Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość kendra*
kochana wszystko Ci przejdzie:) na poczatku moze troszke szczypac czy byc czerwone:) no a co do kucia to lepiej w innym miejscu ja mialam teraz troszke obok:) poki co to goi sie ladnie no tylko ta skóra ale ponoc to normalne:)dajcie sobie spokoj z tribioticiek on tylko zapycha rane i nie oddycha bo on jest taki gesty i tylko do 7 dni bo potem uczula:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kendra*
raz dziennie przemywanie szarym mydłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka30
czy w wieku 30 lat wypada jeszcze przebić sobie pępek? żeby śmiesznie nie wyglądać. doradźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka30
czy w wieku 30 lat wypada jeszcze przebić sobie pępek? żeby śmiesznie nie wyglądać. doradźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka30
czy w wieku 30 lat można przebic pępek, czy już za stara jestem? bo ja juz sama nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka30
omg, trzy razy wysłałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamikadzee
Wszystko dla ludzi. :) Nie uważam żeby to był zły wiek na kolczyk w pępku ale sporo osób żałuje na starość że 'okaleczylo' swoje ciało. Wydaje mi się, że ludzie przy 30 są odpowiedzialni i wiedzą czego chcą, nie wiem natomiast skąd wzięło Ci się takie pytanie.. w końcu robimy kolczyki dla siebie... głównie dla siebie xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikuś91
Też bede miec kolczyka w pepku ale dopiero po wakacjach, bo teraz sie nie opłaca. Ale chciałam powiedzieć, że < bez obrazy> ale nie ktorych wypowiedzi to sie nie chce nawet czytac. Tribiotyku nie można stosować na świeże rany!! Chyba, że dochodzi do stanu zapalnego wtedy dopiero, ta masc składa sie z 3 antybiotyków i jej sie do tego nie stosuje! Trzeba przemywać solą fizjologiczną (lub roztworem soli morskiej) + octenisept 3 x dziennie wtedy wszystko ladnie sie zagoi. I nie można przekuwać samemu itd. Czytalam tu wypowiedz jednej z was i to że narazie nic cie sie nie dzieje to jest nie wazne. Mogłaś załapać jakąś chorobe przez nie strylne warunki i nie odpowiedni sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kendra*
Nie ma co gadac ze niktóre wypowiedzi sa smieszne poprostu tyle ile jest przekłówających tyle tez rad na temat jak dbac o kolczyka,a co do tego czy wypada jak sie ma 30 lat mysle ze robisz to dla siebie przede wszystkim:) powiem Ci ze poki nie chodzisz z córka i obie macie kolczyka w pepku to chyba kazdy wiek jest dobry he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulmiczek
ech ja mam inny problem przekułam sobie 3 tygodnie temu pępek, wszystko było ok, troszkę ropiał, troszkę bolał, lecz od jakiś 4 dni zrobiły mi się takie jakby białe krosty/plamy, nawet nie wiem jak to nazwać, w pępku. Smaruję to tribiotykiem, ale to nic nie pomaga :/ nie wiem już sama co to w ogóle jest i co z tym robić. Ani nie boli mnie to przy dotyku ani tam nie swędzi. Proszę o pomoc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamikadzee
Prawdopodobnie masz kolczyk ze stali chirurgicznej a ona zawiera nikiel na który pewnie jesteś uczulona.! Powinnaś zmienić kolczyk na inne tworzywo i to jak najprędzej... Polecany jest tytan, bioplast lub PTFE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamikadzee
Wiesz co.. to może być także co innego. Najlepiej jakbyś dodała tu fotke pępka, bo inaczej nie za bardzo da się co wymyślić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulmiczek
ze zdjęciem bardzo ciężko ponieważ próbowałam ale nie widać tego na zdjęciu. pojawiło mi się to po tym jak wystawiłam brzuszek na słońce... wiem głupio zrobiłam i nikt już nie musi mi o tym przypominać, chciałabym tylko wiedzieć czym to leczyć, ja myślę, że po prostu dla skóry było to za szybko i się chyba tak podrażniła... :/ jak zwykle mądry polak po szkodzie... a uczulenie przecież chyba swędzi prawda? i może wyjść dopiero po 3 tygodniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamikadzee
Ja za bardzo się na tym nie znam i nie chce Cie wprowadzić w błąd ale jeśli to rzeczywiście uczulenie to radziłabym kolczyk wymienić. Może pójdź do lekarza... on Ci na pewno powie co się dzieje. No a z tym słońcem to przywaliłaś hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) zrobiłam sobie kolczyk 3 dni temu :P ze stresu przy przekłuwaniu zapomniałam o wszystkim co mi mówił koleś więc mam kilka pytań : - co ile mam go przemywać (robie to 4 razy dziennie , nie zaczęsto ?) - kiedy będę mogła wykapać się bez opatrunku ? - po ilu dniach moge zacząć się opalać / z góry THX :* za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) zrobiłam sobie kolczyk 3 dni temu :P ze stresu przy przekłuwaniu zapomniałam o wszystkim co mi mówił koleś więc mam kilka pytań : - co ile mam go przemywać (robie to 4 razy dziennie , nie zaczęsto ?) - kiedy będę mogła wykapać się bez opatrunku ? - po ilu dniach moge zacząć się opalać / z góry THX :* za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) zrobiłam sobie kolczyk 3 dni temu :P ze stresu przy przekłuwaniu zapomniałam o wszystkim co mi mówił koleś więc mam kilka pytań : - co ile mam go przemywać (robie to 4 razy dziennie , nie zaczęsto ?) - kiedy będę mogła wykapać się bez opatrunku ? - po ilu dniach moge zacząć się opalać / z góry THX :* za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kendra*
bulmiczek na poczatek odstwialabym tribiotic ja mialam takie krosty przez niego,zgadzam sie z tym bys wymienila na bioplast zaqwsze to lepiej, moze przemywaj szarym mydlem ja tak robie i póki co jest dobrze nie stosuj masci zadnych bo one sa tluste i tam nic nie oddycha.A tam gdzie jest przekłute tez masz krosty czy tylko tak ogółem na pepku?? ewentualnie idz tam gdzie robilas kolczyka pokaz tej osobie moze Ci doradzi co robic albo lekarza ale lekarz zapewne powie "wyjmij to zelastwo":/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kendra*
z tego co wiem opalanie se na słoncu(oczywiscie bez przesady) nie szkodzi bo powoduje wytwarzanie sie witaminy D i to pomaga sie goic ale na solaroium nie wolno zreszta kazdy pewnie ma swoja wersje na ten temat przemywaj raz dziennie i wystarczy,opatrunek zdejmij daj oddychac ranie:) i chyba to wszystko To MOJA WERSJA wiesz kazdyemu szkodzi i pomaga co innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośŚ ** **
Ej a ja mam do was pytanie, bo 2 tygodnie przebilam sobie pepek. Mnie wogole nie bolalo a jak mi go zrobil to sie jeszcze go zapytalam czy juz bo nic nie czulam :P chcialam sie zapytac co robic, bo dbam o pepek i wogole mnie nie boli ani nic (nie ropieje mi, tylko wydzielina biala leci ale to normalka xd). Mam kolczyka z tytanu, ale caly czas pod gorna kuleczka mam czerwona plame :( czym to zlikwidowac? przemywam sola fizjologiczna, a tribioticem juz nie smaruje bo tylko 7 dni mozna. Pomozcie! Pozdrawiam wszystkie dziewczynki z kolczykiem w pepuszku :D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamikadzee
Pępek jest trudno gojącym się miejscem. Zejdzie Ci to, jak się wszystko zagoi,a może to trwać nawet do pół roku. Niektórym zejdzie to wcześniej, a innym później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mall..
sluchajcie chce sobie zrobic kolczyk 16.06 a potem 15.07 wyjezdzam na oboz wundsurfingowy...czy to bedzie mi bardzo przeszkadzac....bo nie wiem czy mi sie oplaca..???odp bardzo szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamikadzee
Krótka odpowiedź... moim zdaniem nie powinnaś sobie robić. Nie powinno się tak naprawde odmaczać miejsca przekłucia w procesie gojenia (tzn dłuugie kąpiele), a obóz wundsurfingowy mógłby tylko spowolnić proces gojenia. #.Dziekuję za uwage. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieewczyynaDD
Do agg ale Ty weź przystopuj bo Cie dziewczynko sprowadze do poziomu jak zechcesz. Nie mierz innych swoją miarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kendra*
No własnie wiecie co mi z tej dolnej dziurki tez taka wydzielinka biała jest to normalne?? bo cos tam gośś napisałaś? hehe normalnie wam mowie ogladam go codziennie i sie modle by sie zagoił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kendra*
No własnie wiecie co mi z tej dolnej dziurki tez taka wydzielinka biała jest to normalne?? bo cos tam gośś napisałaś? hehe normalnie wam mowie ogladam go codziennie i sie modle by sie zagoił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kendra*
Gośś mówisz ze ta wydzielina to normalne u mnie od kolczyka mija prawie miesiąc w sumie z dolnej dziurki mi taka wydzielina wychodzi przy przemywaniu to normalnie?? Kurde ja sie tylko modle by mi sie to zagoiło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kendra*
Gośś mówisz ze ta wydzielina to normalne u mnie od kolczyka mija prawie miesiąc w sumie z dolnej dziurki mi taka wydzielina wychodzi przy przemywaniu to normalnie?? Kurde ja sie tylko modle by mi sie to zagoiło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamikadzee
ja pierrrdole cieszymy się bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×