Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

boże, przecież chodzi o małą dziurkę, która jest praktycznie niewidoczna po wyciągnięciu kolczyka, a Ty panikujesz jakbyś co najmniej miała zamiar pokryć się cała tatuażami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1983
Novica bardzo inteligentnego piecera trafiłaś pewnie bez kursu zawodowiec nie smaruj tego tribiotykiem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta na jakiej podstawie tak sądzisz? :> Kamcia wiem ze robilaś tam gdzie ja hehe :) ja też robię spirytusem salicylowym i jest dobrze i nie zamierzam tego zmieniać :P No dobra tam napcham tego Trybioticku mm nadzieję, że będzie good :)a jak narazie zamowiłam sobie kolczyki 2 tak żeby mieć już i czekam na nie :) niedługo powinny być :] Pozdrówka a co do przyszłości to mne to nie martwi co później jak narazie mam 18 lat jeszcze troszkę przedemną ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z tym tribiotykiem to mówił jak jest jeszcze swieza rana , jak juz m sie dlugo to chyba juz nie trzeba przed tym basenem :P Co do kolczyków to ja juz troche pokupowalam :D mam 1 z tytanu 4 ze stali chirurgicznej i 2 ze srebra :P Wszystkie juz zakladalam i nic mi sie nie dzialo , jak widac nie jestem uczulona :D Buźka dla Was :* :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik**
Będę musiała wyjąć na ok 3-4 misiace... dopuki nie zostane domownikiem;P...A jade na rok;/...Ja już przekminiam żeby sobie jakieś żyłki plastikowe włozyc w te wszystkie miejsca...;((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik**
wiem że na 100% bo moj terapeuta mi tak powiedzial... a on tam pracuje;((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1983
Tribiotyk jest antybiotykiem który się stosuje tylko w ostateczności jak nie chce ci się goić mniej więcej po 4 miesiącach!! Wcześniej nie jest to wskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest antybiotykiem, ale mozna go stosowac wczesniej niz 4 miesiące, prosze Was nie piszcie sprzecznie ze specjalistami, te forum jest po to, zeby sobie pomogac, a nie na wzajem objezdzac, wiadomo, ze chcemy dobrze ... A na prawde mozna sie podzielic z innymi tym co mówi piercer, a wątpie żeby taki salon mające swoje zakłady w kilku miejscach nie znał się na swoim fachu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1983
chłopak który od 15 lat tym się zajmuje w salonie powiedział mi żebym nie smarowała tribiotykiem dopóki samo się ładnie goi bo później jak będę potrzebowała go użyć to nie zadziała tak jak powinien.. Myślę że dobrze mi poradził bo po co coś używać skoro samo się ładnie goi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz mi tez mówił, zeby nie uzywac jak nie potrzeba, tylko w stanie krytycznym , bo to w koncu antybiotyk, no i tylko przed basenem napakowac wrazie co, ale tak to nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka.
Ja przekułam sobie pępek przedwczoraj. Troche bolalo samo przekłucie, ale już dwie godziny po, nic nie czułam! Dzisiaj pępek mi się już prawie zagoił. Nie boli w ogóle. Co 3 godziny smaruje sobie ranke Tribioticiem. Już nie moge się doczekać kiedy zmienie kolczyk :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novica
no ty chyba zle traffiłaś to jest najlepszy salon w lublinie!! ;/ i on powiedzial zebym go uzywala przez tydzien bo mamm swierza ranke..a potem to rumiankiem bende przemywac....i jest spoko nic mi sie nie robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novica
a z reszta nie stosuje go za czestno robie to 2 razy dziennie rano i wieczorem...i zajebiscie wyglonda:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1983
acha no to spoko zależy kto jak komu poleca:) a ty Natka skoro już ci się zagoił to zmien już kolca... # dni i zagoił dobre.. gdyby to piecer usłyszał to by się uśmiał bez urazy Natka ale to niemożliwe żeby już ci się zagoiło!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saxofonistka
Ehhh... Każdemu się wydaje ze pare godzin "po" sie ranka zagoiła! Ale to BZDURA. U mnie, z reszta identycznie jak u moich kolezanek wyglądała tak przez pierwszy tydzien. Dopiero po tym czasie moze zaczac sie paprac. A co do ANTYBIOTYKU co 3 GODZINY to nie polecałabym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novica
noo i prosze tu bez wontow do mnie:P:P a tak to spoko nic mi sie nie paskudzi moja siorka jest zachwycona:P ale trosze boli jak sie zginam ale to minimalny bol:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klausia krajusia
oturz ja terz mam kolczyka w pempku i z tego sie bardzo ciesze ja nie przebijalam u kosmetyczki lecz kolerzanka mi przebijała mam 11 lat skumaj to a u mnie w szkole sp78 nikt oprucz mnie nie ma nigdzie kolczyka oprucz w uszach szoktagrze muwie wam skoro mamacie kolczyka w pempku to umorzliwione gojenie to 1 miesioonc i nie ruszjacie niem ani nie zmienieajcie go przez jakis 1mies :P:d muwie wam nie opalajcie sie i nawet jak ropieje nie ruszjacie bo wam pempek zgnieje a i to niec nie boli i tak ja tu napisalnesti to nie jest seirz rana tylko przewarczyk tak sie nazywa olczyka i malom dziurke i uwierzcie mi rze to nic nie boli morzesz robic salta muje buje nie czujesz rze go asz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klasiunia
popisałaś sięm ortografiom i swoiom yntelygencjom :P brawooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta zgadzam sie, ze piercer by sie usmial.. Ja nie moge dziewczyny weźcie się ogarnijcie ?!?! Jak swieze przeklucie moze sie zagoic w 3 dni ? albo nawet w tydzien ? Dopiero po tym czasie cos zaczyna sie dziac, prosze Was nie róbcie z siebie takich niedoinformowanych ... cos mnie normalnie w srodku sciska jak widze jakie \"dzieci\" pod względem podejscia robią sobie kolczyk ( nie w \"pempku\" bo takiego miejsca nie ma tylko w \"pępku\" Pozdrowienia dla normalnych, odpowiedzialnych dziewczyn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik**
Na twoim miejscu napierw nauczylabym sie ortografii a potem przebijalabym sobie pepek i sie tym chwalila... bo naprawde przez tego kolczyka jeszcze bardziej zglupiejesz dziewczyno... 11 lat??... ...a rodzice Ci na to pozwolili??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tym razem ja mam pytanko ;) :P Mam kolczyk juz 5 miesięcy , była juz któraś z Was po takim czasie od przekłucia na basenie ? Bo nie wiem czy mam cos zrobic przed basenem czy po prostu isc ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1983
Kamcia bez problemu marsz na basen:) Ja już w 3 miesiącu biegałam na basen z kolcem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, dziewczynki ale się nawaliłam. Straszne smaki miałam dziś na alkohol :) Mój mężczyzna poszedł już do pracy, więc tak siedzę i zastanawiam się co ze sobą zrobić...chyba zapalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szalejesz :D pal ile wlezie jak Cie to uszczęśliwia ;) Ja tez jak sie nawalam to na forum mykam ;) :P Nawet jak sie nudze to tylko forum, forum :P A co do jutra to mam postanowione- BASEN :P Pierwszy raz z kolczykiem :D Buziaki dla Marty i Kocurka :D :* No i oczywiscie dla normalnych dziewczyn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olejek xD
Siemka... Hmmm ja miałam kłute 3 razy :D Raz przez koleżankę... NIE RADZĘ!!! Drugi raz taki chłopak pierciengowiec... Też nie pykło bo mi kolczyk wędrował^^ czyli osunął się i miałam mało skóry przeklutej :D::D a potem kosmetyczka... I jak narazie jest ok ;] przemywam to często i mi sie jakoś goi... są nieraz takie momenty gdzie mnie to denerwuje bo ^ropieje^ ale wytrzymuje... :D Pozdro :* PS. Naprade trzeba się naprawde dorze zastanowić zanim się to zrobi. Ale mi się podoba :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym sie juz drugi raz nie klula chyba.. chociaz gdybym byla baardzo zdesperowana .. ale balabym sie, ze znowu nie wypali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania=
nio ja sobie przebiłam pępek jakies 3 tygodnie temu i musze przyznać ,że przebicie mnie bolalo i w pierwszy dzien nie moglam sie zginać ;) ale na drugi juz bylo lepiej.na poczatku mialam naklejony plaster i zanim dojechalam do domu to nawet nie zajrzalam,bo ja jak widze krew to mi sie mdlec chce.(prawie w salonie nie zemdlalam,ale raz sie zyje ;)). jak juz odkrylam plaster to widzialam ze zana jest dosyc duza i czerwona.najgorsze jest to ze w tym salonie nie dali mi zadnego plynu do przemywania.teraz rana zaczela mi troche ropieć i nie wiem co mam robić ;( . nie mozna tego zabardzo moczyc i to jest najwiekszy problem... prosze poradzcie mi co mam zrobić żeby ropienie sie skonczylo... pozdrawiam papa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saxofonistka
Ja proponuje to co sama od ponad tygodnia stosuje - POLODINA R Jest to płyn który wszystko odkarza i oczyszcza. Jest dostepny w aptece za ok 12 zł. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×