Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość very

ANALIZA SNÓW

Polecane posty

Gość very
być moze ten zrachany lakier na tym wozie jest symbolem Twojej świadomosći co do "stanu technicznego rzeczy" czyli świadomość nieszczerości partnera oraz twoja pewna jasnośc spojrzenia na sytuację- umiejetność jej oceny... co myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
dlaczego podważasz samą siebie, zamiast uznać ,ze MASZ POWODY by się czuć źle? ("...moja psychika, to co sobie w głowie czasem uroję" ) Masz prawo się czuć źle. A jeśli są powody- trzeba je dokładnie odkryć, znaleźć przyczynę, znaleźć metodę by sobie pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może ja się po prostu doszukuję tej nieszczerości? Ten samochód wyglądał normalnie, dopiero jak zaczęłam go bardzo dokładnie oglądać to wyszły te niedoskonałości. Fakt, że jestem na etapie ciągłego analizowania zachowań mojego męża. Ale nie odnajduję nic niepokojącego. A moja podświadomośćjednak pracuje na wysokich obrotach. z drugiej strony tak jak piszesz w drugim poście mam powody żeby się źle czuć, i myślę że one też mają wpływ na moje pewne \"urojenia\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
wiesz, to tez pokazuje, że jesteś bardzo skoncentrowana na mężu, nastawiona na niego jak radar;-) ma to swoje plusy i minusy oczywiście. Lecz dla Ciebie samej byłoby chyba lepiej przenieść punkt ciężkości z męża na siebie samą lub też jakąś pasję, poczuć przyjemność bycia sobą :-) Partner jest wolnym człowiekiem, jest towarzyszem drogi, nie jej celem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak, to prawda. od jakiegoś czasu pracuję nad tym, ale ciężko idzie :) Skoro już same sny o tym mówią... Dziękuję Ci, dzięki tym analizom będzie mi łatwiej odnaleźć tą \"zatopioną wyspę\" :) Może tej nocy znów mi się coś przyśni. Pozdrawiam Cię :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
Dobrej nocy;-) wyjeżdżam jutro daleko, nie bedzie mnie tu przez dwa tygodnie, lecz jak wrócę odpiszę na wszystkie posty:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
a ja sie nie zgodzę---> upiorne zdjęcie dla osób postronnych, lecz dla tej kobiety nakłuwanie i krępowanie ciała jest źródłem rozkoszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
zakładając oczywiście, ze zdjęcie to wykonano za jej zgodą, dobrowlonie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kerinka
Tylko sie nie smiejcie-od pewnego czasu ciagle nawiedzaja mnie dziwne sny, wszystko w nich jest ciemne, niepokojace, snia mi sie ciagle lasy, puste ulice, opuszczone domy, morderstwa, zaginiecia. Dzisiaj np snilam o tym, ze moja kolezanka zostala zamordowana a jej cialo porzucono pod opuszczonym wiaduktem w...lesie. Moze sie bedziecie nalewac, ale mnie to naprawde dreczy, co noc pojawia sie taki obraz. Co to moze znaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaaaaa
śniło mi się że jadę autobusem i jakaś dziewczyna która siedzi w drugiej części autobusu ale jest zwrócona twarzą w moją stronę, prosi mnie żebym pożyczyła jej na chwilę tel. komórkowy. Pożyczam, ona wraca na swoje miejsce i pisze smsa, pisze go tak długo, że jest już końcowy przystanek na dworcu autobusowym, gdzie miałam wysiadać. Ona mówi żeby pożyczyła jej jeszcze tel. na chwilę, pyta jakim ja numerem jadę dalej, a ona mówi że jedzie innym i że spotkamy się albo tam gdzie odjeżdża mój, albo tam gdzie jej. Ja się zgadzam i po chwili idę tam gdzie odjeżdża jej autobus (stamtąd widać też że zaraz ma podjechać mój) wsiadam do jej autobusu, ale jej tam nie ma, jest tłum ludzi, więc nie widzę dokładnie. Jej autobus rusza a ja w nim zostaję i jej szukam. Nie ma jej. Jestem zła, bo wiem że nie zdąże też na mój autobus bo ten autobus strasznie się wlecze, stoi w korku a obok autobusu przechodzi tłum ludzi, jest w nim m. in. moja dawna koleżanka z podstawówki z babcia i tłum zakonnic. Jestem zła......... I wtedy się obudziłam. Jaka może być interpretacja tego snu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunan
ja juz pisalam ale nie dostalam odpowiedzi czesto snia mi sie zeby, bola ruszaja sie sa to zazwyczaj przednie zeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Appati
Witaj VERY! A mi się dzisiaj śniło, że miałam operację i że wybudziłam się po niej z taką rurką w ustach. Niestety nie wiem na co to była operacja. Co ten sen może znaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastka**
czesc very :) mojej mamie sniło sie ze pokazywałam jej złota obraczke ktora dostałam od swojego chłopaka a on takze pojawił sie w jej snie i powiedził ze kupił mi taka jaka chciałam :D ciekawa jestem co to oznacza ????aha i w tym snie powiedziła do mojej mamy nie martw sie mamo bedzie dobrze :) i co ty na to ??????? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzxyzxyz
very wróciłaś już? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe1
Nastka: sen Twojej mamy oznacza to ze ona chcialaby zebys wyszla za maz za tego chlopaka i zeby on spelnial twoje zyczenia (obraczka jest taka jaka ty chcialas)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
Haj witam Wszystkich serdecznie! :-D :-D :-D !!!!! wróciłam strzaskana na mahoń ;-) z uśmiechem od ucha do ucha :-D juz odpisuję;-) kerinka----> mroczne sny nawiedzają Cię od "pewnego czasu".Co się wtedy wydarzyło? czy przypominasz sobie cos szczególnego?myslę ,ze to jest klucz do zagadki... Magdaaaa---> Twój sen jak lustro pokazuje Ci to, z czym masz trudność - umiejętność odmawiania, mówienie "nie" - gdy coś lub ktos przekracza Twoje granice. Przystajesz na propozycje wbrew sobie, potem jesteś na siebie wściekła i czujesz się wykorzystywana. Ten sen pokazuje, że pora popracować nad asertywnością, tak myslę... czy słusznie? pozdrawiam;-) lunan----> napisz ocś wiecej o okolicznościach wypadków swojego snu o zębach. Osobiście nie wierze ,ze zęby pojawiające sie w snach mają jakąś jedną konkretną symbolikę, którą mozna odczytać z sennika na internecie. Appati----> napisz więcej o swoim śnie, jak się czułaś, co myślałaś, z czym Ci sie kojarzyła ta sytuacja i czy byli przy Tobie Twoi bliscy? jaki masz stan zdrowia? Nastka**------> popieram w interpretacji bebe1;-) :-D sen Twojej mamy pokazuje, że bardzo pragnie Twojego zamążpójścia. W snie także ją pocieszasz- dlaczego ona pragnie pocieszenia i ślubu? Być może to jej otwiera perspektywę na dalsze życie;-) być może bedzie babcią ;-) Chce Twojego szczęścia (popiera kandydata;-) ) i sama także chce się czuć potrzebna. bebe1----> seredecznie pozdrawiam;-) Serce Przepełnione---> no jestem jestem :-D dziękuję za pamięć! Co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vattenkokare
Witaj, a ja mam prośbę o próbę zaanalizowania mojego snu: śniły mi się moje własne zęby, boczne dolne, z boku miałam ropę/zgorzel? i gdy specjalnym przyrządem odgarniałam tą ropę to "zdjęłam" przy okazji zęby (dwa). Po spodem była czerń - wyglądało to tak jakby wyjąć przypalone mufinki z otoczki... wiem, że to głupie, ale sen pozostawił po sobie nieprzyjemne uczucie. dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
wiesz, myśle,ze ten sen obrazuje Twoje samopoczucie w ostatnim czasie. Napisałaś, ze 'zostawił nieprzyjemne odczucie". Pytanie- jakie wydarzenia w Twoim życiu w ostatnim czasie pozostawiły po sobie nieprzyjemne odczucia? Nie przykładałabym większej wagi do tego, że chodzi w snie o zęby. Być może chodzi o to, ze defekty zębów są widoczne dla innych ( czy to co się dzieje ze mną w środku jest dla innych widoczne/czytelne?) nieudana próba usunięia defektu "specjalistycznym przyrządem"-pokazuje absurdalność sytuacji. Sądzę, że nie o zębach jest ten sen... co myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaa
czesc very sniło mi sie dzis ze jestem w domu u bylego chlopaka i sa tam tez moje rozne kolezanki, takie i z podstawowki i ze szkoly sredniej i z innych miejsc, byl tam tez moj chlopak z podstawowki. Moj byly chlopak byl caly czas w toalecie, tak ze go wogole nie widzialam. Na schodach byl balagan, bardzo duzo rzeczy na nich lezalo, m.in jego teczka do ktorej mialam ochote zajrzec. Dwie z moich kolezanek chcialy zebym robila im zdjecia. Wiec jednej zrobilam na schodach tych na ktorych byl balagan i obok lustra. A tej drugiej na schodach prowadzacych w dol za ktorymi byla wielka przestrzen ( ktorej w rzeczywistosci nie ma w domu)...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaaaaa
dzięki Very :) to się zgadza :) a gdzie byłaś na wakacjach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FengShui
cześć very, mam pytanie odnośnie snu mojego męża. Śniło mu się, że pieści kobietę (to była jego koleżanka ze szkoły, ale z twarzą żony byłego szefa). ta kobieta była całkowicie bierna, wręcz drzemała, a on nie miał podczas tego pieszczenia wzwodu. Jak myślisz, co to oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
aaaaaaaaaaaa-----> czy ten sen poprzedzony był jakimś zdarzeniem naprowadzającym Cię na wspomnienia z przeszłosci? napisz cos wiecej o lustrze w tym śnie. Czy było istotne? motyw z toaletą- Twój eks się "oczyszcza" symbolicznie, lecz z czego? Jakie są Wasze kontakty? Feng Shui----> Twój Mąż prawdopodobnie chce Ci delikatnie dac do zrozumienia, że jesteś mu potrzebna i brakuje mu Ciebie i Waszej bliskości....pojawiaja mu się w śnie erotyczne sceny, on Ci o tym mówi, pomyśl o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FengShui
very, dziękuję 🌼 jutro napiszę Ci mój sen, który miałam pod Twoją nieobecność (zapisałam sobie na kartce, bo był najbardziej wyrazisty i mam wrażenie - znaczący). PS. zmieniłam nicka, ale domyślisz się kim jestem :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taki sen
mężczyzna z którym się spotykam całuje mnie, odchodzi, całuje, odchodzi... no i w końcu odchodzi ja na niego spoglądam i widze kreta drogę. To są raczej pocałunki a nie całowanie i do tego się uśmiecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
chyba tak;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
a taki sen-----> czy znasz tego faceta? wyglada mi na malo zdecydowanego :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taki sen
spotykam się z nim ale tak sobie mysle często zdarzają mi sie sny, które się sprawdzają. To mi raczej wyglada na koniec tego związku :) Teraz sama nie wiem czy on podchodził czy ja podchodziłam żeby kolejny raz się pożegnać.(w rzeczywistości to ja) Za nim kreta raczej ścieżka niz droga co może oznaczać? I ten taki uśmiech na twarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×