Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość do saxsofonistka..
dziewczyno ty weź pomyśl albo poczytaj... Tylko sól fizjoligiczna nic innego.. Weź lepiej poczytaj najpierw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ~do saxofonistka - moze to Ty lepiej pomysl, nie tylko sól fizjologiczna jest dobra , zalezy jakie przypadki , idz do pierwszego lepszego salonu taato gdzie robia kolczyki i sie dowiedz a nie glupoty piszesz;/ mi sol fizjologiczna gowno tak na prawde dala;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do saxsofonistka..
oj coś widać że mało wiecie dziewczynki. MAm prawe 30 lat i od 10 mam kolczyk.. Teraz powinno się sól fizjologiczną stosować powiedzą to w każdym salonie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qrchiiid
Ja jutro idę sobie przebić pępek. Trochę się boję, ale i tak się cieszę :D Pytanie się was o to, czy będzie bołało byłoby głupie bo to sprawa indywidualna:P Ale cóż, życzcie mi szczęścia żebym tam piercierowi nie zemdlała :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qrchiiid
A tak do saxofonistki sól fizjologiczna jest najlepsza i do tego tribiotyk albo oxydrof(?) zresztą coś na "o" w sprayu. Nie radzę używać wody utlenionej bo przez to tylko dziurka zarasta;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz 10 lat kolczyk to chyba dawno sie nie dowiadywalas , wole sie stosowac do rad SPECJALISTÓW i osób z uprawnieniami , a wątpie zeby zle doradzali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saxofonistka
No przepraszam, jak to TYLKO sól skoro mam kilka kolezanek które o czyms takim nie słyszały a pępki goiły im sie w ciągu 1-2 miesiecy!! Ja tez soli nie uzywam zdałam sie na to co usłyszałam w gabinecie... Podsumowując: niech nikt nie mówi 'tylko' bo wie to na własny przykladzie, jak widac kazdy organizm jest inny i kazdemu co innego pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Novica
ej nie robcie awantur...ja ide przebic pepek za jakies 3 godziny:P i jak przyjde to opisze co i jak;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MArta1983
no to opisz ciekawa jestem ja w tamtym roku miałam kłute i powiedział że tylko sól fizjologiczna i LEKO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam bardzo lol2 to w koncu w tamtym roku robilas czy 10 lat temu ? ;> Mi piercer mówił, ze LEKO ale potem mialam przykre zdazenie i musialam spirytusem, pozniej po około miesiącu elegancko przeszlo, teraz zadko przemywam, ale jednak dalej. Chyba jednak wiedzial co mówił, skoro przeszlo i wszystko jest okej.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MArta1983
ja robiłam w tamtym roku a czemu pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MArta1983
nigdzie tak nie napisałam... hehe w tamtym roku miałam przekłuty i po kilku miesiącach zaczął mi migrować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj sorka pomylilam Cię z kimś innym ;) Kurde ja sie ciesze, ze mi nie migruje ... w ogóle po czym poznac ze zaczyna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Novica
elo no jush po przekuciu:P odrazu mowie ze mnie bolało a nawet mi sie słabo zrobiło:P:P ale pózniej bylo ok zaplacilam 100 z kolczykiem i wyglonda zajebiscie kolczyk jest z wildcata i na dole ma taki diamecik:P najpierw mi przeczyscil pepek i potem zaznaczyl no i sie polozylam i przekul;p powiedzial ze mam przez tydzien 2 razy dziennie smarowac trybiotykiem a potem rumiankiem przeczyszczac opalac sie moge;P i nie powiedzial ze nie moge brac kompieli ale bende brac krutki prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corna
no ja idem sobie jutro przebic.... i mam wybor pomiedzy pojsciem do kosmetyczki i za 20 zł miec przebicie raezm z kolczykiem leczniczym... a przebiciem u kumpla ktory ma własny zakład cyzli zna sie na tym- za darmo... tylko ze nie bedzie tego leczniczego kolcyzka wiec co doradzacie ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamcia napewno też potrzebuję 12mm Mam dużo skórki wzięte dość więc 10 pewnie by mnie uciskało, a nie chce żeby mi sie coś zbabrało. Moje kolezanki które mają kolczyki z pępku z klasy mają mało wzięte tak mało , że pół pręta widać :| brzydko to wygląda...przynajmniej mi się nie podoba... Marta ja też w Yakuzzie robiłam tam jest fajny kolo wczoraj u niego byłam zapytać się jak z kąpaniem w basenie i zapytałam sie czy już mogę na inny kolczyk wymienic a on, że by poczekał na moim miejscu jeszcze z miesiac no chyba, że chcę sobie coś zbabrać. No więc poczekam co mi szkodzi :) a kąpać się mogę w basenie tylo przed wejsciem do wody musze smarować Tribiotyckiem a po wyjściu muszę przemyć tymi chusteczkami LEKO których nie używam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS ja przemywam spirytusem Salicylowym i jest wporządku. Nie mam zaczerwienienia nawet jak niektórzy na początku. Ogólnie dobrze się goi. 2 razy chłopak niechcący mi zachaczył ręką o niego to ....wrrr tak to mnie nie boli, nie czuję, że go mam ale jak sie tak mocno zaczepi to taki dziwny ból jest. Pozdrówka dla wszyskich przekłutych pępuchów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novica a Ty gdzie kolczykowałaś się w warszawie? :) Witaj wśród przekłutych hehe :D każdy na początku ma kolczyk z diamencikiem. Pomimo, że one są takie \"proste\" to mi się podobają bo lubię proste wzory kolczyków a nie jakieś naćkane i nie wiadomo co :P Mnie też tak jak Ciebie bolało ale mdleć mi się nie chciało :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novica
no ja mam banana ale jest bardzo ladny!!! i ja roblam go w Lublinie bo tu mieszkam:P:) ...ale bylam bardzo zdzwiona ze prawie zemdlałam bo na ogół to nie czuje bolu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruti hehe ja tez tam robilam gdzie Ty ;) co do basenu to tez mi tak powiedzial, zeby tribiotyku napakowac :P Leka tez juz nie uzywam tylko spirytus i dzieki temu mi sie ladnie wygoilo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qrchiiid
Mam kolczyk od czterech godzin i uważam, że wygląda świetnie :) Nic nie bolało, oprócz momentu wbijania igły, wszystko ładnie wygląda. Nic się nie świni i oby tak pozostało. Dostałam nawet ulotkę czym przemywać itd. :) Mam banana z oczkiem białym:P wygląda bossko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik**
Mam problem... Mam 4 kolczyki ~~>w pepku, w nosie, w sutku i jezyku... Jade do monaru a tam kaza mi to wszystko wyjac...;/po ilu dziurka w pepku moze mi zarosnac(kolczyka mam juz 1,5roku)?? i po ilu w sutku(mam juz 3 miesiace)?? Po ilu w nosie?? O jezyku to nawet nie wspomne bo wiem ze zarosnie mi w ciagu godziny;/;/...;((((( (gg: 4976364)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Nati*
Cześc dziewczyny! (mozliwe ze chlopcy tez:P) zaczne od tego ze jeszce nie mam kolczyka w pepku, ale bardzo chce miec i juz planuje kiedy go zrobie. Jednak po przeczytaniu kilku notek wacham sie....wiem ze efekt jest wspanialy, to ze boli to nic bo tylko napoczatku,wiem tez ze trzeba o dziurke w pepku bardzo dbac zanim sie zagoi tylko martwi mnie jedno... co pozniej?? Dokad jestem nastolatka wszystko wspaniale wyglada ale w koncu stane sie dojrzala kobieta no i nie bedzie to za bardzo pasowalo a jak wczesniej wyciagne kolczyka to czy dziura sie zrosnie i czy nie bedzie to brzydko wygladfalo??ktos z was pisal w notkach ze po ciazy to nie przyjemnie wyglada, to prawda?? jest az tak zle?? Bardzoo was prosze odpiszcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Nati*
Acha....co jest w tym najlepsze znow o moich planach nie pwiedzialam rodzicom,wiem ze sie na kolczyka nie zodza i z pewnoscia zrobie o w tajemnicy:)::):)ale w koncu zobacza i jak tatus zobaczy co robilam i kaze mi go wyciagnac(oczywiscie nie poddam sie bez walki:)) to jak to bedzie wygladalo zrosnie sie????:/ buziaczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Nati*
koffane pozdroffionka dla wszystich odwaznych pepuszkow:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kolezanka ma siostre która po porodzie wlozyla kolczyk i jest okej wszystko ladnie :p I zalezy czy nie pasuje ( od stylu zycia oczywiscie :P) jak bedziesz chowac pod zakietami itp to nikt nie zobaczy :P Ja mam kolczyk dla siebie ;) A co do zarastania to nie wiem kompletnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×