Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

xxKAMCIAxx => Hehe posmieje sie z Toba :P To co wczesniej napisane odnosnie kolczyka jest smieszne chocby przebijanie po kawalku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novica
czesc kobitki:P we wtorek ide przebić pępek może wie ktoś gdzie w Lublinie jest dobry salon? a tak poza tym to ja jade w połowie lipca do wloch i chcialam sie zapytać czy będe mogła sie opalaC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kociaczek15 => Wynika z tego ze masz 15 lat ? ale moge sie mylic Moze nei do konca smialy i nei panienki :) Chodzi o to ze nie mialas dobrze zrobionego tego zabiegu a oerujesz swoje rady W swoich wypowiedziach reprezentujesz wszystkie posuniecia ktore sa zabronione kąpanie opalanie itd Nie kazdemu pepek goji sie identycznie wiec lepiej uwazac a nei rzucacsie na gleboka wode Na tym forum zjawiaja sie rowniez osoby kompletnie nie wiedzace nic o kolczyku chcace go sobie zrobic wiec lepiej aby kazda wypowiedz byla przemyslana Odnosnie tego ciezkiego kolczyka hm to wiem ze moja kolezanka mjaca na uszach dosc ciezkie kolczykli te dziurki zrobily sie kreskami jesli chodzi o pepek to jedynei na zgojone rany a ale lepiej nie meic w miare zachaczajacego i cezkiego kolczyka :) Tak czy owak zawsze trzeba dbac i sie pilnowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia xDxD
siemanko:* jest tu ktos jesh3e??;> mam takie pytanko slyszalam ze w czasie gojenia sie rany nie mozna opalac sie na solarium... a jak jest z naturalnym sloneczkiem?? chcialam sobie w tym tygodniu jakos zrobic.. ale wiecie sloneczko woda czy to nie przeshkadza?? bo jesli tak to moze powinnam sie wstrzymac zeby nie stracic wakacji a z 2 strony zajee*** byloby gdym jush sie nim mogla pochwalic:P:Phyhy boje sie tesh tego zakarzenia i tego ze bedzie sie bardzo dlugo goic:/:/pzdr:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novica
dzienki! a bende mogla używac samooplalacza? i czy jak bende miec przekuwany pepek to czy bene mogla miesz zwisajacy kolczyk czy zwykly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saxofonistka
Hejka. Też przebiłam sobie pępek. Wczoraj, w dobrym, poleconym gabinecie. Na początku była masć znieczulajaca i czekanie. Potem wybór kolczyka - tytanowy czyli podobno najlepszy za 50 zł ze wszystkim. Przekłucie było na leżąca, miła pani tak mnie zagadała, że za bardzo nie przejełam sie tym momentem. Poleciało trochę krwi, ale nieduzo. Potem byłam w aptece po Polodine R (3-4 razy dziennie do zagojenia) i maść nagietkowa (raz dziennie w 3-5 dniu). Razem ok 20 zł. Zakaz kąpieli w basenach, jeziorach, opalania itp do zagojenia. Wolę tego nie lekceważyć. Ogólnie efekt jest super! Polecam wszystkim, pod warunkiem ze podejdą do tego powaznie - dobry gabinet, kolczyk, obsługa. BROŃ BOŻE W DOMU!!! Aha i co jakiś czas dokręcajcie kóleczke, a co do wymiany to dopiero po całkowitym wygojenu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo niestety nie mam już 15 lat ;P Aaa i nie oferuje rad, po prostu chętnie pogadam o kolczykach... Wiem, że nie jestem specjalistką, ja tylko mam taką faze na kolczyki, że szok i byłam gotowa wszystko przeżyć, żeby mieć go w pępku, więc proszę się nie złościć kiedy napisze coś głupiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno - ja mówię jak było u mnie i oczywiście nie nakłaniam innych do podobnych posunięć, bo wiem, że... źle zrobiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po jakim czasie można zmienić kolczyk? I po czym poznać, że pępek już się wygoił? Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska masz cos do 15 lat ? :P Niektorzy sa bardziej dojrzali niz maja lat :D dobra teraz na serio juz :D Kurde jakos mi wesolo normalnie a tu chyba nikogo nie ma :D Ktos sie pytal po ilu mozna kolczyk zmienic .. Zazwyczaj mowi sie , ze po miesiacu, u mnie nie daloby rady ja zmienilam po 4 bo tyle mi sie goilo juz jest super :D Do nowych dziewczyn: blagam was przeczytajcie chociaz kilka stron wstecz bo tam jest duzo odpowiedzi na powtarzajace sie pytanie np na temat opalenizny , solarium, wody itp :D Buzka :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia xDxD => Nie powinno sie opalac wogole i plywac wiec jesli mozesz to lepiej to odloz tak czy owak pochwalic sie nei pochwalisz bo na poczatku jest zaczerwienione i jest to czas gojenia wiec zrob po wakacjach moim zdaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
novica => Samoopalacz tak :) Najlepiej zwykly i 12 a potem dopiero wiszacy Pierw musisz zobaczyc jak cialo bedzie reagowac na cos obcego bo roznei bywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novica
aha..dzienki:) to ja napisze sprawozdanie jak pode przekuc we wtorek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saxofonistka => Przebicie tylko komus zaufanemu i odpowiedniemu a co do lekceważenia to masz racjei tego sie trzymaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iSSSka
dokladnie Kamcia ma racje .. niektóre pytania są juz denerwujace bo byly zadawane po tysiac razy:/ a jak jest w końcu z tym samoopalaczem .. mozna go uzywac przy swiezej ranie ??? nie będzie od tago żadnych powikłań .. ?? buzka :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kociaczek15 => W takim razie się ciesze :) Co do zmiany kolczyka to zalezy jak sie bedzie gojil Poczekaj miesiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxKAMCIAxx => Co tam pitusio :*:* :D Jak Ci nudno to odezwij sie do Maniusi hehe bo niedługo wyjeżdżam :P Co do gojenia to po ok 6 miaisacach mozna powiedziec ze sie wygoil ale tak czy owak higiena musi byc caly czas bo to wrazliwe miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
novica => Bedzie dobrze nie martw sie :) Bez paniki nie boli wiec to najwazniejsze :) iSSSka => Samoopacz normalny :P Ale po co on poprostu opalac sie mozesz tylko nei brzuch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_jedna1989
Hmmm.... ja kolczyk w pępku mam od 1,5 roku... Nie narzekam :) Jestem z małego miasta, gdzie prawde powiedziawszy nie ma studia tatuażu (albo jest, tylko o tym nie wiem ;p) i pępek przekłuwała mi kosmetyczka. Warunki jak najbardziej higieniczne - czysta igiełka, jakieś środki znieczulające, cos do przemywania (nie znam sie więc nie piszę nazwami :PP). Usadziła mnie na specjalnym, baardzo wygodnym foteliku ;) Jedna z kosmetyczek trzymała mnie za rekę :D druga przekłuwała. Bardzo miłe i sympatyczne kobiety. Potem zrobiło mi sie trochę słabo, nie wiem czemu, ogólnie jestem podatna na utrate przytomnosci i omdlenia. Sam ból był krótkotrwały (sam momenta trzymania skóry \"szczypcami\"). Przekłucie na początku wygladało idealnie - zero śladu. Po jakichś dwóch miesiacach wypływała z przekłucia przezroczysta ciecz (podobna w konsystencji jak surowica). Po pół roku miałam wygojnoe. Nie narzekam, wyglada cudownie. A mojemy chłopakowi sie podoba. Nie przeszkadza podczas seksu - wręcz przeciwnie świetnie go urozmaica ;) Uwielbiam, gdy mój ukochany wodzi wokół kolczyka językiem ;) Jednym sie podoba - innym nie. Kwestia gustu. Jedyny problem wydaje się być ciąża - czy dziurka się wtedy powiększa? Trochę mnie to martwi, co prawda mam prawie 18 lat, dziecko planuje nieco przed 30. Narazie myslę o teraźniejszości, chcoiaz moze to zła perspektywa... Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_jedna1989
Achaa... Ja przy gojeniu przemywałam przekłucie rumiankiem. Kosmetyczka poleciła mi tez przemywanie przekłucia kroplami do oczy (tak, byłam bardoz zdziwiona, gdy mi to zasugerowała). Wytłumaczyła, ze skoro krople te nie uszkadzają wrażliwej gałki ocznej to tym bardziej nic sie nie stanie mojemu świeżemu przekłuciu. Uzywałam kropli Visine. Ciągle mam ten sam kolczyk, nie wiem czemu, ale boje sie go zmienić. Obawiam sie, iż nie bedę mogła włozyć go spowrotem, że przebije niefortunnie skórę lub coś w tym stylu.... Jakies rady? Z góry dzieki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia nh
ja mam koczyk w pępku ponad miesiąc i super sie goi. nie polecam kosmetyczki lepiej przebij sobie pępek w salonie tatuaży tak jak ja zrobiłam. troszkę bolało , ale da się wytrzymać :) POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agunia921
Novica~~~> Siemka;D Jak już przebijesz pępuszek to się odezwij jak było w tym salonie w Lublinie bo jestem spod Lbn i jestem zainteresowana... ;) A tak poze tym to tez wyjeżdżam do Włoch... ;D Pozdrawiam... ;* pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem w czym ma przeszkadzać samoopalacz? Ktoś porównuje jego działanie do działania słońca? Dziewczyny, wy nie bądźcie znowu takie naiwne i infantylne (nie tyczy się to oczywiście wszystkich :) ) Kolczyk można wymienić, gdy nie ma wokół rany zaczerwienienia, opuchlizny. Po prostu jest normalna skóra jak przed przebiciem, czyli zwykle dobrze odczekać z 6 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja dziewczynki jeszcze tu wpadne ale juz ostatnie dni bo niedlugo wyjezdzam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mam do Was kolejne pytanie :( Albowiem przed przebiciem robiłam koło 100 brzuszków dziennie i chciałabym do tego jak najszybciej wrócić. Kolczyk dodaje uroku, ale brzusio też musi być fajny :) Czy ćwiczyć mogę dopiero po wygojeniu czy mogę wcześniej zacząć? Miśka88 ojj na tym wyjeździe to pewnie ślicznie opalisz sobie brzuszek (i nie tylko) ;D A kiedy wracasz? straszny_kocur jak Miśka wyjedzie to Ciebie będę męczyć ;P nie noo żartuje ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kociaczek>>nie ma powodu dla którego nie mogłabyś ćwiczyć. To naprawdę nie jest aż tak duża ingerencja w organizm. Wiadomo, że póki jest spuchnięte i coś z rany wypływa to lepiej sobie odpuścić, bo łatwo można skórę nadwyrężyć, ale jak goi się bez problemu to nie ma większych przeciwwskazań. Męcz mnie, uwielbiam to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×