Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

kociaczek15 => Ja tezcwiczylam ale kulka gorna mi sie wzynala iz mialam kolczyk 10 i musialam go sobie zmienic ale moze odrazu po przebiciu daj sobie spokoj :) Jesli chodzi o wyjazd to czeka mnie na nim sympatyczna atmosfera bo spotkam cala rodzinke ktora mam daleko od siebie przez caly rok pobawie sie na dancingach i mam pare spotkan z osobami z neta :D jedyne co jest nie mile a dokladnei moze nie ze nei mile to wspomnienia moich milosc bo tam troche przezylam pieknych chwil :) ale bedzie dobrze odchudzanko sobie zrobie i opalanko :P Jakos trzeba sie wyrobic i odpoczne od pracy i szkoly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Novica
czesc:P o spoko jaki zbieg okoliczności:P ja tesh jade do wloch nad morze srodziemne:P:P:P ale to w lipcu chyba pójdę na Chopina 24 bo qmpela tam przekuwała i mówiła ze profeska jest:P:P....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pamiętam jak mnie jedna typka wyśmiała, bo za kolczyk dałam ponad 30zł. Powiedziała, że mogłam sobie kupić gdzieś na targu na 10zł :|Osobiście uważam, że nie ma co oszczędzać na kolczykach, zwłaszcza jeśli to ma być ten pierwszy, leczniczy kolczyk ;) U mnie wakacje to obóz... trzy tygodnie pod namiotem... mhm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iSSSka
straszny_kocur-> z tym samoopalaczem chodzilo o to ze moze zawierac jakies skladniki ktore mogly by podraznić świeżą rane .. ale spoko :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SArcia
Ja przekulam sobie kolczyk 3 dni temu!!teraz mnie prawie w ogole nie boli tylko jak sie mocno schyle!i mam lekko czerowne kolo gornej dziurki!! samruje tribiotikiem i przemywam wodo utleniona mam nadz ze szybko mi sie zagoi!!!bo jak niektorelaski pisza ze goi sie 2 lub nawet 3 miechyto az zle mi sie robi eheh!!!!!Naprawde to sie tak dlugo goi?? ja narazie to mam tylko czerwone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kociaczek15 => Kolczyki kupywane na straganach itd to podrobki z nich farba schodzi i sama sie przekonalam o tym odnośnie tych za 30zł jubilerskich to są poł srebra pol stale to juz na wygojone rany Najlepsza firma w Europie to wildcat http://www.wildcat.pl/ i polecam abaddona Odnosnie gojenia to tak do porzadku okolo 6 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam w wildcat ale cos tam zabraklo i nie dostalam wiec sie wkurzylam i gdzie indziej kupilam :D:D CO do brzuszków to ja robilam 3 miesiace po kolczyku przez ponad tydzien i to dosyc intensywnie ale musialam skonczyc z przyczyn zdrowotnych :( ale z kolczykiem nic nie bylo :P A wakacje hmmmm cyba pojade w gory do rodziny lol2 albo gdzies z chlopakiem na krotko :p Ale najwazniejsze, ze bedzie odpoczynek od szkoly :D:D Pozdrowka dla Was dziewczynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilką byłam w sklepie :P i ekspedientka powiedziała mi, że najlepsze (do pępka) są kolczyki z tytanu, a zawsze mi mówiono, że ze stali chirurgicznej... To jak z tym jest - lepszy kolczyk ze stali czy z tytanu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Novica
z tytanu lepszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kociaczek15 => Mi akurat moje studio zamawia zwildacat wiec tam sobie zamowilam Jesli nie przez neta to jedz do Rudy śląskiej hehe :D ja mam nie daleko wiec :P luz A odnosnie kolczyka to najlepszy i nie uczulajacy itd jest bioplast potem dopiero tytan i stal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja_sax
siemka wszystkim.ja może średnio do tematu, ale chcę sobie zrobić kolczyk w języku i sie boje troche bo w uszach za długo nie moge nosić troche mi puchną bolą i ropieją, pewnie mam uczulenie na nikiel. czy jest tu ktoś może bardziej obeznany czy moge sobie zrobić ten kolczyk w jezyku ze stali chir. lub tytanu? boje sie ze coś tak spieprze ze mi bedą musieli język ucinać... :( a szaleje za kolczykami w języku... pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1983
A w warszawie ktoś sobie przekuwał? Ja miałam ale mi migrował i chce znowu sobie przekłuć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RyNciA
Zrobiłam sobie kolczyk w pepku 2 dni temu nic nie bolało ...robiony był w domowych warunkach przez moja kolezanke...uwiezcie mi nic nie bolałao..juz kupiłam sobie nowy tani tylko 40 zł...Teraz troszeczke mnie boli przy schylaniu i jest zaczerwieniony polecam wam antybiotyk TRIBIOTIC kosztuje on ze 1.50 a moze troszke wiecej ... Tylko mam problem mam wsaadzonmy zwykły kolczyk i mam mała dziórke niewiem co mam zrobic zeby sie powiekszyła ....moze wy wiecie co mam zrobic...Pomózcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryncia>>o Tribioticu to już tu raczej nie musisz wspominać....Poza tym w Twoim przypadku podejrzewam, że nawet to nie pomoże. Sorry, ale zwykły kolczyk w pępku raczej na 100% będzie Ci migrował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agunia921
Novica~~> Ja jade jak zwykle nad Adriatyk...;/ Chciałabym nad Śródziemne...;) a ja właśnie tez słyszałam że na chopina spoko wszystko robią ale jakoś nie miałam czasu żeby się w końcu zebrać i pojechać... To jak juz przekłujesz to napisz mi wszystko co i jak;D BuSiam;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1983
rYNCIA JESTEŚ MOŻE OSOBĄ KTÓRA SIĘ TYM ZAJMUJE ŻE POLECASZ LUDZIOM TRIBIOTYK? Nie polecaj osobom zaraz po przekłuciu ten lek. dopóki dobrze się goi nie ma potrzeby używania go. Może zanim przekłujesz pępek troszkę się doucz na ten temat.. Tribiotyk jest silnym antybiotykiem który później w razie potrzeby użycia go nie zadziała.. Do czasu gojenia używa się wody fizjologicznej. Nic więcej..macie jeszcze jakieś pytania to piszcie.. Ja się zastanawiam nad ponownym przekłuciem i nie wiem gdzie teraz mam to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1983
no i ten antybiotyk nie kosztuje 1,50 chyba że na wsi a normalnie to ok 12 zł. za tyle ja kupiłam jak noge goiłam..w tym roku zresztą! a migracja nie zależy od kolczyka tylko od tego jak pielęgnuje się okolice przekłucia i jak piecer głęboko przekłuje pępek..jednak dla osób na przekłucie i czas gojenia polecam kolczyki tytanowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1983
jak czytałam tu niektóre wypowiedzi to są śmieszne. Kolczyk goi się od pół do roku czasu.. Nie można tego przemywać wodą utlenioną bo ciągle tą ranę się odnawia i wyżera.. A tribiotyk tylko w ostateczności dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy stosowanie różnego rodzaju maści po przebiciu (np tribiotyku) jest niezbędne?? Bo ja jestem ponad miesiąc po przekłuciu, nie stosuje żadnych maści tylko kilka razy dziennie przemywam ranke... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta>> tribiotic faktycznie kosztuje 1,5 gdy jest sprzedawany w małych saszetkach i masz rację co do jego używania. Też nie rozumiem w jakim celu go używać skoro gojenie przebiega prawidłowo...przecież zaczerwienienie jest normalne w tym przypadku. Mylisz się jeśli chodzi o kształt kolczyka i migrację - ma to ogromne znaczenie. Spróbuj włożyć zwykłą prostą sztangę do pępka zamiast banana - nie ma siły, zacznie migrować. Podobnie jest z bananami w takich miejscach jak kark, czy inne niestandardowe - nie przyjmie się, musi być surface bar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzieWczyynaa D
Ja miałam przebijany pępek rok temu koleżanka mi przebiła na ławce bez zgody rodziców nawet im tego nie powiedziałam dopieor bo 3 tyg. im powiedziałam to się śmiali ze mnie ale zaakceptowali ale najgorsze jest to że kumpela mi źle przebiła byłam u lekarza bo wtedy szłam na pobieranie krwi i przy okazji mi zbadał wtedy ściągłam kolczyka i poczekałam aż mi się dziurka zagoi i teraz jest wszystko Ok. teraz zaczynają się wakacje i za tydzień ide sobie przebić zaś pępek ale jush u kosmetyczki nie mogę się już doczekać kiedy będe miała zaś kolczyka i fajnie z nim chodzić na baseny itp, bo to ładnie wygląda. Pozdrawiam wszystkich :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RyNciA => Dokladnie nie pochwalam zwyklego kolczyka w pepku lepiej wejdz na ta strone http://www.wildcat.pl/index2.htm abc kolczykowania i zagrozenia To ze warunki domowe to okey mam nadzieje ze przez kolezanke ktora zna sie narzeczy tak jak bylo w moim przypadku Marta1983 => Chyba tez jestes smieszna skoro twierdzisz ze migrowanei nei zalezy od kolczyka spox tylko ze tu chodzi o zwykly kolczyk do uszów w pepku wiec zanim poczuczasz kogos to czytaj uwazniej Gdybys byla douczona napisalabys sol fizjologiczna a nie woda :) DzieWczyynaa D => Skoro tak to przebij go po wakacjach tak to bedziesz musiala zrezygnowac z opalania i kąpieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1983
pisałam i o wodzie utlenionej dlatego mi się pomyliło i napisałam woda fizjiologiczna :P. A jeżeli chodzi o kolczyki to rzeczywiście zwykły do ucha nie nada się do pępka. Chodziło mi o inne kolczyki czyli rodzaje... Stal chirurgiczna, tytan czy inne.. kociaczek15 tylko przemywanie tych dwóch miejsc po przebiciu solą fizjologiczna..żadnych maści przyspieszających gojenie.. Jeszcze zdarza się że niektórzy piecerzy polecają chusteczki nawilżone spirytusem LEKO ale nie wiem czy one są takie dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Novica
Agunia921>>> podaj mi twoje gg pogadmy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusaa **
Łeej jak mnie tu dawno nie było ;D hehe ;P No więc ja robiłam kolczyka 31 stycznia i zagoił mi się w dwa miesiące ;d teraz jest taki śliczny ;d aż miło go było pokazac na plazy ;d hehe W razie pytań piszcie odpowiem na wsyztskie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1983
z wierzchu może i zagoił się jednak rana w środku goi się od pół do roku czasu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×