Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdradzona żona

Jak dokopać byłemu mężowi

Polecane posty

uff tak naprawdę to wszyscy się powinniśmy leczyć więc uznajmy to za fakt oczywisty i nie wysyłajmy się już do lekarzy ,bo i tak strajkują więc z nikąd pomocy :o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdradzona ty jeszcze tu bywasz
a co ci sie nie podoba? walka to walka a nie zabawa w piaskownicy:) uwazaj wiec, komu sie zwierzasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A takie topiki powinni kasować
ja nie rozumiem tej walki, to jest chore!!!!!!! Lepiej zając się sobą! Rozwijać, a nie niszczyć siebie! Easy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A takie topiki powinni kasować
I naprawdę zastanawiam się, co jest normalne, jak czytam ostatnie posty osobnika szukającego zdradzonej: chore!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdradzona ty jeszcze tu bywasz
a co ci to przeszkadza,ze jej szukam? kochankowanie tez nie jest normalne a jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A takie topiki powinni kasować
Oko za oko , ząb za za....macie mentalność Hammurabiego. Jakby nie zdarzyło się te 30. stuleci. Super!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A takie topiki powinni kasować
Prędzej zdrada może się trafić niż zaplanowana zemsta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdradzona ty jeszcze tu bywasz
a ty nie masz juz sie czym martwic ani co rozwazac? ona zadala pytanie, ja chce jej odpowiedziec. Widzisz problem? Przeciez to ciebie nie dotyczy, chyba,ze jestes "ta"kochanka... Przeciez ona nic takiego zlego nie chce zrobic, jak na razie, to facet ja skrzywdzil i jest zla. Nie rozumiesz tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet ją skrzywdził :D :D :D Przecież to ona mu rogi przyprawiła pierwsza,a jak sobie facet życie ułożył to ją szlag trafia :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm....hmm....
wątpię by zdradzona się pojawiła bo ten topic został założony w maju ale tamtego roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdradzona ty jeszcze tu bywasz
szkoda w takim razie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A takie topiki powinni kasować
czy każda osoba inaczej myśląca to "ta" kochanka????? jeśli tak uważasz, serdecznie gratuluję. Skoro jest zła, to spróbuj skanalizować jej złość, cierpienie, a nie pisz głupot, które tylko ją motywują do głupiego działania..... Ale pewnie jesteś mistrzynią psychologii. Już mnie nic nie zdziwi, nawet to, co niektórzy maja, a właściwie czego nie mają w głowach. myślenie refleksyjne jest towarem deficytowym. Natomiast fałszywie pojęta empatia górą. To naładuj zdradzoną takimi emocjami, że zacznie wdrażać twoje pomysły i ujawniać tajemnice, będzie wojna na całego, sami poranieni, szczególnie dzieci, a żadnego zwycięzcy. Że też mistrzyni psychologii nie rozumie tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdradzona ty jeszcze tu bywasz
przepraszam bardzo, czy ja jestem mistrzem psychologii? Odczep sie ode mnie. Tylko ty masz prawo miec swoje zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uff
zemsta jest rozkoszą bogów A takie topiki powinni kasować - nie bądź taka na serio, wyluzuj i daj innym żyć jak chcą bez tego moralizowania na siłę. chcesz być mądrzejsza od telewizora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdradzona ty jeszcze tu bywasz
witam uff🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A takie topiki powinni kasować
skoro stawiasz siebie na równi z bogami, to chyba wole być telewizorem. Weź poprawkę na to, że bogiem nie jesteś i zemsta będzie Ciebie też dużo kosztowała. Pewnie więcej niż myślisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdradzona ty jeszcze tu bywasz
zemsta jest słodka jak miód :) jak nie chcesz bogów :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A takie topiki powinni kasować
to chyba nektar i ambrozja.... a jakoś nikt tak nie określa zemsty...... i jeszcze jedno: jesteście chrześcijanami????bo skoro ta, to:/ ta religia wystrzega się zemsty, jej droga jest miłosierdzie....ale ale... bogów to pewnie nie dotyczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A takie topiki powinni kasować
zapytaj psychologa, powie ci, jak człowiek sam spala w tym siebie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nektar i ambrozja :) bo zemsta nie zawsze bywa słodka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A takie topiki powinni kasować
takie stereotypy (zemsta jest słodka) mają w sobie tyle prawdy ile szwedzkie piwo alkoholu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uff
A takie topiki powinni kasować to jest życie uczuciowe a ty mieszasz w to politykę, religię, psychologię, jeszcze trochę a zaczniesz coś nawijać o rolnictwie i przemyśle. taka z ciebie chrześcijanka, to przyjmij wszystko to z miłością, a nie z agresją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z większości to tacy chrześcijanie jak z koziej dupy trąba :D prędzej z piąchy przywalą niż drugi policzek nadstawią :D :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość criminal law
Dzien dobry ! Nadrobilam czytanie listow,i sie zalamalam.Niewazne co napisze,co zrobie,czy bede dobra,czy ta najgorsza i tak dotstane po glowie od matek polek-obronczyn ucisnionych. Ktos pyta mnie durnie o moja zazdrosc o obecnego faceta ex i ich dziecko.Takiego idiotyzmu w zyciu nie slyszalam !! O co mam byc zazdrosna?? O to ze facet nie moze zdzierzyc rozwydzonego gowniarstwa,ma im uslugiwac(zrobic sniadanie,podac,posprzatac)ale nie wolno mu zwrocic uwagi bo matka strzezy kly?? Chlop ktoregos pieknego dnia nie wytrzymal i zlapal ja za gardlo i sprowadzil do parteru.Co zrobila ex??? Przyleciala do nas.Wlazla do domu bez pukania i zasiadla na kanapie.Czego sie spodziewala? Pomocy?No sorry ale po wszystkich swinstwah ktore nam zrobila nie dostala szklanki wody,ani blogoslawienstwa na dalsza droge.Matka mojgo meza byla w szoku.PO co ona tu przyszla? Jeszzce raz pisze do tych kotrzy cierpia na brak pamieci,zeex wymyslila sobie zeby dzieci nie przychodzily,wiec nie pzychodza,jej wola zostala spelniona,a mnie jest to na reke.Naszego adwokata widzielismy raz-na rozprawie o alimenty,ona chyba ze swoim sie nie rozstaje,bo ciagle przychodza jakies durne pisma,o jakies durne sprawy,ktore nie maja zastosowania w praktyce.Wczesniej dzieci spedzaly u nas tydzien i u niej tydzien.Ale to tez jej sie nie podobalo,gdyz nie pozwalalismy dzieciom na idotyczne zachowania,typu wrzucanie poduszek do basenu,nie szanowanie innych domownikow,obrazanie i spelnianie zachcianek"musicie to zrobic-bo mama tak powiedziala" klamania,obrazania.U nas nie ma obslugiwania,karzdy sprzata swoja dzialke.Nie ma podawania obiadu pod nos,przeproszenia ze dzis jemy to a nie to,podzekowania po obiedzie ze raczyly zagladnac w talerz i sprzatnac.U matki moga robic co chca,nawet nasrac na stol jak im pozwala ale nie u nas,i to sie starej nie podoba,a mnie sie nie podoba ze ktos nie szanuje naszego domu i chce w nim stosowac swoje zasadyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A takie topiki powinni kasować
uf, no tak się składa , że zycie uczuciowe takze jest pochodną świata, w jakim zyjemy.... porównaj swoje uczucia jako żony rycerza w średniowieczu dla uprztytomnienia pewnych oczywistości.... agresja?????bawicie mnie:) agresja wbudowana jest w tytuł topiku, ja raczej jestem anty-agresją:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdradzona ty jeszcze tu bywasz
xyzed probowales,ze wiesz,ze nie jest slodka? :) a ja lubie ten smak :) i jak masz w stopce: nie mow innym jak maja zyc:) to madre slowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee tammm
ja to w sumie się cieszę, ze ex mąz zabiera dzieciaki na weekend, oni mają ful roboty przy nich a ja się mogę relaksować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A takie topiki powinni kasować
nie lubię gorzkiego i zgorzknienia, a życie zemstą do tego nieuchronnie prowadzi...bo napędza człowieka zła energia, nie pozytywna, to chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×