Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anka_kp13

SZUKAM SUKNI!!!!

Polecane posty

Witam, poszukuję taniej i ładnej sukni ślubnej. Może być używana, byle byłaby w dobrym stanie. Mój wzrost to 173cm. Czekam na ciekawe propozycje!! Proszę pomóżcie mi!!!! Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Jeśli Twoje poszukiwania trwaja nadal to proponuje Ci moja suknie. Ja mam 172 cm więc raczej wzrost podobny. Suknia raz używana w zeszłym roku i od tamtej pory wisi w szafie. To link ze strony salonu, choć w rzeczywistości suknia prezentuje sie znacznie lepiej :) http://slubne.pl/?pid=3&col=1&item_id=536&cmd=show_item&gallery_id=&shift=6 jeśli jestes zainteresowana to czekam na mejla moge przesłac wiecej zdjęć ze soba w roli głównej :) a co do ceny na pewno jakos się dogadamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.ja tez moge zaproponowac suknie w ktorej bralam slub w zeszlym roku.rozmiar sukni jest 38 a na dlugosc tez bedzie na ciebie dobra.mam do tego ladne buciki w koloze kremowym oczywiscie gratis.ale nie wiem czy ci ten kolor bedzie pasowal,ale zawsze mozesz zobaczyc.o to strona gdzie mozesz ja zobaczyc. http://www.suknieagnes.pl/kolekcja/kol1-1-1.htm numer sukni 4309_247.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebra23
Mam do zaoferowania sliczną suknię ślubną kolor snieżnobiały dwuczęsciowa gorset i spódnica. Suknia pochodzi z salonu sukien ślubnych Emilli.F. kosztowała 1800zł bez dodatków. Gorset pokryty koronka bez ramion usztywniany tak wiec modeluje ładnie sylwetke i dobrze trzyma biust ( rozm 75B lub C)swobodnie można się poruszać, wiązany z tyłu dziekli temu ma regulacje na rozmiar od 38-40 wzrost 165-175 w zalezności od obcasa. Dół sukni na kole z trenem podpinanym trzema rózyczkami z organtyny tak jak cala spodnica. Organtyna pięknie się mieni a tren dodaje uroku zwłaszcza w Kościele. Pózniej można go podpiąć aby sie nie brudził i swobodnie poruszać. GRATIS welon dlugi , który moze swobodnie zakryc cale ramiona ta aby nie świecić nagością :) , Welon to tzw. mgiełka kosztował mnie 110zl. Mogę również sprzedać do kompletu który pieknie wygląda stroik do włosów i na szyje ozdoba, wszystko to również z organtyny, tworzy efektowną całość cena 500zl mozemy sie dogadac:), przypomne iż za suknie w salonie Emilii.F zapłaciłam 1800zl bez dodatkow. mogę przesłać dodatkowe zdjecia na maila w wiekszej rozdzielczości:) Zapraszam moj mail to kawala.i@interia.pl pisz jesli cie interesuje jestem 1 właścicielem suknia po czyszczeniu chemicznym tak więc odpadają dodatkowe koszta. Stan sukni IDEALNY. Zapraszam do przymiarki do Trzebini miedzy Krakowem a Katowicami. Polecam bo warto!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia23
czesc mam do zaoferowania suknie slubna w calosci(nie gorset)ekri na wzrost 170 rozmiar 36/38.na raniaczkach ktore mozna odpiac,na biuscie i na samym dole haft angielski,po czyszczeniu(jak nowa)do tego mam rekawiczki,welon za ramiona i buty.Jestes zainteresowana to pisz na mejla a posle fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia23
Zapomnialam dodac ze sukienka jest z lutego tego roku i cena jej byla 1400zl a chce ja sprzedac za 700zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była panna
a skąd jesteś bo ja mam śliczną suknię do sprzedania chcesz zdjęcia to napisz ja jestem z woj. śląskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była panna
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona25JuzZaślubiona
Też mam sukienke do sprzedania model galaxy farage kolor platyna ze złotem cena 600zł chętnie wyśle foto:) na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×