Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Jest AŻ tak źle czy nie??? No mam lat 14 (15 rocznikowo).Żeby nie było to piszę że przebijam sobie pępek albo pod koniec tej klasy albo w 3 gim. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amy09 No więc mam na imię Sandra (jak widać) a na nazwisoko Gdynia :):):) Możesz sobie mnie wyszukać i dodać to zaakceptuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć moje kochane!!:) Jestem taka szczęśliwa dzisiaj tak nie spodziewanie sis powiedziała że idziemy do studia:):):) poszłam z nią poczekałam chwilkę sis zapłaciła pokazała dowód i powiedziała że wyraża zgodę (bo sie jej facio pytał czy na pewno wyraża zgodę) i potem się stało kazał mi się położyć na takim jakby stole (no chyba wiecie o co mi chodzi??) i wziął mi cos tam gadał powiedział że jak się boje to żebym się nie patrzała (no i ja się odwróciłam) po jakiejś chwili poczułam szczypanie i że mnie boli(nie bardzo ale boli) potem powiedział mi że koniec zabiegu. a zapomniałabym jeszcze czułam jak czymś mokrym mi dotyka pępka przed zabiegiem,ale ja sie odwróciłam więc wydawało mi się że on mi to wyczyścił (tzn pępek) teraz tylko jak sie zchylam to mnie boli jak buty nakładam i się musze schylać bo mi coś np. spadnie albo jak musze se ubrać buty bo musze iść do sklepu. powiem wam też że nie mam nic czerwonego ani nic. a i fruti mam pytanko czy to trzeba tak ogółem przemywać tribiotykiem czy jak się papra?? Pozdrawiam fruti amy kamcię pieczarę madzię i inne w miare normalne babki*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonka ja przemywałam tribiotikiem (nie pamietam jak sie pisze:P) tak jak to fruti wczesniej opisała :P jeezu jak ja miałam przebijany pępek, to pamiętam z tego sufit :D On mi przebijał a ja dłonie zacisnełam na boku tego \"fotelu\" i no stop wzrok w sufit lol2 :D taki ładny pomarańczowy :D :P Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula1609
Fruti --> ha ha taka madra jestes tak ? Ja robiłam w dobrym studio i pan, który przebijał mi jezyk dał karteczke jak i czym płukać, i czego unikać.. i jest dokladnie napisane cytuje "przez okres 6-8 tygodni uniakć głebokich pocałunków i seksu oralnego" hęę? I smieszna to jestes Ty ;/;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula1609
amy09 --> No wiesz.. mozliwe, ze mi jakos zle przekłuł [ cham jeden he he] albo po prostu moj jezyk nie przyjal tego kolca :PP musze go jak najszybciej wyjac xDD bo juz mnie wkurza :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula: hmm... teraz juz chyba rozumiem... mówisz o GLEBOKICH pocalunkach... no to wiadomo, zeby nie wyrwac kolca przy okazjii hehe:P ale i tak 8 tyg to troche dlugo... i nie miej pretensji do Fruti bo nie napisala nic zlego. w sumie tez mysle tak jak ona... ale skoro mówisz o glebokich pocalunkach no to mozna to jeszcze jakos przyjac... ;) jesli faktycznie zle sie czujesz z tym kolcem to lepiej wyjmij! nie potrzebnie sie tylko meczysz :P Kamcia to ja tylko pamietam kolor fotela :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula1609
Wiesz Amy ja tam nie mam do niej pretensji, ale wkurza mnie jak ktos sie mądrzy.. choć nie ma racji :) a jesli chodzi o te pocałunki to nie tylko chodzi o to, ze mozna urwac, a o to, ze podczas gojenia nie moze dostac sie zadna wydzielina np slina czy sperma :P Ale ok mowa tu o pepkach a nie o jęzorach he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak... z tym wyrwaniem to oczywiscie w przenosni. ostatnio slyszalam tekst 'pocalunek niczym pralka' dlatego nasunelo mi sie to 'wyrwanie' hehe:P wiadomo, chodzi o to zeby bylo porzadnie zagojone. mi sie kiedys podobal kolczyk w jezyku i nawet myslalam zeby zrobic, ale nie zbyt mnie to przekonuje... na razie zatrzymam sie na pepku i nosek w przyszlosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula1609
No mi wlasnie tez sie bardzo podobal, a teraz mi sie wogole nie podoba he he :] Ja tez narazie zatrzymuje sie na pepku :) chociaz tez podoba mi sie kolczyk tu nad ustami z boku, pod noskiem tak wiesz gdzie :D? Ale nie wiem narazie to nie hihi bo mamcia mnie zabije xDD buziolki ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamcia he he. Ojj coś \"nasza\" fruti nie zagląda. to troszke źle. a amy ty też nie za wiele pamiętasz tylko kolor fotela a kamcia tylko sufit nieżle :P serdecznie pozdrawiam kamcie fruti amy madzie pieczarę i inne bo nie pamiętam wszystkich:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilona22: no pamietam fotel, pozniej jak wyszlam z tego pokoiku to zeslablam.. :/ :P przez 10 minut nie moglam dojsc do normalnosci hehe... ale to nie z bólu czy cos tylko z samej paniki ze \'cos\' mam w brzuchu. Paula wiem :D fajnie to wyglada ale ja bym sie bala w tym miejscu... z reszta jesli chodzi o twarz to zdecydowalabym sie tylko na nos. wole twarz miec \'czysta\' hehe :D jesli juz to tylko nosek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sól fizjologiczna naprawde jest duuużo lepsza od wody utlenionej :] skóra wokół mojego pępka wreszcie przestaje być przesuszona jak po wodzie ... uf :) dziekuje Wam Dziewcyznki za pozdrowienia:* i tez Was pozdrawiam. co do naszej klasy to ja tez mam konto :D Nazwisko : Pieczyńska miasto :zgierz no i imie paulina zeby już neibyło niedomówień :) hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amy...moje koleżanki niektóre też umieją malować paznokcie, naprawdę ślicznie! A ja jakoś tak nie umiem, bo zaraz się denerwuję jak coś mi nie wychodzi, pozatym to strasznie pracochłonne a ja jestem w gorącej wodzie kąpana :P Malować się umiem ,ale kogoś to nie... kiedyś koleżance kredke w oko wsadziłam :) i krzywo ją umalowałam... siebie umiem kogoś nigdy.Paznokci sobie nie robię bo z moją uwagą i roztrzepaniem to wszystkie by się połamały :P Sanderkass ee tam ślicznie :) ale dziękuję :) A nawet nie spojrzałam na napis ze ta w środku to ty a jakoś tak się domyśliłam a skąd to nie wiem :D ładny masz kolor włosów :) Twoje czy farbowane? A jak będziesz już miała kolczyk to foty konieczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilona 22 tu instrukcja ;) Teraz: przez 2 tyg--->przemywanie solą lub spirytusem salicylowym 4x dziennie. 3tydz--->Tribiotic(przezcały 3 tydz 2xdzinnie) i przemywanie spirytusem lub solą przed posmarowaniem też razy dzinnie. 4tydz---> Sama sól lub spirytus salicylowy 5tydz--->Tribiotick 2 razy dzinnie i sól lub Spirytus 6tydz---> przemywanie 2 razy dzinnie 7-->przemywanie, i jeżeli nie będzie nic czerwonego, ani spuchniętego to możesz odstawić już ten Tribiotic. Nie należy go używać kiedy nic się nie dzieje, bo później kiedy będzie potrzeba nie będzie pomagał. uważaj przy kąpieli, żeby żaden płyn Ci się tam nie dostał, i najlepiej nie mocz tego miejsca jak narazie. NIe wykonuj narazie żadnych ćw typu brzuszki prznajmniej przez 2 tygodnie :) i to wszystko mam nadzieję, że zrozumiałaś to mniej więcej cio napisałam :P Kamcia... ja też pamiętam ten piękny sufit :D ale nie patrzyłam się na niego bo ręce miałam na głowie :P Paula wiesz nie chce mi sie z toba dyskutowac bo to nie ma sensu. Ja wiem swoje ty wiesz swoje. Wiem,ze nie mozna przynajmniej przez tydz -2 tyg się całowac tak ze nie wiem, ale nie 8. I wiem, że nie należy uprawiac seksu oralnego, żeby nie dostały się jakies bakterie. A sperma to od lizania się nie weźmie ;] trzeba troche wiecej...A to, że płukać i czym i czego unikać to ja moja droga wiem. I nerwy to w konserwy. Pieczara, amcia, Amy , Madzia, Sanderkasss, ilona22 POZDRAWIAM:):* ej kurcze w piątek mamy studniówke i lekcje mam skrócili niby ze do 12...ha.. no tak ale zapomnieli o tym, że rano trzeba wstać. Wątpię żeby ktoś przyzedł z klas 3cich do szkoły, jak później mamy balowac do 5 rano.. trzeba się wyspać :]...Głupota trochę. A na solarium to ja już nie idę xD jk misiek zobaczył dzisiaj moje ciało to normalnie brzuch brązowy, plecy brązowo czerwone, ręce czerwone ;) szkoda,ze nie widział mnie tego dnia całą...wyglądałam jak jakaś usmażona kiełbaska na grillu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruti oczywiście że naturalne :):):) Wiem wiem trudno w to uwierzyć.No ale cóż :):):) Pieczara wyślę Ci zaproszenie :):):) Ehhh byłam na dyskotece szkolnej i się załatwiłam na amen.Dzisiaj już z rańca mnie noga bolała.Zjadłam po dyskotece jakąś tabletkę przeciw bólową i heya.Teraz ledwo co do domu doszłam i cała noga cuchnie maścią...Ehhh jakoś to przeżyć muszę :):):) Pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czekam na zaproszenie :D Amy Twoje juz zaakceptowalam:] fajne masz zdjecia;] a ja jak przebijalam pepek to patrzylam jak mi torobil:D mimo ze tez kurczowo trzymalam sie tego fotela:D za miesiac jak odloze kaske to planuje isc zrobic sobie tatuaz, chcialabym miec go po lewej stronie na dole brzucha tak ze w sumie nei bylby widoczny i podoba mi sie ten: http://www.tatuaze.org/component/option,com_zoom/Itemid,36/page,view/catid,6/PageNo,4/key,37/hit,1/ (ostatni po prawo) tzn inne tez mi sie podobaja ale mysle ze tak wdole brzucha to ten najlepszy . co myslicie?;] ma moze ktoras z Was jakis wzor ktory pasowalby do tego miejsca?:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sanderkasss to Ci współczuję :D ja z tego co pamiętam nigdy nie chodzilam na dyskoteki szkole nie nawidziłam :P bo to kwas ;) a nie sorra byłam kilka razy w podstawowce :) chyba, ze TY masz w tym gim jakies fajne dyski to co innego :) ja pamiętam, że zawsze brali jakąś dj-ejkę dj Aneta czy jak jej tam haha to było żałosne jakaś babka po 40 :P i puszczała jakieś discopolo. Pieczara, ja myślałam, nad dołem brzucha ale nie wiem... mam parę ALE co do tego miesjca...Podoba mi się jeszcze z tyłu pleców na dole. Ten tatuażyk hmmm... nom chyba fajny nie wiem ciężko mi powiedzieć bo nie lubię takich wzorków \"bluszczy\" :> Sama zresztą nawet nie wiem jaki bym chciała, ale żadnych chińskich znaczków, pająków, słoneczek, tygrysów , chociaż nie powiem,ze bardzo one mi się podobają i pająki też (zresztą pisałam już o tym ale może nie czytałaś akurat tego postu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta baba to lekka przesada... przeciez z takim czyms sie nie da normalnie zyc! fuuujj....... a jesli chodzi o ten tatuaz, to juz kiedys tutaj pisalam ze sobie zrobie wlasnie w tym miejscu! na dole brzucha... znacie jakas fajna stronke z tatuazami? :> ;) na razie nie mam pomyslow co bym mogla tam zrobic, ale mysle o czyms malutkim... moja kolezanka ma w tym miejscu mala gwiazdke:P slicznie wyglada !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa17
blee...:/ takie kolczykowanie to wygląda okropnie... nie to co kolczyk w pępku ;) ha! sanderkasss-he,ja też kiedyś piłam z pół litra Kubusia dziennie no i efekt mnie przeraził!ręce miałam takie żółto-pomarańczowe jak od fajek!!!szok! ale teraz pije tak od czasu do czasu-bo lubię oczywiście :) mój pęek wygląda jak:gojący się pępek :P troszkę czerwona dziureczka,lekki strupek na około,ale przemywam solą i ruszam nim swobodnie :Pprzesuwam go w góre i dół...:) od poniedziałku wkraczam z tribioticem :D (11 dni go mam ;) ) pozdrawiam Fruti,Amy09,Sanderkasss,pieczarę,madzię,ilonę22 :* ilona:jeszcze długo będziesz pamiętała ten dzień ;) i fajnie ze Cie sis z zaskoczenia tak wzięła ;P buziaki :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amy jest pełno stronek z fajnymi tatuażami ale jeszcze ani jeden mnie nie urzekł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruti łeee nie wiem jak ta baba się tak obkolczykowała... Hmm a co do tatuażu.Przecież w studiu (przynajmniej u mnie w mieście) są ze 4 dużee katalogi z różnorodnymi wzorami :):):) Byś się musiała chyba pofatygować.Możesz też wymyślić swój wzór.Po co mieć tatoo taki jak wszyscy? Chyba że nie masz do tego ręki.No i żeby później jakaś maszkarada nie była :D:D:D Pozdrawiam wszysytie z was ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde widze że tematy schodzą do tattoo, ja tylko mogę dorzucić od siebie że nigdy sobie nie zrobię bo nie chcę ale nie powiem bo skromny tatuażyk mi tam sie podoba ale nie dla mnie osobiście :):) Mi się też podoba kolczyk , Pieczara chyba o tym wspominała, nad ustami ale pod nosem coś w stylu marlin moonroe takiego pieprzyka, moja kumpela takiego ma i fajnie to wygląda ale nie wiem czy by kazdemu pasowało. ale ja podobnie jak Amy na twarzy zdecydowałabym sie jedynie na nosek :) ilona22, Pieczara fajnie ze stałyście sie zagorzałymi mówczyniami tego forum, im więcej mądrych dziołszek tym lepiej,,, a i oczywiścuie zapomniałam o Sanderkasss :):)a jak kogoś pominełam to oczywiście też heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieczara masz normalnie fajniuśkie fotki na naszej klasie:) Sanderkass jesteś z Krapkowić tych koło Opola?? Bo jak tak to nie tak daleko ode mnie :)) AMy jak zobaczyłam na naszej klasie twoje zdjęcie to pierwsze takie to normalnie cie poznałam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×