Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

odkręcam po to żeby wyczyścić a nie przemywam bo już nie musze tak cmi powiedzieli w salonie, czyszcze tylko sobie patyczkiem zwilżonym solą i smaruję raz dziennie mneij iwecej. nie msart sie nie muszisz mi dawać rad i pokazywać że lepiej wiesz bo znam wiele osób które miały przebijany pępek, naczytałam sie chyba z 20 różnych stron sa poza tym nie zrobie sobie krzywdy bo ja jeste mz reguły histeryczką i niezorib tak jak moja kloeżanka która ze mną robiła (ona juz zmieniła kolczyk tydzien temu-\"masochistka\") z resztą pni ktora mi robiłą powiedziłała że za tydzień moge juz kolczyka zmieniać (znając życoie tego nie zrobie) dlatego prosze nie praw mi kazań bo iwem co ze sobą robie :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PtySiaaaaa
Do adoŚka ;)) Po pierwszę mówię jak chcę i kiedy chcę i co chcę ;P Więc się nie czepiaj ;D No luZz ;P Hehe a co do Stali chirurgicznej to w sumie to jest tak samo jak to że jednym lepiej się przmywa Woda utlenioną innym spirytusem i w ogóle innym się lepiej goi a innym nie to zalezy od organizmu ;P więc w tych sprawach nie powinnyśmy się kłócić ;P Buźka ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz PtySiaaaaa nie chcę się wtrącać, ale to nie jest tak samo, bo na wodę utlenioną, sól fizj., czy spirytus uczulenia chyba nikt nie ma , a na stal chirurgiczną tak bo się pytałam fachowca :) :P pozdro :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MikaD spoko nie będę Ci więcej radzić. Wcale nie chce pokazać że lepiej wiem. Na forum dziewczyny chcą rady, więc to robię po prostu i tyle, ale skoro Tonie nic powiedziec nie można, to naprawde zaden problem. Powiem tylko jeszcze jedno: bardzo wykwalifikowana osoba jest pani, która powiedziała Ci że możesz po tygodniu wymienić kolczyk:| mimo wszytsko zycze powodzenia, nie mam sklonnosci i ochoty na klotnie. Kamcia, przemywaj sobie solą fizjologiczną. Wody utl. nie polecam bo wysusza przy dłuższym stosowaniu, a sól nie. I nie smaruj żadnymi maściami (tylko wtedy gdy bedzie cos coś złego działo). Ptysia wiem ze wszystko zalezy od organizmu bo to zrozumiałe. Chodziło mi o to, że stal chirirgiczna zawiera nikiel, na który jest uczulone wiele dziewcząt (często nie mając o tym nawet pojęcia). Jedne są bardziej wrażliwe na ten metal, inne mniej. W tym pierwszym przypadku skutki sa niestety opłakane. Tytan tego metalu nie zawiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelciaa
Dziewczyny a czym najlepiej przemywac??? jejkuu ja mam 3 dzien i nie przemywam wogole niczym :(( az sie przestraszylam no ale moze nie jest jescxzze zapoznoo!! a lepioej zaczac pozniej niz wcalee.... prosze o odpowiedz:)) czym mam przemywac?? bo przebilam sama i jak narzzie jest ok nie ropieje ani nie boli ale wole sie zabezpieczyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PtySiaaaaa
Do KamCia jest identycznie to samo ;P Boo ja jestem uczulona na spirytuS..nie mogę żadnych ran czy cokol;wiek przemywać spirytusem ...;)) Pozdro ..Ja prezemywałm wodą i jest giteS ;D Do AdoŚkaa noo wiem że stal chirurgiczna zawiera nikiel ale ja naszcęscie nie jestem ale moja qmpela tak dlatego ma kolca z tytanu ;D Ale wieSz tak jak w oim przypadku i przypadku tych dziewczyn które nie są uczulone na nikiel stal chirurgiczna jest wporzo ;D hehe Buźka pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PtySiaaaaa do Ewelcia
Dziewczynoo niczym nie przemywaSz ???!!! JejQ !! MaSakraa !! Normalnie zatkało mnie jak to przeczytałam !! Ja StoSuje wodę utlenioną i mam wszystko pieknie..Nie wiem podobno dobra jest jescze sół fizjiologiczna..Jeśli nie masz uczulenia na spirytus możesz spróbowac ja mam i nie mogę spirytusem przemywać .. Weź jak najszybciej to zacznij czymś przemywac bo może ci się spaskudzić i do zakarzenia dojść..Pozdrawiam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och Adoośka przecież nie chodziło mi e po tygodniu można już wyjmować tylko mi pani powiedziała że minimalnie po 4 tyg. a ja już mam 3 (w piątek będzie miesiąc :D:D) ja też nie mam ochoty sie kłócić :D:D:D Szacunek :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny poradzcie gdzi emogege sobie przebic Kolczyk w pępku w KRAKOWIE TYLKO ja mam 14 Lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaaFasolaa
Siemka ja mam 15 lat( w lipcu 16) planuję zrobić sobie kolczyk w tym tygodniu, mame już namówiłam .... owszem trwało to 2 tyg ale udało się :D tacie lepiej nic nie mówie bo wiem że się nie zgodzi :D planuję pujść do salonu nawet już wybrałam jaki :D chcę się zapytać was jak mam właśnie przemywać mój kolczyk.. wiem pewnie mi w salonie wszystko powiedzą i wytłumaczą ale wole wcześniej wszystko wiedzieć i tylko się upewnić że wszystko dobrze wiem :D a i jeszcze jedno pytanko... bo 6 marca mam zawody z piłki ręcznej ( a wiadomo to sport kontaktowy i mozna łatwo oberwać w brzuch) czy lepiej żebym zdjęła kolczyk na czas meczu czy zalkeić specjalnym platrem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PtySiaaaaa do OLAFASOLA D
Hey OlafaSola ;D Hehe ...Ja też gram w piłkę ręCzną. Zrobiłam sobie kolczyk 31 stycznia aa wczoraj na SkS-ie dostałam piłką w brzuch to myślalam ze nie wytrzymam ..Dałam narazie sobie spokój z piłką rećzną bo narazie żadne zawody się nie szyQją ..d;latego sczerze polecam Ci zrobić Sobie po tych zawodach. Nie ma SenSu ryzykowac..a wyciągac kolczyka można dopier CO NAJMNIEj po miesiącu więc to nie będzie dobre rozwiązanie jak będdziesz chciała na czas zawodów wyjąć kolczyk. W razie pytań piSz pozdro ;** ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaaFasolaa
No właśnie wszystkie piszecie że kolczyka możn wyjąć dopiero po miesiącu... mojej przyjaciółce zrobiła znajoma niestety zrobiła na odwrót to znaczy nie od tej strony przekuła i ta większa kuleczka była u góry... Ona wzięła sobie już na drugi dzień wyjęła i wsadziła tak jak powinno być bez żadnego problemu... od czego to zależy.. że niektóre potem nie mogą wsadzić a inne bez żadnego problemu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptysiaaa do OlAfaSola
WieSz co bardzo nieodpowiedzialnie zrobiła twoja qmpela..(:)) ma Sczęście że nic jej się nie stalo..Sczerze Ci radzę zrobić kolczyk dopiero po zawodach..Buźka w razie pytan piSz ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syluskka...
ja sobie dzis przeklulam pepek i nic nie bolalo no moze troszke... teraz nic nie boli(odpukac) jestem zadowolaona jest sliczny i bardzo mi sie podoba.... ja chcesz kolczyk to sobie zrob, to naprawde cos pieknego... takie cacko ze szok.... a wyglada slicznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiuula
Mam małe pytanko...Czy ktoś sobie sam przebił pempek..Bo ja planuje sobie sama przebić ale nie wiem jak to jest i jak trzeba to zrobić...Czy może mógłby mi kto o tym opowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadziuniaMg
A ja sobie wczoraj zrobiłam:) i jestem happy:) bolało tylko w momencie przekłucia a teraz już jest ok, przemywam co pare godzin wodą utlenioną, 3 razy dziennie tribiotic a na noc okład z rivanolu i jest cacy, nie boli nie ropieje i ślicznie wygląda;) pozdrawiam i polecam:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PtySiaaaa do Asiula
Hey ;D Ja robiłam Sama i jest super ;D ..Jak chcesz to ci moge opiSac jak to robilam na gadu 6155168 pozdro ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GreyRock
Kolczyk mam od 3 tygodni już prawie zagojony, ale jak widomo zalerzy to tesh od rodzaju pępka... :) Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaaFasolaa
Dzięki Ci Ptysiaa za pomoc :D Idę sobie zrobić w piątek :D na zawodach postaram się siedzieć jak najdłużej na ławce albo jak naj mniej kontaktu z przeciwniczkami :D mam nadzieje że wszystko będzie ok :D jak już sobie przekłuję pępek to coś tu napiszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptysiaaa do OlAfaSola
Nie ma za co ;D hehe Jak zrobiSz to napiSz jak tam ;D Noo maSz raCje unikaj kontaktu z przeciwniczkami i z piiłką ;D Buuziolki ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GreyRock ja mam juz 1 miesiąc i mi się ropa leje :( No, ale cuż , pozazdrościć tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w piatek będe miala miesiąc i mi już nie leci prawie wogule tylko tak raz dziennie tak pod kulką jest niezauważalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia 15
Ja mam kolczyk od 25 stycznia i jest suuuuuuuper .. zagoił mi sie a ropka w ogóle nie leciała .. a dzisiaj sobie go nawet wygiagnełam po kąpieli ... polalałam w dziurke woda utlenioną i potem maścia TRIBIOTYK posmarowałam i wcale mnie nie boli .... ;-) A nie bałam sie założyc kolczyka dzieki Wam dziewczynki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maskocia...
witam wszytskich!! mam kolczyk od miesiąca...i jest siupej:) nic mi sie nie paprało ani nie bolało...poniewaz bardzo dbam o ten kolczyk:) jak narazie jest fajniusio:) i mam nadzieje ze nic nie bede sie dziac:)...samo przekłuwanie az tak bardzo nie boli...:P chociaż mi kosmetyczka nie dawała ni zadnych zastrzyków ani nic..jedynie posmarowała jakąs maścią...a jesli chodzi o gojenie sie to polecam maśc TRIBIOTIC...ponieważ sól fizjologiczna podrażnia rane a woda utleniona wysusza przekłute miejsce,,,:)...pozdroffki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie sól fizjologiczna niczego nie podrażnia bo ja nią leję i nic mi nie jest :/ czymś przmywać trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim którym się długo goi ranka i nie tylko tym polecam maść tribiotyk!!! jest naprawdę świetna. mi bardzo długo nie chcial sie zagoic pępek a gdy zaczęłam używać maść zagoił się w tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaaFasolaa
siemka ja miałam jutro zrobić sobie kolczyk w pępku... ale moja mama ma w sobote jakiś bal i sie z koleżanką umówiła więc nie będe miała... w przyszłym tygodniu pewnie dopiero zrobie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeezu dziewczyny po co pisać to samo 10 x ;/;/ Sprawdzcie czy wczesniej cos podobnego nie zostalo napsiane, bo non stop to samo jest nawijane ... O tribiotyku tez wszyscy piszą i chyba kazdy juz wie no nie ?:) Pozdro :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość negra
uwielbiamkolczyki w pępku :) niestety, mi chyba on nie jest przeznaczony.....Mialam przebiajnu juz dwa razy ! - raz w salonie kolczykowania i tatuazu,a drugi raz u kosmetyczki. NA pocztku bylo spoko, a po jakims czasie skora po prostu sie przerwała! ;( ;((((((( bylam w***na i smutna ://// teraz tak mi zal jak widze dziewczyny z kolczykami... i ogladam moje sliczne ulubione kolczyki w pudełku :( Dlaczego tak sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×