Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Oj dawno mnie nie było :P widzę ze troszkę osob co sobie pępuchy przebilo doszło ;) A moj pępek goi się bardzo dobrze. Ostatnio bylam na słoneczku i troszkę brzusio spaliłam sobie bo skóra mi schodzi ale pozatym wszytsko jest ok! Nic mi nie ropieje :-) chce sobie kupić jakiś nowy kolczyczek ale kiedy będe mogła go wymienić? Kiedy będę wiedziała, że pępek jest naprawdę wygojony, żeby wsadzić inny kolczyk? Podobno przy pierwszej zmianie boli...tio prawda? Jakby ktoś mogł mnie uświadomić to dziękuję :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha a co do opalania to mi facet pozwolił już w następnym tyg od przekłucia się opalać :) opalałam sie i nic się nie działo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agunia921
Novica~~> 9232166 Nie obiecuję że będę niedługo na gg bo jakoś nie mam zbyt dużo czasu ostatnio ale wakacje są to jakoś będzie... BuSia;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia xDxD
4 miska88:))) hmmm... :(:(trudno to jednak jesh3e troche na ten kolczyk po3ekam:(:( nie chcem tracic wakacji....:/ a ile nie mozna sie tak opalac wogole?? szkoda ze tak pozno sie zdecydowalam:/ kolczyk w pepQ to zaje**** sprawa:D:D a ty mash??;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co mnie wkurza? niepoprawna polszczyzna, czyli jakieś \"mash, 3maj się..\" Kurde, jak mnie to wkurza. Wiem, że nie o tym temat, ale tego nie da się czytać zbuntowane dzieci-analfabeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straszny kocur mnie też...ale CUSH z tym moShemy zrobić :P:P Miśka88 dziękują za porady jeszcze raz :) szukam taki kolczyków co chciałaś te bollywod ale nigdzie nie mogę znaleźć... tak samo jak Ty nie mogłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie przy pierwszej zmianie nic nie bolalo :P Byla tu mowa o leku , no wiec jest okej ale juz sie przerzucilam na cos innego:D Kurde zmienialam kolczyk dzisiaj 3 razy i juz czuje skutek lol2 :D nigdy wiecej :D Pozdro dla normalnych :* ( a kocurek zgadzam sie z Toba w pelni :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeXsyy Lala
Właśnie dziś o 15 przebiłam sobie pępek drugi raz :D Srasznie ładnie to wygląda i to na taki brązowy brzuszek nic nie boli goi sie dobrze nic nie robieje przemywa wodą utlenioną !! Cieszę się ze se go przebiłam ! BuSiaki dla wszystkich co mają kolczyki w pępkach !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia xDxD => Tak mam :) wiesz opalanie jeszcze luz ale gorzej z kąpaniem skoro wolisz sie pluskac to lepiej zrob go potem zreszta pieknie wygladac to nei bedzie na poczatku wiec nie ma co :) straszny_kocur => :*:* Fruti => Nie ma za co :) jestem jeszcze tylko jutro wiec jak co pytaj potem tylko kom SeXsyy Lala => :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta wypowiedź przed Miśką>> laska przebiła dziś pępek (wczoraj) i mówi, że fajnie się goi i nie ropieje....chyba w pierwszym dniu nie można stwierdzić, czy fajnie się goi skoro to może potrwać nawet pół roku. Ale ja się czepiam ostatnio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka FOOCH obrazam sie! :P kocurek wiesz co po prostu te forum zaczyna byc denerwujace przez niektore panny ;) ;] Mysla, ze przebija pepek i od razu w tym momencie juz wszystko wiedzą, po prostu kocham takie posty typu: \"SiEmKa DzIsIaJ PrZeBiŁaM pĘpUsHeK i JeSt GiCiOr macie pytania to zadawajcie chętnie odpowiem 3majcie sie\" ;] ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiiiunia
Zgadzam się z wami dziewczyny ..:P Bo niby co może taka wiedzieć skoro dopiero co sobie pępek przebiła ;/ to jest wkurzające... ja bym sie takiej nie radziła ;/ sama mam kolczyk od 3 tygodni i nie bardzo wiem jak to jest bo jeszcze może sie wszystko zdarzyć . Ale mam pytanie do kogoś bardziej doświadczonego ^^ :D Kiedy będę mogła zmienić kolczyk ? Niedługo wyjeżdżam za granice dokładnie za 4 tygodnie i wolalabym przed wyjazdem go zmienić.Jeśli wiecie coś na ten temat to piszcie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolczyk można wymienić, gdy jest na 100% wygojony:skóra o normalnym kolorze, czyli zero zaczerwienienia, zero puchnięcia, nic nie wypływa. W salonie tatuażu piercer może wymienić Ci kolczyk dopiero po kilku miesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1983
hehe dobre może jej się wygoił w ekspresowym tępie?? Wiesz kolerzanko u mnie nie było nawet śladu że świerzo przebite a jednak po 4 miesiącach zaczał migrować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iSSSka
Miśka88 kiedy wracasz .. ?? jesli mogę wiedzieć .. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straszny_kocur => Nie czepiasz sie poprostu masz racje :) Roznie bywa Słonko :* xxKAMCIAxx => Za co Łobuzie hehe :D asiiiunia => Chodzi o to ze pepek goji sie roznie raz jest tak a raz tak Tak czy owak stwierdzic nie mozna po paru dniach czy jest dobrze Odnosnie zmiany kolczaka to okolo miesiac chyba ze bedzie sie zle gojil to odczekaj :) Kolczyka zakup i tam zmienisz :) iSSSka => Dziś jestem ostatni dzien :) Wracam we wrześniu Do neta dostępu nie będe mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszny kocur ja co prawda mam kolczyk od 29 maja i jak napisalam wyżej wsztsko jest w porządku przynajmniej jak na razie skóra nie jest zaczerwieniona nic nigdy mi nie wypłynęło od czasu przebicia... I myślałam nad zmianą kolczyka, ale się boję, że jak wyjmę to juz nie włożę...kurczę. I mam dylemat czy mogę już zmienić czy jeszcze nie. Wiem, że są wzloty i upadki i może być wszytsko wporządku a po 3 miesiącach zakoczenie. I jeszcze zastanawiam się co z kąpielami w basenie... Wyjeżdżam 11 i baerdzo chciałam bym wkoczyć do baseniku...ale co to pewnie za wcześnie prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska idz Ty mnie tam nie pozdrawiasz okej okej zapamietam to sobie :P ;];] A w ogole jak tak teraz patrze to jak wymienilam kilka razy kolczyki znowu mi sie czerwone zrobilo no ;] cholerstwo jedne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1983
kociaczek15 Niby nie powinno bardziej boleć ponieważ przebija się pod blizną. JEdnak jeżeli piecer trafi przypadkowo na bliznę możesz poczuć większy dyskomfort niż za 1 razem. Jednak ja uważam że trwa to tak krotko że nie ma czym się przejmować.. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam się pożegnać dziewczyny :*:* Oddaje topicki w dobre ręce :) Jade do rodzinki i misje dokończyć odpocząć i wogóle dużo by opowiadać Ważna dla mnei rodzina i ważny wyjazd jestem szczęśliwa wreszcie :) To jedyny czas keidy czuje że żyje :) Odchudzanko też będzie Jakby coś to numery komórek moich macie na gg wysłane Do usłyszenia we wrześniu Będe tęsknić Słoneczka :*:* :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruti>> niby tak wcześnie nie powinno się jeszcze zmieniać, ale skoro jest wszystko ok to może spróbuj. Myślę, że nie będziesz miała większych problemów z wymianą. Ja jak mialam kolczyk w pępku to po kilku dniach go zgubiłam i też musiałam wkładać nowy - nie wpłynęło to na proces gojenia. Potem wymieniałam jeszcze kilkakrotnie, bo mam szczęście do gubienia i było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Novica
ej a to prawda ze jak chce sie nowy kolczyk założyc to trzeba isc do tego goscia co nam przekuwal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak przekłuwałaś u konkretnego piercera i potrzebujesz wymiany kolczyka, np na krótszy, bo zeszła opuchlizna i kolczyk jest za długi to idź do tego samego, bo wymieni Ci bezpłatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenaa
Kolczyk mam od półtora miesiąca... wydawało się, że jest ok i wogóle cacy, ale teraz, kiedy już zmieniłam dłuższy na krótszy to nadal wycieka mi z dziurki jakiś biały płyn, który zasycha wokół kuleczki i muszę go zdrapywać. Nie przyustwarza mi to problemu, ale samo to że coś nadal wycieka z tej dziurki jest dla mnie niepokojące. Zastanawiałam się, czy nie zacząć przemywać spirytusem, żeby szybciej się zagoiło. Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tam...napiszę tego samego posta kolejny raz :) Jak wydzielina śmierdzi to jest to ropa i świadczy o nieprawidłowym gojeniu (nie używaj spirytusu, kup Octanisept lub sól fizjologiczną). Jeśli wydzielina nie śmierdzi to jest to osocze i świadczy o tym, że rana nadal się goi, ale nie ma w tym nieprawidłowości - naturalny objaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1983
jakim spirytusem!!!! Tylko sól fizjologiczna !!! a jeżeli chodzi o zmianę kolczyka to po co do piecera? Przecież można to samemu zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, że można samemu kolczyk zrobić. Mi chodzi o to, że idąc do studia tatuażu przekłuć cokolwiek to po wygojeniu rany - gdy zwykle tzreba kolczyk zmienić na krótszy - to samo studio wymieni ci go za darmo i nie musisz kupować nowego kolczyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×