Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość Marilyn666
Anulka powiedziała że w pępku ma tydzień ale ma jeszcze w chrząstce kolca od roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fionka69
Hej! Czy trzeba byc pelnoletnia zeby sobie zrobic samej kolczyk w pepku? poniewaz mama mi nie pozwala i w ogole a chcialam sobie zrobic. Powiedzcie jak wy robilyscie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Ja przekłuwałam w studiu i miałam wtedy 16 lat więc nie była pełnoletnia i nie musiałam mieć zgody rodziców.znajdz lepiej studio w którym nie musisz mieć zgody a nie przekłuwaj sama,bo jak ci się będzie coś dziać z pępkiem po samodzielnym przekłuciu to będziesz tego żałować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AANGELA**
JEJKUUUUUUUUUU!!!!!!!ja mialam dzisiaj juz isc sobie zroibic ten kolczyk powiedzialam co ma byc to bedzie!!! Ale niewiem po tym cio czytam tu to sie troche boojeeeeeeeeeee:(:((:( I jeszcze teraz zaszlam w ciaze wiec niewiem czy to mi nie zaszkodzi...????:/ powiedzcie prosze czy to bardzo boli??????????????? oki ide trudno!!!!!!!!!!!!!!!!!!najwyzej umre:P pozdrawiam wszystkich cio maja kolczyki:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Boli ale da się przeżyć,a jak jesteś w ciąży i nie chcesz zdejmować kolca jak ci brzuch urośnie to są takie specjalne kolce długie z bioplastu które mogą nosić kobiety w ciąży więc nie musisz zdejmować kolca w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oLuchaaaa
bylam u kosmetyczki dzis (wczesniej pisalam o tym ze mi sie paprze) powiedziala mi ze mam dziurke zarosnieta i ze dziurka od kolczyka w pepku zarasta w ciagu 30 min :/ dziwne bo moja qmpela zaszla w ciaze i wyjela kolczyk a po porodzie normlanie go wlozyla. nie wiem co ze mna nie tak:( byc moze ne jestem stworzona do piercing'u :/ i zapytalam czy zeby przebic to musze drugi raz placic a ona ze tak to super :/ drugiej stowy nie wywale ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Ta kosmetyczka jest jakaś głupia!Wogóle nie warto chodzić do tych kosmetyczek,nie mają pojęcia o piercingu,chcą tylko kase zarobić a jak ktoś ma problem to nawet nie wiedzą jak mu pomóc!To ja w studiu zapłaciłam 100zł i profesjonalnie a nie u jakiejś amatorki.A dziura w pępku na pewno nie zarasta w 30 min,w języku może zarosnąć nawet w 15 min ale w pępku na pewno nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata056
Elo :):) mam 13 lat i chce sobie zrobić kolczyk w pepku :) Teraz sa wakacje więc mi sie nie oplaca!! robie na koniec wakacji :) mam odlozona kase bo ide do studia tatuazu :) strasznie sie boje! Jest taki problem że na każdej stronie w necie pisze coś innego! na jednej pisze że nie można przemywać woda utleniona a na jednym ze trzeba... sama nic juz nie rozumiem z tego :/:/ ale ok. :D pozdrrooowwionkaa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattalla109
hej.. ja jestem szczęśliwą posiadaczką kolczyka w pępku:) przebijałam u kosmetyczki bez znieczulenia bo ona mówiła że ze znieczuleniem dłużej się goi. ale nie bolało. takie lekkie uszczypnięcie.. nie ma się czego bać.. ja przemywałam 2 razy dziennie wodą utlenioną i smarowałam maścią trybiotic;) a teraz przemywam solą fizjologiczną i wszystko jest super;) polecam bardzo fajnie wygląda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mnie normalnie trafia, jak czytam, ze 13-latki chcą sobie przebijac pępki, moze tylko 2 lata jestem starsza, ale to juz przesada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novica
ja mam 13 lat....eh...przeszkadza ci to? boshe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszny kocur..
idiotki.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka;) mam pytanko czy po wakacjach po przebiciu pępka da rade ćwiczyc na w-fie tak ok 1 miesiac po przebicu..bo nie wiem czy zaczekac czy jednak przebic..a i czy mozna robic brzuszki i ogólnie ćwiczyc?;) jezeli tak to po jakim czasie . z góry dzieki;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
novica ogólnie chodzi mi o takie 13, które mają ok. 150-60 wzrostu i chodzą w bluzkach ledwo cycki zakrywające, takie osoby są tez w moim roczniku i mnie takie podejscie wkurwia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novica
mnie tesh to wkurwia bo takie pizdy sa...ale z tego co mowilas na poczatku wychodzi na to ze bylas zla za to ze 13 latki maja kolczyk w pepku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziks
hej:* kolczyk w pępku bardzo mi sie podoba:),ale nie jestem do konca pewna.Moja kolezanka chce isc ze mna na przekluwanie ale ja nadal mam stracha.Niewiem czy to dobry moment pod koniec wakacji?a co powiedza w szkole?poradzcie plis:*buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 15 lat i kolczyk w pępku od 2 miesięcy. kolczyk zrobiłam sobie bez wiedzy rodziców, w domu igłą z apteki;] do tego kolczyk za 14 zl i nie trzeba płacić 100 u kosmetyczki;p troszkę jeszcze mi ropieje, ale już po tygodniu przestało boleć i jest dobrze:) bardzo ładnie wygląda, a jak go zdejmuje to okropnie wygląda mój pępek, więc nie zamierzam go zdejmować, chyba, że zajde w ciąże;p pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos tam....
siema :) chcialam sie zapytac czy kolczyk w pepku TLKO NA WAKACJE tez jest dobry?bo w szkole to nauczyciele i wogole terez jeszcze te munndurki....tak tylko co roku na wakacje.odpiszcie prosze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos tam....
aha i jeszcze jedno...po jakim czasiemozna ten kolczyk wyciagac? bo do szkoly chcialabym go wyciagnac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati1551
to po co wogóle sobie robić ten kolczyk jak chcesz go do szkoły zdejmować ...;/ ? moim zdaniem to nie za bardzo robić sobie tak co wakacje ...;/ pozdrawiam wszystkie pępuszki ...;* ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmm12345
chce sobie zrobic kolczyk w pępku ale tyle sie naczytałam na ten temat ze juz sama nie wiem... powiedzcie mi czy jak przebije mi pępek kumpela(ktora juz kiedys przeklowala) to ile sie bedzie goic i czy jest duze ryzyko zakażenia ??? o jeszcze jedno... jak bym kiedys chciala wyjąć to ile bedzie zarastać czasu i czy zostanie blizna? błagam niech ktoś mi poradzi. czekam na odp. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeh
czy to prawda ze kolczyk w pepku moze spowodowac niepłodnosc? odpiszcie plz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuulkaaaa
Ej dziewczyny ale przezywacie z tym kolczykiem....ja mam 15 lat i w tym roku sobie zrobiłam tzn koleżanka mi zrobiła tez igła bolał mnie na początku ale teraz to już nie:) ale jak chcesz to rób a jak nie to nie mnie to już wszystko zaczyna wk****ac nie przesadzajcie trochę... pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Anulka, prawie wszyscy na początku przezywaja ;) ;] Na pewno to juz powoli zaczyna kazdego wkurwiac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MySzCiA
hej koffane !! mam 13 latek i chce sobie prebic pępuszek.... ale jak czytałam kilka artykułów o źle przebitych to zdębialam i aż mnie to troszeczke obrzydziło !! a i rodzice.... nie chcą się zgodzic ale.... pracuje nad tym.. ;) bardzo mocno sie nad tym zastanawiam, a efekt jest miodzio jak widzialam u mojej kuzynki !! co o tym myslicie ?? jak wam poszlo z rodzicami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MySzCiA
hej koffane !! mam 13 latek i chce sobie prebic pępuszek.... ale jak czytałam kilka artykułów o źle przebitych to zdębialam i aż mnie to troszeczke obrzydziło !! a i rodzice.... nie chcą się zgodzic ale.... pracuje nad tym.. ;) bardzo mocno sie nad tym zastanawiam, a efekt jest miodzio jak widzialam u mojej kuzynki !! co o tym myslicie ?? jak wam poszlo z rodzicami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm12345
ja sobie przeklowam ale moja stara nic nie bedzie o tym wiedziala. mam nadzieje ze sie nie skapnie ale jak sie skapnie to bedzie po mnie. odpiszcie na poprzednie moje pytanka plz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie wybieram w przyszlym tyg.:) tylko mam pytanie,,,mozna przyniesc swój kolczyk???...bo kupilam sobie taki fajny 40 zł mnie kosztował;/ bo podobno ona daje jakis taki maly..zeby szybciej sie zagoiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuKeJtA *
Witam Wszystkich :) Ja w poniedziałek sama przebiłam sobie pępek tzn kumpela mi przebiła :) Kupiłam sobie kolczyk za 40 zł :) no i wsztyystko szło ok tylko że ona z wysoko zaczeła igłe wbijać i jak wkładała kolczyk to okazało się że dziurka jest za długa..i kolczyk się nie zmieścił ..;/ jednym słowem kolczyk za krótki :P i teraz juz mnie nic nie boli.. tylko mam takie dwie malutkie dziurki :) no teraz to już strupki :) ale nawet nie czuje że coś miałam wbijane :P kolczyk lezy w pudełku...i mam teraz pytanie.. czy jak bede chciała iśc teraz do kosmetyczki to czy przebije mi jeszcze raz ten pępek...?? I ile to tak mniej więcej bedzie kosztować ?? Prosze o szybkie odpowiedzi :) Pozdrawiam Wszystkich :* BuZiaKi :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×