Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdradzona żona

Jak dokopać byłemu mężowi

Polecane posty

Gość Sama nie mam pomysłu
ale rozumiem twój żal i gniew.... Ja też jestem w podobnej sytuacji i rozumiem Cię doskonale, niestety :-( Sama tez nie znalazłam dobrego rozwiązania, wiec niewiele mam do powiedzenia, chciałam Ci tylko napisać, że znalazłaś się w sytuacji nie do pozazdroszczenia i należy współczuć, a nie wylewać pomyje jak robią to niektóre "moralizatorki" tutaj.... Myślę jednak, ze prawda broni się sama..... dobrze, że nie zaprzeczasz swoim uczuciom, może po prostu musisz je przelać w słowa i nigdy nie dojdziesz do zrealizowania zamiaru zemsty... Z całego serca życzę Ci odzyskania spokoju i wary w ludzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sąsiadka kobiety z klasą
Kobiety, mieszkam w Konstancinie obok dawnego domu Kingi i Lisa. Jeżeli myślicie, że ich rozwód odbywa się z klasą, to się grubo mylicie. To tylko informacja dla prasy, wywiad, forma reklamy, przecież kobieta nie powie w gazecie tego, co działo się na ich posesji, co niejednokrotnie słyszałam "przez płot" - zarówna ja jak i wszyscy inni sąsiedzi w promieniu kilometra.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak czytam niektóre wpisy, to dochodzę do wniosku, że może rozwiazaniem na niektóre bolaczki (jak dokopać) jest wręczenie noża zonie, zwiazanie męża, zeby sobie na nim poużywała i ulżyła sobie? Na przyszły rz osoby, które mnie i niektóre tu piszące osoby, nazywaja moralizotarkami, niech sie same zastanowia nad tym, co piszą..... Poważnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mścij się i dokopuj
Zrobisz tym wielką przysługe jego nowej zonie. O)na pewnie sie troche boi, że może kiedyś on będzie żałowal albo mial poczucie winy, że Ci8ę zostawił. Ty się miotaj, on nie będzie mogl nawet o Tobie poimyśleć bez obrzydzenia a ona - będzie spokojna i szczęśliwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porazkaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość criminal law
Autorka topiku to przyklad typowej zazdrosnicy,ktora w oczy kole szczescie na szczescie juz NIE JEJ meza.Normalne stosunki w tamtej rodzinie to pozory dla ciebie,bo nie mozesz sie pogodzic ze jest im razem dobrze.Szlag cie trafia gdy widzisz ich na ulicy czule objetych.Wlasciwie dlaczego cie zostawil?? chyba nie zmilosci i dlatego ze bylas taka wspaniala zonka??Kop dolki pod sobia,tylko potem sie nie zdziw ze obecna zona tego pana nie bedzie miala ochoty ogladac twoich dzieci,ktore zapewnie podpuszczasz przeciwko niej/nim.Nie zdziw sie ze ktoregos pieknego dnia twoj ex przestanie zabierac dzieci na wakacje itp Bo to ty swoja msciwoscia doprowadzasz do tego zeby relacje miedzy dziecmi a obecnymi malzonkami sie pogarszaly.Potem bedziesz otwierac nowe tematy "ex nie placi alimentow" "ex nie interesuje sie dziecmi" Jestes zalosna,jak chcesz komus dokopac,dokop sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc100
daj sobie spokój. żyj własnym życiem. nie mścij się w żadnym wypadku.bądź wesoła, zadbana, szczęśliwa. to będzie właśnie Twoja zemsta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exkochanka
masz teraz szansę stać się obiektem pożądania. zrób wszystko, aby tak się stało. jeżeli jesteś prawdziwą kobietą zrozumiesz. obiekt zaspokojenia ma pod ręką, a to facetów nie rajcuje. do dzieła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak dla takiej byłej żony najważniejsze jest \"dobro\" dzieci :D A tak naprawdę ma je w dupie i chodzi tylko o urażoną dumę i nic więcej :p Tak ,tak dokopać gnojowi,a że robi to kosztem dzieci ,to mało ważne :o najważniejsze dokopać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka5
mszcząc się zrobisz z siebie idiotkę. ŻADEN facet nie jest tego wart. pokaż klasę i olej go. bądź ponadto. to się opłaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyz
Ty sadzisz chyba po sobie co? Żenada:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pacanie nie sądzę sam po sobie bo czegoś takiego nie zrobiłem dla twojej wiadomości.Jest to moje zdanie na ten temat bo sporo takich zagrywek się naoglądałem więc wiem co piszę :p Więcej wiedzieć nie musisz ,bo i tak to do twojego zakutego łba nie trafi :p :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uvdshgvf
ona pisze, ze chce dokopać mężowi, ale chce aby dzieci miały z nim kontakt, nie chce natomiast aby miały one kontakt z zoną ex męża piszecie, ze zrobi krzywdę dziecku a jaka krzywda stanie się dziecku jezeli nie bedzie spotykało się z obca mu kobietą, kobieta która w dupie miała to, ze dziecko będzie cierpiało przez to ze wlazła żonatemu do łóżka czy ta pani liczyła się z dobrem dziecka? kto tak naprawdę zrobił juz tą krzywdę dziecku? ten kochający tatuś i jego kochanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a teraz
mamusia dokończy dzieła! Mówia ,że jak Bóg chce człowieka ukarać to rozum odbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i warto bylo
Ja tez bym nie pozwolila na te wspolne spotkania i wakacje zdradzil to niech spierdala , a jak chce sie spotykac to u ciebie w domu i tu masz swoja zemste ta nowa zona dlugo nie wytrzyma obiecuje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uważam, że to świetny topik, dokopać byłemu który mnie zgnoił i zdradzał :classic_cool: Szczerze porozmawiałabym z dziećmi o Waszej sytuacji, kim jest ta kobieta, że Tatuś nie jest taki święty, bo okłamywał Mamę i Was moje drogie dzieci, uprawiał grzeszny seks z kobietą, że złamał przysięgę małżeńską, bo obiecywał wierność, miłość i uczciwość, a okazał się zwykłym samcem, któremu zależy na seksie, a nie na rodzinie, oczywiście, że prezenty i wycieczki są miłe, ale Tatuś po prostu chce Was kupić moje dzieci, jak urodzi im sie swoje to o Was może zapomnieć, więc nie dajcie zranić się tak jak Mamusia i nie ufajcie Tatusiowi i jego Panience :P Na dodatek zaprosiłabym ich na kolację wszystkich słodka i pachnąca odwalona, kosmetyczka, fryzjer, czerwona kopertowa sukienka z błyszczącej tkaniny i zrobiła danie, którego eks nie znosi, a dzieci uwielbiają, np sernik na deser etc ;) Ile lat mają dzieci? można rozwinąć ten temat. Pozdrawiam i życzę powodzenia w dręczeniu męża. Gnoi trzeba gnoić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka i dzieci
nie mam zamiaru dokopywać ex-owi i jego kochance, nie chodzi mi o zemstę w jakiejkolwiek postaci. Czemu wy (w domyśle kochanki) we wszystkim dopatrujecie się zemsty? Czy niedopuszczanie dzieci do kochanki męża jest zemstą?? kto w ogóle może tak uważać? Czy nie zauważacie że odpowiedzialnością rodziców za dzieci jest niedopuszczenie do dawania im nieprawidłowych złych wzorców moralnych? Jeśli ojciec zawodzi skoro ma kochankę i odchodzi rozwalając rodzinę, to czy nie uważacie że na matce spoczywa odpowiedzialność, aby zło postępku ojca jak najmniej odbiło się na psychice dzieci? Więc nie wolno matce dopuszczać dzieci do wzorca zła który jest w otoczeniu zdrajcy. Czy moje dzieci mają kiedyś uważać że kochanka to jest "coś normalnegO", że rozwalenie rodziny i opuszczenie dzieci to jest "coś normalnego", że zdrada to jest "coś normalnego", że można sobie żyć przyjemniutko z kochanką i świecić tym dzieciom w oczy nawet jak zbudowano to na krzywdzie i bólu , i To ma być coś normalnego? Tego mają się uczyć moje dzieci? To ma być wzorzec wedle którego mają żyć? A gdzie moja odpowiedzialność za dzieci Ich ojciec zawiódł, więc czy JA też mam zawieść? A zawiodłabym jako matka dopuszczając do kontaktu moich dzieci z kochanką. Z drugiej strony jest ojciec dzieci, nie chciałabym ograniczać więzi ojcowskiej z dziećmi, której dzieci też potrzebują. Nie ograniczam więc kontaktów dzieci z ojcem, ale nie godzę się aby moje dzieci zetknęły się z jego związkiem z kochanką. Niech kochankę i swoje życie z kochanką trzyma z dala od dzieci, Może to kwestia priorytetu wyborów odpowiedzialności, ale ja tak to rozumię, i mój mąż wie o tym bo mu powiedziałam. Pewnie że może się zdarzyć, że mój mąż okłamie i dopuści do kontaktu dzieci z kochanką, ale ja to będę wiedziała od dzieci, tego on nie ukryje bo nie da się ukryć. Oszuka mnie raz bo drugi raz już nie będzie mieć okazji To kwestia odpowiedzialności i priorytetów A dla mnie priorytet jest taki I nie ma to nic wspólnego z zemstą Jeśli mój mąż zawiedzie mnie i dopuści dzieci do kontaktu z kochanką, to nie pozostawi mi wyboru, będę musiała zrezygnować z mniejszego priorytetu , czyli kontaktów z takim ojcem W mojej sytuacji wybór jest jeden i to oczywisty wybór Od kochanki oddzielę dzieci przestrzenią , zamieszkamy bardzo daleko, powiecie że na tym stracą dzieci? bo ograniczy to kontakty z ojcem? Być może , ale to mniejsze zło niż "pseudo normalność życia "z kochanką w tle. Nie ma to nic współnego z zemstą, ja tak rozumię swoją odpowiedzialność za rozwój duchoey moich dzieci. One mają wiedzieć co to jest dobro i zło, muszą odróżniać zło od dobra i rozumieć że krzywdzenie innych jest ZłEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Dziadek miał kochanki, w mojej rodzinnej miejscowości jak i w innych miastach. Pewnego dnia wyjechał do Warszawy, odwiedzić swoją Ciocię. Ale nie zatrzymał sie u niej na ani jedną noc. Nie było go już dwa tygodnie kiedy moja Mama, wówczas 16 letnia dziewczyna, znalazła list od jego kochanki, którą poznał w sanatorium z adresem w Wawie, pojechała tam z koleżanką i przyłapała ich w łóżku. Dziadek koślawo sie tłumaczył, że on jej tylko pomaga w przeprowadzaniu remontu. Tydzień później przyjechał, spakował się i żył z tą kobietą 20 lat bez ślubu. Zgadnijcie jak się czuła moja Mama? Mój Dziadek strasznie latał za dupami, wiem, że tamtą kobietę też zdradzał, a teraz dopadła go starość i potrzebuje opieki, bo czuje się coraz gorzej i chce być super ojcem. Dziadkiem był fajnym, kupował prezenty itp., ale kiedy troszkę podrośliśmy zrozumieliśmy jak bardzo skrzywdził Babcię, Mamę i Ciocię i nie możemy mu tego wybaczyć... Czujemy obrzydzenie na jego widok. Tamta kobieta, którą też uznaliśmy za Babcię wniosła przeciwko niemu oskarżenie o molestowanie, gwałt i pobicie. Odeszła, ale mój Dziadek już ma nową. Pomagamy mu, oczywiście. On teraz na starość szuka akceptacji, miłości i stabilizacji. Moim zdaniem za późno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość criminal law
uvdshgvf Jak sobie to wyobrazasz?? Skoro obecna zona ma nie widywac sie z dziecmi to gdzie ma je widywac ojciec?? W parku?? Ile mozna chodzic do parku,na lody,kina??Skoro obecna zona ma nie widywac dzieci =zero wakacji,i dobrze,niech mamusia sponsoruje jak taka madra.Myslisz ze ta pani bedize opuszczac swoje mieszkanie na czas wizyt dzieci,chyba kpisz ??? Ktoras z pan powyzej proponuje wspolna kolacje i odwalic sie jak stroz w borze cialo.Po co ta komedia?? Podejrzewam nawe ze nie skorzystaja z zaproszenia a kopertowa sukienke odbiora jako durne obnoszenie sie "jaka ja jestem szczesliwa" paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość criminal law
matka i dzieci "Czemu wy (w domyśle kochanki) we wszystkim dopatrujecie się zemsty? Czy niedopuszczanie dzieci do kochanki męża jest zemstą?? kto w ogóle może tak uważać? Czy nie zauważacie że odpowiedzialnością rodziców za dzieci jest niedopuszczenie do dawania im nieprawidłowych złych wzorców moralnych?" czyli matke powinno sie pozbawic praw rodzicielskich za nezrownowazenie psychiczne gdyby taki list jak autorka napisal ten pan to byscie pisaly jaki jest wstretny i obrzydliwy w swoich poczynaniach i powinno mu sie zasadzic milionowe alimenty za kare ze chce wziasc odwet na bylej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życie jest komedią, wszyscy i tak prędzej czy później trafimy do worka ;) A powinna obnosić się ze swoim nieszczęściem? Facet ją zdradził i oszukał, zostawił z dziećmi, poleciał do innej, nie wiem z jakich powodów, może niekoniecznie chodziło o seks. Wolał uciec niż porozmawiać, rozwiązać problemy. Mieć męża tchórza to jest nieszczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ale ale
nie chodzi oto,że dziecko ma nie spotykac nowej pani tatusia. Chodzi oto,żeby mamusi było na wierzchu. Jak mnie zostawiłes to ja ci teraz pokaze gdzie raki zimuja. Jak sama soba nie moge ci dac po ryju to uzyje dziecka. Bedzie bolało,ale dzieciak zapomni.Wywioze dzecko i siebie na drugi kraniec Polski, a niech wyleje morze łez za tatusiem, ja bede sie cieszyc,ze tatusiowi dokopałam. Wychowam dziecko w duchu nienawisci do tatusia( potem okaze sie ze w nienawisci do kazdego faceta lub kobiety). Ze dziecko jako dorosły człowiek nie znajdzie sobie partnera bo kazdy i kazda to kurwa i dziwkarz to nic nie szkodzi--moje bedzie na wierzchu, a po mnie chocby potop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.. po co? jezeli masz dzieci to na na tym ucierpią.. tylko i wyłącznie,, mój były mąż szukał zemsty wlasnie w ten sam sposób co Ty. bo to ja odeszłam. Na początku robił świństwa, wyzywał mnie przez telefon, dzownił w sprawie jakis pierdól które konczyły sie ogromną kłótnią, nie chciał oddać mi paru rzeczy które zostawiła u niego , robił na kazdym kroku problemy z podziałem majątku.. na początku dałam sie wciągnąć w te jego gierki, ale potem przestałam reagować na jego zaczepki. wreszcie umówiłam sie z nim na spotkanie i wbiam mu do łba ze to co robi unieszczesliwia nasze dziecko bo to tylko o to chodzi. Dziecku wcale nie jest do smiechu kiedy widzi jak rodzice sie kłóca, wyzywają i skaczą sobie do oczu lub nastawiają je przeciwko sobie. stąd juz blisko do problemów wychowawczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to czytam to tylko się utwierdzam w tym ,że mam rację i niedobrze mi się robi jak widzę tą waszą fałszywą troskę o dobro dzieci i te wzorce,które chcecie im przekazywać :o Czyli zemsta,zamsta i jeszcze raz zemsta,a potem spowiedź ,pokuta i wszystko w porządeczku :p Wy oczywiście jesteście cacy,święte,bez jakiejkolwiek winy i zawsze pokrzywdzone :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc lepiej mu pokazać, że jak tatuś zdradza mamusię i ją zostawia to tatuś jest dobry, bo chce mieć kontakty z dzieckiem... Taa... rozkoszny tatuś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ale ale
a skad stonka wiesz ze takich prób, rozmow nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ldknfn
criminal law- ciekawe jaka będziesz mądra jak twój facet przyprawi ci rogi czy tez bedziesz taka szczęśliwa posyajac dziecko do jego kochanki a może to dziecko wcale nie ma ochoty ogladać kochanicy ojca? wtedy tez bys pchała się miedzy dziecko a ojca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ale ale
wam sie nigdy nie dogodzi. jak facet chce kontaktów to źle, jak nie chce to też źle.kobiety!!!zastanówcie czego chcecie. Najlepiej pochowajcie te dzieci po katach, udajcie ze ich i was nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ldknfn
xyzed- no faktycznie ty to masz ogromne doświadczenie w tych sprawach:O a powiedziałeś swojemu dziecku o swojej kochanicy? zabrałeś je do niej? widziałeś w oczach swojego dziecka strach, bezradnośc, niechęć i rozczarowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×