Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość LuKeJtA *
*Chii a czy Twoi rodzice wiedza że masz kolczyk w pępku.? Czy jeszcze się nie kapli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PySiaa16
Juz Od Dawna wiedzą!!! Mamuśka sie sama skapła!!! A starszy to mi nawet kase dal :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Pysia jak chcesz wyciągnąć kolca z pępka a nie możesz odkręcić kulki załóż gumowe rękawice i spróbuj odkręcić,ja też mam zawsze problem z odkręceniem kulki ale w przypadku kolca w języku no bo wiadomo że się ślizga ale jak założe gumowe rękawice(ja mam takie grube do mycia naczyń ale mogą być takie zwykłe cienkie byle by czyste)zawsze się da odkręcić,więc spróbuj z rękawicami a jak się jakimś cudem nie uda to idz do dtudia tam ci za darmo wyjmą i włożą ten nowy.Ja mam kółko z kulką którego się nie da samemu zdjąć,trzeba isc do studia bo można to kółko otworzyć tylko specjalnymi szczypcami.Ale nie szarp mocno tego kolca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chii
Nie kapnęli się jeszcze ;) nawet jak byłam z matką na zakupach i bluzki mierzyłam to nic nie widziała :p hehehe a koledzy sie śmieją ze mają problem z głowy co mi kupić na urodziny ;) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PySiaa16
NO Faktycznie pomogło!!!! Wielkie dzieki Marilyn666 :) Teraz sie naciesze nowym kolczykiem :P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meera
mala gorna kuleczke krec w lewo ! A najlepiej jakis fajny kolczyk nosic od swieta ze tak powiem,a zwykly tytanowy z cyrkoniami na codzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
No i super że odkręciłaś^^ja też chciałam wymienić kolca w pępku,może niedługo wymienię na twistera bo mi się strasnie podobają ale chcę czarnego,ten co teraz mam to czarne kółko z kulką i jest takie uniwersalne.Ale nie polecam kółek na świeże przekłucie bo się ruszają i podrażniają ranę,na świeże miejsce lepszy jest banan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatsi
siema przeklucie pepka nie jest straszne nie ma sie czego bac wiecej strachu niz samej roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
No nie boli chyba że ktoś sobie umyślał założenie kółka tak jak ja,a kółko trzeba oczywiście przewlec przez dziurkę no i tu się zaczyna męka bo piercerka trzyma te szczypce i wrzyna ci to kółko żeby całe przeszło...trochę to trwało ale jakoś dałam radę^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie komus zachcialo kółka na początek to niech cierpi jego wina... nie ma nawet co komentowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
No cóż jak ktoś lubi sado maso tak jak ja to sobie może pozwolić nawet na najboleśniejszy piercing^^a te lale które się boją bólu i przy przekłuciu muszą mieć koniecznie znieczulenie no i boją się igły to niech sobie nie robią piercingu...jak ktoś chce mieć piercing musi liczyć się z bólem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po to jest znieczulenie zeby z niego korzystac jak ktos chce, wolisz cierpiec , sobie cierp , jak inni nie chcą i uważają to za ogromny ból to niech sobie robią z gównianym znieczuleniem ICH SPRAWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Nawet jak przy przekłuciu ze znieczuleniem nic nie poczują to potem w trakcie gojenia i tak będą musiały znosić ból,i tak trzeba cierpieć i tak,a po co komu piercing jak nie chce cierpieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
piercing nie jest dla mięczaków i panienek które się boją igieł,bólu, mdleją na widok krwi i piszczą przy każdym ukłuciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chii
Zgadzam się z Wami jak ktoś się boi igły to nawet niech nie podchodzi ;) ja tam wole bez znieczulenia tylko troche lodu biore da sie przezyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Przecież piercing na tym polega-krew ból igła rana przekłucie gojenie,to wszystko jest wliczone w piercing,jak ktoś się tego boi to niech sobie da spokój!Ja tam lubię ból,a moment przekłucia uwielbiam,to takie ekscytujące,wejść do studia,siąść na fotelu i patrzeć na to wszystko^^mega hardcore^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Jeśli chodzi o piercing to powiedzmy sobie szczerze-nie obejdzie się bez bólu!A jakby jakaś lolita przyszła do studia i powiedziała że chce sobie zrobić kolczyk w pępku bo jej sie podoba ale tak żeby w ogóle nie bolało to by ją wyśmiali,a poza tym taki ból przy piercingu nie jest straszny,mi tam się podoba^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chii
Wiem coś o tym poszłam z kumpelą do salonu bo ona miała mieć w jezyku i przed nami była panienka która na widok igły zaczeła piszczeć i uciekła.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuKeJtA *
Ja ide robic kolczyk w pępku w przyszłym tygodniu ;) Eee...no o kosmetyczki jakby nie było ;) Troche mam stracha no ale wiadomo że bez bólu się nie obejdzie ;) I zgadzam się z wami :D Jeśli ktoś się zdecydował na piercing to jest świadomy tego że troszke bezdie bolało ;) Ja jestem pozytywnie nastawiona więc wszystko mam nadzieje bedzie OK :) Ehh...a słyszał że jak się zrobi jush ten kolczyk to na solarium nie można chodzić;/..? Kurde najbardziej to siem boje tego że moja mama zauważy ten kolczyk.. Jak myślicie co robić żeby go nie zauwazyła.? Da się tak wogóle zrobić..? BuZiaK :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oLuchaaaa
ja mam kolczyk od wrzesnia 2oo6. przebijalam u kosmetyczki i zaplacilam 1oo zl. dzis wyjelam poniewaz do tej pory sie nie zagoil.. ciagle ropa,troche krwi, a przy dolnej dziurce mam takie wyglebienie taka jakby kuleczke zaczerwienina i tam sie zbiera ropa:/ ;p poprobuje zdezynfekowac kilka dni ;) moze przejdzie.. ale nie mam pojecia dlaczego wogole sie nie goi.. czy jakies dziewczyny tez tak maja lub mialy? troche sie tym martwie, bo moze to jakies zakazenie czy cos. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Chii ale się zbrechtałam jak napisałaś o tej lolicie która uciekła z salonu na widok igły,buhaha,żenada roku.No do solarium po przekłuciu nie można chodzić przynajmniej miesiąc lub dwa!Moja matka sie skapnęła po pół roku że mam kolca w pępku ale pytała tylko czy bolało i lajtowo to przyjęła.A co do twojego niegojącego się pępka to może być wiele przyczyn,kosmetyczki niezbyt znają się na piercingu niestety,lepiej iść do salonu tym bardziej że w salonie tez kosztuje 100 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chii
No mówie Ci moja kumpela nie mogła języka wystawić ze smiechu z tej klientki :D:D:D a była taka wypindżona, mini szpileczki torebeczka :D wiesz Paris Hilton ;) ja pałakałam a facet powiedział że już przywykł do takich akcji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Chyba bym z brechtu umarła na widok takiej pindy która chce mieć kolczyk w pępku a się igły boi...żałość,może następnym razem przyjdzie ze swoim chłopakiem to jej doda otuchy buhaha.Ja tam zawsze sama szłam do studia na spontana i nie boję się.Niedługo sobie robię industrial piercing(w uchu)bo świetnie to wygląda tylko trzeba przebić 2 miejsca na chrząstce po obu stronach ucha.Boli podobno jak cholera ale przeżyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4885131
ja chce zrobic sobie teraz tatuaz i kolczyka w pepku;)....szczerze to wiem ze troszke trzeba pocierpiec ale juz to przerabiałam z kolczykiem w nosie;)...hehe:) pozdrawiam*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novica
ja mam kolczyk jush 4 tydzien...jest spoko tylko ze troszke ropieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Ja mam kolczyk w pępku od pół roku a w języku od 3^^ładnie mi się zagoiło bo robiłam w studiu i z następnym kolcem na pewno pójdę do tego studia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chii
Ja mam w chrząstce kolczyk i boli zajebiscie jak sie spi badz szczotka zachaczy ;) ale fajnie to wyglada :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Ja mam 2 w chrząstce,podkówkę i kółko z kulką i wiem że cholernie boli przy spaniu lub jak się trąci niechcący ucho,ale industrial mi się strasznie podoba,długo myślałam żeby sobie go zrobić i chyba zrobię bo nie wytrzymam,po przekłuciu podobno ma się uczucie piekącgo ucha i pulsuje ci głowa a samo przekłucie też boli więc muszę się przygotować na mega ból...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novica
Marilyn666 >>> ej ile ty masz kolczykow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
hmmm niech pomyślę hyhy,no 6 mam ale industrial będzie 7,a już mi tak odwaliło na punkcie tego industriala że chyba mimo tego bólu sobie zrobię nawet gdybym miała tego żałować...no i planuje też drugi w pępku ale na dole,tylko musiałabym dobrać kolec który by się ładnie komponował z tym na górze a żeby nie było nabżdżone.I właśnie mam dylemat czy sobie zrobić w pepku na dole teraz czy industriala najpierw...no i każdy mi mówi że by mi w brwi pasował ale wiadomo że to już widać i dopóki chodzę do mojej szkoły na twarzy nie będę mieć kolców,myślałam że jak się wyjmie kolec z brwi to zostaje ślad ale koleżanka wyjęła i wogóle nie widać^^więc może na 18tke się skuszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×