Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość very

ANALIZA SNÓW

Polecane posty

Gość a taki sen
A i jeszcze jeden sen który mnie intryguje od dawna bo w sumie nie wiem co może oznaczać. Ta sama osoba odwozi mnie do domu z tylko jak sie okazuje jest niewidoma, a mimo to jest kierowcą. Tych jego oczu we snie się bałam. A jakieś głosy, które nie wiem skąd pochodzą mówią do mnie, że mimo tego że jest niewidomy to i tak jest niezrównany (tylko nie wiem jakiej dziedziny to dotyczyło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
życz mu więc szczęścia i sobie także daj szansę. Wygląda to tak w snie jakbyście się rozstawali w przyjaźni, to najlepszy sposób rozstania... Dlaczego nie mozesz się z nim pożegnać? Wciąż masz nadzieję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaa
lustro to byly jedne przesuwane drzwi z szafy (tak jak jest w rzeczywistosci u niego) a kolezanka weszla do tej szafy i chciala zebym jej zrobila zdjecie za tymi drzwiami (stała w nich w obok lustra) Nie mam kontaktu z moim eks, bo sama go o to prosilam, zerwalam z nim, a on do tej pory nie wykazal zadnej skruchy, nie przeprosil, nic, mimo iz wina lezala po jego stronie. Moze w tym snie on sie oczyszcza dlatego ze ja "chce zmyc wine z niego" i wybaczylabym mu wszystko, gdyby tylko sie odezwal, gdyby tylko przeprosil..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taki sen
no to chyba tak wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaa
jeszcze przypomniało mi sie, ze gdy robilam zdjecia, mialam do wyboru komorke, aparat cyfrowy i zwykly aparat i wybralam ten zwykly (najstarszy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
drugi sen: zdajesz się na osobę- faceta, zawierzasz swój los , zycie komuś, kto z powodu swoich defektów nie jest w stanie zapewnic Ci bezpieczeństwa, a jednak intryguje Cie i fascynuje, być może dzieki temu realizować możesz swoją potrzebę czy też misję ratowania słabszych- chcesz czuć się potrzebna. Sytuacja zdaje się mić podtekst erotyczny. Czyzbyś była wodniczką zodiakalną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
aaaaa-----> własnie chyba o tym jest ten sen....o przeszłości, o Twojej chęci wybaczenia, o Twojej jeszcze tlacej się zazdrości o inne kobiety w jego życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaa
ok, rozumiem, dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taki sen
z 22.44 to do mnie? podtekst erotyczny? rybka jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaa
dzisiaj śniło mi się że jestem u byłego chłopaka w domu i tak jakby wszystko zaczęło się nam układać. mamy razem jechać do niego do pracy, więc ja się przebieram w ciuchy które leżały na fotelu, oprócz tego widzę że mam nieumyte włosy, ale mimo tego chcę z nim jechać. Okazuje się że jego samochód stoi kawałek drogi od domu, m.in. za polem pełnym dmuchawców, więc ja proponuje żebyśmy nie szli obok tego pola tylko przez nie. biorę go za rękę i biegniemy przez dmuchawce jak dzieci. Wtedy okazuje się że wyjeżdżamy na wakacje a nie do pracy chłopaka. na drodze stoi pociąg w którym jest moja mama i 2 ciocie i okazuje się że moja mama wyjeżdża na wakacje i się pakuje (jakiś japończyk wnosi jej bagaże do pociągu) Ciocie pytają się o nasze plany (moje i chłopaka), my odpowiadamy że dokładnie nie wiemy co będziemy robić, ale pewnie gdzieś wyjedziemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taki sen
ale tak sobie rozmyslam i w tej interpretacji coś jest, no niezła jestes w te klocki :). Niesamowite ile z tych snów czasem mozna się dowiedzieć o samym sobie. Ale ten podtekst erotyczny? To ja juz osobiście nie wiem skąd Ty go wzięłaś, ale w tym też coś jest Dziękuje Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vattenkokare
to ja od tych zębów dzieki very za analizę - byc może coś w tym jest. Rzeczywiście z kims się nie dogaduję - w sensie nie widać chyba czego oczekuję itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzisiaj w nocy snil mi sie nasz kot.Tyle tylko ze byl duzo wiekszy niz jest.Uciekal z domu ale ja go znajdowalam.Jednak po ktoryms razie nie moglam .I czekalam na niego i czekalam.Po paru dniach znalazlam go i byl taki biedny i nie mogl sie bidulek ruszac.Na rekach go nosilam i karmilam i spiewalam . Troche to dziwne bo nasz kot nigdy jeszcze nie uciekl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
Kochane dziekuje za słowa uznania dla absolutnej amatorki :-) Lubię to! ;-) aaaaaaaaaaaaa------> widzisz sama , ze On jest wciaż w Twoich emocjach, (rodzina dopytuje co z Tobą teraz będzie- Mama i Ciocia w pociągu- tzn. Ty czujesz się zobowiązana by im się wytłumaczyć jakoś) ta sytuacja jest ciągle dla Ciebie aktualna... Chciałabyś do niego wrócić? dlaczego? Przypomnij sobie dokładnie powody Waszego rozstania... nie był fair wobec Ciebie , prawda? czujesz się samotna? Na świecie jest ponad 5 miliardów ludzi, wśrod nich musi być ten właściwy facet dla Ciebie, no po prostu nie ma innej możliwości;-) Kochana, jeśli wciąż chcesz do niego wrócić- zrób to. Szybko wtedy zrozumiesz ,czego potrzebujesz naprawdę. Czasem warto jest popełnić błąd niż nie zrobić nic... słuchaj swojego serca, zawsze, ono nigdy nie oszukuje, powodzenia:-) a taki sen----> sytuacja sam na sam z mężczyzną, który budzi emocje zazwyczaj ma podtekst erotyczny- i w snach i w zyciu.... Mika 1234------>czego sie obawiasz tak naprawdę? jak myślę, nie chodzi tu o kota.... Napisz coś o sobie.Czy masz szansę realizować swoją niezależność w życiu? masz rodzinę? czy jakaś sytuacja wydaje Ci się byc zagrożeniem dla bezpieczeństwa rodziny? to może być nawet cos bardzo subtelnego, jakiś rodzaj odczucia z powodu... no właśnie , jakiego? Masz męża? ze stopki wnioskuję ,ze tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaa
pamiętam doskonale dlaczego się z nim rozstałam, przypominam sobie to codziennie, ale mimo wszystko bardzo chciałabym z nim być, może dopiero wtedy faktycznie zrozumiałabym czego potrzebuję. A teraz to z dnia na dzień jest coraz gorzej, chociaż rozstając się z nim wydawało mi się że tak właśnie będzie lepiej, że sobie poradzę, że jestem silna. I się niestety przeliczyłam, bo ciągle o nim myślę, a nie mogę do niego wrócić...on nie przeprosił, nie wykazał żadnej skruchy, nie zrobił nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaa
i najgorsze jest jeszcze to że mi z dnia na dzień coraz bardziej się wydaje że będziemy jeszcze razem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
aaaaaaaaaaa-----> zastanów się ilejest w tym Twojej miłości do niego, a ile leku przed samotnością...? Pomyśl sobie, czy mogłabyś całe zycie znosić jego przewinienia, za które by nigdy nie przepraszał? Jestes silna, sama to wiesz. Może teraz brak Ci wiary, ale to minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śniło mi się, ze byłam z rodziną(wujkiem, ciotka i rodzicami i rodzeństwem ciotecznym) u babci na wsi. był tam razem z moją ciotka facet w którym jestm zakochana.Oni byli w tym śnie parą, choć w rzeczywistości się nie znają. GDy mieliśmy odjeżdzac do domu postanowiłam razem z nim pójsc na spacer. Objęliśmy się na oczach wszystkich i szlismy powoli. On mnie pocałował. Wtedy nadjechał samochód z rodziną. Stanęli, a mój brat cioteczny zapytał się jakbysmy się wytłumaczyli mojej ciotce z tego. Ona spała w samochodzie i tego nie wiedziała. dodoam ,z e w rzeczywistości on jest samotny, ciotka ma męża i małe dziecko, moja rodzina go nie zna..a ja pracuje nad tm by się do niego jakoś zbliżyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
Aklime-----> Twoja Rodzina jest wielka! :-D Uh, wspaniale jest mieć dużą i zgraną rodzinę, lecz każda nowa osoba, która ma sie do niej przyłączyć przechodzi przez cenzurę kazdego członka rodu- to stresujące, nawet bardzo, zwłaszcza, dla kogoś, kto "nowego" przyprowadza do "oględzin" ;-) w rzeczywistosci najczęściej zależy nam na akceptacji tych najblizszych- rodziców, rodzeństwa. Dlaczego więc w śnie pojawiła się ciotka w roli głównej? Czy któreś z Twoich rodziców nie przedkłada opinii rodziny nad własną? O Twojego bojfrenda bym się nia martwiła- da sobie chłopak radę- nawet na ich oczach Cie całuje nie przejmując sie konwenansami :-) Stad wnioskuję ,ze ma Twoją dużą akceptację ( Ty masz ją dla niego) Czyli tak: jeśli nawet ciotka widzi w nim coś interesującego (jest dla niej atrakcyjny jako męzczyzna, akceptuje go) - znaczy to: on się dla Waszej rodziny nadaje. Trzeba tylko trochę czasu by się wszyscy ze zmianą oswoili. Drogie pytanie: czy w rodzinie był przypadek , ze mężczyzna "zmienił" kobietę na inną z tej samej rodziny? Gdyby tak było- to oznacza ,ze śnisz nie swoja osobistą historię, lecz uwikłania innych członków Twego rodu.... co Ty na to? Czy mąż ciotki jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vika2006
mialam sen o ognisku, ale zadnych szczegolow nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FengShui
A ja ostatnio nie mogę zapamiętać żadnego snu :( Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
też tak czasem mam... pamietam strzepy snu w chwilę po przebudzeniu , potem sie to rozpływa ... Ale sny istotne mają ta cechę, ze zostawiają mocne wrażenie, zwykle sie je pamięta... są jak barometr tego co w duszy człowiekowi gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To spróbuj wytłumaczyć mój sen. Nie tak dawno mi się śnił. Czarne niebo i zanosiło się na burzę. Poleciały przez te ciemne chmury dwie błyskawice, takie rozgałęzione piękne, do samej ziemi poleciały. Moment - niebo się rozjaśniło, a w miejscu tych błyskawic pojawiły się dwie piekne kolorowe tęcze. Aż się uśmiecham do siebie, jak sobie ten sen przypomnę. Piękne te tecze były takie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
myśle, ze to był bardzo dobry sen;-) gdy o nim piszesz- czuje Twoją radość, Twój podziw dla piekna i grozy natury. To sen o jakimś duchowym doswiadczeniu jak sądzę... Czy poprzedzony był jakimś znaczącym wydarzeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie fajnie
Moj sen: Spotkalam w Slupsku ( heh, niewazne ze mieszkam w Lodzi,ale we snie wlasnie tam bylam ) faceta na ktorym bardzo mi zalezy, jestem w nim zakochana, wygladal jakos inaczej, ale ja wiedzialam ze to on. Ja bylam z grupa jakis osob, chyba ze studiow,a on bardzo chcial ze mna porozmawiac. Usiedlismy gdzies, on powiedzial ze nie moze sie dluzej oszukiwac i ze mnie kocha... Ja wtedy przytulilam sie do niego bylo tak slodko i miekko, bylam potwornie szczesliwa... Tak zalowalam ze to tylko sen :( :( Co on moze oznaczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
no cóż, to chyba Twoje pragnienia :-) Tego Ci życzę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do very - nie był poprzedzony żadnym szczególnym wydarzeniem w moim życiu. Ale mam nadzieję, że to dobry omen na przyszłość, bo teraz żyje mi się fatalnie (złe małżeństwo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie fajnie
Hehe, to zdecydowanie moje pragnienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
renka*------> to jakby Twoja wewnetrzna moc się manifestuje, wracasz do źródeł. Twój wewnętrzny głos Ci mówi- jesteś piękna ( jak tęcza;-) ), silna i mądra, a przede wszystkim masz wolną wolę, tego Ci nikt nie odbierze.... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaaaaa
czesc very :) dzisiaj snilo mi sie ze ide z kolezanka na uczelnie (ale nie wygladala jak moja uczelnia tylko szkola podstawowa lub liceum) i ona mimo ze ze mna nie studiuje mowi mi ze jeszcze ma do zdania jeden egzamin ten ktory ja juz zdalam. Gdy wchodzimy na ostatnie pietro leci tam jakas piosenka. Tam spotykam moja kolejna kolezanke (tez nie ze studiow) jestem uczesana w dwa kucyki i mam pelno roznych gumek we wlosach, po jedenj stronie inne i po drugiej inne. Te z jeden strony odpowiadaja w jakis sposob tym z drugiej i kolezanka pomaga mi uporzadkowac troche te gumki i powyciagac niektore.... wiecej niestety nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×