjaśnił: Sniło mi sie, ze odnajduje w szafie wszystkie moje czapki z daszkiem... stare, ale stylowe... najczesciej sztruksowe.. przeglądam je z fascyacją, ale jak je ubieram okazuje sie, ze są za duże...za duże.. moje stare czapki;O...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tłumaczenie snów 10:28 truskawkowawiosna Nie wiem, może z ktoś z Was się na tym zna... Od dłuższego czasu, noc w noc, śni mi się, że mój facet mnie zdradza... I to, zazwyczaj z tą samą osobą- jego przyjaciółką. Zazwyczaj dochodzi do tego motyw nieodbieranego (przez niego) telefonu ode mnie. No i moja czarna rozpacz. Może ktoś powie mi, co to może znaczyć. Strasznie mnie te sny męczą i chciałabym, żeby wreszcie przestały mnie nachodzić... 10:30 gofm A myslisz w ciagu dnia o tym, ze moze Cie zdradzic? 10:30 tocitura2007 przeczytaj: http://zlotemysli.pl/edwardstanislaw.php?c=4 main&idEbook=272 oraz http://zlotemysli.pl/edwardstanislaw.php?c=4 main&idEbook=315 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikaa-
a jak w kólo śni mi sie mój były facet??to co to oznacza????????? hmm...chociaż pewnie to oznacza ze zanim tęsknie, tylko że wcale mi go nie brakuj, i już nie hce o nim śnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×