Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Dziewczyny Mam sprawe !! POMóZCIE chce sobie przebic pepek tylko mam male watpliwosci bo ja chodze do gim sportowego a trenuje piłke reczna wiec czy moglabym normalnie ćwiczyc ? A I JESZCZE gdzie mozna przebic w krakowie ile kosztuje i ile trzeba miec latek ?? Piszcie błagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EweLicA
KoBitki przebic pepek to zadna rewolucja :)) ja przebilam sama !!! oczywiscie przetarlamm skore jak i kolczyka gazikiem do dezynfekcji ktorego mozna kupic w aptece;0 i poszlo jak z platka !!! duza igla i dawajj hehe .... szybciutko sie zagoilo wyglada super a kasa w kieszeni:)) wystarczy odrobina odwagi i oczywisce rozsadkuu! gdyz trzeba rozwazyc kwestie zakazenia jakiegos... ;) pozdrawiamm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka__ ja miałam tak: W-f mam dwa razy w tygodniu w pon.i pt. kolczyka zrobiłam sobie w piątek po lekcjach i nie cwiczyłam tylko w poniedzialek, w piątek już normalnie wszystko ok tylko uważałam że nikt na mnie specjalnie nie wpadał ale wiesz,to wszytko zależy od człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha dziex ;p tylko ja mam wf codziennie po 2 godzinki lols a bolalo cie cos albo cos ci siem dzialo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolało przez pierwsze 2 dni a potem to tylko jak przyciaskałam pmocno a po 3 dniach już spałam na brzuchu :D a co do przebicia to nie jestem z krakowa i nie mam pojęcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty przebijalas w salonie lub u kosmetyczki cy sama lub kolezanka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 91
jak to trzeba zrobic ?chce zrobic sobie sama ale nie wiem jak jak mozesz to napisz szcegoly dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam robiłam w salonie tatuażu ale mi sie babrze strasznie :( Więc nie zawsze może od razu być dobrze, a co do w-fu to można juz chyba 2 czy 3 dnia ćwiczyc :) :P A Kraków to chyba spore miasto więc pewnie jest troche miejsc :) Po prostu poszukaj w internecie, albo przejdz się po mieście :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnUlJaa
Hm .. Ja mam kolczyka w jezyku, nie balam sie woogole. CO do pepka... jutro mam go przekluc .. cholernie sie boje .. ze cos nie wypali. Koles jest z Poznania i robi to w swoim wlasnym salonie, a i tak mam cykora ... bo nie wiem czy bedzie mi sie dobrze goil. a jezeli chodzi o pielegnacje jestem zdolna zniesc to, tak samo jak bol, boje sie komplikacji ... i nie wiem sama czy robic czy ne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrob sobie bo to zajebiscie wyglada xD jak juz bedziesz po to napisz jak bylo a własnie pytalam w jednym salonie to mi powiedzieli ze trzeba miec 18 lat ;/ a ja mam 14 lol A JAK NIE TO ZGODE OD STARYCH pisemna. a moi o tym nie wiedza i siem nie zgadzaja na kolczyk hehe s Jak by ktos mial namiarki na dobry salon w krk to DAJCIE ZNAC PROSZE Pomozcie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EweliCia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EweliCia
Jejkuu niektore z was pisza ze robily w salonie i matkoo jak to niby bolalo jak to teraz okropnie sie goi itd.. itp... a przeciesz to nic strasznegoo !!! dziewczyny to co bedziecie mowily jak bedziecie rodzic hehehe to to dopiero boll !!!1 ja przebijalam SAMA i wszytsko jest ok :> nie ma sie czego obawiac ! no a jak ktoras troszke pocierpi to za to wynagrodzeniem jest pozniejszy efekt;) bo supciooo to wygladaaa!!!! 5133981***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguuusia
Bardzo bym chciala zrobić sobie kolka w pempku, ale sie troche dygam. Po za tym jak mam przekonać rodziców??? oni nawet nie chca o tym slyszec:/a i mam pytanko do kogoś kto ma kolka w pempku. Czy po przebiciu moge uprawiać sport???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do EweliCia: To, że Ty zrobiłaś sobie sama to nie znaczy, że w salonie nie można i ciekawa jestem kto pisze, że go bolało (a nawet jeżeli to ma do tego prawo, bo kaŻdy motże się tu wypowiadać ;/ ) Może po prostu Tobie szybko się goi , a niektórym gorzej (np mi) i mam prawo to napisać, bo w końcu forum jest do tego prawda... Nie chcę sie kłócić tylko po prostu trzeba zrozumieć, że niektórzy zrobią sami i będzie gites albo i nie, a niektórzy zrobią w salonie lub u kosmetyczki i bedzie gites lub nie :) Wszystko zależy od tego jak organizm zareaguje na kolczyk :) :P Pozdro dla Ciebie i innych :) P.S Kolczyk w pępku rulezzz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AguSS
Od paru dni mam kolczyka Wszystko jest dobrze nie paskudzi mi sie... nie mam czerwonego kiedy moge sobie zmienic kolczyka na dłuzszego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwEliCia
Nie ma problemu :) tylko poprostuuu probuje przetlumaczyc dziewczynom ze to zaden potworny boll jak tu niektore wyolbrzymiaja:D nie ma sie czego bac !!!! pozdrooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyt. do amr
Pytanko do amr!!! W planach mam przebic sobie pempol (gdzieś za tydzień):D, i gdy bede mial juz kolka to mam smarowac rane tribiotykiem żęby sie szybciej goiło??? No i z jakiego metalu kola mam wybrać żeby nie zrobiło mi sie żadne zakarzenie-buuuuu??? Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[pytanie nie do mnie ale odpowiem] Przez pierwszy tydzień przemywaj 3razy dziennie wodą utlenioną, po tygodniu zmień na sol fizjologiczną. Tribiotic TYLKO w przypadku kiedy bedzie działo się coś złego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AHa wybierz kolec z tytanu, albo bioplast lub teflon. Zadna stal chirirgiczna! pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PtySiaaaaa
AdoŚka co ty mówiSzzz !! Stal chirurgiczna jest najlepszaa !! Ja mam kolczyka ze stali ch.... i Mi Się pięknie goi !! Co do tribiotyku to masz racje. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia9105
pbardzo chcialabym miec kolczyka w pępku...mam 14 lat niestety moja mama sie nie zgadza...jak ja moge przekonac ?? podawalam takie argumenty : 1)to moje cialo i to mnie bedzie bolalo a nie ciebie 2)to kolczyk w pepku a nie mozgu wiec nie zglupieje od tego 3)kolczyk sie postarza 4)kolczyk w pepku to to samo co w uszach tylko ze mnie popularny.. mowilam jej ze wiem jak pielegnowac i ze sama se zaplace nawet a ona caly czas : za 2 lata ! jestes za mloda...:/ co jeszcze moge zrobic ??nie chce podrabiac zgody bo jak sie dowiedza to bede miala szlaban... a matka uwaza tak troche tez ze kolczyki w pepku maja wszystkie ktore jaraja pja cpaja itp...i jak tu gadac z moja matka ??POMOCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an3c1a
hej dziwczyny:* wczoraj zrobiłam sobie kolczyk w pepku sama!!:) jak przekłuwałam to mnie bolało ale potem juz nic. nic mi sie nie babrze i wogule nie jest czerwony!!!!!:P i nic nie boli i to nie prawda ze jak sie samemu robi kolczyk to sie musi cos stac!!! dziewczyny jak chcecie to sobie same przekłuwajcie:) moja mama oczywiscie o tym nie wie!!!:):):):) mam pytanko po jakim czasie moge zmienic kolczyk????? pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martqa
agusia- szcerze argumenty które podalaś matce są do kitu!!! Ja mam kolca w pempku, nosie i jezyku ale starzy nie chcieli nawet o tym slyszec(mam 17lat), ale jak przyszlam do domu z kolcem to byla tylko gadka ze glupia jestem!!! Ale dziewczyno ty masz dopiero 14 lat, co ci zaszkodzi poczekac rok czy dwa. Postaw sie też po stronie rodziców- ja bym nie chciala żeby moja córka miala dziure w pempku czy gdzieś indziej :d ale my heh to co innego!!! Pzdr dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolaa2
elo. Laski ja też zrobilam sobie kolka w pempolu sama, ale słyszlam przypadek ze dziewczyna przebiła sobie nerw i musiała przejść ciężką operacje!!! Więc nie jest to 100& bezpieczne chociaż jak ja przebijałąm myslalam że tak. W studio percingu czy u kosmetyczki jest to napewno bezpieczniejsze- oni się na tym znają!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia ja tez mam 14 lat :P (w lutym 15 :D) I mam kolca w pępku:) ja tam rodziców nie musialam przekonywać , bo po prostu mi ufają i wiedzą, że nic głupiego nie odwale :D :P A poza tym stwierdzili, że im to wszystko jedno :) A mam pytanko.. doradźcie mi czym lepiej przemywać wodą utlenioną czy solą, bo przemywam solą i dodatkowo czyszczę gazikami o nazwie \"Leko\" które mi piercer polecil, ale się wkurzam starznie , bo ropieje :( Pozdro dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptysia, mylisz sie. Stal chirurgiczna to wbrew pozorom materiał z ktorego kolczyki powinno sie zakladac na wygojone miejsca przekłuć. Każdy szanujący sie percer zakłada kolce tytanowe. Poczytaj choćby na stronie wildcata. Ech... w ogóle co za ton (te wykrzykniki)... Kamcia jak długo masz kolczyk?? to ma znaczenia jesli mam doradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny, ja mam od 3 tygdoni i już m nie ropieje tylko tak troszeczke że jak odkrecam kulke to jest tak troszeczke tego ale tylko troszeczke :Dnie przmywam juz od chyba tygodnia i czasem smaruje sobie maścią \"neomycyna\" (wcześniej miałam tribiotic ale mi mała siotra wyisneła) bo na górze mam jeszcze4 troche czerwone bo czasem zaczepiam, ale ogólnie to już nie boli wogule czyba że właśnie zaczepię z rodzicami było dosyć ciężko bo moja mam jest wieklą przeciwniczka tego wszystkoego mo vtata troche lepiej ale też nie za bardzo, ale w końcu sie udało. Powiem am tylko metode działania. otóż trzeba najpierw męczyć rodzica aż bedzie kurzony ap otem tylko skłonić do tego zeby sie np. mama \"zastanowiła\" na tym potem masz prawie 100% pewniość że sie zgodzi :D oczywiście to jest moim przypadku (oświadczam że jeszcze żaden rodzic nie ucierpiał na tej metodzie i nie został zamęcozny :P:P ) ps. jakby co to ja mam 15 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) yyy a dlaczego odkręcasz kuleczke?? 2) DZIEWCZYNO... masz kolczyk 3 tygodnie i nie przemywasz.... Lepiej zacznij bo za wczesnie sie cieszysz, ze wygląda ok. Skutki takigo \"nie-przemywania\" będą opłakane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adoośka mam kolczyk od 12.01 czyli jutro będzie miesiąc :) Czekam na odpowiedz jakby cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×