Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość mi-lajki
iza1989 - "mysl o czyms milym" etc. mowisz jakby to bylo cos starszngo i strasznie bolesnego... tzn straszne moze i jest ale bol jest znikomy i nawet nie zauwazysz kiedy bd po wszytskim....oczywiscie bol jest indywidualny ale przeciez tego nie robi sie powolutku etc. tylko szyb i juz gotowe. dkuzej sie ciagnie potem wkladanie kolczyka ale jak juz masz igle w pepku to i tak nie ma odwrotu ;d ja bym miala caly pepek juz zagojony gdybym nie zmieniala za czesto kolczykow bo chyba po niecalym miechu od przeklucia zaczelam. ale w sumie nawet nie wina zmieniania tych kolczykow a wsadzenia jednego gownianego i mi sie popsulo i mimo ze masz juz pol roku to wciaz mam skore na kolczyku czerwona i nie moge wygoic. tribiotikiem smaruje [mimo ze dostalo sie do dziurki to bez lipy] i codziennie sola fizjologiczna i wciaz troche czerwone choc nie tak jak na poczatku... w sumie to w srodku mam pepek zagojony tylko wlasnie z zewnatrz wciaz lekko zaczerwieniony ;(( ajj ... noo ale na szczescie ani nie boli ani nic wiec jakos sie wytrzyma hehe ;] ogolem na wakacje przekluwac to troche lipka bo ani nad wode jechac i sie kapac ani spokojnie w domu sie wykapac. nie mowiac juz o tym ze w lato jest goraco i czlowiek sie poci przec co mozna zaniczyscic jeszcze bardziej przeklute miejsce.... no ale wiem ze sa ludzie tak niecierpliwi jak ja z pewnoscia ktorzy nie mysla o konsekwencjach zanim cos zrobia hehe ;]]] ja tak mam od zawsze;D a tak przy okazji wie ktos za ile mozna nos przekluc ? ;> bo se chce taki maly prezencik zrobic zaniedlugo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza1989
mi-lajki przbicie nosa kosztuje około 70 do 90 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza1989
kolczyk w nosie kosztuje od 70 do 85 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza1989
kolczyk w nosie kosztuje od 50 do 80 zł każdy salon się ceni różnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka...
Zaraz idę sobie przebić pępek...lepiej trzymajcie kciuki żebym im tam nie zemdlała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka...
Zaraz idę sobie przebić pępek....trzymajcie kciuki żebym tam nie zemdlała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośŚ ** **
Orientujecie sie moze czemu jak wyciagam kolczyk z pepka i chce go ponownie wlozyc to musze nim "pomanewrowac". Nie chce mi wchodzic jak go prosto wkladam :(, tylko musze nim pogibac w lewo i w prawo a czasami kawaleczek przesunac w dol i popchnac do gory i dopiero wchodzi. Czy cos jest nie tak? Mozecie mi jeszcze powiedziec po czym mozna poznac, ze przebicie jest za plytko zrobione? Z gory dzieki za odpowiedz :* pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asis161
Raczej wszystko ok :) tez tak mam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kendra*
tez to mam mysle ze wszystko ok to dlatego ze wiesz tam w śropdku to jeszcze nie wszystko zagojone jest i to chyba dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośŚ ** **
Ojej :) dziekuje :* uspokoilyscie mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentosek
Hejka ;* ja robilam sobie kolczyka w sylwestra ubieglego roku tj 2007/08. Kolczyka zrobila mi kolezanka na przerwie w szkole.. Mimo, ze nie bylo bolu to nie polecam, poniewaz kolczyk papral mi sie przez prawie poltora roku =/ Smarowalam sobie tribiotikiem (ale tylko jak mi sie przypomnialo) i przemywalam woda utleniona i juz jest wszystko ok. Po za tym za wczesnie po przebiciu zmienilam sobie kolczyk, wiec to tez moglo miec jakis wplyw na to... No ale i tak jestem zadowolna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FGF
JA ZROBIłAM ROK TEMU, I TAK JAK KTOś WYżEJ PISAł, CHYBA PRZEZ OK 1,5 A MOZE I 2 TYG BYłO WSZYSTKO SUPER. A POZNIEJ TO DOPIERO ZACZęłO SIę DZIAć, ROPIENIE ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GaGacia
mam 10 lat i wczoraj z siorą, która mam 9 przebiliśmy sobie pępki oczywiście same nic nie bolało. To jest zajebiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GaGacia
mam 10 lat i wczoraj z siorą, która mam 9 przebiliśmy sobie pępki oczywiście same nic nie bolało. To jest zajebiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GaGacia
mam 10 lat i wczoraj z siorą, która mam 9 przebiliśmy sobie pępki oczywiście same nic nie bolało. To jest zajebiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GaGacia
mam 10 lat i wczoraj z siorą, która mam 9 przebiliśmy sobie pępki oczywiście same nic nie bolało. To jest zajebiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja kolczyka w pępku mam od 3 lat. Przebijałam go sama, najpierw zmroziłam skórę kostką lodu (trzeba wziąć dużo skóry, bo na początku puchnie i wydaje się że za dużo ale po wygojeniu zostaje jej znacznie mniej) więc nie bolało tak bardzo zwłaszcza, że samemu można sobie ten ból dawkować. Przekułam na zwykłym kółeczku takim jak do ucha a kiedy zaczął ropieć i dziurka się poszerzyła włożyłam zwykły. Na początku chroniłam rankę plastrem i przemywałam często rivanolum w płynie. Nie było to zbyt uciążliwe. Bolało tylko trochę i był niewielki problem ze spaniem na brzuchu. Po miesiącu było wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dredkaa
ja zrobilam kolczyk w pepku w zeszlym roku ;] goil mi sie szybko.. jutro ide robic drugi.. kobieta ktora mi robila przekuwala igla od wenflonu. ma kilkadziesiat certyfikatow, dyplomow jesli chodzi o percing .. jest tez kosmetyczka. (robila tez mi w jezorze i tez sie szybko zagoilo )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dredkaa
ja zrobilam kolczyk w pepku w zeszlym roku ;] goil mi sie szybko.. jutro ide robic drugi.. kobieta ktora mi robila przekuwala igla od wenflonu. ma kilkadziesiat certyfikatow, dyplomow jesli chodzi o percing .. jest tez kosmetyczka. (robila tez mi w jezorze i tez sie szybko zagoilo )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kendra*
szczerze mówiąc nie popieram samoprzekłówania ale kto co woli mysle ze jak sie chce robic kolczyk gdzie kolwiek to powinno robic sie to porządnie.A co do paprania to kazdemu co innego szkodzi jednemu zagoi sie odrazu innemu nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska_for
witam. mam problem. 18 maja przekłułam pępek, wszystko było ok, nie miałam żadnych problemów, goiło się ładnie jednak od jakiegos tygodnia, czyli juz miesiąc po przekłuciu pępęk zaczął mnie strasznie swędzieć. teraz jest cały czerwony, pojawiła mi się jakas wysypka, i całe "ścianki" pępka są czerwone i ciągle mokre. to chyba ropa... nie wiem czy mam to przemywać wodą utlenioną - zauwazyłam, ze gdy przemyje wieczorem to rano wszystko jest jeszcze bardziej zaropiałe a kolczyk przykleja mi się do skóry, muszę go rano delikatnie odrywać rękami. a moze to uczulenie? jezeli tak, to czy mogę wymienić juz kolczyk? moze wtedy będzie lepiej, bo mialam juz niby zagojone i dopiero teraz cos zaczęlo sie robic.. a czy to mozliwe, ze uczulenie pojawilo się dopiero miesiąc po przekłuciu...? nie wiem co robic. narazie smaruje jeszcze tribiotickiem. mogę ruszac kolczykiem, nic mnie nie boli, tylko swędzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska_for
witam. mam problem. 18 maja przekłułam pępek, wszystko było ok, nie miałam żadnych problemów, goiło się ładnie jednak od jakiegos tygodnia, czyli juz miesiąc po przekłuciu pępęk zaczął mnie strasznie swędzieć. teraz jest cały czerwony, pojawiła mi się jakas wysypka, i całe "ścianki" pępka są czerwone i ciągle mokre. to chyba ropa... nie wiem czy mam to przemywać wodą utlenioną - zauwazyłam, ze gdy przemyje wieczorem to rano wszystko jest jeszcze bardziej zaropiałe a kolczyk przykleja mi się do skóry, muszę go rano delikatnie odrywać rękami. a moze to uczulenie? jezeli tak, to czy mogę wymienić juz kolczyk? moze wtedy będzie lepiej, bo mialam juz niby zagojone i dopiero teraz cos zaczęlo sie robic.. a czy to mozliwe, ze uczulenie pojawilo się dopiero miesiąc po przekłuciu...? nie wiem co robic. narazie smaruje jeszcze tribiotickiem. mogę ruszac kolczykiem, nic mnie nie boli, tylko swędzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agg.
hm.. u mnie w pn minęło 5 tygodni i tez nie jest do konca zagojone ;) z tego co wiem nie mozna przemywac wodą uletnioną itp, pn to tylko i wyłącznie wysusza, tribiotick mozna stosowac tylko przez tydzien - pamiętaj. ewntualnie przemywaj rumiankiem albo szauwią ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośś ** **
Jezeli jest to kolczyk ze stali chirurgicznej to mozesz byc poprostu uczulona na nikiel albo kolczyk cie uczulil. Powinnas miec z tytanu kolczyk. Aha i nie przemywaj woda utleniona tylko sola fizjologiczna! Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka8502
do Mentosek:to robiłaś kolczyk w szkole podczas przerwy, czy w Sylwestra? Bo obie te opcje się raczej wykluczają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monislawa
Hej ja mam kolczyk w pępku prawie od miesiąca. po mniej więcej dwóch tygodniach od przebicia pod górną kulką zrobiło mi się zaczerwienienie, ale już schodzi. Przekłucie nie było przyjemne, ale nie był to ból niedowytrzymania. Szczerze to myślałam że będzie dużo gorzej. Wszystko trwało ok. minuty(robiłam u kosmetyczki i wcale nie uważam, że się do tego nie nadają). Gorzej jest, gdy robi się to samemu i to w nieciekawych warunkach. No, ale każdy robi to co lubi. Na początku miałam schizy, że mi się odległość między dziurkami zmniejsza, ale oczywiście wszystko było i jest ok. Uważam, że czas i sposób gojenia u każdego jest inny. JA kolczyk czułam tylko przez pół godziny od przekłucia, a potem całkowicie o nim zapomniałam, no chyba że akurat na niego patrzyłam i nie mogłam wyjść z zachwytu:) Mogłam normalnie chodzić schylać się śmiać i kichać ( w momencie przekłucia byłam przeziębiona i bałam się że może mi to przeszkadzać. Jeżeli chcecie sobie zrobić kolczyk w pępku to zachęcam, chociaż robienie go w młodym wieku i to w ukryciu przed rodzicami to głupota. I tak się przecież dowiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irencia***
Nie polecam przekłucia pępka tym, którzy ćwiczą lub tańczą tak jak ja, ponieważ wtedy na brzuszku są bardzo silne mięśnie brzucha i ciężko jest przebić pępek. Ja przekonałam sie o tym dopiero przy przekłuwaniu u kosmetyczki. Bardzo bolało! Jak już było po wszystkim byłam cała zlana potem. Ale dało się przeżyć. Także jeśli bardzo tego chcecie to nie zastanawiajcie sie tylko róbcie!! Powodzenia.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irencia***
Nie polecam przekłucia pępka tym, którzy ćwiczą lub tańczą tak jak ja, ponieważ wtedy na brzuszku są bardzo silne mięśnie brzucha i ciężko jest przebić pępek. Ja przekonałam sie o tym dopiero przy przekłuwaniu u kosmetyczki. Bardzo bolało! Jak już było po wszystkim byłam cała zlana potem. Ale dało się przeżyć. Także jeśli bardzo tego chcecie to nie zastanawiajcie sie tylko róbcie!! Powodzenia.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uśkaa
Boże 1 Ja ide sobie zrobic kolczyk w pępku juz jutro . Troche sie denerwuję , bo robię to w ukryciu przed rodzicami . Opinia innych mnie nie obchodzi . Najbardziej boje sie tego całego zakarzenia i wgl . Będzie mi przebijac koleżanka przyjaciółki . Mam nadzieje, że sie u mnie szybko zagoi . Mojej przyjaciółce goiło sie przez ok . 2-3 tygodnie i mówiła, że wcale ją nie bolało tylko jest niemiłe uczucie kiedy wyciaga sie igłę . Pozdrawaiam ! PS. Na plaży taki pępek wygląda bardzo sexi, a chłopacy nie beda mogli oderwac od ciebie wzroku. Polecam taką ozdobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×