Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość novica
annulenka2910>>>>>wiesz co:P powiem ci ze taniej by ci bylo przebic pepek w salonie tatuazu ty wydalas 154zł i sama to robilas a u fachowcy z kolczykiem kosztuje 100:P...a ja mam jush miesiac kolczyk troche ropieje..;/ ale to nic kupilam sobie kolczyka nowego ( a wlasciwie moj tato:P:D) od tiffaniego ma 3.5 karata;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisss to głupia pi*po to, że ktoś dale innym rady i opowiada jakie miał problemy żeby przestrzec innych to nie znaczy, że się rządzi ;/ naprawdę wypowiedzi pewnych panienek (chyba wiek 12-13 lat) to nie mogę czytać! To żałosne ;/ I naprawdę zgadzam się z Love Piercing bo jak czytam niektóre posty to ręce mi opadają (cycki też) ale już nic nie piszę, bo tutaj nie ma z kim dyskutować oprócz kilku osób. To tak pozatym to siedzą jakieś dzieciaczki co jeszcze podstawówki nie skończyły i o kolczykach myślą...kur...! idiotki. Kamcia a co tam u Ciebie jeszcze nie wyjechałaś :) chyb miałaś gdzieś w Sierpniu jechać :) Pozdrawiam WSZYSTKIE NORMALNE dziewczyny :):*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SONCIA Poradźcie mi czy zrobić sobie ten kolczyk czy jednak zrezygnować?? Ale co my mamy za Ciebie decydować? To chyba Twoja decyzja, Twój pępek i jak Cię bedzie boleć to Ciebie. Chcesz kolczyk a się boisz? Trochę bezsensu. Idzie się zdecydowanie a nie \"ojej, a jak będzie boleć.. ojej a to boli?\" Nawet jak boli to od takiego bólu jeszcze nikt nie umarł, naprawdę da się wytrzymać więc rusz tyłek zaciśnij zęby...i masz kolczyk w pępku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka696
siemka. u mnie wyglądało to tak-przekłuwałam pępek w prywatnym gabinecie chirurgicznym, za zabieg ze znieczuleniem zapłaciłam 80 zł, kolczyk musiałam kupić osobno. Naprawde warto zapłacić więcej i mieć zabieg ze znieczuleniem, ponieważ to wogóle nie boli! Autentycznie, mnie nie bolało to wcale! Zamknęłam oczy, nawet nie wiedziałam ze juz mam kolczyk, nagle gościu mówi ze po wszystkim a ja w szoku :D nic mi się nie babrało, nie było czerwone, zupełnie zero jakichkolwiek komplikacji. nie bolało mnie nic. moze mam taką skórę poprostu. przemywam go spirytusikiem tak radził chirurg. mam natomiast mały problem.. gwint mi się zaklinował i nie mogę odkręcić kolczyka.. zdarzyło sie to wam?? co zrobić?? pomocy :P :D pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iSSSka
Justynko moja kuzynka miala podobny problem .. tylko ze z kolczykiem w jezyku .. najlepiej kup sobie jednorazowe czyste rekawiczki gumowe i nimi spróbuj odkrecic .. powinno pomoc :):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Love Piercing.
Tak tu nie które laski piszą o znieczuleniu.Lub też jak napisała 'Fruti' o tym,że się boją bólu.Również czytałam takie wypowiedzi na forach,typu"Chce sobie przebić kolczyk w pępku(oczywiście nie poprawnie napisane,ale ja przykładowo cytuję) ale boję się,że bedzie bolało" Dziewczyny to boli owszem.Ale to jest dosłownie sekunda,dwie.Nie umiera się od tego.Nawet jeśli macie wrażliwą skóre przeżyjecie to,nio nie?Potem też boli,ale nie mocno.Trzeba uważać.I tyle;) nie ma nic za darmo..życie to nie bajka moje drogie Panie.Czasem warto pocierpieć.Gdyby nic w życiu nie bolało,to życie stało by się nudne;( Pozdrowionka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka696
Dziex iSSSka :) nagorsze jest to, że to zapewne będzie cholernie bolało bo do tego potrzeba będzie duzo siły... no ale cóż... zawsze jeden na milion musi mi sie przytrafić xD buziam :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka696
ahaaa i zapraszam na gg, jesli któraś z Was lubi poklikać nieco więcej ;) a szczególnie na temat odkręcenia kolcycka ^^ bo nie chce mi się co chwilkę lookać tutaj pozdrawiam :) 3978691

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruuuuti ;] JAk miło znowu poczytac Twoj wpis;] Jak zwykle prosto z mostu lol2 Wyjezdzam 5 wiec bede miala zaległosci jak wróce ;) A co u Ciebie wariacie ? :*;) Marilyn widzisz, besztają nas o odpowiadanie ;] glupie pizdy no , nie ? ;) Buzka :* LovePiercing masz racje,przejebane ale jakos zyje, bo tej skórki nie widac :D A co do tego związku z uchem to nie wiem :D Przyznaje sie ,ale wydaje mi sie ,ze to kompletnie niema nic wspólnego:D A co do naiwnosci: przeestan , nic takiego:D tez keidys uwierzyłam lol2 ;P :* Co do jakiegos tam wpisu,ze stal najlepsza ,moja odpowiedz: GÓWNO PRAWDA, tytan wymiata :P ( no i jeszcze tam dwamateriały :D ) Ufff, no wiec na zakonczenie : Pozdrowionka dla kochanych dziewczynek,które nie besztają, są normalne i w ogóle ruleeezz :D ( Marilyn,Fruti i Love piercing ;] no i jakokims zapomniałam tosorka lol2 ) P.SKurwa spacja mi sie jebie,wiec jak gdzies nie bedzie odstępu to sorka ;] Albo jak sie gdzies \"u\" nie wklepie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek6565
mozna nosic srebrne kolczyki w pepku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Można nosić srebrne kolczyki w pępku ale po zagojeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zamiar przebic sobie pepek ale niewiem czy majac 14lat to nie zamalo czy beda jakies problemy ?! Prosze pomozcie i jeszcze jedno czy to bedzie bolalo wiem ze bylo wiele postow ze to wcale nie boli ale mojej mamy kolezanka z doswiadczenia mowila ze to jest straszny bol :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Wiek nie ma nic do rzeczy,a ból to sprawa indywidualna,nie ma się czego bać,mnie bolało ale nie aż tak strasznie,jak nie będziesz panikować wszystko będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka696
jeżeli nie chcesz poczuć prawie nic (napewno nie ból) to radzę nieżałować kaski na znieczulenie wtedy będzie elegancko. a to że masz 14 lat nie przeszkadza ;) pozderos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znieczulają sie tylko frajerzy buhehehehe KAMCIA no pewnie, że prosto z mostu mowię:) i to nie tylko na forum w życiu też :P dlatego niektórzy mnie nie lubią, ale ja sie tak tym przejmuję, że wiesz :D a co u mnie ...wczoraj się z chłopakie pokłociłam:P (już dawno tego nie było;)) ale się dziś pogodziliśmy, byliśmy na rowerku w Powsinie posiedzieliśmy na ławeczce pogadaliśmy:) chciałam lod kupić sobie ale wszystkie budki z lodami były zamknięte a w tych barkach drogo jak cholera..szkoda mi było kasy. 5 zł za małego loda...niech sobie w du*e wsadzą :D Oj Kamcia to będziesz miała do czytania tych głupot jak przyjedziesz. A jak tam z Twoim menem?:) Love Piercing...no te stęskalińskie są najgorsze albo jeszcze mam 14 lat...chcę przekłoć pępek...może niedługo zaczną pisać Mam na imię genia mam 15 lat mieszkam w wypizdowie koło rozkraczewa :P mam psa i kota i chce przekłoć sobie pępek... nie zdziwię się jak tutaj przeczytam takie wypowiedzi.... Maj gad...nie chcę się chwalić ale chyba tylko ja, Kamcia, Love Piercing, Marilyn jesteśmy najmądrzejsze :P jak tu jakaś pindzia napisała rządzimy się jakby to było nasze forum pfff :P Więc kochane dziewczynki Buziaczki dla was:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksanka chcesz się znieczulić? to wiesz... kup setkę... i już :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Fruti z moim menem ok ;) ostatnio sie tylko pokłócilismy ( pierwsza tak powazna kłótnia) ale jak zwykle juz wszystko gitez :D Wiesz co Ci powiem, w sumie to podobne jestesmy, bo mnie tez pare osób nie lubi przez walenie prosto z mostu hahah ;) Buziaki dla Was :* Wiecie, w koncu rządzimy na tym forum hahahha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuStYsIA91
Witajcie:) Ja wlasnie dzisiaj zrobilam sobie kolczyk w pepku.. bylam u studio tatuazu i kolczykowania.. zaplacilam 60 zeta.. koles zrobil mi to idealnie czysto i bezbolesnie.. nawet nie poczulam.. powiedzial tylko ze przez 2 tygodnie zadnego basenu plywania w jeziorach i solarium i alkoholu.. powiedzial tez ze kosmetyczki nie maja specjalnego sprzetu do przekluwania.. i dlatego ropieje..kazal mi to przemywac przegotowana woda i szarym mydlem nie woda utleniona spirytusem i innymi wynalazkami bo moze ropiec..jak narazie jest super nie boli i bardzo sie ciesze..Nie polecam kosmetyczek moje kolezanki mialy problemy bo albo krzywo albo sie slimaczylo.. najlepiej isc do studia.. pozdrawiam..;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka696
Frajerzy? co Ty se myślisz co?? i co moze, to że ktoś sobie znieczulenie zafunduje to oznacza ze jest frajerem?? sorry ale chyba coś cie boli ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Justysia: sama jestes wynalazek,mi piercer poweidział spiryts brałam spirytusem :d Do justynka696 czy jakos tak: Wiesz Fruti sobie moze myslec co chce i tak na prawde chuj Ci do tego, a co do znieczulenia i Twojej sytuacji, dla mnie jest chor jak ktos na przebicie pępka idzie do PRYWATNEGO GABINETU CHIRURGICZNEGO ... znieczulenie tak na prawde gówno daje hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Love Piercing.
Łahahaha :D czasem z was nie mogę,poprostu czytam a wątroba mi się przewraca.. Nudzi wam się? Każdy Piercer/piercerka ma swoje racje.Nie które są są słuszne,nie które nie.Jak ktoś mówi przegotowana woda i mydło,a Ty nie jesteś pewna to używaj soli Fiz,rumianku,czy czego tam się teraz używa. Jak masz nie chodzić na kąpieliska-to nie chodź ;) a napewno się zagoi-czego życzę :* Niom :D Fruti :P Masz rację..Jeszcze ktoś będzie podawał swoją metrykę urodzenia i życiorys..Łahahahaha ;P Ludzie są obłędni. Ktoś tu gadał o stali chirurgicznej? na pierwszy raz? łoo xD To powodzenia!!!! Ktoś musi być baaaardzo mądry aby stal chirurgiczną na świeżo przekłutą ranę zakładać.Ale jak kto woli ..xP Wasza Broszka:D Szczerze mam stracha przed przebiciem-ale nie chodzi o ból,bo to to ujdzie :D Ale chodzi o to papranie.Już tyle się naczytałam.. Mam nadzieje,że nie zrobi mi się tak jak,xxKAMCIxx :/ nie chcę ubolewać.Ale cóż,to tylko kilka miechów,czy tygodni i będzie mój kolczyk pięknie wyglądał!!:):* Tak.Tylko my jesteśmy normalne dziewczyny:D ale ta reszta poniżej 14(z głupimi pytaniami) też są normalne.Ale inaczej:) Łohohoho :* Pozdrowionka dziewuszki-wiadomo o których mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka696
weź sie ogranij, myslisz ze tylko ty najmadrzejsza jestes i każdy kto ma inne zdanie źle gada?? mam kase to ide do prywatnego gabinetu i to tobie ch.j do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja jedyna mam takie zdanie , i to TOBIE CHUJ DO TEGO, mam prawo wyrazac moje zdanie, jak Ci nie pasuje to spierdalaj, nikt Cie nie trzyma na siłe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrenia
Love Piercing.... Dziekuje Ci za odpowiedz.Chociaz Ty jedna:)Pozdrawiam cieplutko i zycze by wszystkim pepuszkom wszystko zagoilo sie bez problemow. Nadmienie tylko ze ja z corcia nie robilysmy nic tylko 3 razy dziennie przemtwalysmy plynem o nazwie Octenisept i do mycia mydelko antybakteryjne Protex.A kolczyk to bioplast :) Buziaczki dla Was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-->justynka tak dla mnie ten co robi znieczulenie jest frajerem :D:D buchaha jak takiego bólu znieśc nie może jak ukąszenie komara przez 10 sekund haha. I co kurwa znowu o tym mądrzeniu pieprzysz? Tylko tyle umiesz napisać? Do prywatnego GABINETU hahaha jaki snoob :D to jak ty dzieci będziesz rodziła? Chyba morfine za znieczulenie będą musieli ci podać. Mówię jebnij se seteczkę i odrazu lepiej. Love Piercing---> mi nie tylko wątroba się przewraca jak czytam niektóre wypociny:) i tak Ci powiem, że ja też się bałam ale nie przekłocia tylko tego paprania właśnie. Koleżanki mowiły ile problemów miały...No ale uznałm, że co ma być to będzie i jak narazie jest wszystko wporządku:) już nawet skóra przy górnej dziurce upodobniła się do normalnego koloru a nie jest czerwona jak wcześniej:)Będzie dobrze zobaczysz :)a kiedy idziesz na przekłucie? Kamcia brawo!! Nareszcie z takimi idiotkami to trzeba ostro :D Ja to nawet nie chcę być nie miła ale aż mi same ręce odmawiają posłuszeństwa żeby nie napisać coś takim...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie :D kurna juz 5 wyjezdzam :D:D:D Ale sie ciesze :P Tam to dopiero sie znieczule 100-tkami :D :P Moze czasem bede miała dostęp do internetu :P Love Piercing : w sumie o tą skórke nie masz sie co bac, wystarczy zebys dbała, zeby zaden paproch do ranki sie nie dostał i bedzie gitez :D Pozdor dla Was dziewczynki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka696
ciągnij się szmato sobie małolaty wyzywaj a nie mnie smarkaczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×