Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość agathaaaa
Hej doradzcie mi jak przkonać rodziców!!! Bo moi nawet nie chca o tym slyszec!!! Mój tat jaby zobaczył u mnie kolka to by mnie z domu wyrzucił serio!! Hmm... macie jakieś sposoby!!! Z góry dzięki:) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosssskkaaaa
Elo laski ja ma kolka w pemoplu, języku i nosie:) i spoxik najmniej bolalo w pemku!!! Prawie wogole:XD!!! Pomyślcie jak boli w języku uuuuuuuu. więc pępek nie jest taki straszny!!! Ale fajowo wygląda!!! Pzdr dla was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do agathaaaa ja też myslalam, że by mnie z domu wyrzucil, a jednak się zapytałam, no i sie zdizwilam, bo się zgodzil :):) :P A jak sama szczera rozmowa nie wyhstarczy to popros go o cos bardziej drastycznego ( n. kolczyk w brwi, jezyku) tak dla picu, a potem powiedz o pępku, to się powinien zgodzic :p Powodzenia :) Do gosssskkaaaa zazdroszcze Ci w języku, ale się nie odważę nigdy :P Choć mi się to zajeb****e podoba :) Pozdro :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAVANA
HEJ!! PROSZE O PORADE!! PRZEKÓŁAM SOBIE PEPEK W POLOWIE GRUDNIA 2006 ROKU...JAK WAM SIE WYDAJE MOGE IDE NA BASEN OZONOWY BEZ CHLORU ???? PROSZE BARDZO O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ BĘDĘ WAS CHOLERNIE WDZICZNA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Savana ja sobie kolczyk w styczniu zrobilam a za jakis tydzien ide na basen.. Po prostu jak mi to piercer powiedzial napakuj tribiotyku na kolca i lec plywac :) ( o ile Ci nie ropieje :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LatynoskaBoska
ja przekułam sobie kolczyk 5 dni temu i jestem z niego bardzo zadowolona, przy przekłuwaniu bolało nawet bardzo bo facet nie umiał ,,złapać'' szczypcami mojego brzucha...ale udało się i teraz juz boli coraz mniej, pepek jest zaczerwieniony ale i tak wygląda super, przekłuwałam u kosmetyczki a raczej u kosmetyka, pokazał mi certyfikaty, wczesniej zreszta były juz u niego moje kumpele i nic im sie nie dzieje, samo przekłucie kosztowało 40 zł a kolczyk kupiłam sama za 50 zł, jest ze stali chirurgicznej ale ale tytan tez jest bardzo dobry nie mowiac juz o bioplascie który jest idealny na poczatek i przyspiesza gojenie, codziennie przemywam wodą utlenioną i smaruję mascią tribiotic wejdzice na strone wildcata tam jest bardzo duzy wybór kolczyków do pepka i nie tylko ze stali, tytanu, bioplast i wielu innych... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaaFasolaa
do agathaaaa moi rodzice też nie chcieli się zgodzić... trwało to 2 tyg. na początku szczerze porozmawiałam... ale to nie poskutkowało... pokazałam rodzicom stranke gdzie jest wszystko dokładnie wytłumaczone... ale i to nie odniosło skutku... to znaczy byli już skłonni się zgodzić ale nic nie mówili... w końcu któregoś dnia wruciłam ze szkoły i powiedziałam że moja koleżanka ma śliczny kolczyk i zaczęłam to nim gadać i oni powiedzieli że sobie to przemyśleli i jeżeli bardzo chce to mogę sobie zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniastazja
Czesc, chce sobie zrobic kolczyka w pepku, ale bardzo sie boje. Kolezanka ma mi przebic. Czy to napewno bedzie bezpieczne??? Czytalysmy wiele na ten temat. Sama tez miala przebijany pepek w warunkach domowych. Prosze, napiszcie co myslicie na ten temat i czy powinnam sobie zrobic tego kolczyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lojunia =**
Dziewczyny ... mam kolczyka 2 tygodnie ... zagoił sie juz prawie całkiem ... nic nie ropieje ... tylko mam czerwone tzn takie ciemno czerwone obrzeżki w okół górnej i dolnej dziurki ... tuż przy przebiciu ... czy mi to zejdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majus
Z tym kolczykiem różnie bywa :) Ja przekłułam pępek za 25 złoty a mój kolczyk kosztował mnie 20 złoty :) więc tylko 45 złoty. mam kolczyk od 9 sierpnia do teraz. niedawno miałam jakiś tydzień długi wiszący kolczyk ale zaczerwieniło mi się koło dziurki więc zmieniłam na leczniczy, więc z gojeniem róznie bywa :) na początku troszkę ropieje ;) a co do samego przekłucia mnie nic nie bolało, tylko szczypało bo kolczyk był sterylizowany a przeciez wkładała mi go w świeżą ranę :P więc jesli chcesz zrob sobie, ale kazzdy ma inny organizm, roznie sie goi i przyjmuje.. a jesli nie to kup se taki sztuczny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anjastazja
Robie tego kolczyka bez wzgledu na wszystko.... Nawet jesli to boli i dlugo sie goi, nie obchodzi mnie to.... chce miec tego kolxczyka i juz!!!!! kole|anka mi przebije w sobote, powiem wam jak bylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neka
siemanko.ja kolczyk zrobiłam dokładnie jakiś rok temu , i wcale nie byłam u kosmetycznki a ni w salonie tatuażu :] kumpela mi go zrobila, wystarczyly zamrożone grzyby zeby klocie igla nie bolalo.Gorzej bylo z wsadzeniem kolczyka ale da sie przezyc, bol odczuwalam tylko przy schylaniu sie ale to tylko przez pierwsze 2 dni a potem juz bylo ok, pępek ładnie się goił i nie bylo zadnego problemu, przkluty jest prosto i wszystko jest si. przemywałam go spirytusem i smarowalam maścia 'tribiotic' nic więcej. Tylko po przekłuciu pępek był czerwony a teraz już nie jest .:) polecam naprawde, fajny gadżet :] i ślicznie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malggOska
Siemka. Mam pytanko czy wy Tribioticiem smarujecie żeby sie szybciej goiło czy gdzy dzieje sie coś złego??? Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniastazja
Co do tribioticku, to smarój codziennie, malutk ilosc. Dzieki za info na temat przebijania kolczyka w warunkach domowych. W sobote mij wielki dzien. Bedzie kolczyk i juz!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniastazja
Neka. powiedz prosze jak to przezylas, bo ja sie boje, ze dostane zakarzenia. Ile masz juz kolczyka w pepku. Odpisz plis. Pozdro wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neka
kolczyk mam juz rok. jak to przezyłam? nie było tak zle. najpierw zamroziłam brzuch hehe. a potem kolezanka mi przekula igla.nie bolało nic. najgorsze było wlozenie kolczyka. nie chce cie straszyc ale bolało. nie miałam żadnego zakazenia i dotej pory nosze kolczyk .;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kolczyk robilam w lipcu... Kolezanki mi mowily ze nie powinnam sie kapac w morzu przez jakis czas ale ja sie kapalam i bylo wszystko si. Przekuwala mi znajoma. Powiem szczerze ze az tak nie bolalo ale nie jest to zabieg zupelnie bezbolesny. O wiele lepiej jest jesli postaracie sie byc jak najmniej zestresowane :) Ja sie tak nie stresowalam ale może dlatego że to nie był mój pierwszy kolczyk :) Chłodzenie lodem mi nie zrobiło zbytnio różnicy ale dla tych u ktorych ten kolczyk bedzie pierwszy mozecie to zrobic chociazby dla własnego spokoju :) Samo myślenie że to coś da sprawia że mniej boli :) Pozdrawiam :) To naprawdę nie takie straszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neka
akurat lód w moim przypadku pomógl, przynajmniej przy nakluwaniu igła, :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizkaD
Siemka!!! Jutro przekuwm pępuszek:D powiedzcie mi czy moge chodzic do solarium ?? z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadziuniaMg
Podobno na solarek powinno sie chodzić bo to dobrze wysusza dziurke,a tu chodzi o to żeby to wysuszać bo jak sie rozmoczy to amba fatima... przy opalaniu odsuwaj troche kulki żeby promienie padały bezpośrednio na dziurke.. to serio pomaga w gojeniu;) A co do ropienia to nie bierze sie ono z samego gojenia tylko jak do dziurki dostanie się chociażby mikroskopijny paproch np. z ubrania... dlatego najlepiej jest przemywać rane kilka razy dzennie wodą utlenioną i smarować tribiotic'iem bo to działa bakteriobójczo... ja mam kolczyk od wtorku więc już prawie tydzień i jest wszystko cacy;) boli tylko jak niechcący o niego zahacze:/:/ No to nic powodzenia w kolczykowaniu i gojeniu;* I pamiętajcie: wszystko co wysusza-Tak, wszystko co rozmacza-NIE trzymajcie sie tego i bedzie good;) Pozdrowionka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaaFasolaa
ja słyszałam że na solarke nie powienno się chodzić w pierwszym tygodniu potem można :D ja chyba też dziś idę na kolczyka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniastazja
Dzieki Neka za info, ja sobie robie tego kolczyka w sobote i teraz sie dowiadujemy z kolezaka wszystkiego. Musi byc dobrze, jak masz co[ jeszcze ciekawego do powiedzenia w tej sprawie to pisz, my wszystko z kolezaka chetnie przeczytamy:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do MadziuniaMg : co Ty w ogóle PIER****** ? ? Gdybyś przeczytala sobie strone, dwie wstecz to byś wiedziała, że na solarkę nie mozna chodzić , a Ty jeszcze zeby koczyk odsuwac... omg ;/ Każdy, piercer, kosmtyczka, czy osba, która ma uprawnienia do kolczykowania powie Ci, że nie można chodzic na solarke przez jakiś czas i gówno prawda, że trzeba wysuszac! Wszystko w swoich granicach!! Tak apropo to macie stronę dotyczącą pielęgnacji ( zaraz pod tatuażem :P) http://www.yakuza.pl/tatookolczykowanie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po przeczytaniu tego wszystkiego chyba bardziej sie przekonuje do tego kolczyka.... A wie moze ktoś ile to sie goi tak juz do konca? i jesli cos nie wyjdzie jakie są komplikacje tego :/ ? Bo słyszałam wiele o tym i prawde powiedziawszy troche się cykam:/ o i jeszcze:P czy jeśli sie w pełni zagoi i wyciagnie kolczyka to po jakim czasie to zarasta? i czy jest duza blizna:/ ?? z Góry DzięKuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania91 na tej stronce wszystko jest :p Goi sie do 2 tygodni do kilku miesięcy :) Pozdro :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguskaa
Widze że Kamcia urzęduje na tej stronce:D pozdro oczywiście. Ludzie czytajcie poprzednie stronki troche bo ciągle sie pytanka powtarzają. J mam kolka w pempolu, brwi i języku. A w pempolu os\d pół roku i sie wszytko ładnie zagoiło ale to zależy jak u kogo. No i dbajcie o to żęby wam sie żadne pier*** świństwo nie zrobilo!!! Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulak003
hej ja maialm gorszy od was problem we wrzsniu kolesiwa przebila mi pepek i za malo skory zlapala wiec nie mam w tym tygodniu ide jeszcze raz dokladnie w piatek wcale sie nie boje bo sie to bardzo podoba jest sexi jescze na solarium chodze wiec to bardzo ladnie wyglada odp co myslicie na ten temat pzd:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Secret93
Hejj, wiecie co ja mam dopiero 14 lat i mam kolczyka w pepku i zagoilo sie okey nie mialam z tym najmniejszych problemow.Pozdrowionka:):):):*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phaula
ja chce sobie jutro zrobic ale tak sie boje ze mnie bedzie bolec ze nie wiem chyba zemdleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PtySiaaaa
Hey dziewczynki ja mam kolczyka od 31 stycznia ;D;D Robiła mi qmpela ;P Teraz jest wSzyStko ok ;D w Razie pytań piSzcie ';D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×