Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość al1234
mam kolczyk juz prawie rok ......tez balam sie bardzo czy nie bedzie ropial itp........mam wogle duze problemy z kolczykami zawsze mi puchly i krwawiy uszy a z brzuchem bylo tak ze posmarowalam antybiotykiem " Detremocyna" i na drugi dzien mialam ladnie zagojony pepuszek przykladalam tez wacikiem zamoczinym szalwia lub rumiankiem gdzies po tygodniu mialam juuz ladny brzuszek z dziurka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwuchaaaa
hej,mam jedno pytanie,przed przekuciem pepka znieczulaja skore?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patusiaa
znieczulają... ale myślę,że jest to zbędne... jeżeli przekuwasz u profesjonalisty,sprawna rączka zrobi to szybko i bezboleśnie...przynajmniej tak było w moim przypadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim przypadku miałam tylko lekko zamarażane przed przekłuciem ale byłam tak zestresowana że to i tak mi zwisało bo ja prawie nic nie czułam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malibukg
Ja też mialam lekko znieczulony... czułam pod koniec jak mi przebijała ale to była sekunda... z reszta oni bardziej to robią po to że jak człowiek przychodzi zestresowany i poczuje jeszcze ból to żeby im tam nie padł czasami ;P bo różne są reakcje ludzi przeciez : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chii
Ej przestańcie sie kłócić to zalezy od każdej z Was.. kurde bedzie sie o takie bzdety kłócić ;/ każda zrobi jak uwaza i niech nastepna jej nie potepia.....ja tez robilam u kumpeli mocno sie dygałam ale poszłam z przyjaciółka i spoko było nic nie bolało teraz mi sie cos zrobiła ale tylko dlatego ze nie przemywalam przez kilka dni i ale juz ok jest...wybór należy do każdej z Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błagam pomóżcie mi
Do Chii ;)) Cześć mam prośbę ;)) Mogłabyś napisać mi jak długo ta qmpela robiła ci tego kolczyka i jak to w ogóle wyglądało ;']..Dzięki z góry ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuuz .
mam kolczyk w pępku od 4 dni . sama sobie zrobiłam ze względu na to, że nie stać mnie na zabieg w studiu piercingu . gdy przebijałam nie bolało, ale później zaczęło boleć . w dalszym ciągu boli i mam zaczerwienione wokól pępka . przemywam ranke 4 razy dziennie i smaruję maścią tribiotic . ogólnie mówiąc polecam kolczyk w pępku, bo naprawde świetnie wygląda, ale jeden jest minus - długo się goi . pozdrawiam . ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chii
Hej ja poszłam do niej i tak przyniosła mi lodu w woreczku tak dużo to przyłożyłam, w tym czasie ona przyniosła spirytus, igle rekawice i kolczyk mi przemyła...po 15 minutach gdyż juz nie czułam pepka wzieła mazaka zaznaczyla ,wsadziła rekwiczki a moja kumpela trzymała mi skóre.... i tak czekam i nagle cos mnie zabolało a ona powiedziała ze po wszystkim tylko musi wenflon wyciagnac poczekałam kilka minut i wszystko było Ok :):) a jak ładnie na koniec przemyła mi spirytusem i tyle.... ja sie juz nie boje i ide jeszcze aby mi zrobiła w nosie i w brwi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chii
A trwało to jakies 10 minut ;) tez sie bałam i wiem jak to jest ale trza zacisnac zeby i tyle jak sie da wytrzymac u dentysty to to tez da sie wytrzymac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błagam pomóżcie mi
Dzięki chii ;* O 17 qmpela przychodzi robić mi kolczyka ;D Boję się z deka ale zrobie tak jak ty lód przyłoże ;d Hehe napiSze później jak było ;D Buźka ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to nawet nie trwało 10 min. położyłam sie na takim specjalnym fotelu, babka mi zamroziła i złapała skórę tymi szczypcami, a potem wzięła igłe i całe samo przebicie z założeniem kolczyka trawło mpoże jakiej pół minuty najwyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chii
Samo przekłucie tak ale zamrożenie itp to troche potrwało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błagam pomóżcie mi
Zrobiłam koczyk ;D Jutro muszer kupić maść tą Tribiotic..i powiedzcie mi czym najlepiej przemywac żeby ładnie się goiło ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patusiaa
polecam sól fizjologiczną... kupisz w każedej aptece w niewielkich ampułkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błagam pomóżcie mi
Dzieki za radę PatuSia ;)) Moja imienniCzko ;D hhehehe..;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błagam pomóżcie mi
Jescze jedna sprawa do Chii i w ogóle do dziewczyn które mają już długo kolczyka w pepku robionego przez Qmpele..Mam pytanie czy wam się nic nie dzieje ? chodzi mi o te choroby zakażenia i zarażenia w wyniku robieniu kolczyków w pępku w domowych warunkach? Thx z góry za odp ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chii
Mi sie nic nie dzieje tylko jak przyszalałam i zaczełam czesto zmieniac kolczyki to mi zaczeło ropieć itp troche bolało mnie ale wsadziłam stal kolczyk i juz wszystko w porzadku ja przemywam spirytusem salicylowym i smarowałam mascia Tribiotic i wszystko O.K. ja tam nie mam nic przeciwko przekłuwaniu w warunkach domowych ;) Pozdrawiam i gratuluje odwagi =*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka. Mam pytanie. Mam kolczyk w pępku od około 2 tygodni. wszystko było ok myłam solą fizjologiczną ale nagle z górnej dziurki zaczęła mi troszke skóra schodzić. Co robić? aha i koło tej górnej dziurki jest troszke czerowono ale delikatnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błagam pomóżcie mi
Do chii ;)) Dzięki..a co do odwagi to mogłabym się sprzeczać boo gdyby nie przyjaciel to by nic z tego nie wyszło ;d Ja chciałam żeby Qmpela przestała mi robić a on przytulił mnie zeby mnie nie bolałóo i powiedział rób ona nie wie co mowi ;D hehe i dzięki temu mam jako jedyna w Szkole kolczykw pepku ;D..Chii a możesz mi podać swoje gadu to pogadamy ? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAVANA
angeleq2 Powiem Ci tak, że miałam dokładnie tak jak Ty iii...smarowałam to kremami natłuszczającymi....a co do zaczerwienienie a też się nie przejmuj...jak poszłam do kosemtyczki to krzyknela TRIBIOTIC i dowidzenia...Ale ja nie sposuje tej maci, bo to chemia...POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chii
Jasne czemu nie =) 7662257 pisze :) ja tez tak mam to skóra schodzi od spirytusu u mnie ;) ja tam nic nie robie :P z tym samo zlezie:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patusiaa
jaki kem natłuszczający... dziewczynko skąd taki pomysł :/ TRIBIOTIC jest to maść zawierająca połączenie 3 antybiotyków zapobiegających zakażeniu...i to właśnie tą maścią powinno się smariowa rankę tuż po przekuciu...na przemian z przemywaniem solą fizjologiczną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patusiaa
a zaczerwienienie wokół ranki może świadczyć o tym,że coś niedobrego się dzieje..np.początki zakażenia..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chii
Ja tez jak smarowałam to mi sie odczerwieniło i wróciło do porzadku wszystko =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do patusiaa: Sorkam, ale to gówno prawda, że zakażenie :) skóra w okół dziurki ma prawo byc czerwona, bo to przeciez rana... po prostu wystarczy stosować Tribiotyk... no a ja dodatkowo przemywam takim czymś jak \"Leko\", który mi piercer polecil ;) I tez mam suchą skórke :P Pozdro dla wszystkich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze! Jestem kosmetyczką. Nie łapcie cyka jeżeli chodzi o kolczyk w pępku!!! To nic nie boli!!! Wszystko jest ułożone w Waszej psychice. Przed wyjśiem do kosmetyczki nastawcie się na to, że nic nie boli - jeżeli pojawi się czarna myśl, to znowu wmawiajcie sobie, że to nic nie boli. Miałam bardzo różne klienti, nawet te, które miały niezłego cyka - jak narazie żadna nie wyszła bez kolczyka. Jeżeli macie jakieś pytania - piszcie! Postaram się odp. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAVANA
PARUSIA...sory ale pierdolisz.... jeżeli poprostu skóra jest wyschnięta to żaden piepszony antybiotyk Ci nie pomoze...a co do zaczerwienienia to gowno prawda ze to zbliza sie ku zakazeniu...anqela napisala ze jest male zaczerwienienie a z niego co wiem to wiekszos takie ma. .KAMCIA ZGADZAM SIE POZDRAWIAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×