Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdradzona żona

Jak dokopać byłemu mężowi

Polecane posty

Gość ale ale ale
No to by tłumaczyło wszystko--cała te eskalacje złosci wobec criminal!! Jakiez to życie pokręcone. Kazdemu moze sie udac tylko nie ex mezowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ale ale
Kryminalem trąci bo kobiety nie moga zniesc siebie nawzajem. Atak jak westerplatte:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A takie topiki powinni kasować
dziwi mnie to, cop piszesz: przecież zgodnie z logiką prezentowaną na tym topiku ex mąż ma cierpieć!!!!!!!!! Tytuł to :jak dokopać byłemu mężowi"....wszystko jasne, dlaczego pełno tu oszołomów, które mszczą się na ex i ich next.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ale ale
słuchaj ten topik miał takie załozenia. wypowiadaja sie strony kopiące i kopane. Ale jakos poźniej dziwnym trafem z barku argumnetów chyba podjeto temat dzieci. I heja po criminal!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A takie topiki powinni kasować
i właśnie takie topiki powinny być usuwane ze względu na swoja głupotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee tam zaraz kasowane.Ludziska muszą gdzieś wyrzucić swoje frustracje :) I lepiej żeby to robili tutaj niż np na dzieciach lub exach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ale ale
to powiedz to tym rozwiedzionym zonom, którym koscia w gardle stoi wszytsko co chodzi po ziemi i na drzewo nie ucieka. Gwarantuje ci nie posłuchaja.I jeszcze sama dostaniesz wściry jakich mało:-)No tak jest niestety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A takie topiki powinni kasować
xyzed, ale one też niestety to nie tylko wentyl bezpieczeństwa, ale i grożą eskalacja konfliktów, naczyta się taka ex w necie, naczyta i tak nienawidzi........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ale ale
Chyba ze mam doczynienia z bezmózgami to sie zgodze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tak nienawidzi jak młody Pawlak młodą Kargulkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mxbdcf v
a moze tak przestaniecie domniemywać co ta ex mysli czuje i mówi? widać, ze CL tak samo zieje nienawiścią do tej ex jak ona do niej może ona wszystko wyolbrzymia i zmyśla tak jak ta ex żona bo sa chyba tego samego pokroju CL a czy twój mąz ma cokolwiek do powiedzenia w waszym związku, bo piszesz ze to ty zabrałaś dzieci do parku rozrywki, to ty nie pozwoliłaś na pewne zachowania w waszym domu dlaczego upsdł jego autorytet jako ojca? nie umiał sie bronić?nie umiał sam pójść na kompromis i spotykać się z dziewczynkami z dala od was dwóch i ex i ciebie? czy muszisz całe jego zycie mieć pod kontrolą? czy jesteś zazdrosna o to, ze to ona urodziła mu dzieci a nie ty i dlatego tak ich nie lubisz? ciągle piszesz, ze ona tez ma faceta, ze z nim tez ma dziecko, o to tez jesteś zazdrosna? jej facet przeciez dobrze ułozył sobie kontakty z dziewczynkami, dlaczego tobie to się nie udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dezyx
xyzed a tobię gratuluję jasnowidzenia potrafisz już po jednym poście określić osobowośc i zycie piszącego ba nawet gdy osoba ta nie pisze a jedynie jakaś nieprzychylna osoba na nią nadaje ty tez już wszystko wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A takie topiki powinni kasować
xyzed, idealnie wyczułeś klimat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i w końcu jakieś gratulacje ;) pod moim adresem :D Jasno widzę,że pojutrze łikenduś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdradzona ty jeszcze tu bywasz
??? moze wiesz o nim jakies tajemnice? to by duzo pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A takie topiki powinni kasować
następna do badania u psychiatry.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dezyx
hmmm może nie do końca jasno widzisz bo przewaznie weekend zaczyna się w piątek po pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uff
ty powyżej, masz już w tym temacie jakieś doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz sama doszłaś jednak do wniosku,że nie jestem jasnowidzem:) więc twoja wcześniejsza teza została obalona przez samą ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uff
do było do tej A takie topiki powinni kasować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dezyx
to była ironia xyzed fakt nie jesteś więc nie pisz ze wiesz jaką kobietą jest ex męza CL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdradzona ty jeszcze tu bywasz
jak sie pojawisz, to daj znac :) a dziecmi nie warto walczyc, sa inne sposoby;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ale ale
xyzed- a wlasnie że pisz, moze w koncu punkt widzenia męzczyzny troche oswieci zakamarki tego ciemnogrodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A takie topiki powinni kasować
uf, nie rozbawiaj mnie..... o zdrowym rozsądku zapomniałaś? Bo jak można komus świństwa doradzać?("ma może tajemnice? To pomogłoby"). wniosek rysuje sie jedna zasada działania ex żony chcącej dokopać - jest taka sama jak kiedyś UB i SB. Za kilka lat pewnie ex mężowie gnębieni przez ex żony będą dostawać świadectwa ofiary z innej wersji IPNu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisałem,że wiem tylko domniemywam opierając się na podobnych sprawach ,w których niestety miałem wątpliwą przyjemność uczestniczyć :) I tyle :) Więc proszę nie wciskaj mi czegoś czego wprost i autorytatywnie nie powiedziałem używając np zwrotu: ona napewno jest :) a jeśli coś takiego faktycznie napisałem ,to posypuję głowę popiołem i zapraszam na drinka,dobre winko,browca lub jakowyś inny napój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A takie topiki powinni kasować
Instytut Pamięci Rodzinnej? Albo Domowej?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uff
A takie topiki powinni kasować ty naprawdę powinnaś się leczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc Uff
🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A takie topiki powinni kasować
:D:D:D:D:D:D:D:D jesli nie widzisz żadnego paradoksu w tym, co napisałam, twój problem:D:D:D:D:D:D:D:D i chyba cierpisz na brak ironii:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uff
cześć 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×