Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość very

ANALIZA SNÓW

Polecane posty

Gość very very
i to jest jedna strona medalu. Inna byc może jest taka, że masz ochote na romans z ta kobietą , która Ci się tak podoba. Inne pojawiaja sie we śnie jako przyjemne tło dla realizowania fantazji o tej, która Cię naprawdę kręci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śnił mi się dzisiaj rozejm w kilkuletniej wojnie z ex przyjaciółką.... może to zapowiedź jakichś zmian w realu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroplaxxx
very very----a czy zinterpretujesz moje sny? bardzo czesto sni mi sie moja zmarla matka ( nie zyje od 2003 roku). Te sny sa bardzo dziwne. Np ostatnio snilo mi sie, ze siedziala ze mna przy stole i ostrzegala mnie przed matka mojego obecnego faceta. Innym razem mialam sen,ze jestem z nia i moja corka w rodzinnym domu, jest noc i nagle jakis straszny huk - uderzenie pioruna czy trzesienie ziemi, nie wiem co to bylo. Posypaly sie tylko szyby w oknach , przez to stluczone okno wszedl maly kotek a my zaczelismy ze strachu przed niebezpieczenstwem odmawiac modlitwe. Pozniej byl juz dzien i widzialam przez okno slonce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroplaxxx
halloooo! pojawi sie tutaj ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemcotoznaczy...
witam! Jak już się zorientowałam sny o ciąży są dosyć częste. Dzisiejszej nocy i ja taki miałam, ale nie wiem co tym sądzić. Śniło mi się, że byłam w ciąży z moim byłym facetem, z którym zerwałam półtora miesiąca temu. Fakt ciąży skrywałam w tajemnicy przed rodziną ponieważ w tym śnie on wiedząc o tym nie oświadczył mi się ani nie zaproponował wspólnego mieszkania. Oprócz niego tylko moja najbliższa przyjaciółka o tym wiedziała. Następnie widziałam poród, bezbolesny, szybki, w efekcie którego na świecie pojawiła się córeczka. Nie widziałam dziecka, ale wiedziałam, że to śliczna dziewczynka i byłam dumna, że tak jest ponieważ mój ex ma już syna i cieszyłam się, że teraz jest córka. Jak przez mgłę w tym śnie widziałam ,że mu o tym mówię, ale nie znam jego reakacji wiem tylko, że zaraz później stwierdziłam, że muszę iść na basen popływać. Tak też zrobiłam, trochę popływałam po czym wystraszyłam się, że może nie powinnam tak zaraz po porodzie, ale stwierdziłam, że i tak za kilka dni idę do kontroli do pani ginekolog więc nie muszę się martwić, ona sprawdzi czy wszystko ok. Jestem ciekawa co ten sen oznacza, jeślli ktoś może pomóc w jego zinterpretowaniu to bardzo proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on79
miałem sen o tym z znalazłem fajny sportowy zegarek Polara -markowy-niestety nie stac mnie na niego -podniosłem go oglądałem po chwili podszedł jakis facet i powiedział ze to jego Polar ja usmiechnołem sie i oddałem mu go jakos tak bez smutku prosze o interpretacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kroplaxxx, sen mówi o tym, że przeżywasz kłopoty i nie masz pewności co do swojego obecnego partnera - najwyraźniej ma to coś wspólnego z jego matką (czyżby maminsynek?). Śni Ci się Twoja matka w chwilach zwątpienia,gdy czujesz się zagubiona, potrzebujesz rady....masz do niej zaufanie, a ona wie co jest dobre dla Ciebie. Tęsknisz za nia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowniez lwica
a co oznacza paniczny lek przed woda- balam sie, ze wpadne do jeziora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiemcotoznaczy... po rozstaniu potrzebny jest czas na wygaszenie emocji... teraz dla Ciebie jest właśnie ten czas... pojawiaja sie sny, w których ostatni raz przeżywasz to co mogło Cię łączyć z Twoim byłym, a co sie już nie przydarzy... Rozczarowanie rozstaniem i ból, pytania czy może kiedys jeszcze? spojrzenie w jego oczy "czy jeszcze choć odrobinę mu zależy? a gdybyśmy mieli dziecko? czy bylibyśmy razem?" To on Cię opuscił, prawda? Ten sen ma jednak także inne znaczenie- pokazuje , że Twoja potrzebę otrząsniecia sie z tego co było. We śnie idziesz pływać na basen- kontakt z wodą to Twoje symboliczne oczyszczenie ciała i duszy, po tej kąpieli- uczucie ulgi, nie martwisz sie już tak bardzo co bedzie dalej, bo będzie przecież ok. Słowem-Twoje cierpienie osiagnąło szczyt, teraz nastąpi już poprawa... trzymam kciuki , bedzie dobrze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
również lwica - paniczny lęk przed wodą.... napisz więcej o okolicznościach swojego snu, co sie w nim działo itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowniez lwica
śniło mi sie, ze pylam nad jeziorem, chodzilam wokol przegu i bylo ok, ale jak wchodzilam na pomost strasznie sie balam, odrazu na nim siadalam i mocno sie trzymalam zeby nie wpasc do jeziora. dzisiaj mialam rozne sny. jeszcze snilo mi sie ze widzialam moja mame w sukni slubnej, bialej z welonem i powiedzilam jej ze jest za stara na taki stroj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie czy umeisz pływać? czy strach przed wodą jest z tym związany? mama faktycznie wychodzi za mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi dzisiaj śniło się , że byłam w jakiejś restauracji , która była przedzielona na dwie części taką jakby ścianą , w której były okna ... Siedziałam w jednej połówce z koleżanką i nagle zobaczyłam przez to "okno", że do restauracji wchodz mój były (z którym de facto rozstałam się zaledwie kilka dni temu) z inną kobietą! Zamawiali jakąś zupę , on przynosił ją do ich stolika .. Byłam tak wściekła , że moja przyjaciółka z trudem powstrzymała mnie ,abym nie podchodziła i nie wylała im tych zup na głowy! Po wyjściu z restauracji, nie wiem skąd dopadłam jakiś album ze zdjęciami TEJ dziewczyny, oglądałam go i stwierdziłam obiektywnie , że jest strasznie brzydka .. To był sen popołudniowy, natomiast w nocy śniło mi się , że jedna ze znajomych mi par, która jest już ze soba ładnych parę lat, wzięła ślub.. Szczególnie mocno pamiętam ją w białej sukni i złotą obrączkę na Jej palcu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivek, widać zależy Ci na tym by sobie ułożyć życie i jesteś zła, że trafiłaś na nieodpowiednia osobę.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowniez lwica
normalnie nie mam leku przed woda, a mama nie wychodzi za maz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowniez lwica lęk przed wodą to symbolicznie lęk przed konfrontacją ze swoją nieświadomością, z tymi treściami , które dotyczą Cię bezpośrednio i które trudno Ci zaakceptować. Odnieś ten sen do swojej sytuacji w życiu- (uczuciowej???) czy popełniłaś jakis błąd, lub wydarzyło się coś, co sprawiło, że zobaczyłas siebie sama w innym świetle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowniez lwica
dzieki, chyba sie zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również dziękuję :) I bez snów zdawałam sobie sprawę z tego, że jestem zawiedziona i rozżalona , że znów trafiłam na dupka. A że chciałabym sobie ułożyć życie to również fakt niezaprzeczalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemcotoznaczy...
śniąca dziękuję za interpreację, chcę wierzyć, że tak jest, że teraz już będzie lepiej, będzie poprawa... jakieś trzy noce później on znowu mi się śnił i to był trochę koszmarny sen, widziałam jego, starą wannę, białe pełzające robaki i jakieś czerwone strzępki... brrr nieprzyjemne to jakoś było - czy masz jakiś pomysł co to może oznaczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiemcotoznaczy...to także sen oczyszczający podświadomość z negatywności związanych z Twoim związkiem... Popatrz- znowu pojawia się woda, a te robaki i brudne świństwa to właśnie wszystkie te złe emocje, zdarzenia wspomnienia, myśli, rozczarowania, zła samoocena... wszystko to co się \"przykleiło\" do Ciebie i czego własnie się pozbywasz... To jest proces uzdrawiania Twojej psyche, tak musi być, to jest bardzo dobry sen, nie obawiaj się 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemcotoznaczy...
śniąca jeszcze raz dziękuję - nigdy się specjalnie nie interesowałam tym tematem i wydawało mi się, że sen nieprzyjemny jest raczej zapowiedzią kłopotów, czegoś niedobrego... Inna rzecz, że na razie nawet jeśli moja podświadomość się oczyszcza to nie odczuwam tego, może jest już troszeczkę lepiej, ale nadal cierpię, tęsknię, mam żal, nie potrafię się pogodzić z pewnymi sprawami i bywają dni, kiedy najchętniej zaszyłabym się w kącie i płakała... i co gorsza boję się, że wrócę do tego, co było, do sytuacji, w której kocham, nie będąc kochaną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryza2007
witam też kiedys interesowałam się interpretacja snów- jak wychodziłam z mojej nerwicy natręctw. miałam też taki sennik ale musiałam go oddać do biblioteki i teraz bez niego czuje się jak bez ręki. A ostatnio śnią mi sie fatalne sny.. Proszę o kogos kto mi w szczególności przetłumaczy taki sen.; śniło mi się dziś mianowicie, że mieszkam w takiej jakby starej kamiennicy-przypominającej chlew..ciemno, brudno itp.., i że gryzie mnie po palcach u rąk wściekły dzik lub świnia-ale to był chyba dzik. proszę o wytłumaczenie o co chodzi. Tradycyjne senniki łączą w sobie przepowiednie ale ja w to nie wierzę- albo gdzie w necie można znaleźć taki sennik który analizuje sny i symbole. dziękuję. wogóle super temacik-naprawdę tu na kafeterii można dużo się dowiedzieć . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może spróbuj
a jakie leczyłaś natręctwa? coś mi się wydaje, że brud i chlewik jest w jakis sposób powiązany z Twoimi natręctwami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co może oznaczać sen, w którym mój były facet, którego nadal kocham i do którego mam żal, że mnie zastąpił siedemnastolatką siedząc obok mnie odbiera telefon, słyszy jakąś wiadomość po czym beznamiętnie i bez emocji mówi, że jego syn nie żyje (a ma trzyletniego synka) i w tym śnie nawet sobie myślę jak może tak chłodno to przyjmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitarra
Ten sen wyraża TWOJE emocje i Twój ogląd rzeczy. Beznamiętna rekacja Twojego eks na wiadomość o śmierci syna pokazuje, że TY uważasz go za osobę pozbawioną uczuć. Może jeśli nie pozbawioną uczuć, to przynajmniej o całkowicie innej wrażliwości niż Twoją. chyba nie nazwałabyś go "dobrym człowiekiem", sporo masz mu do zarzucenia.... Na szczęście przed Tobą nowy rozdział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanka z forum obok70
no to może i ja cos o swoich snach... Przede wszystkim nie mam miłych snów, co mnie trochę irytuje i może dlatego skracam czas na sen jak tylko się da. Często śni mi się moja śmierć. Jakieś 20 lat temu śniło mi się, że ginę pod kołami ciężarówki. Od jakiegoś czasu śni mi się moja śmierć jako rozstrzelanej przez kogoś. Kolejny powtarzający się sen dotyczy mojego męża. Na co dzień jest oddany rodzinie. Kochający tata i mąż. W snach natomiast jest przerażająco zimny, oschły i wręcz znęcający się nade mną. Jak budzę się z tego snu to prawie go nienawidzę, bo tak potwornie mnie zawiódł we śnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsgvs
to moze ja snilo mi sie ze przyszlam do domu i polozylam sie spac razem z moim facetem, kochalismy sie zanelismy, na nastepny dzien wyslalam go do przacy sama polozylam sie zeby dospac i budze sie a moije okna i drzwi sa zamurowane, ciemno,zarowki wykrecone, i aki ogarniajacy cale cialo strach...co to moze naczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up1234
hop w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitarra
koleżanka z forum obok70 , dlaczego chciałaś w przeszłości zrezygnować z tego świata (potajemne życzenie sobie śmierci - umierasz pod kołami we śnie)? Z kim miałaś w przeszłości konflikt tak wielki, że odbierał Ci chęci do życia? Wreszcie jeśli Twój mąż jest obecnie w rzeczywistości ok, a w snach widzisz zaś jego "druga twarz" - być może tamten żal, który kiedyś popychał Cię w stany depresyjne- ewoluował i obecnie nadal odbiera Ci radość życia na przekór temu , że "powinnaś być szczęśliwa". Bo przecież masz wszystko co do szczęścia jest potrzebne? jednak coś wciąż Cię zawraca do przeszłości? Nie jestem pewna czy te zdania do końca dotyczą Ciebie- jednak być może próba odpowiedzi ... w jakiś sposób będzie dla Ciebie pomocna.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×