Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość sabelka7
Dzieki!!Tylko,ze ja musze isc na ten basen do krakowa!JUz szkola zaplacila!Inne dziewczyny tez nie ida! Ej to co dostanie to zakarzenie? Czy to boli??I wogole chce wszystko wiedziec na ten temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiadevill
nie radze ci isc na ten basen czy ty wiesz co to jest zakarzenie? to nie boli nawet tegi nie czujesz pod skora idzie czerwona,widoczna kreska kieruje sie w strone serca jesli dojdzie do serca powoduje smierc oczywiscie jesli w pore sie zauwazy mozna temu zapobiec a jesli nie to ...... wiec zastenow sie czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiiulka__
Hej Dziewczyny ! Kolczyk w pępku mam już dokładnie 26 dni. Baardzo korci mnie, żeby zmienić go na nowego, takiego odlotowego- zwisającego. :) Tylko boję się, że zacznie mi się babrać, bo dziurka mi się nie zagoiła całkowicie. Nie mam zaczerwienienia, ale leci jeszcze ta wydzielina :(:( Chyba będę musiała pocekać ze zmianą kolcyka ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam tydzień po przekłuciu pępka na solarium:) z tym, ze mi się bardzo szybko wygoił pępek! dziurka po wizycie na solarium wysuszyła sie-tak mi się przynajmniej wydawało! ale nie miałam żadnych komplikacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do klaudia4714: Mi sie wydaje, że nie masz kolczyka w pępku, bo byś nie mówiła, że wyglądamy jak odszczepieńce... A poza tym.. Jeżeli to co napisałaś o tej sytuacji, jest prawdą, to współczuję, że chodzisz do nienormalnej szkoły ;) Bez obrazy oczywiscie :P Ogólnie do dziewczyn chcących wiedzieć wszystko o kolczykach w pepku : jeżeli na prawde Wam zależy na informacjach, to przeczytajcie sobie forum od 1 strony, bo po co drugi raz to samo pisac ;) jak na prawde bedziecie chcialy cos wiedziec, to sobie przeczytacie.. ;) Pozdro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwusia =
Hej :) Jutro ide sobie zrobić kolczyk w pępku... Troche sie boje tego ze bedzie boleć ale z waszych wypowiedzi wynika ze to tak bardzo nie boli, to dobrze. Robie sobie u kosmetyczki ale dużo moich koleżanek sobie tam robiło i jest wszystko ok. Całkowity koszt to 50zł wraz z kolczykiem ze stali. Moi rodzice otym nie wiedzą. Pozwolili mi zrobić kolczyk ale dopiero w wakacje a podobno tego nie mozna nasłoneczniać itp. Więc robie sobie teraz żeby na wakacje mieć juz ładny i dobrze zagojony. Bede strała sie to jaknajdłużej przed nimi ukrywać ale nie wiem czy to wyjdzie. Mi sie to bardzo podoba ale u dziewczyn zgrabncyh a nie pulchniutkich ;] Opisze wam jutro czy bolało i jak było :) Pozdrowiąka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabelka7
MAma sie zgodila na kolczyka!!Zanim sobie go zrobie to mama jeszcze idzie do szkoly zobaczyc moje oceny....Mowie jej,ze sie nie oplaca ale ona dalej swoje....Zebranie bylo 29 marca i od 4 kwietnia mamy wolne i dopiero idziemy do szkoly 11kwietnia a test 6klasisty piszemy 12. A stara chce isc 14!Mowie,ze do tej pory nie zdobylam zadnych ocen ale jej nie przekonam! Bardzo mi na tym kolczyku zalezy,cczekam na niego juz z rok! Powiedzcie mi cos jeszcze o tym kolczyku ok?? CZekam pod adresem e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość give me a break
a jak swedzi i mam ochote to drapac to co to oznacza ze jestem uczulona???mam zwykly kolczyk.....i ku...dbam o niego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PellAsia*
Ooo...ŁesT ja maM i Sie podniecałam jak mnie bolało i ropiało :PP sa teraz nie mam z tego zadnej przyjemności:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksancia
trzy razy robilam sobie kolczyk w pępku ale za każdym razem sobie go wyrwałam przy zakładaniu bluzki czy robieniu brzuszków ...:( Bardzo chce kolczyk w pępku ale nie weim czy jeszcze bedę go mogła mieć bo teraz mam jedynie bliznę ( która jest okropna) i przez ta blizne nie moge mic kolczyka bo gdy przebije pępek i załaze kolczyk to po kilku dniach skorka sie sama przerwie i kolczyk wypadnie... teraz uzywam specjalne masci aby usunąc blizna ale to niewiele daje ... za niedlugo mam zamiar znowu robic kolczyk w pepku ( w jezyku ,uszach i nosie sama sobie robilam i sa superrr) ale mam nadzieje ze kiedys bede jeszcze mogla miec kolczyka w pepku .... >pozdrówka < bu$iole :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak niemasz wysypki to nie jesteś uczulanoa. a swędzi bo się goi:) znam to! strasznie swędzi ale to raczej dobry znak! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania1993-14
Zrobiłam sobie kolczyk w pępku dzisiaj :) Kosztowało mnie to 30 zŁ bez kolczyka ;) Kolczyk kupiłam ze stali hirurgicznej, jest on najlepszy ;) Samo przekłucie nic nie bolało, ale po było już niestety troche gorzej :( Zaczęło kręcić mi się w głowie i same migtoki widziałam :( ... i jeszcze na dodatek było mi niedobrze :( Ale teraz jest wszystko w porządku. Przemywam to spirytusem salicynowym i smaruje maścią trybiotyk. Trybiotyk kosztował 1,50 zł a Spirytus około 2 zł ;) Fajnie wygląda. Zrób sobiee ;** Buźźkaaa ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati1777
Mnie zrobienie kolczyka nic nie bolało, i pozniej tez nie. przeklucie kosztowało mnie to 100 zł (razem z kolczykiem- wszystko u kosmetyczki) polecam masc tribiotic, wszystko sie ladnie goi, (sprawdzone na 6 osobach :p) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaaFasolaa
Dawno mnie tu nie było :P ja mam dopiero miesiąc ale już mam ślicznie zagojony... przynajmniej tak mi się wydaje bo ani czerwonego nie mam ani ropa nie leci :) i jak wyjmuje kolczyka to potem bez żadnego problemu wkładam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co smiac mi się chce jak przychodzi jakas osoba i pisze \"mam kolczyk ze stali, bo jest on najlepszy\" idź do piercera bądź kosmetyczki i sobie zapytaj co jest najlepsze ;) Stal ma nikiel ;) Ale jak ktos nie jest uczulony na nikiel to problem z głowy :P Pozdro dla wzystkich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabelka7
Ej mam takie jedno pytanko,bo kolezanka mi mowila,ze nie mozna sobie przebikac pepka jak ma sie okres!!!Czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agausssssssssss...........
BARDZO MI SIE PODOba to ale boie sie przebic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 13
moja kolezanka 4 dni temu wyjeła kolczyka i kupiła sobje sama taki fajny srebny włozyła sobje :( i jej krwe znowu lecieała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anjastazja
Cześć leseczki :p , pamietacie mnie może? chyba trochę tak :) ja jeszcze do tej pory nie mam tego kolczyka :/ na początku bardzo chciałam mieć i nadal tak jest, że bardzo mnie to kręci, tylko problem w tym, że mój chłopak twierdzi, że i bez kolczyka jestem śliczna, więc jest mu to obojętne, czy go sobie zrobię, moi rodzice natomiast wygoniliby mnie z domu chyba :) a w szkole u mnie to nikt nie ma kolczyka w pępku i pewnie jak by sie wszyscy dowiedzieli to aż sie boję pomyśleć co by było :/ Jak sobie zrobiłam 3 kolczyki w jednym uchu to już było nie ciekawie, ale potem sobie wszystkie laseczki też robiły a z kolczykiem w pępku to by chyba nie było już tak dobrze. Gadałam z dziewczynami z klasy, to one mówiły, że im to sie nie podoba wcale, w ogóle ja na takim zadupiu mieszkam, ze tu wszyscy tacy zacofani, jak ze 100 lat temu :) teraz to już sama nie wiem czy sobie robić tego kolczyka :/ Co wy dziewczyny o tym myślicie ? Moje 2 przyjaciółki są za tym żebym zrobiła jak uważam, a może one same też sobie zrobią jak im sie spodoba... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabelka7
Anjastazja!!!Rob sobie tego kolca moja kol ma jedna w szkole kolczyka a ja bede druga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaaaaaa
laski jak myslicie ??????czy jak waże 54 kilo i mam 163 to czy jestem za gruba na kolczyk w pępku????bo cały czas się zastanawiam bo wizyte u specjalisty mam 12 maja to robic czy nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 14
Bardzo boli przekucie pepka??? Prosze odpowiedzcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaaaaaaaa
no ponoc aż tak nie boli .ale każde ciało inaczej odbiera ból ,ale nawet warto pocierpiec bo efekty są super a teraz ty mi odp na moje pytanko pozdrawiam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 14
Oczywiscie ze nie !! Nawet tak nie mysl!!:) A ja powiedziec to rodzica czy nawet wogole nie mowic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaaaaaaaa
wiesz co radze ci powiedziec bo ja miałam to samo też miałam dylemat ale powiedziałam bratu a on mi pomógł namówic mame bo mamie mojej pomysł się spodobał ale miałysmy umowe że nie powiemy tacie he he więc najlepiej powiedz to mamie albo tacie zależy kto jest bardziej łagodny na takie typu sprawy:D:d:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaaaaaaaa
o ale pod żadnym pozorem nie przekłówaj u kosmetyczki ani sama lepiej pujdz do studia tatuaży:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabelka7
kingaaaaaa ja waze 48kg i mam 160 wzrostu i dla mnie jestem caly czas za gruba,cwicze i cwicze i nic zadnych rezultatow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tez tak myślałam, zanim poszłam zrobic kolczyk :D mam 172 wzrostu i waze 58 kilo ale co tam :D :P Mówię Wam, róbcie sobie bo potem możecie żałować, że nie zrobiłyscie :D :P Pozdro :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppp
hej, a czy pozostaje pozniej blizna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×