Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość Adoośka
Kolczyk mam dwa lata. Robiłam w styczniu, na wakacje było super. W sumie goił się od samego początku idealnie bo dbałam o niego, Nigdy nie miałam problemów z nim. Jeśli się dba to jest ok! pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaVaNa
Adooska a czy ty masz tez taka gule jak wyjmiesz kolczyk miedzy dziurkami..moja kumpela robila ze mna i mowi ze ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adoośka
Ta gula jak mówisz owszem ledwie wyczuwalna ale jest. To normalne! Jeśli masz przekłute uszy i wyjmiesz kolczyki to też "coś" czujesz prawda? No właśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia 15
oh dziewczynki dzieki wam sie nie bałam przebić sobie pepka .. jestescie kochane ;) juz po ... nie boli az tak bardzo .. tylko troszeczke .. a w gabinecie było suuuper zadnego bólu , bo przecież znieczulenie miałam :D Pozdawiam Was ;-) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adoośka albo ktos inny, mam pytanko :p Po jakim czsi8e można kolczyk wyjąć . Wiem że każdy pępek się inaczej goi itd, ale tak mniej więcej :) :P Pozdro dla was :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaVaNa
AROOŚKA w uszach ta gula jest mała...natomiast w pępku jak go wyjme to czyje jakbym dalej miala tam ten pręt od kolczyka jakby tak się coś zbiralo no nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAMCIA najbezpieczniej po kilku miesięcach. Kiedy czujesz, że jest naprawde super tzn.: nie boli Cie przy uciskaniu (ani troche!), nie boli kiedy ruszasz, kiedy nic z niego nie cieknie od dłuższego czasu, po prostu kiedy zapomniałaś że go masz. Kilka miesięcy na pewno. SAVANA nie wiem.. niech wypowiedza sie inne dziewczyny, być może mają bardziej wyczuwalne \"to coś\". A tak a\'propos to ile czasu masz ten kolczyk i kiedy go wyjełaś?? Jresli sie nie myle masz go miesiąc i wyjełaś przed kąpielą... ech co za pomysł. Na pewno w środku za dobrze nie jest, kanał przekłucia jest na bank podrażniony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaVaNa
Adoośka......zrobiłam go sobie....niech zajze do kalendarza.....8 grudnia...czyli mam kolczyk miesiąc i 18 dni....czyli równe 7 tygodni. kosmetyczka powiedziała, że wolno mi zmieniać po 6 tygodniach....no ale przeciez zmienianie kolczyk przebiegalo latwo i bez problemow...tylko to glupie wyjecie na kapiel...trudno...boboli mnie troche....POZRD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... Savana wiesz, kosmetyczka nie siedzi w Twoim organizmie więc mówiąc, że mozesz zmienić po 6 tygodniach nie poradziła Ci zbyt dobrze niestety. Zycze powodzenia w gojeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguss
Mam pytanko... Podobno jak sie przebije pepek to mozna zachorowac na zółtaczke i jakas jeszcze chorobe...?? Jak bezpiecznie przebic zeby miec pewnosc ze nie zachoruje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli pójdziesz do profesjonalnego studia będzie ok. Wszystko musi być przeprowadzone czysto, sterylnie i jednorazowymi narzędziami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia 15
xxKAMCIAxx Wiesz co ? byłam sobie założyć kolczyk wczoraj no i babka w kosmetycznym mi powiedzaiała ze po 3 miesiącach można włożyć inny kolczyk .. wiec spróbój .. pozdrawiam papaise ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grey Rock
Jej a ja właśnie dziś wybieram się do kosmetyczki na przekłucie pępka i cholrenie się boję... wrrr... jest czego??? kosmetyczka mówi, że nie boli, bo to ze znieczuleniem, ale ja tam jestem przkonana, że łezki pociekną xD ajajaj :))) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaVaNa
Szczezre mowiac to nie wiem po co wam to znieczulenie....Adooska jestm pewna ze juz nie dlugo bedzie wszysko ok....POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaVaNa doświadczona XP
:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia 15
Grey Rock nic nie boli .... mnie przynajmniej nie bolało ... bo znieczulenie jest .. no wiec 3m sie i napisz jak bedziesz po ? :) ja robiłam sobie wczoraj kolczyczek i jest suuuper;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaVaNa
HEJ DZIEWCZYNY CO MAM ZROBIĆ, ŻEBY PRZESTALI MI PRZESYŁAĆ CIĄGLE NA EMAILA KAŻDĄ NOWĄ WYPOWIEDŹ ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grey Rock
Generalnie to posmarowała mi pępek jakąś maścią i powiedziała że to znieczulenie :) wogóle nie bolało, było jak uszczypniećie i ja wcale nie przesadzam ....:) teraz tylko 2-3 razy dziennie przepłukiwać wodą utlenioną i będzie GITES :) hehe jestem bardzo zadowolona i wogóle nie boli ..... Buziaki laski :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka15
Ja mam 15 lat i niegdy nie podobały mi się kolczyki w pępku, mam psiapsiołe ktorej kolezanka zrobila kolczyk. Nic jej sie nie papralo. Kiedy pokazała mi jak to wyglada bardzo mi sie spoobalo. A wiec zapytalam sie mojej mamy co by powiedziala gdybym zrobila sobie kolczyk w pepku- o dziwo moja mama powiedziala ze jej sie to bardzo podoba i nie miala by nic przeciwko gdybym sobie zrobila. Tylko pod jednym warunkiem, ze uzbieram sobie kase(ale napewno cos mi dozuci) Teraz tylko czekam, aż uzbieram kase i ide do kosmetyczki. Ale sie boje bardzo czy to boli. Słyszalam, ze kiedys dziewzyna zemdlala ze strachu. Bylam juz u tej kosmetyczki i pytalm sie o znieczulenie. Powiedziala ze jest wliczone w cene (90zl) jest 2 czesciowe. Co o tym myslicie- bedzie mnie bolalo????? Z gory dziekuje !!! :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola15
Hej!! Ja przekułam pępek 5 miesięcy temu u KOSMETYCZKI i mnie np nie bolało przekłucie tylko wyci aganie gły ale to dało się przeżyć!!Właśnie że osmetyczki są dore ale zalezy jakie....musze przyznać że troche sie pospieszyłam z tym pępkiem bo nie byłam przygotowana to tylko mój kaprys teraz mi się paprze czyli ropieje a jak zawadze (co często sie zdaża) to puchnie ale mimo to wszystko polecam bo warto!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka15
Dzieki Karola15 mam nadzieje, ze jak najszybciej uzbieram ta kase i dziki tobie i innym laska coraz mniej sie obawiam tego przekłocia. Mam nadzieje, ze wszystko pojedzie ok a wiec bede jeszcze pisala. Mam nadzieje ze juz nie dlugo bede miala tego kolczyka. Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loly
Ja też sobie przekułam, ale dzisiaj, (mój prezent urodzinowy) i nic mnie nie bolało, tylko jak kosmetyczka, złapała mnie szczypcami! Miałam znieczulenie i wogole tego nie czułam. jestem juz jakieś 6 godzin po, i to i mnie nie szczypie, ani nie boli. Jeśli będzie cię bolało kup sobie w aptece maść tribiotic. Ok zeta kosztuje( w saszetkach). podobno pomaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malibu_kg
Ja wczoraj byłam sobie zrobić w studiu kolczyk :) Nic mnie nie bolało...( Nawet nie poczułam jak mi zrobiła tylko jak usłyszalam "już gotowe" to byłam w szoku ze juz... ; ) ) do tej pory mnie nie boli jedynie jak sie naprawde mocno zegne... Mam lekko czerwone ale nie robia mi sie narazie strupki itp... Kazano mi przemyać 2-3 razy dziennie woda utleniona potem spirytusem salicynowym (ale tylko przez 2 dni nie dłużej) i Dentoseptem A :) oraz tribiotikiem jeśli cos złego by się działo... narazie mam kółeczko bo lepsze jest podobno do leczenia i szkoda tamtego kolczyka na te pierdoły do mazania ;P bo podobno oczko matowieje jak sie tam cos dostanie... i za 2 tygodnie (akurat mam ferie od wczoraj ;) ) mam przyjsc i mi wymieni na banana : ) Narazie polecam każdemu kto chce to zrobić :) Zapłaciłam 80 zł i bede musiala doplacic jeszcze 60 bo banan z cyrkonia kosztuje 140 zł.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka15
To nie mozesz kupic sobie własnego kolczyka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka15
Zgadzam sie troche przesadza mi by bylo szkoda rozumiem 30zl, 40 ale 60 zeta A wlasciewie to nie moja kasa :):) Buziaki i pozd dla wszystkich :*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinkap
60 zł za zwykłego banana? bezsens. Ja kupiłam swojego pozłacanego motylka za tyle. Według mnie powinnaś sama kupić sobie kolczyka, np. u jubilera. Wyniesie Cię taniej i kolczyk będzie zdecydowanie ładnieszy. Moim zdaniem zwykłe banany to już przeżytek... a za taka cenę tymbardziej! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patusiaa
do gojenia tylko i wyłącznie kolczyk ze stali chirurgicznej,więc zakup szajsu w sklepie ze sztuczną biżuterią odpada.. a zamiast wody utlenionej polecam sól fizjologiczną,do kupienia w każdej aptece w niewielkich ampułkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie stal chir. tylko TYTAN! Ludzie... ! Kup kolca z wildcata i tyle, wysterylizują Ci i przynajmniej masz pewność, że wszystko jest super pod każdym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MikaD
Niekoniecznie musi być tytan. Ja mam kolczyka ze stali chirurgicznej i goi się pięknie. Kolczyka zrobiłam sobie tydzień temu w piątek i bolało praktycznie przez dwa dni. DO oczyszczania najlepsza jest sól fizjologiczna bo nic nie boli jak się nią poleje, jest tania i dobrze czyści. Jakbyście miały jakieś pytania to piszcie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×