Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość Marilyn666
A i jeszcze Monroe piercing mnie kręci,bardzo chcę go mieć(kolec nad górną wargą)no ale na twarzy nie robie na razie kolców...na 18tkę chcę sobie w sutkach zrobić^^w końcu nie widać tego a na twarzy trochę odstraszają kolce,mnie się podobają ale wiecie jak to jest jak się chodzi do szkoły...nauczyciele tego nie trawią więc na razie mam kolce ukryte^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novica
eh...a nie za duzo troche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Znam większość rodzajów przekłuć i sposoby pielęgnacji piercingu,trochę o tym czytam,może kiedyś zostanę piercerką(chciałabym)bo jak widzę te nieprofesjonalnie zrobione kolce i okaleczonych przez własną głupotę(lub cudzą) ludzi chciałabym temu zapobiec i postarać się żeby piercing nie był takim ryzykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Jak nie spróbuję tego sama na sobie to się nie przekonam jak to jest^^a poza tym kolca zawsze można wyjąć nie to co z tatuażem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
żałuję że większość chłopaków nie trawi piercingu (a na twarzy to już wogóle)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzCzUrZyCa
Witam. Nie majac doswiadczenia o przeklowaniu, a chcac miec kolczyk ,spowodowalam sobie nieprzyjemna historie .Wszyscy z powodu mojego lekko atletycznego brzucha namawiali mnie abym zrobila sobie kolczyk .Bardzo mnie podkusila ta mysl ,zwazywszy na to ,ze kolezanka z klasy samodzielnie sprawila sobie taki prezent.Wieczorem wzielam gruba igle..i przebilam !!!Przemylam tym co trzeba.I rano powtorzylam operacje.Jednak kiedy przebilam ponownie zaczelo niemilosiernie bolec ,ale dalam rade.Wsadzilam sobie srebrny kolczyk z ucha do pepka(z braku odpowiedniego) i powedrowalam do szkoly.W szkole dowiedzialam sie od kolezanek ,ze za blisko przekulam!Nadodatek zaczal bolec mnie pepek i kazdy ruch dotyczacy miesni brzucha sprawial mi bol.Kiedy wrocilam do domu szybko wyjelam kolczyk ;a powstala,bolaca rana goila sie 2 tygodnie!Na dzien dzisiejszy pragne kolczyka zarowno w pepku jak i w nosie (nawet kupilam juz oba w zanadrzu :)) ale zrobic nie moge ,poniewaz przez moje 16lat ,rodzice maja niezrownany nadzor nad moja osoba :(.Ale powoli oswajam ich z ta mysla ,ze kiedy bede pelnoletnia, zrobie sobie owa przyjemnosc :].Ciekawe tylko czy przez tyle lat mi sie nie znudzi.:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
No bardzo zle zrobiłaś sama się przekłuwając,ale chyba już sama się o tym przekonałaś.Na pierwsze przekłucie kolczyk musi być inny niż te po zagojeniu więc najlepiej kupić go w studiu bo i tak muszą go zdezynfekować,nie może być srebrny tylko TYTANOWY,a już na pewno nie taki z ucha!Ja miałam 15 lat gdy przebijałam język a 16 jak pępek i robiłam to w studiu(rodzice o niczym nie wiedzieli)i nie musiałam mieć zgody rodziców,więc jak chcesz mieć kolec po prostu znajdz studio w którym nie musisz mieć zgody rodziców a na pewno ci profesjonalnie zrobią,no i lepiej nie próbuj znowu domowych zabiegów bo innym razem może się to skończyć tragicznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam na twarzy wspomniany wcześniej monroe i uważam że wygląda seksownie, a po wyciągnięciu, np do pracy przekłucie jest prawie niewidoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Monroe wygląda cholernie seksownie strasznie mi się podoba(ale nie każdemu pasuje Monroe)i wiem że śladu nie ma ale ja dopiero sie uczę i ten piercing mógłby sprawić problem o nie nauczyciele zwracaliby mi uwagę i rodzicom by się to nie spodobało...a tak bym chciala mieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iSSSka
mam pytanko .. czy moge miec po przekluciu kolczyk tytanowy tylko ze taki czarny .. ?? on jest normalny z tytanu tylko ze koloru czarnego .. ?? moge taki miec tak zeby mi sie jakies uczulenie od niego nie przywlekło ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Ja mam kolec w pępku tytanowe kółko z kulką czarne więc możesz bo to jest tytan z powłoką PVD z tak zwanej serii blackline,jeżeli kupisz go na Wildcacie lub najlepiej kup w studiu wtedy kiedy idziesz robić kolca to przekłują,założa i po sprawie bo w studiu mają nowe kolce które wyjmują z opakowania lub jeżeli są z półki to je dezynfekują,ale nie wszystkie kolce można zdezynfekować,najlepiej kupić kolec w studiu to uczulenia na pewno nie dostaniesz ale czarny tytan jak najbardziej mozna nosić na świeże przekłucie też(sama tak mam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Na świeże przekłucie musi być odpowiedni kolec,to bardzo ważne więc w studiu najlepiej dobiorą,po wygojeniu można założyć inne kolce jakie się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina0017
hey... ja mam kolczyk w pepku jush 8 dni dokladnie.... i musze przyznac ze wcale nie bolalo przeklucie.... moze w pewnym momecie alle to tylko chwila... naprawde nie ma sie czego bac... ja mam kolczyka jush 8 dni dopiero... allle nie boli wcale.. mozna powiedziec ze to tylko sama przyjemnosc :D hiehie placilam 50zł.... i jest slicznie... bardzioo jestem zadowolona z tego ze to zrobilam :D a za 6dni ide zmienic jush kolczyka na ladniejszego bo terass mam taaki zwykly 2 kuleczki nom czekam tylko do 23 i idem w koncu na basssen bo taakie upaly ze trza korzystac... ja na poczatku sie tez balam zrobic kolczyka allle stwierdzilam ze zaffsze przeciez mozna go wycignac.. allle ja tego nie zrobie i bardzooo dardzooo jestem z tego zadowolona.... nie wachaj sie wszystko bedzie dobrze :D tylko po przekluciu 3 razy dziennie trzeba smarowac taaka mascia... to naprafffde duzo daje... przynajmniej mi : hiehieD i jesst duuzo lepiej :D napraffde nie ma sie czego bac .... 3mciam kciuki za Ciebie.... bussski :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Trzeba odczekać conajmniej miesiąc żeby móc iść na basen,nie wolno ze świeżym przekłuciem się kąpać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saxofonistka
I min miesiąc zeby zmienic kolczyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chii
Marilyn666 podziwiam Cie :D a co do facetów to masz racje, ale ja to olewam i robie dla siebie ;) a Monroe piercing też mi sie podoba :D:D może sie skusze ;) Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
A za co mnie podziwiasz Chii?A co do kąpieli w basenach itp to najlepiej poczekać min miesiąc albo najlepiej 2 bo wiadomo że po miesiącu nadal się sączy z pępka.Ja tak każdego ostrzegam i informuje bo nie chce żeby komuś się coś stało przez to że zle się obchodził z przekłutym miejscem a wiele osób ma wiele obaw i wątpliwości i nie wie co ma robić a czego nie wolno po przekłuciu,nie jestem wszechwiedząca,ja się dzielę też moimi doświadczeniami,strasznie dużo osób przez głupotę się oszpeciło do końca życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Jak by mnie ktoś naprawdę kochał to nie będą mu przeszkadzały moje kolczyki,takie jest moje zdanie no ale wiadomo że nie można się obwiesić kolcami jak choinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Po przekłuciu nie tylko nie można chodzić na solarium ale też opalać tego miejsca na słońcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
A jeśli chodzi o serię blackline to są to całkowicie bezpieczne tytanowe kolce o ile kupicie je w studiu lub na wildcacie(uwaga bo w niektórych sklepach i na allegro pojawiły się podróbki kolców z tej serii które nie są już tak bezpieczne jak oryginały bo nie są tytanowe tylko ze stali chirurgicznej a poza tym czarna powłoka się przy nich ściera)no i ta seria posiada kolce o różnych kształtach nie tylko kółka,są banany(nawet z kryształkami jak ktoś chce) podkówki sztangi,duży wybór,tylko kolce z serii blackline są nieco droższe od tych ze zwykłego tytanu(bez powloki PVD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chii
Dobrze że ktoś tak pisze przynajmniej można sie czegoś dowiedzieć.... kurcze a nawet poradzić jak Ci nie pasi to nie czytaj.... ja piernicze dobrze ze ktos wogole pisze a nie kazdy robi po swojemu i potem zakażenia itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Przynajmniej nie jestem złośliwa jak niektórzyale ok każdy pisze co chce,nie popisuje się kolczykami,o moich kolczykach wie garstka osób i jak bym się popisywała to bym np wywalała język żeby pokazać kolczyk albo nosiła bluzki odsłaniające pępek żeby pokazać a nigdy tak nie robie!Cieszę się jak ktoś inny ma kolce i chcę się z ludzmi wymienić doświadczeniami,żeby wiedzieć jak oni robią i sama się czegoś dowiedzieć przy okazji!Powiedziałam przecież wcześniej że nie jestem wszechwiedząca i dlatego chce poczytać opinie ludzi na forum,jakbym uważała się za najmądrzejszą to bym wogóle nie czytała co inni napisali myśląc że ,,sama wszystko wiem''a to gówno prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Jak masz jakieś kolczyki i doświadczenia jakiekolwiek z tym związane to pisz!Po to jest forum chyba,a nie po to żeby się wyśmiewać z tego co ktoś napisze,trochę taktu i kultury by się w dyskusji przydało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
A co do powtarzania się to może rzeczywiście się powtarzam jak pytania się powtarzają to odpowiedzi też...a ja chcę być tylko miła i odpowiadam na pytania,bo ktoś jak je zadaje oczekuje rzetelnej odpowiedzi,jak ja bym się chciała o coś zapytać to też bym chciała uzyskać odpowiedz.Jak ja lubię takie osoby które plują jadem nie wiadomo czemu,no cóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
PS nie pisze się mather tylko mother jak już chcesz mieć taki nick,pozdrawiam i zapraszam na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka Deejay
Wiecie co ja mam zamiar tez przebioc kolczyk w pepku ale czytałam o tym duzo i specjalisci od piercingu odradzaja masci TRIBIOTIC poprostu kaza przemywac sola fizjologiczna. Planuje przebijac sama sobie tylko nie moge igły dostac w rozmiarach 1.8 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuulkaaaa
Powiem wam dziewczyny ze ja już mam przebitego kolczyka w pępku już go mam tydzień i jest ciepło fajnie a ja nie mogę chodzić na basen bo mi może sie coś zpie***** bo mogę dostać zakażenia ale nie żałuje ze zrobiłam:):)Robiła mi koleżanka mi mnie tylko troszkę zakuło i tyle a tak to już mnie nic nie boli:):)i mam jeszcze na wichrzące kolczyka i tak mnie nadal boli a już mam go prawie rok i nadal mnie czasami boli nie wiem jak będzie z pępkiem ale mi sie to bardzo podoba:):) Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati1551
siemka wszystkim ;) mam 14 już niedługo 15 lat i chciałabym sobie przebić pępek;) Bardzo mi sie to podobaaaaa.... tylko sie troche cykam i jest jeszcze jeden problem ;/ moi rodzice nie są za przebiciem :( ale porozmawiam z nimi na ten temat;) chciałabym sie dowiedzieć czy to boli bo czytałam wcześniejsze wypowiedzi i już sama nie wiem czy boli czy nie ;) planuje to zrobić u kosmetyczki oczywiście przed tym wszystko dokładnie sprawqdze czy ma certyfikat itd. ;) mam jeszcze jedno pytanko czy jak sie wyjmie kolczyka to czy zostaje dziurka czy też zarośnie , a jeśli zarośnie to czy szybko czy nie?? pozdro dla wszystkich papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landryncia16
siemanko laski ja w sierpniu chce zrobic sobbie kolczyk w pępku ale sie cykam boje sie jak mi sie to będzie goic i jak mocno będzie bolało przekłucie bo w nosie przebijałam sobbie sama ale niebolało i jest spox ale a pępek sie boje :(((( ale postanbowiłam sobie ze ras sie zyje i sobie go zrobie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka to w koncu rok czy tydzien ? przeczysz sama sobie... ----------------------- No i kilka osób wyjechało i nie ma z kim pogadac noo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×